Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Mes turime atgimimą ir Reformacija mūsų gyvenime, o ne tik žodžiai!

Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

528_oziveni_a_reformace.jpg

Mes turime atgimimą ir Reformacija mūsų gyvenime, o ne tik žodžiai!

Pridėta: 04.01.2012
Parodymų skaičius: 184244x
Temos: Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus
PrintTisk

Ištikimi žmonės karštai melstis už Šventosios Dvasios išliejimu, kuris pažadėjo, kad darbas buvo baigtas, ir Jėzus Kristus atėjo į pabaigą, blogio istoriją. Mes visi norime, kad iki Sekminių, greitai pasikartojo, tačiau paklausti, ką. Kai Šventoji Dvasia pasiuntė, aš galėtų atlikti? Gyvenu, kad aš kreipėsi į Dievą? Buvau linkusi atsikratyti nuodėmės, egoizmo, išdidumo ir priklausomybės jūsų gyvenime?

Mačiau, kad niekas negalėjo dalyvauti "gaivus" iki laimėjo per kiekvieną silpnumo, išdidumo, savanaudiškumo, meilės pasauliui ir per kiekvieną klaidingą žodžiais ir darbais. Taigi, mes turime daugiau ir labiau priartėti prie Viešpaties rimtai ir siekti rengimo, kuris būtinas sėkmingai mūsų kovoje Įgalioti Viešpaties dieną. Leiskite mums visi prisimename, kad Dievas yra šventas, ir kad niekada niekas, bet šventą būtybės gali gyventi Jo akivaizdoje. (EW 71)

Aš pamačiau, kad daug aplaidumas labai reikalingas laiko pasirengti ir pažvelgė į "gaivinantis" ir "vėlyvojo lietaus", kaip į kažką, kad būtų Įgalioti kad galėtų surengti savo Viešpaties dieną ir gyveno prieš jo veido. Oi, kiek aš mačiau be pastogės laikais bėdų! Užleistų reikiamą parengimą ir todėl negalėjo priimti gaivus, kuris turi visi turime gyventi, "Įgalioti yra šventojo Dievo veidas. (Maranatha 2,2)

Aš taip pat mačiau, kad daugelis nesupranta, ką jie turi būti bėdų, jie gali gyventi be Dievo šventovės vyriausiojo kunigo akivaizdoje. Tie, kurie yra gauti gyvojo Dievo antspaudą ir būti apsaugotas metu kankinti, veidrodis Jėzaus atvaizdas visiškai.

Turi būti atgimimas ir reformacija pagal Šventosios Dvasios vadovavimo. Atgaivinimas ir reformacija yra dvi skirtingos sąvokos. Atkūrimo atkurti dvasinį gyvenimą, atkūrimo gebėjimą proto ir širdies,, prisikėlimą iš dvasinės mirties. Reformacija reiškia, reorganizavimo, mąstymo papročius ir praktiką sąvoka kaitos Reformacija nebus pareikšti gerą teisingumo vaisius, išskyrus atvejus, kai kartu Dvasios atgimimo. Atgaivinimas ir reformacija yra pasiryžęs padaryti savo darbą ir jo rezultatai turi lemti jų sintezės. (1SM 128)

Apd 3,19 - Atsiverskite jūs ir atsiverskite, kad jūsų nuodėmės gali būti sunaikinta, kai gaivus laikai ateis iš VIEŠPATIES akivaizdos;

3,19-21 Apreiškimo - darau viską, kad aš myliu aš neapkaltintų ir šviesti. Gaisro todėl ir atgailauti. Štai aš stoviu prie durų ir beldžiu.

Apreiškimo 3.3 - Prisiminti viską, ką išgirdo ir gyvūnus, klijuoti jai ranką,. Jei pabusti, aš ateisiu kaip vagis! Taip pat nežinote, kurią valandą aš atvyksiu pas jus.

1 Pt 2,9 - "O jūs esate išrinktoji giminė, karališkoji kunigystė, šventoji tauta, savotiškas žmonės (specialus žmones KJB), jums gali paskelbti jį giria, kuris pašaukė jus iš tamsybių į savo nuostabią šviesą. "

Leiskite pristatyti save kaip gražus automobilis. Už blizga, švari, gana atrodo, ir laukia, kol vairuotojas atvyksta. Vairuotojas ateina atrodančio automobilio, kuris yra gražus, blizgus ir švarus. Apeiti jį geriau žiūrėti į jį, ir tada nori imtis viduje. Vairuotojas atidaro duris, bet durys išlenda didelis šiukšlių, šiukšlių ir nuolaužų krūva. Labai nusivylęs ir vairuotojas zesmutní, uždaro duris ir eiti kur nors kitur. Tai yra būtent tai, kas gali atsitikti su mumis! Aš meldžiu Šventosios Dvasios išliejimu, tačiau kai ji ateina, ji nustato mums išvalyti viduje? Arba iškočiojama mūsų susitikimo jokios religijos nuodėmės krūva įpročius ir silpnąsias puses, kurį galėtume nesuteikia savanaudiškumą ir blogus įpročius valgymą, pramogų ir drabužių?

Įsivaizduokite vėl gražų sportinį automobilį, tai egzotiškas atrodantis automobilis, kainuoja tūkstančius dolerių. Vairuotojas pradeda automobilį, variklis tuoj pat prasideda sklandžiai. Vieno greičio vairuotojas, lėtai įpilkite dujas ir pateikia. Dabar eina greitai. Grįžta į veikti meile ir gražų kailį minkštu skudurėliu apliejimo pradžia. Dabar pakelti su premium benzino baką ir kruopščiai supilamas į rezervuarą.

Kas tai variantas?

Vairuotojas ateina gražus automobilis ir mesti jį į pigaus benzino. Po to supilstyti į butelius gaiviųjų gėrimų, caffeinated gėrimų ir arbatos bei kavos didelį puodą. RAM į bako saldainių siuntos iš greito maisto parduotuvėse, mėsainiai, bulvių traškučiai, duonos patiekiamas su vištiena ir kalakutiena pilnas antibiotikų ir toksinų) ir karšto šunims. Tada jis prasideda lietus dešimties svarų maišą cukraus. Dabar vairuotojas butelį degalų priedai, kurie atrodo kaip vitaminų ir įdėti jas į rezervuarą. Vėliau aplinkkelių automobilį ir antgaliai. Bandymas pradėti savo automobilį ir prasideda tikas, kosulys ir spjaudosi dūmai. Galiausiai, variklio gaisrai, ir paliekant automobilį, šaudymas ir rūkymas.

"Šio automobilio Kūrėjas, kaip jis pastatytas puikiai veikiančią mašiną. Vairuotojas nusprendė įdėti į rezervuarą, o ne geriausia kuro blogiausio." Automobilis eina į remonto dirbtuves, dirbti su juo mechanikas. Bet kaip automobilių mechaninių remonto, vairuotojas vėl suteikti jam daugiau blogų dalykų.

Mes nemanome, kad mūsų kūnas visiškai tas pats? Mūsų Viešpats sukūrė nuostabų kūną ir tobulą būdą. Pati yra nuolat atnaujinamas, valyti, savarankiškai gydo, bet kokia forma? Iš to, ką sau kūną. Pavyzdžiui, jei mes valgyti keptas maistas plius daug saldainių, kofeinas, kiekvieną langelį blogo maisto. Tada, kaip apie darbą? Ir Šventoji Dvasia gyvena mumyse ir mus tinkamai paveikti, kai kūnas yra užtvindytas su toksinus iš blogos virškinimą ir toksinų?

1 Kor 10,31 - Na, ar jūs valgote ar geriate, ką daryti, daryti viską dėl Dievo šlovės.

1 Kor 6,19 - Ar žinote, kad jūsų kūnas yra Šventosios Dvasios šventykla, kas yra jumyse, kurį turite iš Dievo? Mes ne savo, jums brangiai buvo išpirkta! Todėl, savo kūnus ar jūs garbinti Dievą.

Filipiečiams 3,19 - Jų galas yra sunaikinimas, jų dievas pilvas ir jų šlove jų Prancūzų vnt. Toks mąstymas tik apie žemiškus dalykus

Patarlių 23,3 - nenori savo delikatesų - tai, kad maistas yra apgaulinga!

Šėtonas nebijo nieko, kaip bus išleisti Dievo tautos kelią ir pašalinti visas kliūtis Viešpaties išlieti savo Dvasią ant Bažnyčios ir swooning grūdintas asamblėją. (1SM 124)

Išpažinti savo nuodėmes Dievui

Melskitės nuolankiai maldai, Dievas yra gailestingas jums priminti, visi klysta savo gyvenimą, ir jūs galite paprašyti atleidimo. Jūs pamatysite, kad seni prisiminimai atgyja ir jūs suprasite, daug nuodėmių, kurias jūs išpažinsiu Dievą. Jei skauda ką nors, jums reikia prašyti atleidimo ir žmogaus. Gal atrodys keistai, bet gal jis juda savo širdį ir pradėti galvoti apie galios, kad jūs taip pasikeitė. Jei jūs darote nuodėmę viešai, kurios turėjo įtakos daugelio žmonių mąstymas yra būtina viešai atsiprašyti ir prisipažinti klaidą. Jūs turite niekada nepamiršti, kad mūsų elgesys veikia vaizdą Jėzaus Kristaus, ir todėl iš kitų likimas. Mes esame atsakingas už jų.

Reformacija maistą ir mitybą

Man parodė, kad principai, kuris mums buvo suteikta ankstesnių dienų yra taip svarbu šiandien, kad mes turime pažvelgti į juos, tiesiog kaip tikrai kaip ir anksčiau. Yra kai kurie niekada važiuoti šviesą atitinkamos valdybos. Dabar yra laikas, mes ištraukė iš, pagal kbelce šviesos blizgesį ir leiskite savo aiškius prasiskverbiančius spindulius. (CD 23)

Dievas pasaulio kūrimo plano žmonių. - "Dievas mums davė valgyti grūdų, vaisių, riešutų, sėklų ir daržoves, paruošti juos kaip galima paprasčiau, ypač sveikas ir maistingas. (E.G.White - Gyvenimas Laimė pp 69-70).

1 Valgyti maisto produktams, jų natūralios būklės, kaip įmanoma. Valgykite daug žaliavų vaisių ir daržovių, ypač tamsių spalvų. Dark produktai yra sveikiausias ir labiausiai maistingus. Gyvūninės kilmės produktai gali pakeisti visą kvietinių miltų ir riešutų. Stotelė valgyti prieš pasijusite soti. Paprastai rekomenduojama palaukti bent 5-6 valandas iki kito valgio, valgyti tuo pačiu laiku kiekvieną dieną, o ne valgyti tarp maitinimų. Venkite valgyti po 18:00 val.

Kartais tai geriausia valgyti tik du kartus per dieną. Ankstyvaisiais viduramžiais žmonės valgė du kartus per dieną, nuo 11 amžiaus, paprastai tris kartus per dieną. Įprotis valgyti tarp dviejų pagrindinių valgymų užkandžiai), atsirado tik per pastarąjį šimtmetį ir tapo įprastas. Tuo pačiu metu labai išsiplėtė civilizacijos ligas. Klinikų patirtis parodė, kad sumažinti patiekalų skaičių iki dviejų per dieną pasirodė esąs naudingas gydant ligas civilizacijos. (Graikų filosofai manė, kad žmonės, kurie valgo daugiau nei du kartus per dieną, kad Barbara.)

Prastai pasirengę maistas silpnina organus, kuriose imamas kraujas susidaro. Kūnas yra chaosas, kuris sukelia pykinimą. Žmogus yra edgy ir bloga nuotaika. Venkite geriamojo gėrimus, kurių sudėtyje yra kofeino, venkite šokolado, prieskonius, garstyčias, actą, labai perdirbtų ir rafinuoto maisto produktų, pavyzdžiui, baltųjų miltų ir cukraus, ir gyvulininkystės produktų.

Naudokite natūralių antivirusinių žolės ir maistas: čiobreliai, šalavijai, rozmarinas, česnakai, imbieras, svogūnai, braškės ir kopūstai. Naudingi natūralūs produktai yra taip pat remia imuninę sistemą.

2 Visi procesai mūsų organizme reikalingas vanduo. Vanduo taip pat buvo sėkmingai naudojamas kaip terapinė medžiaga. Per dieną reikia gerti nuo dviejų iki trijų litrų švaraus vandens.

3 Negalima rūkyti ar gerti caffeinated ar alkoholinių gėrimų. Naujausi tyrimai parodė, kad jau yra lengvas ar vidutinio sunkumo alkoholio vartojimu sukelia smegenų sumažėjimo. Kofeinas yra kita medžiaga, kuri neleidžia aiškiai mąstyti. Vienas tyrimas parodė, kad, nors dalyviai galėjo per dozės kofeino rašyti greičiau, dar penkerių iki dešimties kartų daugiau klaidų. Kofeinas stimuliuoja, bet neprisideda prie sveiko ir blaivus mąstymas.

4 Pratimai bent 20-30 minučių per dieną, pageidautina, gryname ore ir saulės spindulių. Jei jis nėra pakankamai Skm, naudoti kokybės papildomai vartoti vitamino D.

5 Pristabdytoji mažiausiai 6-8 valandas per naktį. Geriausias laikas yra prieš vidurnaktį. Didžiausias teigiamas poveikis gali būti pasiektas, kai jūs einate miegoti maždaug devynių. Jei išsaugosite miegoti apie devynias valandas ir kai miega tamsoje, jūsų kūnas galės mėgautis iki vidurnakčio, melatonino lygis auga greitai. Ryte galite pabusti anksti ir sugeba pagauti daug darbo.

6 Atsipalaiduokite, būkite laimingi ir pasitikėjimas Dievu. Jo priemonės, yra geriausias! Nesvarbu, ar jums kyla nors gyvenime, pasitikėjimas, kad Dievas leis jums, kad jums neleis nieko nedaro ir viskas atrodo blogai gerai panaudoti ilgainiui. Užsiregistruoti ir šlovinti Dievą, nes daina gali dirbti stebuklai su žmogiškojo proto ir paskatinti savo širdį.

Kai tie, kurie žino savo klaidas, jie turės drąsos keisti savo įpročius, jie žino, kad korekcija reikalauja daug kovos ir ištvermės. Kai asmuo, sukurti tinkamą aplinką, valgymo įpročius, pripažinti, kad vartojimo maisto produktų, kurie anksčiau buvo laikomi nekenksmingais, plėtoti lėtai, bet užtikrintai, blogos virškinimą ir kitas ligas. (9T 158-160)

Drabužių Reformacija

1.Timoteova 2,9 - Moterų, ar modifikuoti papuošti drabužius, kukliai ir protingai, jokio pastebimo plaukų ir aukso, perlų ar brangių suknelę, bet su gerų poelgių, kaip dera moterims, kurie išpažįsta pobożnością.

Kaip kiekvienas gali patenkinti mados menkavertiškumo ir Płytkość, kai kada nors paragauti Kristaus meilę? Kas žeidžia mano širdį, kad pamatyti tie, kurie teigia, kad ramiai ir nuolankus Gelbėtoją, ir dar nori suspėti su pasaulietinės drabužių lygio gyvenimą. Nepaisant jų religinio pamaldumo yra beveik neįmanoma atskirti juos nuo netikinčiųjų. Dievoto gyvenimo Radujcie. Jų gyvenimai ir pinigų skirti į ekscentriško drabužių.

Reformacija dėl pramogų

Gyvena precedento noras pramogai metu. Pernelyg paleistuvavimas ir Eikvojimas, visur vyrauja. Minios trokšta linksmintis. Mintys silpnėja ir atrofuojasi, nes nėra įpratę mąstyti, studiją ar disciplinas. Kaip rezultatas, jie yra kvaili norai. Dievas reikalauja, kad kiekviena siela buvo išsilavinę, švarus, kilnus ir grūdintas. Jie dažnai paaukoti vertingus tikslus, mados ir laisvalaikio naudojimui pateikimo. (357 MYP)

Kiekvienas smagu, kai jūs galite melstis tikėjimo palaima, jis yra saugus. Tačiau, bet pramogų, kad bus užkirstas kelias asmeninei maldai, atima jums atsidavimu, ar jus nuo maldos susitikime, yra pavojinga. (337 KT)

Vakarai vis dar vaidina linksmas teatras, žirgų lenktynių ir kazino. Visur karaliauja įdomus ir ekstremalių įspūdžių, tačiau teismą valanda artėja prie pabaigos ir viskas netrukus bus nuspręsta amžinai. Šėtonas žino, kad jo laikas jau arti. Jis visus savo išteklius, siekiant apgauti žmones ir sudėtingas, kad jis paėmė kažką ir Charmed laukiant malonės bandymo dieną ir durys uždarytos amžinai. "DA 636, CHS 51 (taip pat žr. FE 335).

Dabar jums reikia parodyti nuolat atsparūs blogis. Visa dangus domina vyrus ir moteris, kurią jis vertinamų Dievą, kad Jis atidavė savo mylimąjį Sūnų mirti ir juos išpirkti. (IHP 195)

"Kiekvieną silpnas, sunkiai ir abejoti asmuo, kuris visiškai atsiduoti Dievui, įveskite į tiesioginio ryšio su pajėgas, kurios leistų jam pasiekti pergalę. Tai bus arčiau dangaus, ir kiekvieno bandymo ir gauti neatidėliotiną pagalbą ir pagalbą Angels gailestingumo "(A. 298-9)

"Rimtas faktas turi būti prisiminė tik pasaulio žmonėms, bet ir mūsų parapijos, tą dieną Viešpats ateis staiga, netikėtai." MU 336.

"Kai lengvatinis laikotarpis baigsis, jis ateina staiga, netikėtai - tuo metu, kai mažiausiai tikimasi kiekvieno Tačiau šiandien mes galime turėti gerą reputaciją danguje ir žinoti, kad Dievas mus priėmė ....." 7BC 989.

Kiekvieno Bažnyčios nario pasaulis vis dar skleidžia šviesą, kad žmonės turime paklausti: Kas šie žmonės skirtingai nei kiti Jei ir turi sukelti nutraukimo asimiliacijos į pasaulį ir taip pat atsirasti išvengti viso blogio, o ne atsižvelgiant į pašaipūnas, nepateisinimas. (1SM 121)

, Tikrosios dievotumą atgaivinimas yra mūsų labiausiai neatidėliotinas poreikis. Šios pastangos yra mūsų pagrindinis darbas. Mes tikrai stengiamės gauti Dievo palaiminimą, ne todėl, kad Dievas nori suteikti mums savo palaiminimą, bet todėl, kad mes nesame pasiruošę juos priimti. Mūsų dangiškasis Tėvas yra labiau linkę duoti savo Šventąją Dvasią tiems, kurie jį prašo už jį, nei jei žemiškieji tėvai savo vaikams duoti gerų daiktų. Tačiau mūsų užduotis yra per tikėjimas, nuolankumas, atgailos ir nuoširdus maldos, kad sąlygos, kuriomis Dievas pažadėjo suteikti mums savo palaiminimą. Atsigavimas gali būti tikimasi tik atsakydamas į maldą. (1SM 121)


Susiję straipsniai iš kategorijos - Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

Maldos naudojimo ir Šventosios Dvasios išliejimu - 777

424_777prayer.jpg Naujojo Testamento Bažnyčia stipriai įtakojo pasaulį su gera žinia iš Evangelijos į vieną karta. Prisipildė Šventosios Dvasios Naujojo Testamento tikintiesiems dalyvaujant pasidalinti žinutę tiesos nukryžiuoto ir prisikėlusio Viešpaties su šimtais tūkstančių ...
Pridėta: 08.05.2011
Parodymų skaičius: 205894x

Kodėl Jėzus Kristus?

71_druhy_prichod_jezise_krista.jpg Kodėl Jėzus Kristus?Jėzus Kristus ateis tyliai ir palaipsniui, kai pasaulis pasiruošęs už jį? Ateina ir ant televizoriaus ar skirtingose vietose?Kristus ateis asmeniškai ir pastebimai dangų. Pagal Bibliją, kaip jis paliko ateiti ...
Pridėta: 12.08.2010
Parodymų skaičius: 161397x

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

182_socha_bible_daniel.jpg Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalgaViešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel ...
Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 276982x

Second Coming Jėzaus Kristaus

323_druhy_prichod_jezise_krista.jpg Kristus ateis asmeniškai ir matomai į dangų. Ateina kaip viešpačių Viešpats ir karalių Karalius. Biblija yra kaip kairė ir visi matys Jo.Kiekvienas aiškiai supranta, kad jis yra Kūrėjas ir visatos valdove. ...
Pridėta: 25.01.2011
Parodymų skaičius: 186391x

Šėtono galutinis apgaulės, imituojančiu apie Jėzaus Kristaus atvykimas

423_napodobeni_prichodu_jezise_krista.jpg Visos Biblijos pranašystės išsipildys ir rodo, kad mūsų pasaulis yra jų istorijos pabaiga. Dabartinis pasaulio įvykiai rodo, kad mes per pastaruosius dienas nuo šio pasaulio ir mūsų darbas yra paruošti mūsų ...
Pridėta: 06.05.2011
Parodymų skaičius: 331555x

Lt.AmazingHope.net - Mes turime atgimimą ir Reformacija mūsų gyvenime, o ne tik žodžiai!