Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Laikytis sabato per šimtmečius

Tiesa Dekalogas

464_zachovavani_sboty.jpg

Laikytis sabato per šimtmečius

Pridėta: 14.08.2011
Parodymų skaičius: 318128x
Temos: Tiesa Dekalogas
PrintTisk

Stebina skerspjūvio istorija, kuri parodo, kad Dievas visada turėjo savo žmones, kurie laikėsi visų Dešimt Dievo įsakymų, įskaitant Dievo poilsio dieną - šabo. Jis niekada nepavyko išnaikinti tautos tikintiesiems ir slopinti laikytis Dievo įstatymo.

Brolis JF Coltheart, evangelistas Šiaurės skyrius, 1954.

Šias ataskaitas yra ilgas ir varginantis ieškant ir lyginant šaltinių. Paskutinės kelionės pavyko JF Coltheart evangelistas, asmeniškai skaityti senų rankraščių ir originalios įžvalgos į daug citatų pateikti bibliotekų ir muziejų Europoje, Konstantinopolio ir rytų šaltinius.

Nors kankinių raštuose buvo dažnai sudeginti ar kitaip sunaikinti, turi įrodymų, arba iš išlikusių įrašų, arba net oponentai ataskaitas, visų amžiaus, kurie yra įšventintas šeštadienį, tie kurie ištikimai laikyti Dievo įstatymą, ar ji manimi Čekijoje šeštadienį Škotijoje, kur jis buvo išlaikomos iki 12 amžiaus. arba, Abisinijos, kur išliko iki 17 a..

1 a.

Jėzus Mt 19, 16,17 - staiga atėjo į jį žmogus su klausimu: "Mokytojau, ką gera veiką turiu daryti, kad turėtų amžinąjį gyvenimą?" Jis tarė jam: "Kodėl man klausimas, gerai, tik viena yra gera Bet jei nori įeiti į gyvenimą, laikytis įsakymų?."

4 įsakymų - Išėjimo 20, 8-11 - Prisiminti sabato dieną, kad Šv. Šešias dienas triūsi ir dirbsi visus savo darbus, bet septintoji diena yra Viešpaties, savo Dievo šabo. Tu nedaro jokio darbo - tu, tavo sūnus, nei tavo duktė, tavo tarnas, nei tavo tarnaitė, nei tavo galvijai, į savo vartus imigrantų. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas juose, bet septintą dieną Jis ilsėjosi. Todėl Viešpats septintąją dieną palaimino ir ją pašventino. Jėzus - Lk 4,16 - Kai jis atėjo į Nazaretą, kur jis buvo iškeltas, pagal savo papročius šabo dieną atėjo į sinagogą ir atsistojo skaityti.

Mt 24,20 - Melskitės, kad jums nereikia paleisti žiemą ar šabo dieną.

Jėzus mokė savo mokinius melstis jį pabėgti nuo jų apgulė Jeruzalę buvo ne žiemą arba šeštadienį. Jeruzalės sunaikinimas įvyko 70 AD (40 metų po nukryžiavimo).

Jo pasekėjai - Lk 23, 56 - grįžo namo ir paruošti prieskoniai ir tepalai, alyvos, bet tada prižiūrėtoje pagal įsakymas šabo poilsio.

Paulius Apd 17, 2 - Paulius ten buvo jo paprotys eiti ir tris šeštadienis kalbėjo jiems iš Raštų.

Paulius ir pagonys - Apd 13, 42,44 - Kai jis paliko sinagoga, vietos pagonių prašoma jiems apie šiuos dalykus pasakyti kitą šeštadienį. Kitą šeštadienį išgirsti Dievo žodis subūrė beveik visą miestą.

Čia randame pagonys, kurie šeštadienį susirinko pagoniškas miestas. Stichijos 44. nekalbame apie Šeštadieninės mokyklos sinagogoje, bet sako, kad jis atitiko beveik visą miestą. Pagal 42 eil maldavo jį būti leidžiama šeštadienį vėl išgirsti pranešimą.

Biblija pasakoja apie senųjų žydų savaitę, kuri yra degradacijos, bet Šventosios Dvasios, kuri buvo apie 30 metų po nukryžiavimo Jėzaus Kristaus, gyvas kito šeštadienio, apaštalų aktai raštu.

Sau - Apreiškimo 1, 10 - Iš buvau Dvasioje Viešpaties dieną ir girdėjau už mane garsiai balsas kaip trimitas ..

(Mk 2, 28, Iz 58, 13, 2, Išėjimo 20, 10, yra aišku, kad šeštadienis Viešpaties dieną.)

Juozapo - ne miestuose, nei graikų ar barbarų, arba bet kuri kita tauta, kuri nepasiekia mūsų įprotis nuolat septintą dieną! - M'Clatchie, Pastabos ir klausimus apie Kiniją ir Japoniją, Vol 4 skaičius 7.8, psl 100

Pirmieji krikščionys a. - dvasinės Abraomo palikuonys pabėgo į Pella, tada, kitoje pusėje Jordano, kur jie surado tam tikrą saugumą ir tarnauti savo Mokytoją ir šventinimo šabo. - Euzebiusza, Bažnyčios istorija, vol.3, kapitola.5.

Filono - aiškina, kad septintą dieną buvo šventinę dieną, ne tik NVUI, kad miesto, bet visą visatą. - M'Clatchie, pastabos ir užklausas, Vol.4, 99

2 a.

Ankstyvieji krikščionys - pirmieji krikščionys laikosi šeštadienį su didele pagarba, atsidavimas ir pamokslų praleido dieną. Jokių abejonių, paėmė iš apaštalų, taip pat kai kurie Šventojo Rašto vietos liudija šio įpročio. - Dr.TH Morera, Dialoques Viešpaties diena, s.189.

Šeštadienį tvirtą ryšį, kuris buvo susijusios viena su kita, tik ne po Jėzaus pavyzdžiu laikymąsi, bet ir jo komanda. - Geschichte des Sonntags.

Krikščionys antrojo amžiaus - pagonių krikščionių iš šventosios šabo. Gieseler, Bažnyčios istorijos, Vol.1, 2 skyrius

Ankstyvieji krikščionys - pirmiesiems krikščionims žydų Didįjį Šeštadienį. Po daugelio metų bendrą posėdį, todėl, kuriame buvo perskaityti įstatymo. Tai tęsėsi tol, kol laodicea asamblėjos. - Visą darbų J. Taylor.

Ankstyvosios Bažnyčios - tam tikra tai, kad šeštadienį ir garbė (pradedant artimiausią sekmadienį "šventės). Išlaikyti daugiau nei 3 šimtmečius po mūsų Atpirkėjo mirties. - Pamokos Traktatas Sabbat, str.77.

2. 3 ir 4 a. - žydų apeigas šeštadienį buvo konservuoti iš apaštalų Asamblėja laodicea (apie 364) laikų. Tai akivaizdu iš daugelio autorių įrašus ir buvo vis labiau praktikuojamas nepaisant priimtas draudimas. - J. Lei, ir Sundaj Sabato dieną, Page 163

3 a.

Egiptas - (Papirusas oxyrhynchus, 200-250 AD) tiesiog teisę nuo šeštadienio šeštadienį, galėsite pamatyti Tėvą. - Oxyrhynchus papirusai, Londone.

Ankstyvieji krikščionys - šeštadienis turite palaikyti gatavo darbo garbė Jo kūryba, o ne jos priežiūra, tai yra dieną sutelkti dėmesį į teisę, o ne tinginystė rankas. - Anti-Nikėjos tėvai, Vol.7, puslapis 413

Afrika (Aleksandrija) - Po šventės amžinai galioja auka (nukryžiavimas) ateina antroji šalis: Šeštadienis, ir tarp tikinčiųjų atsakomybę teisus išlaikyti sabato šventė. Priklauso, todėl, poilsio, ty. Šabo laikymasis, žmonės Dievo (Hbr 4, 9). - Homilija numerius 23, Part.4 Migne, Patrystyka graeca, Vol.12,

Ankstyvieji krikščionys - šeštadienį septintą dieną ... buvo pašventinta Kristaus, apaštalų ir ankstyvieji krikščionys, kol laodicea parlamentas tam tikra prasme, pašalinti šabo laikymąsi. - Disertaciją apie Viešpaties diena, Page 34 straipsnis 44.

Iš Palestinos į Indiją - Maždaug metus 225 AD plačią vyskupiją ir asociacijos Rytų Bažnyčios šventąjį šabą, ir svyravo nuo Palestinos iki Indijos .- Migani, Ankstyvosios krikščionybės sklaidos, vol.10, psl 460.

Indija - (budistų Kontroverse 220 AD) - Kushanova dinastijos šiaurės Indijoje buvo sušauktas Tarybos VAISALA svarbus budistų dvasininkai vienybę tarp jų buvo apie išsaugant jų poilsio dieną. Kai kurie iš jų buvo taip įtaką Senojo Testamento raštuose pagrįsti pradėti šeštadienis. - Lloyd Pusė Japonijoje Creed, 23 psl.

4 a.

Italija ir Rytų - tai buvo bendras paprotys Rytų Bažnyčių, bet ir kai kuriose Vakarų bažnyčių ... Tai nereiškia, kad Rytų Bažnyčios, ar kai kurių kitų bažnyčių, kurios laikosi šios dienos, pridėta į žydus. Šių bažnyčių krikščionys susitinka šeštadienį, nes jie išpažįsta, ir garbinti Jėzaus Kristaus, šabo Viešpats. - Istorija šabo, Dr. Heylyn, Londonas.

Laodicea Dieta - 365 AD - Canon 16 - apie šeštadienio iki skaitymo garsiai Rašto Evangelijos ir kitos dalys.

"Canon" 29 - krikščionys neturėtų kreiptis į žydija ir šeštadienį praleisti dykinėjimas, bet turėtų dirbti šią dieną. Dieną, kita vertus, Viešpats, jie turėtų ypač pagerbti, nes jie yra krikščionys, jei įmanoma, jie turėtų dirbti šią dieną. - Hefele, Tarybai, Vol.2.

Nukreipti ir didžiausia pasaulio dalis - krikščionys labai ilgai bando išlaikyti šeštadienį ar septintą dieną ... Yra aišku, kad visi Rytų bažnyčių, taip pat didžioji dalis pasaulio laikytis Sabato dieną, kaip švenčių dieną ... Atanazas aprašoma, susirinko šeštadienį religinę kongregaciją, ne todėl, kad jie veikė pagal judaizmo, bet, nes jie garbina Jėzus sabato Viešpats. Epiphanus rašo tą patį. - Senovėje krikščionių bažnyčios, tame II knyga XX skyrius 3

Abisinijos - St Ambrose Milano oficialiame pranešime suteikia Abisinijos vyskupas Musaeus, gastroliavo ketvirtojo amžiaus pabaigoje, beveik visos Kinijos. Po jo iki 17 a. ir toliau Abisinijos Bažnyčia įšventino šeštadienį poilsio diena pagal ketvirto įsakymo. - Ambraziejus, De Moribus, Brachmanorium Opera omnia, 1132, Vol.17. strana1131. 1132.

Arabija, Persija, Indija ir Kinija - Migani pasakoja Abisinijos bažnyčioje (bažnyčia, kuri išlaiko šeštadienis) buvo maždaug metus 370 AD, labai populiarus. Savo garsiąją vyskupas Musaeus, pradėjo daug keliauja į rytus ir sustiprino Bažnyčios Arabija, Indija ir Kinija. - Tiesa pergalingas, 308. puslapis

Italija - Milanas - Milano vyskupas Ambrosius pranešimų, kad jis buvo Milane, šventą Sekmadienis. Taigi atėjo patarlė: Kai Romoje, gyvena Romoje! - Heylyn, sabato 1612th Istorija

Ispanija - Elvirsk taryba (305 AD) - 26 canon elvirsk Dieta aiškina, kad tuo metu Ispanijos Bažnyčios išlaikė šeštadienį septintą dieną. Kiekvieną šeštadienį po: Buvo nuspręsta ištaisyti klaidą, kad turėtų būti kiekvieną šeštadienį greitai. Šis Asamblėjos sprendimas yra tiesiogiai opozicijos Romos Bažnyčios, kuri apibrėžia šabo dieną nevalgius, siekiant sumažinti žmonių ir sukėlė pasipriešinimą.

Ispanija - tikrai ne be palūkanų, kad šiaurės rytų Ispanijoje, netoli Barselonos, Sabadelis miesto. Įsikūręs kaime, kur jis kažkada gyveno tie, kurie vadino save Waldenses, arba Sabbatati, nurodant sabbathers.

Persijos - 335 -375 AD (40 metų persekiojimo pagal videoformat II) - garsiausių krikščionių kaltinimas: jie atmeta Dievą, mūsų Saulė turi jų garbinimo šeštadienį, išniekinant šventa žemė, nes ji laidoti savo mirusiųjų.

Jie atmeta mūsų saulės dievas. Negalima Zoroastr, šventas mūsų dieviškasis tikėjimo įkūrėjo, tūkstantį metų prieš Saulės dieną (sekmadienį) gerbti teisę! Tačiau šie krikščionys turi savo bažnyčios paslaugas šeštadienį. - O'Leary sirų Bažnyčia ir tėvai, strana83. 84

5 a.

Nors beveik visi visame pasaulyje bažnyčios Šventosios vakarienė kiekvieną šeštadienį, ji atsisakė krikščionių Aleksandrijoje ir Romoje.

Pastaba apie ankstesnį šeštadienį citata aiškina žodį taip: Negalima pamiršti, kad sekmadienis yra kaip niekada šeštadieniais nebuvo valstybės arba tėvų ar iš istorikų. - "Socrates", Bažnyčios istorija, knygų 5, 22 skyrius, psl 289.

Konstantinopolio - Konstantinopolio gyventojų, ir beveik visi susirinko šeštadienį, pirmąją savaitės dieną. Romoje ir Aleksandrijoje, tai nebuvo. - "Socrates", Bažnyčios istorija, knyga 7, 19 skyrius

Pasaulis - Augustinas, vyskupas Hippo (Šiaurės Afrika) - Augustinas yra pranešimų, kad šeštadienį savo laiku buvo pašventinta didžioji krikščioniškojo pasaulio. Jo paties parodymais, šiuo atžvilgiu yra dar labiau vertinga, jei jis pats labai griežtai ir nuosekliai išlaikytas sekmadienį. - Nikėjos ir po Nikėjos tėvai, Vol.1, psl 353.354.

Egiptas - Nors tai yra įprasta Egipte įvairiuose miestuose ir kaimuose, kurių gyventojai renkasi šeštadienį vakare švęsti Viešpaties vakarienę. Dieną, ne greitai. - Sozomen, Eccles astical istorija knyga 7, 19 skyrius

Popiežiaus Inocento (402-417) - popiežius Silvester (314-335) liepė, kad tikintieji pasninkavo šeštadienį, popiežius Inocentas (402-417), jis tapo privalomas visiems teisės subjektams jį į bažnyčias, todėl tą šeštadienį nebuvo malonus dieną. Nekaltas pašventino dieną šeštadienį poste. Heylyn šabo, istorija, T. 2.

Krikščionys 5 a. - Krikščionių Bažnyčia yra palaikoma žydų laikytis šeštadienį iki 5 amžiaus. Senovės krikščionybės pavyzdys, Lymano Coleman.

Prancūzija - Be to, vakare ir naktį garbinimas niekada trūko per dieną, išskyrus šeštadienį. - J. Cassian, prancūzų vienuolis, Instituttes, knygos 3 skyriaus 2

Krikščionys 5 a. - maždaug 420 AD dirbo sekmadienį, net labiausiai pamaldus krikščionis. - Traktatas Ely vyskupas dr White, šabo dieną.

Afrika - Augustinas įvardija apgailestavimą, kad dvi bažnyčias Afrikoje pastebi, šeštadienio ir antrasis šios dienos pasninko. - Heylyn, sabato istorija

Ispanija (400 AD) - šventas Ambraziejus septintą dieną, šeštadienį (kaip jis pats sakė). Jis turėjo didelę įtaką Ispanijoje, kur jis taip pat teigė, šeštadienis. - Tiesa pergalingas, p. 68

Sidonius (Theodericha gotų karalius, 454-526 AD) - tai, kad anksčiau Rytų pasaulio palaimino šeštadienį ir šeštadienį, garbinimas, o žmonės į vakarus šeštadienis apleisti. Apollinaris, Epistolae Sidonnii.

Bažnyčios Škotijoje - įprotis, kuris datuojamas pradžioje vienuolyno bažnyčia Airijoje, laikytis šeštadienį ir poilsio nuo visų savo darbą.

Škotijos, Airijos - Mes matome čia, kad poilsio diena šeštadienį buvo išlaikytas praktikos tęstinumą anksti - vienuolyno bažnyčia Airijoje. Katalikų Bažnyčios Škotijoje, Vol.1 - Istorija, katalikų istorikas Bellesheima.

Škotija - Columban - dirbo 34 metus prieš savo mirtį Škotijoje, šeštadienį, birželio 9 d. pasakė, kad jo mokinys Diermitovi: Ši diena yra šeštadienis, poilsio diena, ir man tai tikrai poilsio diena, nes jie kad visas mano darbas ir pastangos pabaigoje. - Butler gyvena šventųjų Vol.1, 597 AD

Columban - (Dr Butler jo mirties istorija) - geriausią darbą gyvenimo Columban rašytojas sako, inter alia: Mūsų šeštadienis. Paprotys pirmą savaitės dieną poilsio dieną, iš kurios skambinama, prasidėjo tik apie tūkstantį metų vėliau. Adamnan, gyvosios Columba 230. puslapis

7 a.

Škotijos ir Airijos - JC Moffat, Princentonu Bažnyčios istorijos profesorius sako: Airijos ir Škotijos, buvo įprasta ankstesniais laikais, laikytis šabo poilsio diena. Ketvirtas įsakymas, septintą savaitės dieną, laikyti tiesiogine prasme. - Škotijos bažnyčia, šalis naudojo lotynų Biblijos 140.Kelts, tačiau tai buvo ne Vulgata. Sabato dieną kaip šventa poilsio diena.

Sekmadienis naudojamas tam tikras specialias surinkimo garbinimo. Uzsitiens, viduramžių bažnyčia Augimas.

Romos, popiežius Grigalius I (590-604 AD) rašė prieš Romos piliečių, kurie draudžia šeštadienį. - Nikėjos ir po Nikėjos tėvai, Vol.XIII, strana.131. Gregory, vyskupas, Dievo malonės, Jo mylimas sūnus Romos piliečiai: Aš girdėjau, kad kai vyrų maištinga dvasia, kuri tęsiasi tarp jūsų blogus dalykus, kad opozicija šventas tikėjimas, ir uždrausti dirbti šeštadienį. Aš negali būti vadinama kitaip nei pasiuntiniai antikristo. - Asmens duomenų lapas.

Popiežius Grigalius I sakė, kad kai ateis Antikristas, jis bus nuolat šabo poilsio diena. - Laiškuose Grigaliaus I, skaičius1. Tas pats popiežius išsiuntė oficialų pareiškimą prieš tam tikrą dalį Romos, nes tikintieji laikytis šeštadienį ir šeštadienio garbinti Dievą. - Laiškuose Grigalius I, Numeris 1

8 a.

Tarybos Friaulsk, Italija (791 Kristui / Canon / 13.) - Komandos visi krikščionys, stebėti Viešpaties diena, ne į garbę ankstesnių šeštadienis, bet jis šventą naktį, kuri pirmą savaitę vadinamas Viešpaties dieną. Kalbėdamas šeštadienį, dienos, kurios išlaiko žydai, mes tai paskutinę savaitės dieną, kuri taip pat nuolat mūsų ūkininkams. . . - Mansių, 13, 851.

Taryba Liftinsk, Belgija - (745 AD pirmų Bonifaco) - trečiųjų kalbos taryba įspėja, šabo laikymąsi ir surinkimo laodicea. - Hefele, tarybų istorija.

Persijos ir Mezopotanie - Persijos ir Tigro ir Eufrato slėnių giesmės kalvos buvo išklausytos. Skynė derliaus ir mokėti dešimtinę. Šeštadienį, puolė jų bažnyčias, melstis Dievui. - Realencyclopaedie für Protestantische teologijos und Kirche.

Indija, Kinija ir Persija - laikytis sabato kaip septintą savaitės dieną, buvo labai paplitusi ir įsigalėjusi tarp Rytų Bažnyčios tikintieji ir Bažnyčia St Thomas, Indija, kurie niekada nebuvo prijungtas su Roma. Šeštadienis pat saugo tuos žmones, kurie buvo paleistas po to, kai iš Romos, o būtent, Tarybos chalcedonsk Abyssinians, Jakobits, Maronites ir armėnų. - Schaffas Hercogas, religinių žinių Naujas enciklopedija.

Kinija - 781 AD - R.781 po Kristaus buvo pagamintas iš marmuro, garsaus kinų paminklas, kuri pasakoja apie krikščionybės plėtrą Kinijoje tuo metu. Šis užrašas yra 763 žodžių, buvo Unearthed netoli miesto Changan 1625, ir dabar yra saugomas tablečių, Changan miško. Ši ištrauka rodo, kad šabo laikymasis: septintą dieną mes suteikiame mūsų auka. Anksčiau, tačiau, buvo išgrynintas mūsų širdyse, ir mes turime nuodėmių atleidimą. Tai puikus ir nuostabų religija yra sunku nustatyti, jo puikus gaires, tačiau, apšviečia tamsą. - Krikščionybės Kinijoje, M. 1 "ABB Huc, Vol.I, 2 skyrius, psl 48,49.

9 a.

Bulgarija - Bulgarija buvo ankstyvuoju laikotarpiu, mokė, kad šeštadienį nėra atlikti bet kokį darbą, jo evangelizavimo metu. - Tėtis Responsa Nikolajus I ir Con-Consulta "Bulgarorum, Respensum 10.

Bulgarai buvo naudojami stebėti šeštadienis. Popiežius Nikolajus rašo, nukreiptų prieš šią praktiką. (Atsakyti popiežius Nikolajus I valdantį Prince Bulgarija, Bogarise laišką): Klausimas 6 - Plaukimas yra leidžiama sekmadieniais. Klausimas 10 - sekmadieniais, žmonių buvimas toli nuo darbo, bet ne šeštadienį. Hefele, 4346 - 352.

Konstantinopolio - (Photius, Konstantinopolio patriarchas, kaltina pontifikatas): Priešingai diktuoti Canon bulgarai pasninkauti, šeštadienį. - Photius kard.Hergenrotha, 1.Poznámka: popiežiaus ir dangos nuolat bando šeštadienis pateko į nemalonę, todėl primygtinai reikalavo, kad kiekvienas šios dienos pasninko. Tokiu būdu žmonės norėjo eiti į sekmadienį, pirmąją savaitės dieną, kuri jau gavo Romos.

Indija, Abisinijos - šabo laikymąsi septintą dieną buvo labai plačiai ir tvirtai įsišaknijusi tarp Rytų Bažnyčios ir šv. Tomo Indijoje krikščionys tikintieji. Taip pat nuolat Abyssinians šeštadienis.

Bulgarija - 9 a. popiežius Nikolajus I išsiųstas sprendimą Prince Bulgarijos ilgo dokumento, kuriose jie būtų skatinami atidėti darbą sekmadienį, ne šeštadienį. Aukščiausiojo Graikijos Bažnyčios vadovas yra piktas pontifikatą jų sukelti trukdžių, ir kalbėjo apie pontifikato kladbu. - Tiesa pergalingas, psl 232

10 a.

Škotija - dirbo šeštadienį ir sekmadienį laikytis šabo pagal taisykles. Škotijos nuo romėnų okupacijos istorija, Vol.I, puslapis 96.

Rytų Bažnyčios - Kurdistano - Nestorijaus padaryti negalima valgyti kiaulienos, ir saugo šeštadienis. Vaistą reikia lašinti į ausį išpažinties nepripažįsta ir netiki skaistykloje. - Schaffas Hercogas, religinių žinių Naujas enciklopedija.

Waldenses - O kadangi ne nuolat, bet tik kitą dieną, šeštadienį, jie kvietė žmones be poilsio, o tai reiškia, kad daugelis, jei nėra laikomi ne šabo. Liuteris - Priekinės bėgikų, puslapių 8.7

Romos - katalikų rašytojai bando paneigti Apaštalų kilmės Waldenses siekiant įrodyti, kad Romos Bažnyčia yra tik apaštalų bažnyčia ir visi kiti vėliau. Dėl šios priežasties, teigia, kad Waldenses padėkoti jo kilmės jo įkūrėjo Petro Valdusov 12 a..

Dr.Petr Allix rašo: Ta proga, kai kurie protestantai buvo pagauti į spąstus. . . Tai didžiulė klaida manyti, kad ši bažnyčia buvo įkurta Petras Valdus ... Tai nieko, bet grynas melas. - Pjemonto Senovės Bažnyčios, Oksfordas, 1821.

Tiesa, kad šį vardą davė Valdus slėnio gyventojai. Ilgai, kol jie buvo vadinami Waldenses arba Vaudes slėnių, kurioje jie gyveno. - Pjemonto Senovės Bažnyčios, Oksfordas, 1821.

Petras taip pat buvo vadinamas Waldo Valdus arba dėl to, kad jie paėmė jų religinių nuomones iš šių slėnių gyventojai. Krikščionių Bažnyčia - Istorija, William Jones Vol.II.

Olandija ir Vokietija - Dr.Cornelius rašo, kad vieną kartą buvo baptistai daugelio ne nuolat Sekmadieniais ir kitomis švenčių (Šv ​​Šeštadienis). - Der Anteil Ostfrieslands and.Ref.Muenster, 1852.

Moravija - grafo Zinzendorf - R.1738 grafo Zinzendorf rašo apie, kaip jis pateisina Šeštadienis: Jau daugelį metų, saugomi, kaip poilsio ir sekmadienį dieną šeštadienį aš naudoju skleisti Evangeliją. - Budingsche Sammlung, 1742.

Amerikoje - 1741 (Moravijos Broliai - likti po grafo Zinzendorf) nusipelno ypatingo dėmesio pabrėžti, kad jis nusprendė palikti kaip poilsio dieną septintą dieną choras Betliejuje.

Prieš Zinzendorf ir Moravijos Betliejuje pradėjo stebėti šeštadienis, šeštadienis išlaikė nedidelę vokiečių grupę Pensilvanija.

19 a.

Rusija - dauguma jų paliko Kryme ir Kaukaze, kur per persekiojimo išliko ištikimas Biblijos mokymus. Žmonės juos vadino sabbathers - (Sabbatati). Sternberg, Geschichte der Juden in Polen.

Kinija - Tuo metu, uždraudė naudoti Hung opiumo, tabako ir alkoholinių gėrimų, ir šeštadienį buvo sąmoningai paliktas.

Kai "I dempingo" buvo paklausta, kodėl pašventina septintą dieną, tada atsakė: Pirma, nes Biblija moko, ir, antra, kad mūsų protėviai taip pat stebėti šios dienos. - Kritinis Istorija šabo ir sekmadienio.

Indiją ir Persiją - įprotis, kuris nuolat pamaldus šabo laikymąsi visoje mūsų imperijos. - Krikščionių tyrimai Azijoje.

Danija - Šis sujaudinimas neliko be rezultatų. Pastorius M. Sommer pradėjo pašventinti šeštadienis, ir parašė įspūdingą straipsnį šeštadienį teisę į bažnyčios žurnalo Indovet Kristendom Nr.5, savo laiške pastoriui JG Mattesonovi 1875. rašo: Čia Danijoje yra tarp didžiųjų baptistų judėjimo šabo įsakymas . . .

Dar, aš tikriausiai esu vienintelis pamokslininkas Danijoje, kuris yra taip arti, adventistai, ir daugelį metų, skelbia antrąjį Kristaus atėjimą. - Advento savaitę, gegužės 1875.

Švedija (Krikštytojas) - Mes tiesiog norime pabrėžti, kad šabo dieną laikymasis turi savo šaknis praktikos matyti, kad Dievas sukūrė pasaulio kūrimas. Todėl jis yra privalomas visiems žmonėms visais laikais. - Balandžio 30 d., 1863.

Amerikoje - 1845 - atradimas, kaip vykdyti Daniel 7,25, kaip keičiasi laikai ir teisės mažas kampe. Manau, kad visi tie, kurie saugo pirmąją savaitės dieną, kaip poilsio dieną, popiežius sabbathers ir šeštadienį Dievo piktadarių,. Vasario 13, 1845.

SD adventistai - įkūrė pateikė adventistų SD, kuris yra 19 a. pabaigoje 1844. išplito visame pasaulyje. Jo pavadinimas yra kilęs iš šeštadienio mokymai, 7-ąją dieną ir Jėzaus Kristaus atėjimu. R.1874. Pradėjo šį darbą Europoje, 1885 metais Australijoje, 1887 Pietų Afrika 1888 metais Azijoje ir Pietų Amerikoje.

20 amžiaus

SD adventistai pateisinti tą patį šeštadienį, išlaikyti, kad Jėzus ir jo pasekėjai. Padoraus žibintuvėlis tiesos, arba išėję per ilgus šimtmečius. Adventistai skelbia šiandien daugiau nei 1000 kalbų žinutę šalyje. Daugiau kaip 16.500 sabbatize malda yra išsklaidyta nuo poliaus iki poliaus - nuo Hammerfest Norvegija, kuri yra šiauriausias miestas Puntas Arenasas Pietų Amerika piečiausias miestas pasaulyje. Dviejų milijonų narių visame pasaulyje, sveikiname šabo šventas akimirkų.

Šeštadienis brangų palikimą, kad mūsų karta buvo perduotas praeities kankiniai. Šeštadienis yra broliškos draugystės bažnyčios paskutinį kartą obligacijų, ar juoda, balta arba geltona narys. Į rytus ir vakarus, šiaurę ir į pietus nuo tūkstančiai ir tūkstančiai žmonių rengia antrąjį Kristaus atėjimą.

58,13 Izaijo žinią reformos šeštadienį žmones susilaikyti nuo savo kojų, šeštadienį ir šeštadienį pagerbė ir pasinaudojo savo interesus. Apreiškimo 14 aiškiai rodo, kad tai paskutines dienas prieš Jėzaus Kristaus atėjimo žinią. Pastaba nuostabių pirmesnėse eilutėse žodžiai:

Iz 58,12-14, kurie ateina iš tavęs statyti senovės griuvėsiai, praeities kartų pamatus statyti iš naujo. Ar jums skambinti statybininkas ir būdų, kad jie galėtų gyventi restauratorė pažeidimus. Kai išvengti jūsų pėdos šeštadienis jums mano šventą dieną daryti tai, ką norite, kai skambinate jų gerovei Šeštadienis, Viešpaties šventą ir šlovingą dieną, ir jūs jį švęsti, kad iš savo keliones lašas, kad tu ne tai, ką norite, sustoti ir kalbėtis, tada džiaugtis Viešpatyje, ir aš būsiu surastas ant kalvų, galiu nusileisti su tavo tėvo Jokūbo paveldu. Viešpats kalbėjo burna.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Tiesa Dekalogas

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Pažvelkime pradžios Biblijoje, Pradžios knygoje. Čia yra parašyta apie mūsų pasaulio sukūrimą. Mes sužinome, kad Dievas sukūrė šį šešias dienas iš eilės pasaulio ir ilsėjosi septintą dieną. Jis baigė visą savo ...
Pridėta: 28.04.2011
Parodymų skaičius: 158492x

7. Keisti Heart - Tikėjimas ir teisė - Kelias į Kristaus

273_cesta_ke_kristu.jpg "Kas yra Kristuje, yra naujas kūrinys. Kas yra Kas buvo sena praėjo, atsirado nauja" (2. Kor 5:17).Vienas negali pasakyti tikslų laiką ir tikslią vietą, arba nepavyksta nustatyti aplinkybes, kurios leido savo ...
Pridėta: 22.11.2010
Parodymų skaičius: 122577x

Dievo įstatymas - Dešimt Dievo įsakymų teisė

585_desatero_bozich_prikazani.jpg Skaityti dešimt Dievo įsakymų, kaip Dievas davė Mozei ant Sinajaus kalno. Tai teisinga tvarka ir redakcija Dešimt Dievo įsakymų.Niekas nėra leidžiama daryti jokių įstatymų, joks asmuo, jokios religinės institucijos ar tradicija ...
Pridėta: 19.04.2011
Parodymų skaičius: 700470x
Rekomenduojama

Ką Paulius kai jis sako, niekas neturi teisės smerkti jus už šeštadienį?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Turime pripažinti svarbų dalyką. Žydų neraugintą duoną vadinamas atostogų, atostogų trimitai, Atpirkimas šventės ir kitų švenčių, kurios buvo prefigured ateina šeštadienį Mesijas!Kolosiečiams 2, 13 - 17 - Taip, net tu, negyvas ...
Pridėta: 18.02.2011
Parodymų skaičius: 128939x

Dievo įstatymas yra nekintamas, jis vis dar galioja!

501_bozi_zakon_je_nemeny.jpg Jo žodį tiesos, Dievas apreiškė žmonėms. Visiems tiems, kurie juos gauna, yra skydas prieš Šėtono sukčiavimo. Neatsižvelgiant į šias tiesas, dabar religinių pasaulyje tokia paplitusi, ji atveria duris į visą blogį. ...
Pridėta: 24.10.2011
Parodymų skaičius: 195421x