Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Dievas ir neteisybe pasaulyje

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

314_ukrizovani.jpg

Dievas ir neteisybe pasaulyje

Pridėta: 17.01.2011
Parodymų skaičius: 153654x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Kodėl yra tiek daug blogio ir kančios? Kodėl Dievas negali kištis ir daryti kažką? Daugelis žmonių kyla klausimas, jei Dievas buvo taip seniai būtų padarę kažką. Tai yra labai bendrus klausimus, kad žmonės nenori tikėti į Dievą.

Mes būtybių laisvos valios ir žmogaus laisvą valią ateina neteisybės ar teisingumo. Žmonės labai griežtai pasmerkti rapsų bet žmogaus valios ir laisvės, bet Dievas išsviesti ir priekaištas, kad jis ne žaginimu mūsų laisvą valią! Dievas nori mums būti tik lėlių, bet mes laisvai nuspręsti.

Rom 3,10 - Kaip yra parašyta: "Nėra teisus, ne ne vienas Dauguma tų, kurie kaltina paklausti, kodėl Dievas nesikiša, o ne suvokti, kad jie patys daro pikta, o ne be nuodėmės, Dievas turėjo.. į bylą prieš juos.

Mes galime taip pat pasakyti, kad pasaulis neturi tėvų, nes vaikai taip ir daro daug žalos, skauda kitiems ir nevertas vaikas yra visiškai nekalti. Jei ten buvo tėvai, kad tikrai būtų užkirstas kelias jų vaikų elgesį, o ne leisti. Kaip? Patikrinkite ar taip pat, nes jie būtų šeimininku savo burną ir pririšdavo prie stalo kažkur, tik neleisti jiems daro bloga veikas. Tada mes galime manyti, kad jie yra tėvai. Tokie tėvai, kurie būtų prievarta bandė užkirsti kelią blogai veikia jų vaikus, tačiau tai bus iškviestas į teismą ir smerkė be jokio pasigailėjimo.

Dauguma žmonių mato neteisybę, kraštutinumų ir blogą elgesį tik pastarasis. Kodėl nesuvokia, kad jie patys tai iš blogų dalykų daug, tik todėl, kad mes turime geriau? Yra tame skirtumas, jei vyras pavogti milijonų, arba tik maža suma? Ar yra skirtumas, jei viena daro svarbius dalykus melas, ar tiesiog Zalze kaimyną? Prieš Dievą nėra - nuodėmė vis dar nuodėmė ir nuodėmės Dievo įstatymo.

Mes manome, kad galbūt, kad Dievas turėtų įsikišti tik tada, kai kiti neteisybė?

Bet Dievas žiūri mūsų pasaulio pasyviai. Jis darė, labiausiai jis gali! Jis davė mums savo Sūnaus gyvybę! Jis leido savo kančią ir mirtį ir į bylą. Kaip neįtikėtinai ir didelės aukos. Kaip didelė meilė mums.

Ar kada nors susimąstėte, kaip didelis aukoti? Kai žmonija pateko į nuodėmės ir nuvyko į priešo rankas, Liuciferis, davė pati kančios ir mirties dekretą. Laisvai pasirinko nepaklusti Dievui - Kūrėjui ir taip atsiskyrė nuo jį kaip meilės, harmonijos ir gyvybės šaltinis.

Dievas, mūsų Kūrėjas įsikišti tuoj pat ir mus sunaikintų. Jis galėjo sukurti labai skirtingi žmonės, supratingas, bet kodėl gi ne?

Jn 3:16 - Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą.

Nepaisant to, kad visos milžiniškos visatos mes kaip dulkių grūdų, nors, kad Dievas galėjo tiesiog sunaikinti mus, ir bausti, bet Sukūrė mirė Jo kūryba. Sukūrė atlikti išbandymas jis kartu su mumis nuėjo ir puikiai žino visus mūsų nerimo, baimės ir skausmo, nes jis patyrė jį savo kūną!

Taigi, nereikia kaltinti Dievo, įsikiša į mūsų vargą ir kančias. Jis taip pat gyveno - teko stebėti, kankinimų ir mirties dėl savo vargų ir sūnus gali pasiekti! Kodėl? Mums, dulkių grūdų buvo kelio atgal į amžinąjį gyvenimą.

Filipiečiams 2, 6-8 - nors jis dalinosi Dievo pobūdį, jo lygybės su juo paskutinį kartą. Vietoj to, jis atsisakė pats, turi tarnautojo esmės įgavo žmogaus formą. Jis atsidūrė kaip žmogaus kūnas, Jis nusižemino, tapdamas paklusnus, ir į mirtį - mirtį ant kryžiaus!

Nors dėl kai mes patiriame kančias šioje žemėje, mes siūlome kelią atgal pas Tėvą ir į amžinąjį gyvenimą be kančių ir mirties. Tai iki mus, jei jūsų laisva valia priimti šį pasiūlymą arba atstumti.

Kadangi Dievas mus sukūrė kaip laisvas būtybes, ir todėl, kad Dievas yra mūsų gelbėti savo įvykdytos, ji yra prie mūsų sprendimas, kaip jis eina su mumis!

Sau 14, 1-3 -... "Nermut mūsų širdyse Ar tikite į Dievą, tikėti taip pat mane, mano Tėvo namuose yra daug vietų, Jei tai buvo ne taip, Sakiau aš einu paruošti vietą. Jums. Kai aš einu ir paruošti jums vietą, vėl atvyksiu ir priimsime jus į save, jums taip pat gali būti kur aš esu.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Pragaras tiesiog yra - kas bus nedorėliai žmonės pabaigos?

371_existuje_peklo.jpg Daugelis žmonių bijo pragaro ir amžinos kančios. Bet po velnių? Biblija kalba apie pragarą, kad tik iki paskutinės dienos sąskaita yra atvykęs. Kai Jėzus Kristus prikelia nedorėlį ir suteikia sprendimo ne ...
Pridėta: 02.03.2011
Parodymų skaičius: 176474x

Tik kelią į dangų

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg Jėzus Kristus gyveno, kentėjo ir mirė, kad išgelbėti mus. Dievas leidžia Jo mylimasis Sūnus ateis iš šlovės pasaulyje šis blogis pasaulyje nuodėmės, kairėje šlovės ir garbės ir iškentė įžeidimą, pažeminimą, neapykantą ...
Pridėta: 13.12.2010
Parodymų skaičius: 123818x
Rekomenduojama

7. Keisti Heart - Tikėjimas ir teisė - Kelias į Kristaus

273_cesta_ke_kristu.jpg "Kas yra Kristuje, yra naujas kūrinys. Kas yra Kas buvo sena praėjo, atsirado nauja" (2. Kor 5:17).Vienas negali pasakyti tikslų laiką ir tikslią vietą, arba nepavyksta nustatyti aplinkybes, kurios leido savo ...
Pridėta: 22.11.2010
Parodymų skaičius: 114557x

Priežastys, dėl Antrojo Kristaus atėjimo į pasaulį

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Jėzus Kristus miršta dėl mūsų nuodėmių, pergalė prieš blogį - Šėtonas ir jį nugalėjo. Jis parodė visą visatą, kad Dievas yra meilė, ir dar esame nusidėję prieš Dievo įstatymą, taip mus ...
Pridėta: 08.11.2010
Parodymų skaičius: 132317x

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

275_jezis_kristus_2.jpg Vienintelis būdas apmokančiajai žmogaus nuodėmės jei Dievas per Jėzų Kristų. Jo gyvenimas tobulas paklusnumas Dievo valiai, jo kančias, mirtį ir prisikėlimą. Tie, kurie tikėjimu priima šį permaldavimą gali turėti amžinąjį gyvenimą, ...
Pridėta: 25.11.2010
Parodymų skaičius: 207604x

Lt.AmazingHope.net - Dievas ir neteisybe pasaulyje