Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Toliau mūsų uolūs protėvių Reformacijos

Tiesa Dekalogas

520_jan_hus_kostnice_1415.jpg

Toliau mūsų uolūs protėvių Reformacijos

Pridėta: 13.12.2011
Parodymų skaičius: 164051x
Temos: Tiesa Dekalogas
PrintTisk

Nuotraukų šaltinis: Wikipedia

Visa Čekijos šalies kartų buvo reformuoto tikėjimo centre visoje Europoje. Kiekvienas iš mūsų žino, vardai kaip Janas Husas (Jan Hus) ir Jan Zizka. Bet jūs žinote, koks didis Dievo galia yra kartu? Senovės Izraelio Dievas vedė savo žmones į mūšį su priešo tokiu būdu, kad net daug didesnės armijos neturėjo galimybę. Daug didesnis ir daugiau ginkluotųjų armijos be kovos, siaubo, ir davė pabėgti, nes Izraelis buvo Dievas.

Kas tarp mūsų šiandien, bet žino, kad tas pats atsitiko per Husyta karai, thecommon žmonių išvyko kovoti ginkluoti daug didesnę kariuomenę, ir kad nors siaubo ir pabėgo be kovos? Taip, Hussites buvo Dievas ir kad Jis vadovavo Reformacijos ir buvo žmonių, kurie kovojo už Reformacijos galvos. Mūsų protėviai buvo giliai religingi žmonės, su daug ryškus patirties su Dievu.

Ištrauka iš knygos Didžioji - 6 skyrius Huso ir Jerome.

Hussites galvos stovėjo Jan Zizka, kuris netrukus po karo aklas abiem akimis, bet kuris vis dėlto buvo vienas iš ablest vadai savo laiko pradžios. Hussites priešinosi daug jėgų, kad pastatė prieš juos, nes jie tikėjo Dievu ir buvo įsitikinęs, kad jų priežastis yra tiesiog. Vėl ir vėl, naujas imperatorius surinko kariuomenę ir įsiveržė Bohemijoje. Tačiau jo kariai visada buvo ignominiously nugalėjo. Hussites nežinojo, mirties baimė, ir niekas negalėjo stovėti juos.

Dviejų priešiškų armijų kreipėsi vienas kitą, kol tik tarp jų upės. "Kryžiuočių kariuomenė buvo daug stipresnis, bet vietoj to užskaityti per upę ir susirėmė su Hussites, pagal kurią iki šiol žygiavo, užšaldė ir spoksojo dumbly Husyta kariai (Wylie, Vol 3, CH 17) Tada mūšio , staiga viskas paspauskite kariuomenės paslaptingas siaubo Be rudenį ryte, didžiulis karinės galios žlugo, kaip sugriovė nematomas galios. Husyta kariuomenė sumušė daug priešo kareivių ir pradėjo vytis pabėgėlių Laimėtojai nukrito į rankas didelį grobį, ir todėl karo, kuris buvo nuskurdinti Bohemijoje, yra labiau praturtinti.

Po kelerių metų, kaip naujasis popiežius surengė kitą kryžiaus žygis. Kaip ir anksčiau, šį kartą taip pat visų Europos šalių, atsižvelgiant į popiežiaus pateikta karinės įrangos. Visi, kurie dalyvavo šios pavojingos įmonė, popiežius pažadėjo didelį atlygį. Kiekvienas Kryžius pažadėjo visišką atleidimą ir didžiausi nusikaltimai. Visiems tiems, kurie patenka į karo, žadėjo turtingą atlygis danguje. Tie, kurie išgyventi, jie galėtų naudotis turtais ir pagyrimu mūšio lauke. Popiežius paragino vėl didžiulė kariuomenė kirto sieną ir įsiveržė Bohemijoje. Husycki kariai pasitraukė prieš jį, ir Suvilioti įsibrovėlis, kuris savo pergalę, kaip tam tikrų, toliau ir toliau vidaus. Galiausiai Prokop kariuomenė sustojo pasukti į priešą ir parengė į mūšį. Kryžiuočiai, kurie dabar suprato savo klaidą, laukia savo stovyklą Husyta ataka. Kai girdi triukšmą artėja karių, iki kada atrado Hussites, ji sumažėjo iki kryžiuočių siaubas. Kunigaikščių, vadai ir eiliniai kareiviai nuleisti ginklus ir pabėgo į visas puses. Veltui popiežiaus Legalu, kurie vedė kampaniją, mėgino organizuoti vėl išsigando ir pabėgo iš armijos. Nepaisant jo geriausias, jis galiausiai buvo nuplauti pagal bėga. Visa armija sutrikę ir išsibarstę į rankas didieji nugalėtojai vėl tapo auka.

Didžiulės armijos, paskelbtas stipriausių šalių Europoje, drąsus armijos kariai, apmokyti ir pasirengę kovoti, ir pabėgo po kito be vieno šūvio iš mažų gynėjų ir silpna tauta. Tai buvo dieviškosios galios pasireiškimas. Užsieniečių valomas antgamtinio siaubo. Dievas, kuris nugalėjo faraono kariuomenė prie Raudonosios jūros ir pasuko bėgti prieš karių Midjano Gideonui ir jo tris šimtus vyrų, kurie vieną naktį nugalėjo Asirijos armija didžiuojasi, dar kartą konstatavo, ranką sutrukdyti engėjų galią. "Tut bus labai bijo, jei ne bijo Dievo, tikrai sklaida kaulus jiems, kad jūs kariniu apgulė; zahanbíš yra Dievas paniekino juos." (Ps 53,6)

O šiandien? Tegul tikėjimas jus?

Daugelis iš mūsų šaukė apie komunizmą, sunkiomis sąlygomis ir laisvės apribojimų, tačiau, kodėl mes priimame šią vertingą? Tikėjimas mūsų protėvių Dievas, visoje ankstesnės kartos? Uolumo ir zealousness įrašytas tiesos Dievo Žodį - Bibliją?

Daugelis iš mūsų šiandien gailimasi žalingos ir perdėtą demokratijos, dar kartą, tegul jis pats vertingiausias. Kodėl palieka mums komforto šiandien, ieškant pinigų, maisto ir pramogų vėl buvo užsidegęs tikėjimą mūsų protėviai, jis nedvejodamas užduoti savo gyvenimą?

Yra daug priežasčių manyti, kad Dievas yra. Kiekvienas žmogus turi Dievo noras, mano širdis toli išsaugoti, nors ji neigia dauguma žmonių, labiausiai reikia ir didžiausias pavojus Dievas kreipsis momentus. Ar jums, tai kodėl?

Kai visos kartos kovojo už reformuotą tikėjimą, kenčia nuo priespaudos, badas, dažnai tikėjimo žmonių buvo išvaryti iš savo namų ar nužudyti. Kaip tai įmanoma, kad galėtų atsispirti? Jie turėjo tikėjimą ir gyventi daug patirties su Dievu. Ar konkrečias intervencines Dievo savo gyvenime, ir ją sustiprina. Mūsų ištikimas drąsus reformatoriai buvo ne tik paprasti žmonės, tačiau buvo bajorų, kunigaikščių, ir dar nori viską mesti. Jie turėjo pasitikėjimo ir patirties, per kurį jie žinojo, kad jie buvo dešinėje pusėje.

Taip pat gali gyventi su Dievu šiandien. Jei jums paversti savo protą į Dievą, tikėti Jėzų Kristų, kuris yra vienintelis būdas išganymo ir mūsų dėka mirtis už mūsų nuodėmes, ir didžiulės malonės, mes esame išgelbėti. Jis paverčia jūsų širdies ir Šventosios Dvasios, jo žodžiais tariant, jo meilės nekintančių teisės. Tada atstatomi, kai žiūri, milžinišką auką nekalti mūsų Gelbėtojo už mūsų nuodėmes mūsų širdis trokšta Dievo valia, su meile ir dėkingumu, gerbti, ką Dievas yra geras ir yra parašyta dešimt taškų nekintančių Dešimt Dievo įsakymų. Tada pamatysite, kaip jūsų gyvenimo pokyčius ir pradėsite patirti Dievo galią ir pageidautinas lūkesčius Jo antrojo atėjimo ir išgelbėjimo.

Galite pasakyti, kad patirtis gali gyventi ir tuos, kurie ne visą įstatymą Dievo. Taip, tai taip, Dievas žiūri į kiekvieno asmens žinių nuoširdumas ir širdies ritmas. Todėl, Hussites gali patirti tokios galios, nors Reformacijos buvo vis dar ankstyvojoje stadijoje ir dar ne visai žinoti.

Tačiau yra pavojus, nes net šėtonas vyksta stebuklas darbą, ir ypač prieš Jėzaus Kristaus atėjimu būti klaidingas stebuklų labai peraugti. Tie, kurie buvo susipažinę su nuolatinio galiojimo Dievo įstatymo ir atmetė tiesos ir yra išduodamas kaip pavojus Šėtono galia. Taigi, net visame pasaulyje krikščionybė gali būti veikė tiek daug stebuklų, apreiškimo, dažnai trumpalaikių atkūrimo ir dar negali būti Dievo galia.

Mt 24,24-25 - atsiranda dėl to, kad klaidinga mesijų ir netikrų pranašų darys didelių ženklų bei stebuklų, kad apgauti (jei įmanoma) ir išrinktųjų.

Mūsų protėviai turėjo tikėjimą, pastatytas ant tvirto pagrindo Dievo žodžio. Žvelgiant ne tai, ką jie pateikia neteisingus piemenys bažnyčiose, bet meldėsi nuoširdžiai ilgisi tiesos ir studijavo Bibliją. Jie tegul Šventosios Dvasios vadovauti ir būti pateiktos ne melas. Todėl leiskite mums grįžti į savo palikimą. Tiki į Dievą, visa savo širdimi ir siela, protas. Įsimylėti teisės Dešimt Dievo įsakymų parašyta meilės, ir priimti jį į savo širdyse Šventosios Dvasios, padėkos, tikėjimo ir meilės paguosti Dievo. Jėzus tarė:

Lk 16,17, o toli, kaip dangus ir žemė nepraeis sustabdyti mokėjimo vieną tašką įstatymas!

Mt 5,17-20 - "Ar manote, kad aš atėjau panaikinti Įstatymo ar Pranašų Aš atėjau ne panaikinti, bet jas vykdyti Iš tiesų sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis ne. mažiausia laišką, nei viena dalelytė įstatymą prieš visa tai išsipildo.

Kodėl mes tikime, dabar daugiau nei mūsų ganytojų ir jų iškreiptas šio įstatymo interpretacijų yra nebegalioja, nei Jėzaus Kristaus žodžiai? Kodėl reikia iš senovės Izraelio Dievo principus, pirmoji bažnyčia ir protestantizmo šiandien apostazė istoriją ir vis dar pakartoti? Grįžti leisti sau būti vadovaujamasi tik Šventoji Dvasia ir Dievo žodžio, o ne žmonės! Būti tikėjimas vėl norėtų kovoti ir atsistoti jai. Dievas bus spręsti jų vadovavimo ir aiškus kišimasis į jūsų gyvenimą.

Atminkite, kad Biblija buvo parašyta paprastiems žmonėms, ne tik teologijos mokslininkų, ir todėl iš jo visas svarbias tiesas pagal vadovautų Šventoji Dvasia taip pat suprantama. Biblija, bet ne relativize, sumažinti, pasukti ir interpretuoti pagal savo nuomonę. Biblija yra visada aiškina Bibliją! Tai reiškia, kad eilutė negali skaityti, aiškinti vėl kitą eilėraščio ta tema. Jėzus Kristus sakė:

Mt 18,3 - "Iš tiesų sakau jums: jei apsisukti ir tapti kaip vaikai, o ne prarasti dangaus karalystė.

Pagalvokite apie mus. Kuris iš dešimties taškų turėtų būti panaikintas?

Jei, pasak bažnyčios lyderiai, prikaltas prie kryžiaus tik Dešimt Dievo įsakymų, ir ne tik paradinė teisės Mozė, kurie atkreipė dėmesį į pirmąjį Mesijo atėjimo, ir kad Jėzaus Kristaus mirtis tikrai įvykdytos, nurodoma, kad Dešimt Dievo įsakymų Taigi nustojo mokėti?

Pirma - "Aš esu VIEŠPATS, tavo Dievas, kuris išvedžiau tave iš Egipto, iš vergijos namų Ar nėra jokių kitų dievų, išskyrus mane (? Mes taip Neturėsi kitų dievų)

Antra - Negalima nieko stabus viršuje danguje, apačioje žemėje ar po žeme vandenyse. Neklan juos ir jiems tarnauti, nes aš Viešpats, tavo Dievas, esu pavydus Dievas. Bausti ant vaikų tėvų kaltę iki trečios ir ketvirtos kartos tų, kurie manęs nekenčia, ir gratiam tūkstančius tų, kurie mane myli ir laikosi mano įsakymų. (Mes galime todėl nebėra garbinti stabus ir ramiai soškám ir tarnauti savo pomėgius?)

Trečia - Nenaudokite VIEŠPATS, tavo Dievas veltui pavadinimas, tiems, kurie nori imtis savo vardą veltui Viešpats nepaliks be bausmės. (Aš, galime pasijuokti Dievo vardų, prisiekiu ir piktžodžiauti?)

4 - Prisiminti sabato dieną, kad Šv. Šešias dienas triūsi ir dirbsi visus savo darbus, bet septintoji diena yra Viešpaties, savo Dievo šabo. Ne tu nedirbsi jokio darbo - jūs, tavo sūnus, nei tavo dukra, tavo tarnas, nei tavo tarnaitė, nei tavo galvijai, į savo vartus imigrantų. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas juose, bet septintąją dieną ilsėjosi. Todėl Viešpats septintąją dieną palaimino ir ją pašventino. (Kai Dievas ilsėjosi šeštadienį susitikti su mumis ir sustiprino savo santykius su mumis, mes galime banga ranką, o ne ateiti, kai Dievas laukia?)

5 - Gerbk savo tėvą ir motiną, ar jums yra ilgas žemę, kurią aš duosiu VIEŠPATS, tavo Dievas. (Ar esate pasirengęs nepaklusti mūsų tėvai?)

6 - Nežudyk. (Na, tai mes einame į kalėjimą, bet kai Dievo įstatymas panaikino ji nebeturėtų būti leidžiama?)

7 - Nesvetimauk. (Galiu cudzołóż, džiaugtis, ir nesvarbu, jei žaloti jūsų partneris?)

8 - Negalima pavogti. (Ji taip pat nebeleidžiama net vogti?)

9 - Negalima meluoti apie savo artimą. (Kiek skausmas atneš, jei mes galime meluoti apie savo artimą?)

10 - pavydas jūsų kaimyno namuose. Pavydas savo artimo žmonos, jo vergas, jo tarnaitė, jo jautis ar asilas - pavydus jūsų kaimynas nieko. "(Šėtono pavydą, viskas prasidėjo, dabar turėtų būti leidžiama?)

Kurio nebegalioja? Galbūt tik ketvirto įsakymo?

Ir kodėl tik tada, kai ji yra Dievo Įstatymo antspaudu. Nors Dievo akyse turi tą pačią reikšmę, visų įsakymų (Jok 2:10), tik ketvirto įsakymo randame Dievo antspaudo požymių:

1 Vardas teisės aktų leidėjo: "Viešpatie, - tavo Viešpats ir, tavo Dievas"

2. Jo pavadinimas: Kūrėjas: "VIEŠPATS padarė - Dangaus ir Žemės Kūrėjas"

3 Plotas įstatymas taikomas: "dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas juose".

Išėjimo 31,13,17 - "Kalbėk Izraelio vaikams: Laikykite savo šabo, nes tai yra ženklas tarp manęs ir jūsų per visas jūsų kartas jums žinoti, kad Aš esu Viešpats, jūsų Pašventintoją Tai yra amžinojo ženklas tarp. manęs ir Izraelio vaikų. šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę, o septintą dieną jis ilsėjosi ir paėmė kvapą. "

Ezechielio 20,12,20 - taip pat daviau jiems savo šabo, bus ženklas tarp manęs ir jų, žinoti, kad Aš esu Viešpats, kad pašventintų juos. Šūkčioti mano šabo, ar ženklas tarp manęs ir tavęs, žinote, kad aš esu VIEŠPATS, jūsų Dievas.

14,12 Apreiškimo - Jums reikia šventųjų, kurie nuolat Dievo ir Jėzaus tikėjimo įsakymų atkaklumas.

Taip, šeštadienį iš tikrųjų yra ženklas tarp Dievo ir Jo tautos!

Jei Dešimt Dievo įsakymų tikrai Jėzaus mirties panaikino žlugimas meilę ir Jėzaus Kristaus Viešpaties žodžius vyriausybės ir mylėti savo artimą nenorėjo eiti susitikti, nes meilė yra visas įstatymas ir pranašai. Tiesiog meilės žodžius, Jėzus apibendrino visą Dešimt Dievo įsakymų.

Mt 22,37 - Jėzus pasakė jam: "Mylėk Viešpatį, savo Dievą, visa širdimi, visa savo siela ir su visais tavo galvoje." Tai pirmasis ir didžiausias įsakymas Antrasis panašus į jį:... Mylėk savo artimą kaip save patį "Šiais dviem įsakymais remiasi visas Įstatymas ir pranašai"

Mes, krikščionys, kurie yra šiuolaikinės dvasiniu Izraeliu, o ne galbūt mums žodis?

Jeremijas 7,9-10 - Ar vagystės, žmogžudystės, Nesvetimauk, prisiekiu klaidingai, degina smilkalus Baalui, atlikite svetimų dievų nežinoma, ir tada ateis stovėti prieš mane šiame name, kuris vadinamas mano vardu, ir pasakyti: "Mes išgelbėjo"? Kad galite įvykdyti visus tuos žiaurumus?

Jeremijas 4,1-2 -! "Linkiu Jums, Izraeli, grąžinimo, - sako Viešpats, linkiu jums grįžo į mane aš noriu jums mano nešvankybių pašalinti iš akių ir ne daugiau nebloudil, Aš linkiu jums tiesą, Teisingumo Teismo ir prisiekiu, "Kaip gyvas Viešpats gyvas!"

Jeremijas 7,23 - Paklausyk manęs, ir aš būsiu jūsų Dievas, ir jūs būsite mano tauta. Vaikščioti visada taip, aš jums davė, ir jus gerai. "

15,10 Jonas - Jei laikysitės mano įsakymų, pasiliksite mano meilėje, kaip aš kad vykdau savo Tėvo įsakymus ir laikytis jo meile.

1 Jn 5.3 - Dievo meilė yra tai, kad mes klauso jo įsakymų ir Jo įsakymų nėra sunkūs.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Tiesa Dekalogas

Kuris yra septintą dieną - šeštadienį, mėnulio šeštadienį arba sekmadienį?

403_kalendar.jpg Mes galime tiksliai nustatyti, kuri diena yra septintasis? Būtų prasminga, kad Dievas yra paskyręs dieną kaip ir Jo kūrybinės galios memorialinis - ypatinga diena, kai jie visi garbiname jį, ir kai ...
Pridėta: 28.03.2011
Parodymų skaičius: 173328x

Poilsio dieną, šeštadienį arba sekmadienį?

60_sunday_saturday.jpg Kas yra tinkamo poilsio diena, šeštadienis arba sekmadienis?Dažnai į krikščionių bažnyčių kalbėti, kas yra tikroji poilsio diena. Dauguma bažnyčių, krikščionių asociacijos sanctifies Sekmadienis, tik saujelė šeštadienį. Kodėl pasaulio saujelė žmonių šiame ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 545061x
Rekomenduojama

Dievo įstatymas - Dešimt Dievo įsakymų teisė

585_desatero_bozich_prikazani.jpg Skaityti dešimt Dievo įsakymų, kaip Dievas davė Mozei ant Sinajaus kalno. Tai teisinga tvarka ir redakcija Dešimt Dievo įsakymų.Niekas nėra leidžiama daryti jokių įstatymų, joks asmuo, jokios religinės institucijos ar tradicija ...
Pridėta: 19.04.2011
Parodymų skaičius: 700470x
Rekomenduojama

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Pažvelkime pradžios Biblijoje, Pradžios knygoje. Čia yra parašyta apie mūsų pasaulio sukūrimą. Mes sužinome, kad Dievas sukūrė šį šešias dienas iš eilės pasaulio ir ilsėjosi septintą dieną. Jis baigė visą savo ...
Pridėta: 28.04.2011
Parodymų skaičius: 158492x

MP3 - Skambutis - vieno eilėraščio į Biblijos rodo sekmadienį laikomasi 1000 $.

321_1000_dolaru.jpg Baptistų pamokslininkas Tonis Mavrakos gavo specialų kvietimą ir iš vieno žmogaus pasiūlymą. "Aš duosiu jums 1000 $ už vieną eilėraščių iš Biblijos, kuri įrodytų, jog sekmadienis yra krikščionių dieną, turi būti ...
Pridėta: 24.01.2011
Parodymų skaičius: 129124x

Lt.AmazingHope.net - Toliau mūsų uolūs protėvių Reformacijos