Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Nelaimė eina, kai Dievas bus pakratoma žemės!

Biblijos ir šiandien pranašai

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg

Nelaimė eina, kai Dievas bus pakratoma žemės!

Atnaujinta: 18.02.2013
Pridėta: 02.04.2011
Parodymų skaičius: 283473x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk

Biblija aiškiai įspėja, kad viena iš paskutinių ženklai prieš Jėzaus Kristaus atėjimas, kad Dievas yra drebulys mūsų šalyje. Šiuo metu daugelis į antrąjį atėjimą jau užpildyta, arba užpildo. Nusikalstamumo ir maišto norma prieš Dievą pasiekia savo apogėjų. Žymiai padidinti gamtinių nelaimių skaičius - žemės drebėjimus, cunamius, potvynius ir ugnikalnių išsiveržimus, įspėjo, kad artėja vykdyti šią pasirašyti. Dažnai vietos nelaimėmis įspėti mus, kas nutiks visame pasaulyje ir mūsų priima jį atgal į tikrąjį Dievą, Izraelio.

Joel 2.12 - Ir todėl net dabar, sako Viešpats, grįžti į mane visa širdimi, su badavimas, verkia ir gedi! Perplėškite savo širdyse, ne savo padangų Viešpats, jūsų Dievas, atgal, vis dar yra maloningas ir gailestingas, labai kantrus, labai geras ir kas susilaiko nuo pikto.

1 Biblijos eilutėse kalbėti apie artėjančią katastrofą

2. Ištraukos iš pranašų raštuose pvz., balta

3 įspėjamąjį signalą dėl tikintiesiems

Iz 13,11-13 - bausti pasaulyje dėl savo nusikaltimų, visi už jų nuodėmę piktadarius. Su pasididžiavimu virtos marškiniai tada aš vartojame, negailestingas nuliūdinti puikybės. Priežastis, kad asmuo bus rečiau kaip auksas, auksas bus ofirsk mirtingasis. Taip yra todėl jie purtyti Dangaus ir žemės juda fondai deklamuoti Viešpats visagalis tą dieną, kai jo pyktis raketos viršų.

Iz 24,4-5 - Žemės blunka, sako pasaulio blunka išeikvota, išeikvoti ir tautos kremu. Žemė yra suteršė jo gyventojų, kaip jis kirto įstatymus, ir ignoravo amžiną sandorą nuostatas. Tai todėl, kad prakeikimas suryja žemę ir jos žmonių PYKA, gyventojų žemės išnyksta, likusių tik kelios.

Iz 24,18-20 - atviro dangaus langai, ir žemė bus pakratoma pamatai: žemė plyšta, išardymas, šalis yra griūva, griūva ant grindų dreba, drebulys! Žemė yra verpimui, verpimo kaip girtas, kaip drebulys namelis audra. Jos kaltė ne jos kietos hitai, avarijos, ir išaugo.

Lk 21,26-28 - Žmonės miršta iš baimės, tikintis, kas turi ateiti į pasaulį, nes dangaus jėgos bus sudrebintos. Tada pamatyti Žmogaus Sūnų, ateinantį į su jėga ir didžia šlove debesis. Kai viskas pradeda atsitikti, stačios ir pakelti savo galvos, nes jūsų atpirkimas yra netoli! "

Pažymėti 13,24-26 - "Iš po ano suspaudimo dienų saulė yra zaćmi ir Mėnulis negali šviesos, žvaigždės kris iš dangaus, ir dangaus jėgos bus sudrebintos." Tada pamatyti Žmogaus Sūnų, ateinantį debesyse su didžia galia ir šlove.

Joel 2.10 - Prieš juos žemės virpesius ir dangus turi drebėti, saulė tamsoje ir mėnulis ir žvaigždės švytėjimas dingsta.

Joel 4,15-16 - saulė ir mėnulis tamsoje ir žvaigždžių švytėjimą dingsta. Viešpats bus kriokimas iš Siono, iš Jeruzalės perkūnas - Dangus ir žemė dreba! Viešpats yra savo tautos prieglobstį, Izraelio sūnūs bus jėga.

Iz 26,20 - "Eik, mano tauta, jų kambariuose, uždarė duris Slėpti į mažai momento, kol ji keičia savo pyktį štai -.. Viešpats palieka savo būsto bausti kalti gyventojai šalį Šalis atskleidžia jai. pralietas kraujas sustabdyti slėpdama jos nužudyti.

Ps 46,2-3 - Dievas yra mūsų prieglobstis ir stiprybė, pagalba nelaimės ištiktiems dabar. Todėl mes neturime nerimauti, net jei šalis nesugebėjo ir kalnai byrėti į jūrą, net jei jos audringas riaumojimas bangos ir kalnai byrėjo pagal veržiasi!

2. Ištraukos iš pranašų raštų Ellen G. Baltoji

Prieš Žmogaus Sūnus į dangaus debesis, viskas gamtoje bus suplakti. Žaibas iš dangaus susijungia su ant žemės gaisro ir sukelti kalnai bus kaip krosnis ir liejimo upių lavos apie kaimus ir miestelius. Išlydytos uolienos gaus į vandenį, todėl verdančio vandens bus išstumti uolienų ir dirvos. Ar turėtų būti didelis žemės drebėjimas, ir daug žmonių praranda gyvenimus. (7 Septintosios dienos adventistų Biblijos komentaro 946, 1907).

Dievo miestas bus lankomi teismai.

Jis yra netoli laikas, kai didžiųjų miestų lankysis išbandymas. Per trumpą laiką atvykti į šį miestą baisus šokas. Nesvarbu, kaip didelis ir stiprus noras savo pastatus, nors daug ugnies vienetai bus dislokuotos, kai Dievas paliečia šių pastatų, per kelias minutes ar valandas bus griuvėsiai. Unholy iš šio pasaulio turi būti valomas šluota sunaikinimo. Nelaimių, kurios kenčia šiandien didžiulius pastatus ir didžiųjų miestų, Dievas rodo mums, kas ateina į visą pasaulį. - (7 parodymų Bažnyčiai, 82, 83).

Man buvo paprašyta pateikti įspėjimą, kad daugelyje miestų susižavėjęs į nusikaltimų ir nuodėmių yra sunaikinami aukšto lygio žemės drebėjimų, potvynių ir gaisrų. Pasaulyje bus įspėjami, kad jis yra Dievas, kuris parodė savo įgaliojimus. Jos nematomos veiksmai leidžia sunaikinimas ir mirtis. Jokiu tekinimo visi sukaupto turto ... (VN 1935 1906)

Jie ateina netikėtai baisi nelaimė ir katastrofa seks vienas po kito. Jei paklusti Dievo įspėjimai, jei bažnyčia bus grąžinti į paklusnumo keliu, tada laikas, praleistas ant eskadrinis minininkas ranką. Jeigu aš einu Viliojanti žmonės, bet ir jų būdai dispraise Dievo įsakymų, ir skelbti kitą melas, Dievas siunčia juos į nelaimės atsibudo. (VN 1935 1906)

Viešpats sunaikina vieną akimirką visi nusidėjėliai, net visas tautas. Ji bus nubausti miesto ir vietos, kur žmonės perdavimo į šėtono pajėgos nuosavybė. Tautų miestai bus elgiamasi gerai, bet dar aplankė Dievo Aukščiausiojo, neturi balsavimo, nes jie vis dar rasti keletą sielų, kurie yra atskirti nuo priešo kliedesiai, jie atgailautų ir įjungti, o kitų sektorių bus išlaikomos iki gniewu Dievo dieną. (Evangelism, 27, 1906)

Aš mačiau gražių pastatų krenta didžiulis ugnies kamuolys, kuris sunaikinamas po momento. Aš girdėjau sakant: "Mes žinojome, kad Dievo teismai ateiti į šią žemę, bet mes nežinojo, jie ateina taip greitai." Kai nerimas balsas atsakė: "Žinai, jis Kodėl tu negali pasakyti mums, Mes nežinojome.?". (9 parodymų Bažnyčiai, 1928, 1909).

Prieš mano akis pasikeitė scena, kuri privertė mane labai stipriai neliečia. Iš viešbučio kambarių langus, aš pamačiau siaubingą gaisrą. Didžiosios kamuolius ugnis krito ant stogo ir gaisru, kurį sukėlė šių ugnies plečiasi į visas puses. Gaisras negali būti panaikintos. Visi įsiliepsnojo ir daugelyje vietų buvo visiškai sunaikinti. Neįmanoma aprašyti paniką baimę, kuri užėmė žmonių. (Laiškas 278, 1906)

Netoli laikas, kai didžiųjų miestų bus valomas nuo žemės paviršiaus. Kiekvienas turi būti perspėjama, kad šių bandymų ateiti. (Evangelism, 29, 1910).

Kai buvau Loma Linda, California, April 16, 1906, parodė man nuostabią nuotrauką. Per naktinio matymo aš stovėjau aukštumose, iš kurių galėčiau pamatyti namus, kurie buvo sužlugdytas, kaip su cukranendrių vėjo. Dideli ir maži pastatai nukrenta ant žemės, pramogų centrus, teatrus, viešbučius ir namai buvo sukrečia turtingas ir suiro. Daugelis žmonių prarado gyvybes ir oro alsuoja rėkia sužeistų ir išsigandusi žmonių.

Angelai įgaliojimus Dievas atlikti šio sunaikinimo, buvo įtraukti į darbą. One touch ir pastatų taip kruopščiai sukonstruotos, dėl kurių žmonių nuomone, kaip aiškus pavojus, kad kas nors staiga nuolaužų krūva. Niekur buvo saugumą. Atrodė, kad Dievo kantrybė buvo išnaudotos, ir atėjo Judgment Day.

Nors ką aš pamačiau, buvo baisi, bet ką su tuo susijusią mane palietė labiausiai gyvai. Angelas, kuris stovėjo mano pusės, jis sakė, kad Dievo suvereni valdžia ir Jo įstatymą šventumas turi būti atskleista tiems, kurie atkakliai atsisako paklusti Karalių Karalius. Tie, kurie nutarė likti niewiernym, turi būti sušauktas maloningas teismai, būtų galima būti atsibudę realizuoti savo nuodėmingas elgesys. (9 parodymų Bažnyčiai, 1992-1993)

Linkiu Jums Dievo žmonės suprato artėja naikinimo tūkstančių miestų, kurie beveik visiškai įsipareigojusi stabmeldystė. - (Apžvalga ir Herald ", 9. 10. 1903)

Audra artėja, ir mes turime pasiruošti prieš Dievą išpuolio atgailą, tikėjimą mūsų Viešpačiu Jėzumi Kristumi. Viešpats iškils purtyti siaubingai šalyse. Mes matome problemas, iš visų pusių. Tūkstančiai laivų nuskendo jūrų gelmes. Karinių jūrų pajėgų uždaryti ir bus paaukota milijonus žmonių gyvybių. Netikėtai jie ugnimi, ir ne žmogaus pastangomis negali gauti kontrolė. Kiečiausias pastatas pasaulyje, bus sunaikinta liepsnos. Geležinkelių transporto eismo įvykius vis dar dažni. Painiava, stichinių nelaimių ir mirtinų avarijų įvyksta be įspėjimo dėl pagrindinių transporto arterijų. Galas arti, laiko testas artėja prie pabaigos. Leiskite mums ieškotų Viešpaties, kol jie gali būti rasti, šaukitės Jo, kol jis yra šalia! (Žinutės su Jaunimas 1989-1990, 1800)

Dar reikia laiko gyventi žemėje pripildo savo kaltes puodelio, tada pažadina Dievo rūstybė, kad taip ilgai napping. Pasaulio šalių bus gerti gryno pykčio taurę. (4 parodymų Bažnyčiai, 363, 1863).

Šis pažeidimas pasiekė savo ribas. Sumišimas užpildo pasaulį, ir netrukus žmonės bus nustebinti dideliu siaubu. Pabaiga yra labai arti. Mes, kurie žino tiesą, mes turime pasiruošti, ką netrukus atėjo į pasaulį kaip baisus netikėtumas. (8 parodymų Bažnyčiai, 1904).

Ateina laikas, kai žmonės savo arogancijos ir melo pasiekti tokio aukščio, kad Viešpats neleis jiems eiti ir jie mano, kad Viešpats kantrybė turi savo ribas. (9 parodymų Bažnyčiai, 1909).

Tai riba, kurią peržengus Viešpaties teismai nebegali būti atidėtas. (Rūšys ir pranašai, 275, 417, 1914).

Netrukus čia bus daug pokyčių pasaulyje ir praeities įvykių sumažės greitai. (9 parodymų Bažnyčiai, 11)

Svarbu, kad šiandien Dievo tauta visiškai atidavė savo širdį į Dievą, nes visų dalykų galas arti. Dievo tauta užkariauti savo protą ir reaguoja į Dievo valią, nuoširdžiai norintis daryti tai, ką Dievas jam pasakė. Tai - perspėti gyventojai miestai prieš atvykdami bausmė. (Apžvalga ir Herald ", 25,1, 1912)

3 Įspėjamieji ženklai pabėgti

Kaip buvo Jeruzalės žydų krikščionių apgulties, romėnų armijos signalą paleisti, todėl mums reikia įspėti, kai jis appropriates dalis JAV valdžios, kad būtų vykdomas popiežiaus pašventinimas poilsio teisę. Tada atėjo laikas palikti didžiuosius miestus, parengiamuosius palikti mažesnėms atokiuose namuose atokiose vietovėse tarp kalnų. (5 parodymų Bažnyčiai, 464, 465, 1885)

Ankstyvas sekmadienis įstatymas bus įvykdytas ir žmonių įtakingas pareigas, turės paskatų konkrečių apsaugos įsakymą Dievo žmonių saujelė. (Išleidimo 4 Rankraštis 278, 1909).

Kai JAV iki šiol paliko savo namus, išduoda sekmadienis teisės, protestantizmas jis pasieks pontifikatas. (5 parodymų Bažnyčiai, 712, 1889).

Iš Apreiškimo 13-ame skyriuje pranašystės sako, kad elektros energijos atstovaujama žvėrį su dviem ragais jėga drabužiai "šalį ir jos žmones" garbinti pontifikatas, kuri pranašystė yra panašus į leopardą žvėris. Aukštesniosios galios pranašystė žvėrys su ragais drabužiai yra Jungtinės Amerikos Valstijos.

Prophecy baigtas, kai JAV bus įgyvendinti sekmadienis laikymasis, kuris Romoje laikoma specialia pripažinti jų suverenios galios.

Tolesnio paaiškinimo apie tai pranašystė žvėrys's kategorijoje - ir Biblija šiandien pranašai.

Grįžti į VIEŠPATĮ ir tarnauti Jam visa širdimi ir protu!

2. Samuelis 12,20-25 - "Nebijok", Samuelis tarė jiems. "Jūs turite pasakyti nieko blogo, bet tiesiog nusigręžti nuo Viešpaties, bet tarnauti Jam visa širdimi Negalima nusigręžti šurmulio, kad negali pasinaudoti arba išsaugokite jį. - Po to, visa tai tuštybė Viešpačiui už jo didžiulę pavadinimas! jo žmonės palieka, nes jie nusprendė padaryti jums savo tautos. Taip pat leiskite man net nepagalvos apie nusidėti VIEŠPAČIUI ir nustoja melstis už jus. Aš jums parodysiu, gera ir tiesioginiu būdu. Tiesiog perskaitykite Viešpatį ir tarnaukite jam ištikimai visa savo širdimi. Štai, kaip daug dalykų padaryti už jus. Tačiau, jei vis dėlto būtų klaidinga, jums bus sunaikinta jų karalius. "

Jėzus 23,14-16 - Žinok, visa širdimi ir siela, kad visus gerus žodžius, kuriuos pasakė VIEŠPATS, jūsų Dievas, ir ne vienas nepaliks. Visi bus įvykdyti - nepaliks šių žodžių net vienas. Bet kaip jūs patenkinti kiekvieną gerą žodį, jūs sakote Viešpats, jūsų Dievas, kaip VIEŠPATS veda jus kas blogo žodžio, kol nevyhubí šio gražaus žemę, kurią Viešpats, jūsų Dievas davė. Jei jūs pažeidžiate sutartį, kuri bus Viešpats, tavo Dievas, ir eiti ir tarnauti svetimų dievų ir garbinti juos, užsidegė prieš jus pyktis, kad šią nuostabią šalį, kad jums davė greitai išmiršta. "

Ruoškitės, praneškite mums atgailauti ir prašyti Dievą, kaip niekada anksčiau. Labai greitai laikas eina, kai Dievas aplankys su šio pasaulio teismuose.


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Kristus perspėja dėl nesėkmės!

426_bozi_soud.jpg Kristaus atėjimo dieną, bus visam pasauliui teismo dieną. Šventasis Raštas sako:Tadas 1:14-15 - Iš septintos kartos nuo Adomo, Henochas, pranašavo apie juos, sakydamas: "Štai Viešpats ateina su daugybe tūkstančių savo šventųjų, ...
Pridėta: 11.05.2011
Parodymų skaičius: 164382x

Šėtono galutinis apgaulės, imituojančiu apie Jėzaus Kristaus atvykimas

423_napodobeni_prichodu_jezise_krista.jpg Visos Biblijos pranašystės išsipildys ir rodo, kad mūsų pasaulis yra jų istorijos pabaiga. Dabartinis pasaulio įvykiai rodo, kad mes per pastaruosius dienas nuo šio pasaulio ir mūsų darbas yra paruošti mūsų ...
Pridėta: 06.05.2011
Parodymų skaičius: 331555x

Artėja Jėzaus Kristaus grįžti, pasiruoškite!

402_druhy_prichod_jezise_krista_2.jpg Daugelis žmonių yra tikrai pastebėjau, kad mūsų planeta yra kažkas negerai. Visais girdime žiniasklaidos pranešimus apie stichines nelaimes. Dideli žemės drebėjimai, potvyniai, ugnikalnių, gaisrai, sniego, uraganus ir tornadus yra kasdienio patyrimo. ...
Pridėta: 25.03.2011
Parodymų skaičius: 224322x

Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 230122x

Biblijos Pranšystė - Kas yra Antikristas? - Daniel 7 skyrius

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Antrajame skyriuje Danielio Dievo, išryškino pagrindinius pranašiškas vaizdas. Naudoja metalo ir akmens skaičiai, kurie bent iš sutraiškyti pabaigoje vaizdą.Aukso galva atstovaujama Babilono imperijos, jo krūtinės buvo sidabro nuotrauką Medo-Pers imperiją, kurį ...
Pridėta: 26.12.2010
Parodymų skaičius: 339946x

Jėzus buvo prikeltas iš numirusių - šešios priežastys, patvirtinti šį

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jėzus iš Nazareto buvo nukryžiuotas, palaidotas ir po trijų dienų prisikėlė iš mirusiųjų. Jokia kita religija neteigia, kad jo įkūrėjas buvo prikeltas. Be, kad krikščionybė yra unikalus. Bet kokia krikščionybė galiojimo ...
Pridėta: 08.12.2010
Parodymų skaičius: 284770x

Kvietimas Dievo tautai - studijų pranašiškas Raštų

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Apreiškimo 1:1-3 - Atvirai Jėzaus Kristaus, Dievo pavesti jam parodyti savo tarnams, kas turi netrukus įvykti. Jis parodė ją savo angelą, jis pasiuntė tarną Joną, ir jis duoda parodymus apie tai, ...
Pridėta: 04.05.2011
Parodymų skaičius: 145565x

Biblijos Pranšystė - žvėris auga nuo jūros - Apreiškimo 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Apreiškimo 13 10/01 - Tada aš pamačiau jūros žvėrį atlieka su septynias galvas ir dešimt ragų, ragų buvo dešimt kronų ant jo galvų šventvagiška pavadinimą. Žvėrys mačiau, buvo panašus leopardas, tačiau ...
Pridėta: 22.02.2011
Parodymų skaičius: 337726x

Lt.AmazingHope.net - Nelaimė eina, kai Dievas bus pakratoma žemės!