Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Malda kaip pokalbis su Dievu

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg

Malda kaip pokalbis su Dievu

Pridėta: 03.05.2011
Parodymų skaičius: 250797x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Lk 11,1 - "Viešpatie, išmokyk mus melstis, kaip kad Jonas išmokė savo mokinius".

Lk 18,1 - Jis pasakė jiems palyginimą, kaip vis dar reikia melstis, o ne mesti:

Kas yra malda?

Norėdami, kad dvasinio gyvenimo ir dvasinės stiprybės, mes gyvename kartu su mūsų dangiškasis Tėvas. Nors ji ima savo protą, net kai mes galvojame apie savo kūrybą, savo malonės ir palaiminimo, mes turime turėti bendravimo su Dievu, turime kreiptis į jį dėl konsultacijos klausimais kasdieniame gyvenime.

Malda yra širdies Dievui, kaip draugas atidarymo. Nėra reikalo pateikti malda Dievui, mes, bet mes galime priimti jį į širdį. Malda nesuteikia Dievas su mumis, bet veda mus prie Dievo. Žmonės per pastaruosius tūkstantmečius tikėjo į Dievą, ir norėjo jį. Jie manė, kad jiems reikia su Dievu ryšį. Iki praėjusio amžiaus dėka mokslo ir technologijų plėtros atnešė didelį posūkį. Žmonių nebereikia Dievo. Tačiau vienas mano instinktyviai, kad reikia melstis, tai neištrinamai užkoduota žmogaus širdies akimirkų labai reikia arba pavojų jos asmuo dažnai grįžta.

Malda yra retas bendrystę tarp paprastų žmonių ir didybę erdvę, pasaulio Kūrėjas. Maldoje mes patiriame Dievo buvimą čia, žemėje. Malda yra tarp žmogaus ir Dievo pokalbis: vyras pristatys savo mintis į Dievą ir Dievas laukia atsakymo. Malda yra kvėpavimo siela, tikėjimo stiprinimą, sąmoningai palaikoma ryšius su stiprio ir išminties šaltinis. Jėzus Kristus yra mūsų pavyzdys ir mūsų aiškinimo pobūdį ir atkreipė dėmesį į maldos svarbą. Dievo malda apklaustas ir patvirtino, kad Senojo Testamento pranašų žodžius.

Jer 33,3 - Paskambink man, ir aš atsakymo, aš jums parodysiu, labai slaptas, kurį jūs nežinote.

Malda gali būti bet kuriuo metu, kur mes esame. Mes vis dar gali derėtis su Dievu, ką mes darome, arba girti ir paprašyti pagalbos ir apsaugos.

1 Tes 5,17 - nuolat girdi. Be to, taip pat svarbu giliai maldai yra uždari.

SĄLYGOS išgirdo mūsų maldas

1 tikėjimo malda.

Tai vidinis įsitikinimas, kad Dievas yra ir kad Jis mus myli ir nori mus vesti gyvenimą, kad mes norime išlaikyti draugystę.

Hebrajams 11,6 - be tikėjimo jis savo populiarumą niekam. Tas, kuris ateina su Dievu reikia tikėti, kad Dievas yra ir kad ji atlygių tiems, kurie siekia jį.

2. Malda į Jėzų Kristų.

Dievas priima mus už mūsų gerumą, kompetenciją ir sąžiningumą. Mes Dievo perspektyvos labai nuodėmingas. Dievas priima mus per Jėzų Kristų.

Jn 14:6 - "Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas" Jėzus atsakė. "Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane.

Teisės 4,12 - ne kas kitas, nėra išganymo - žmonių pasaulyje skiriamas kitas vardas, kuriuo galėtume būti išgelbėti! "

Jonas 14,13-14 - Ko jūs prašysite mano vardu, aš, kad Tėvas būtų pašlovintas Sūnuje.

3 Identifikuojanti su Dievo valia.

Pristatydamas savo malda į Dievą, visada pridėkite Kristus "ne mano valia, bet tavo padaryti".

1 Jn 5,14 - tai drąsa, kurią mes turime ji: Kai mes prašome ko nors Jo valią, Jis girdi mus.

4 Laikas, vieta ir būdas malda.

Jėzus parodė mums pavyzdį, kad ji yra gera melstis privačiai ir ypač ryte. Iš ryto malda, asmuo gauna dvasinės stiprybės dieną. Tada geriau atlikti savo pareigas, ir ištiesti pagunda. Tarnauti kitiems sąžiningai ir atsakingai nuspręsti.

Mt 6,6 - Atvirkščiai, kai girdi, eikite į savo kambarį, užrakino duris, melsk savo Tėvą, kuris yra slapta.

Pažymėti 1,35 - Ryte jis pakilo gerokai prieš aušrą ir išėjo. Jis nuėjo į apleistas vieta ir girdi ten.

Artėjant, melsdamasis Dievui Didenybės visatoje, mes turime aiškiai pasakyti savo požiūrį. Jis yra geras privatus malda atsiklaupti, geriau užsimerkti ir užsegimas rankas. Per maldą pabaigoje pasakyti "Amen".

Daniel 6,10 - atsiklaupė ten tris kartus per dieną melstis savo Dievui ir atidavė jį pagirti, kaip ir anksčiau.

5 Pirma, atleisti kitiems.

Viešpaties Jėzaus daugelyje vietų parodė, kad kuo mes atleidžiame kitiems.

Mt 5, 23-24 - Taigi, jei jūs išvedė savo dovaną prie aukuro ir ten prisimeni, kad tavo brolis turi šį tą prieš tave, palikti savo komentarą čia prieš aukurą ir eiti pirma reikia susitaikyti su savo broliu. Ir todėl "Tėve mūsų" yra žodžiai, ir atleisk mums mūsų kaltes, kaip ir mes atleidžiame mūsų skolininkams.

6 pagrindinių tipų malda.

1 Timotiejui 2,1 - Pirmiausia, prašome eiti maldos, maldos, užtarimo ir dėkoti už visus žmones, už karalius ir visus aukštesnio lygio, mes gali tyliai ramiai visoms gyvybės pobożnością ir sąžiningumu.

Klaidingas mintys apie maldą

Net malda turi savo taisykles ir sąlygas, kurių reikia laikytis. Jėzus Kristus, mūsų pavyzdys, didžiausias maldos atkreipė dėmesį į keletą veiksnių, kurie užkerta kelią maldos išklausytos.

1 Neteisingas neatidus maldų giedoti išmoko mintinai.

Malda yra pokalbis su Dievu, ir tai neturėtų išmokti ir kartoti vėl ir vėl. Net malda "Tėve mūsų". Tada Kristus sakė, kaip pavyzdį.

Jer 29,12-13 - Kai Jūs skambinate man ir atėjo pas mane su malda, aš išgirsti jūsų. Jūs mane ieškoti ir rasti mane, kai jūs ieškote mane visa savo širdimi.

2. Neteisingas ilgas ir išsami maldas.

Mt 6,7 - Taigi, kai girdi, ne sako, tušti žodžiai, kaip pagonys, kurie galvoja, kad jie bus išklausyti jų daug žodžių. Malda yra ne bando informuoti Dievas, o - jam pasakyti savo mintis ir pageidavimus ir tada bandyti atpažinti su tirpalu.

3 Klaidingas yra įspūdingas paradas malda.

Mt 6,5 - Be to, kai girdi, nebūkite kaip veidmainiai. Jie yra laimingi, kad stovėti malda sinagogose ir gatvių kampuose, kad būtų rodoma prieš žmones. Iš tiesų sakau jums, kad jie jau gauna savo atlygį.

4 Useless maldas šventiesiems ir mirę.

Apreiškimo 19,10 - tada aš Palo prie jo kojų, aš garbinti jį, bet jis man pasakė: "Saugokis, ne aš Dievo tarnas, kaip tu ir tavo broliai, kurie turi Jėzaus kultas Dievo liudijimas!.!"

Mes net ne garbinti angelai jau nekalbant apie žmones, net jei jos nėra deklaruotos, bus šventas.

5 Mes negalime primesti savo idėjas į Dievą ir Jo valią.

Todėl modelis malda žodžiai:

Mt 6,10 - "Tavo valia kaip danguje ir žemėje."

Mt 26,42 - "O mano Tėve, jei ši taurė pereiti mane, bet aš jį gerti, tegul jis bus jūsų bus!"

6 Tai blogai, kai asmuo moka tik Dievas poilsio savo laiku, kai jis pavargęs.

Pažymėti 1,35 - Ryte jis pakilo gerokai prieš aušrą ir išėjo. Jis nuėjo į apleistas vieta ir girdi ten.

Jėzus meldėsi kelis kartus per dieną, nes jis nedvejodamas keltis dar anksčiau. Be to, Daniel meldėsi tris kartus per dieną mažiausiai.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

275_jezis_kristus_2.jpg Vienintelis būdas apmokančiajai žmogaus nuodėmės jei Dievas per Jėzų Kristų. Jo gyvenimas tobulas paklusnumas Dievo valiai, jo kančias, mirtį ir prisikėlimą. Tie, kurie tikėjimu priima šį permaldavimą gali turėti amžinąjį gyvenimą, ...
Pridėta: 25.11.2010
Parodymų skaičius: 217334x

9. Darbas ir gyvenimas krikščionių - Kelias į Kristaus

352_cesta_ke_kristu.jpg Dievas yra gyvenimo, visatos, šviesos ir džiaugsmo šaltinis. Kadangi šviesos spindulių remiantis saulė, kaip vandens srautai spurtas iš gyvų šaltinis, todėl lieja visiems Jo tvariniams palaiminimą. O kur Dievo gyvenimo gyvena ...
Pridėta: 11.02.2011
Parodymų skaičius: 130705x

Biblija, Dievo žodis - kodėl mes galime pasitikėti ja?

285_bible.jpg Biblija yra knyga, kuri buvo sukurta už 16 Ilgus šimtmečius, ir ji dalyvavo raštu per 40 rašytojų visiškai skirtingo amžiaus, profesijų, švietimo, aplinkos, socialinės atskirties ir pasaulėžiūra. Ir dar, kaip krikščionys ...
Pridėta: 07.12.2010
Parodymų skaičius: 187010x

5. Pašventinimo - Kelias į Kristaus

188_cesta_ke_kristu.jpg 5 pašventinimoDievo pažadas yra: "Jūs mane ieškoti ir rasti mane, kai jūs ieškote mane visa savo širdimi" (Jer 29,13).Dievas turi būti mesti per širdį, kitaip jis negali būti pakeisti, kad būtų ...
Pridėta: 20.10.2010
Parodymų skaičius: 123170x

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 2 dalis

375_jezis_kristus_2.jpg Iš ankstesnio darbo rašėme ženklai, kurie gali pasirodyti dieviškumo ir kūrybinių galių Jėzus Kristus. Šios eilutės rodo, kad Jėzus buvo prieš pasaulio sutvėrimą, ir kad per Jį visa yra padaryta. Jie ...
Pridėta: 10.03.2011
Parodymų skaičius: 139770x

Lt.AmazingHope.net - Malda kaip pokalbis su Dievu