Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Ką jis rašė apie adventistai protestantai?

Tiesa Dekalogas

363_reforma-protestante.jpg

Ką jis rašė apie adventistai protestantai?

Pridėta: 20.02.2011
Parodymų skaičius: 117701x
Temos: Tiesa Dekalogas
PrintTisk

Ką mes skolingi adventistų? - Evangelikų Savaitės - Constance kibirkštys Rgs 19, 2007 - Nr 25/2007 - 92. Leidimas

Adventism apibrėžia save kaip reformų judėjimą, kuris siekė Europoje, Huso, Liuteris, Kalvinas, po to Wesley, Finney ir kt tęsinys. Kiekviena Kristaus Bažnyčia perėjo žingsnis į priekį reikia grįžti į Biblijos krikščionybės, kuri per šimtmečius buvo deformuotas neatpažįstamai, tačiau kiekviena pasirodė mums atkreipti dėmesį į kitokius dėl Biblijos tiesas palaidotas nė vienas buvo skirtas atskleisti viską.

Adventism pabrėžė Kristaus sugrįžimo (Advento), iš vadinamųjų ikiteisminio, gerbti Viešpaties poilsio diena ir atsakingą santykį su sveikatos Advento tema artumą.

Nors pradiniais lūkesčiais Kristaus sugrįžimo 1844 m., apskaičiuotas remiantis klaidingu duomenų Daniel pranašystė laiką nėra įvykdyta, galų gale, jis tikrai būtų neteisinga šio krikščioniškojo tikėjimo puslapio, šis uolus tikimasi, kad nepakankamai daug mažiau pasmerkti. Mes, be abejo, bandyti naujus ir naujus skaičius, bet vien tik pasyvios pozicijos dėl eschatologija gali lengvai sukelti vaizdu iškalbingas ženklai "pabaigos laikus", kad jie teigia, mūsų dėmesį.

Žydai grįžti į Izraelį ir dabartinius įvykius Artimuosiuose Rytuose, jie neabejotinai priklauso. Gyventi be rūpesčių, lyg Kristaus atėjimo dar buvo matomas, ištikimas Kristaus mokiniai, jie niekada negalėjo sau leisti, nekalbant jau šiandien.

Atgal nuo Konstantino, nuo sekmadienio iki šeštadienio Bibliją, kuri per visą istoriją, įskaitant išlaikyti Jėzus ir jo mokiniai žydiškumo, ir iš tikrųjų prvokřesťanská Bažnyčia iki Konstantino įsakymu, 321, adventistų plačiau krikščionių bažnyčia negali teigti, dėl priežasčių, daugiausia dėl praktinių ir technikos. Konstantinas, iš pradžių iš "Saulės" Dievas bhaktas, pasisuko pateisinti "saulėtą dieną", o ne į nepaisant žydų paminėti Jėzaus prisikėlimą - jis tuo metu Kristaus pasekėjų ir buvo pakrikštytas mesti savo mirties patale.

Teologijos pagrindai sekmadienis, o ne šeštadienį buvo pastatyti iki vėliau - Biblija, tik autoritetingų šaltinis krikščionių mokymo apie reformaciją, neturi palaikymo. Tai grąžina mus sąžiningas, sekmadienį krikščionys skolingi savaitę, todėl mūsų broliai adventistų.

Ar jie bent dėkingi, kad bent jau pilietinis gyvenimas, taip pat dėka savo pastangas ir užtikrinti "ne darbo Šeštadienis" pirmoji JAV ir palaipsniui Europoje nuo 1966 metų, taip pat už mus. Su penkių dienų darbo savaitę ir bent žydų ir adventistai, ne todėl, kad jos Coven ateiti į konfliktą su teise arba darbdavys, kaip paprastai įvykę.

Nuostabiausia, tačiau stovėjo teologijos šeštadienį ir teologija Sukūrimo santykius, pailsėję Kristaus eschatologinė ir galutinio išpirkimo, kaip nurodė pats Jėzus ženklas, kuris vyks šeštadienį.

Atsakingas sveikatos apsaugos režimą, turto patikėjo Dievu (juk kūnas yra Dvasios šventovė!) Be to, krikščionių bažnyčia yra toli gražu neaišku. Jei padarote gerą sveikatos dievaitis, tai yra mažiau pavojinga nei savo sveikata ne ignoruoti ar net sąmoningai kenkia rūkymas, alkoholio, narkotikų, persivalgymas, ir nuolat visais per pusę. Šiandien gydytojai dažniausiai nurodė tikinčiųjų ir netikinčiųjų, net per pastarąjį šimtmetį, tačiau tai buvo daugiausia adventistai.

Profesija priėmė yra jų reikšmingą indėlį į statybos ir plėtoti švietimo ir medicinos įstaigų ne tik JAV, bet kartu su misijų, ypač besivystančiose šalyse. Be mūsų stengiasi dėl naujo požiūrio ypač vaikams ir jaunimui.

Taigi atrodo, kad iškelti klausimai ir rūpesčiai dar laukia tikrasis minties. Bet kokiu atveju, būtų patartina pradėti kuo greičiau ant abiejų teologinis dialogas pusių, ir ji palaipsniui įveikti ankstesnes pozicijas, dalijant stačiatikių krikščionių ir "Cultist" arba stačiatikių ir apostatai. Kiekvienas toks veiksmas tikrai garbę ir šlovino Dievą.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Tiesa Dekalogas

7. Keisti Heart - Tikėjimas ir teisė - Kelias į Kristaus

273_cesta_ke_kristu.jpg "Kas yra Kristuje, yra naujas kūrinys. Kas yra Kas buvo sena praėjo, atsirado nauja" (2. Kor 5:17).Vienas negali pasakyti tikslų laiką ir tikslią vietą, arba nepavyksta nustatyti aplinkybes, kurios leido savo ...
Pridėta: 22.11.2010
Parodymų skaičius: 113194x

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Pažvelkime pradžios Biblijoje, Pradžios knygoje. Čia yra parašyta apie mūsų pasaulio sukūrimą. Mes sužinome, kad Dievas sukūrė šį šešias dienas iš eilės pasaulio ir ilsėjosi septintą dieną. Jis baigė visą savo ...
Pridėta: 28.04.2011
Parodymų skaičius: 147813x

Dievo įstatymas - Dešimt Dievo įsakymų teisė

585_desatero_bozich_prikazani.jpg Skaityti dešimt Dievo įsakymų, kaip Dievas davė Mozei ant Sinajaus kalno. Tai teisinga tvarka ir redakcija Dešimt Dievo įsakymų.Niekas nėra leidžiama daryti jokių įstatymų, joks asmuo, jokios religinės institucijos ar tradicija ...
Pridėta: 19.04.2011
Parodymų skaičius: 679049x
Rekomenduojama

Laikytis sabato per šimtmečius

464_zachovavani_sboty.jpg Stebina skerspjūvio istorija, kuri parodo, kad Dievas visada turėjo savo žmones, kurie laikėsi visų Dešimt Dievo įsakymų, įskaitant Dievo poilsio dieną - šabo. Jis niekada nepavyko išnaikinti tautos tikintiesiems ir slopinti ...
Pridėta: 14.08.2011
Parodymų skaičius: 301279x

Toliau mūsų uolūs protėvių Reformacijos

520_jan_hus_kostnice_1415.jpg Nuotraukų šaltinis: WikipediaVisa Čekijos šalies kartų buvo reformuoto tikėjimo centre visoje Europoje. Kiekvienas iš mūsų žino, vardai kaip Janas Husas (Jan Hus) ir Jan Zizka. Bet jūs žinote, koks didis Dievo ...
Pridėta: 13.12.2011
Parodymų skaičius: 152130x

Lt.AmazingHope.net - Ką jis rašė apie adventistai protestantai?