Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Ką jis rašė apie adventistai protestantai?

Tiesa Dekalogas

363_reforma-protestante.jpg

Ką jis rašė apie adventistai protestantai?

Pridėta: 20.02.2011
Parodymų skaičius: 125191x
Temos: Tiesa Dekalogas
PrintTisk

Ką mes skolingi adventistų? - Evangelikų Savaitės - Constance kibirkštys Rgs 19, 2007 - Nr 25/2007 - 92. Leidimas

Adventism apibrėžia save kaip reformų judėjimą, kuris siekė Europoje, Huso, Liuteris, Kalvinas, po to Wesley, Finney ir kt tęsinys. Kiekviena Kristaus Bažnyčia perėjo žingsnis į priekį reikia grįžti į Biblijos krikščionybės, kuri per šimtmečius buvo deformuotas neatpažįstamai, tačiau kiekviena pasirodė mums atkreipti dėmesį į kitokius dėl Biblijos tiesas palaidotas nė vienas buvo skirtas atskleisti viską.

Adventism pabrėžė Kristaus sugrįžimo (Advento), iš vadinamųjų ikiteisminio, gerbti Viešpaties poilsio diena ir atsakingą santykį su sveikatos Advento tema artumą.

Nors pradiniais lūkesčiais Kristaus sugrįžimo 1844 m., apskaičiuotas remiantis klaidingu duomenų Daniel pranašystė laiką nėra įvykdyta, galų gale, jis tikrai būtų neteisinga šio krikščioniškojo tikėjimo puslapio, šis uolus tikimasi, kad nepakankamai daug mažiau pasmerkti. Mes, be abejo, bandyti naujus ir naujus skaičius, bet vien tik pasyvios pozicijos dėl eschatologija gali lengvai sukelti vaizdu iškalbingas ženklai "pabaigos laikus", kad jie teigia, mūsų dėmesį.

Žydai grįžti į Izraelį ir dabartinius įvykius Artimuosiuose Rytuose, jie neabejotinai priklauso. Gyventi be rūpesčių, lyg Kristaus atėjimo dar buvo matomas, ištikimas Kristaus mokiniai, jie niekada negalėjo sau leisti, nekalbant jau šiandien.

Atgal nuo Konstantino, nuo sekmadienio iki šeštadienio Bibliją, kuri per visą istoriją, įskaitant išlaikyti Jėzus ir jo mokiniai žydiškumo, ir iš tikrųjų prvokřesťanská Bažnyčia iki Konstantino įsakymu, 321, adventistų plačiau krikščionių bažnyčia negali teigti, dėl priežasčių, daugiausia dėl praktinių ir technikos. Konstantinas, iš pradžių iš "Saulės" Dievas bhaktas, pasisuko pateisinti "saulėtą dieną", o ne į nepaisant žydų paminėti Jėzaus prisikėlimą - jis tuo metu Kristaus pasekėjų ir buvo pakrikštytas mesti savo mirties patale.

Teologijos pagrindai sekmadienis, o ne šeštadienį buvo pastatyti iki vėliau - Biblija, tik autoritetingų šaltinis krikščionių mokymo apie reformaciją, neturi palaikymo. Tai grąžina mus sąžiningas, sekmadienį krikščionys skolingi savaitę, todėl mūsų broliai adventistų.

Ar jie bent dėkingi, kad bent jau pilietinis gyvenimas, taip pat dėka savo pastangas ir užtikrinti "ne darbo Šeštadienis" pirmoji JAV ir palaipsniui Europoje nuo 1966 metų, taip pat už mus. Su penkių dienų darbo savaitę ir bent žydų ir adventistai, ne todėl, kad jos Coven ateiti į konfliktą su teise arba darbdavys, kaip paprastai įvykę.

Nuostabiausia, tačiau stovėjo teologijos šeštadienį ir teologija Sukūrimo santykius, pailsėję Kristaus eschatologinė ir galutinio išpirkimo, kaip nurodė pats Jėzus ženklas, kuris vyks šeštadienį.

Atsakingas sveikatos apsaugos režimą, turto patikėjo Dievu (juk kūnas yra Dvasios šventovė!) Be to, krikščionių bažnyčia yra toli gražu neaišku. Jei padarote gerą sveikatos dievaitis, tai yra mažiau pavojinga nei savo sveikata ne ignoruoti ar net sąmoningai kenkia rūkymas, alkoholio, narkotikų, persivalgymas, ir nuolat visais per pusę. Šiandien gydytojai dažniausiai nurodė tikinčiųjų ir netikinčiųjų, net per pastarąjį šimtmetį, tačiau tai buvo daugiausia adventistai.

Profesija priėmė yra jų reikšmingą indėlį į statybos ir plėtoti švietimo ir medicinos įstaigų ne tik JAV, bet kartu su misijų, ypač besivystančiose šalyse. Be mūsų stengiasi dėl naujo požiūrio ypač vaikams ir jaunimui.

Taigi atrodo, kad iškelti klausimai ir rūpesčiai dar laukia tikrasis minties. Bet kokiu atveju, būtų patartina pradėti kuo greičiau ant abiejų teologinis dialogas pusių, ir ji palaipsniui įveikti ankstesnes pozicijas, dalijant stačiatikių krikščionių ir "Cultist" arba stačiatikių ir apostatai. Kiekvienas toks veiksmas tikrai garbę ir šlovino Dievą.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Tiesa Dekalogas

Dievo įstatymas - Dešimt Dievo įsakymų teisė

585_desatero_bozich_prikazani.jpg Skaityti dešimt Dievo įsakymų, kaip Dievas davė Mozei ant Sinajaus kalno. Tai teisinga tvarka ir redakcija Dešimt Dievo įsakymų.Niekas nėra leidžiama daryti jokių įstatymų, joks asmuo, jokios religinės institucijos ar tradicija ...
Pridėta: 19.04.2011
Parodymų skaičius: 696062x
Rekomenduojama

Poilsio dieną, šeštadienį arba sekmadienį?

60_sunday_saturday.jpg Kas yra tinkamo poilsio diena, šeštadienis arba sekmadienis?Dažnai į krikščionių bažnyčių kalbėti, kas yra tikroji poilsio diena. Dauguma bažnyčių, krikščionių asociacijos sanctifies Sekmadienis, tik saujelė šeštadienį. Kodėl pasaulio saujelė žmonių šiame ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 540033x
Rekomenduojama

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Pažvelkime pradžios Biblijoje, Pradžios knygoje. Čia yra parašyta apie mūsų pasaulio sukūrimą. Mes sužinome, kad Dievas sukūrė šį šešias dienas iš eilės pasaulio ir ilsėjosi septintą dieną. Jis baigė visą savo ...
Pridėta: 28.04.2011
Parodymų skaičius: 156163x

Kuris yra septintą dieną - šeštadienį, mėnulio šeštadienį arba sekmadienį?

403_kalendar.jpg Mes galime tiksliai nustatyti, kuri diena yra septintasis? Būtų prasminga, kad Dievas yra paskyręs dieną kaip ir Jo kūrybinės galios memorialinis - ypatinga diena, kai jie visi garbiname jį, ir kai ...
Pridėta: 28.03.2011
Parodymų skaičius: 171020x

Dievo įstatymas yra nekintamas, jis vis dar galioja!

501_bozi_zakon_je_nemeny.jpg Jo žodį tiesos, Dievas apreiškė žmonėms. Visiems tiems, kurie juos gauna, yra skydas prieš Šėtono sukčiavimo. Neatsižvelgiant į šias tiesas, dabar religinių pasaulyje tokia paplitusi, ji atveria duris į visą blogį. ...
Pridėta: 24.10.2011
Parodymų skaičius: 192499x

Lt.AmazingHope.net - Ką jis rašė apie adventistai protestantai?