Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Dievas ir neteisybe pasaulyje

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

314_ukrizovani.jpg

Dievas ir neteisybe pasaulyje

Pridėta: 17.01.2011
Parodymų skaičius: 163503x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Kodėl yra tiek daug blogio ir kančios? Kodėl Dievas negali kištis ir daryti kažką? Daugelis žmonių kyla klausimas, jei Dievas buvo taip seniai būtų padarę kažką. Tai yra labai bendrus klausimus, kad žmonės nenori tikėti į Dievą.

Mes būtybių laisvos valios ir žmogaus laisvą valią ateina neteisybės ar teisingumo. Žmonės labai griežtai pasmerkti rapsų bet žmogaus valios ir laisvės, bet Dievas išsviesti ir priekaištas, kad jis ne žaginimu mūsų laisvą valią! Dievas nori mums būti tik lėlių, bet mes laisvai nuspręsti.

Rom 3,10 - Kaip yra parašyta: "Nėra teisus, ne ne vienas Dauguma tų, kurie kaltina paklausti, kodėl Dievas nesikiša, o ne suvokti, kad jie patys daro pikta, o ne be nuodėmės, Dievas turėjo.. į bylą prieš juos.

Mes galime taip pat pasakyti, kad pasaulis neturi tėvų, nes vaikai taip ir daro daug žalos, skauda kitiems ir nevertas vaikas yra visiškai nekalti. Jei ten buvo tėvai, kad tikrai būtų užkirstas kelias jų vaikų elgesį, o ne leisti. Kaip? Patikrinkite ar taip pat, nes jie būtų šeimininku savo burną ir pririšdavo prie stalo kažkur, tik neleisti jiems daro bloga veikas. Tada mes galime manyti, kad jie yra tėvai. Tokie tėvai, kurie būtų prievarta bandė užkirsti kelią blogai veikia jų vaikus, tačiau tai bus iškviestas į teismą ir smerkė be jokio pasigailėjimo.

Dauguma žmonių mato neteisybę, kraštutinumų ir blogą elgesį tik pastarasis. Kodėl nesuvokia, kad jie patys tai iš blogų dalykų daug, tik todėl, kad mes turime geriau? Yra tame skirtumas, jei vyras pavogti milijonų, arba tik maža suma? Ar yra skirtumas, jei viena daro svarbius dalykus melas, ar tiesiog Zalze kaimyną? Prieš Dievą nėra - nuodėmė vis dar nuodėmė ir nuodėmės Dievo įstatymo.

Mes manome, kad galbūt, kad Dievas turėtų įsikišti tik tada, kai kiti neteisybė?

Bet Dievas žiūri mūsų pasaulio pasyviai. Jis darė, labiausiai jis gali! Jis davė mums savo Sūnaus gyvybę! Jis leido savo kančią ir mirtį ir į bylą. Kaip neįtikėtinai ir didelės aukos. Kaip didelė meilė mums.

Ar kada nors susimąstėte, kaip didelis aukoti? Kai žmonija pateko į nuodėmės ir nuvyko į priešo rankas, Liuciferis, davė pati kančios ir mirties dekretą. Laisvai pasirinko nepaklusti Dievui - Kūrėjui ir taip atsiskyrė nuo jį kaip meilės, harmonijos ir gyvybės šaltinis.

Dievas, mūsų Kūrėjas įsikišti tuoj pat ir mus sunaikintų. Jis galėjo sukurti labai skirtingi žmonės, supratingas, bet kodėl gi ne?

Jn 3:16 - Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą.

Nepaisant to, kad visos milžiniškos visatos mes kaip dulkių grūdų, nors, kad Dievas galėjo tiesiog sunaikinti mus, ir bausti, bet Sukūrė mirė Jo kūryba. Sukūrė atlikti išbandymas jis kartu su mumis nuėjo ir puikiai žino visus mūsų nerimo, baimės ir skausmo, nes jis patyrė jį savo kūną!

Taigi, nereikia kaltinti Dievo, įsikiša į mūsų vargą ir kančias. Jis taip pat gyveno - teko stebėti, kankinimų ir mirties dėl savo vargų ir sūnus gali pasiekti! Kodėl? Mums, dulkių grūdų buvo kelio atgal į amžinąjį gyvenimą.

Filipiečiams 2, 6-8 - nors jis dalinosi Dievo pobūdį, jo lygybės su juo paskutinį kartą. Vietoj to, jis atsisakė pats, turi tarnautojo esmės įgavo žmogaus formą. Jis atsidūrė kaip žmogaus kūnas, Jis nusižemino, tapdamas paklusnus, ir į mirtį - mirtį ant kryžiaus!

Nors dėl kai mes patiriame kančias šioje žemėje, mes siūlome kelią atgal pas Tėvą ir į amžinąjį gyvenimą be kančių ir mirties. Tai iki mus, jei jūsų laisva valia priimti šį pasiūlymą arba atstumti.

Kadangi Dievas mus sukūrė kaip laisvas būtybes, ir todėl, kad Dievas yra mūsų gelbėti savo įvykdytos, ji yra prie mūsų sprendimas, kaip jis eina su mumis!

Sau 14, 1-3 -... "Nermut mūsų širdyse Ar tikite į Dievą, tikėti taip pat mane, mano Tėvo namuose yra daug vietų, Jei tai buvo ne taip, Sakiau aš einu paruošti vietą. Jums. Kai aš einu ir paruošti jums vietą, vėl atvyksiu ir priimsime jus į save, jums taip pat gali būti kur aš esu.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Tik kelią į dangų

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg Jėzus Kristus gyveno, kentėjo ir mirė, kad išgelbėti mus. Dievas leidžia Jo mylimasis Sūnus ateis iš šlovės pasaulyje šis blogis pasaulyje nuodėmės, kairėje šlovės ir garbės ir iškentė įžeidimą, pažeminimą, neapykantą ...
Pridėta: 13.12.2010
Parodymų skaičius: 133029x
Rekomenduojama

2. Kaip pasiekti gyvenime?

84_cesta_ke_kristu.jpg Žmogus yra būtybių padaryti puikią kokybę ir dovanos. Jis buvo protingas ir gerovę ir gyvena pagal Dievo. Jo mintys buvo švarios, šventosios. Norėdami nepaklusnumo ir nuodėmės įstatymo, susilpnėjęs vyras ir nugalėjo ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 97352x

9. Darbas ir gyvenimas krikščionių - Kelias į Kristaus

352_cesta_ke_kristu.jpg Dievas yra gyvenimo, visatos, šviesos ir džiaugsmo šaltinis. Kadangi šviesos spindulių remiantis saulė, kaip vandens srautai spurtas iš gyvų šaltinis, todėl lieja visiems Jo tvariniams palaiminimą. O kur Dievo gyvenimo gyvena ...
Pridėta: 11.02.2011
Parodymų skaičius: 130703x

Pasiruošimas pabaigos

514_egw-country_living.jpg "Kai jis ateina laikas testai, pasirodo, kurie reglamentuoja Dievo žodį gyvenime. Vasarą nėra jokio skirtumo tarp visžalių ir kitų medžių toks akivaizdus. Tačiau, atsiradus žiemą audros, amžinai žaliuojančių medžių bus likti ...
Pridėta: 23.11.2011
Parodymų skaičius: 152199x

Žaidimai - Viskas apie Kristų! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Šiąnakt aš čia kalbėti apie žmones. Arba kalbėti apie bažnyčios ar religijos. Kadangi visi šie dalykai turi savo ydas ir trūkumus. Kiekvienas iš jūsų turėtų galėti atsistoti ir pasakyti nuo šių ...
Pridėta: 12.05.2011
Parodymų skaičius: 133832x

Lt.AmazingHope.net - Dievas ir neteisybe pasaulyje