Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

8. Augimas Kristuje, pobūdžio kaita - Kelionė su Kristumi

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

304_cesta_ke_kristu.jpg

8. Augimas Kristuje, pobūdžio kaita - Kelionė su Kristumi

Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 123601x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Augimo Kristaus - pakeisti mūsų gamta

Galvokime Kristaus meilės, grožio ir tobulumo savo pobūdį. Pagalvokite apie Kristaus pasiaukojimo, nuolankumo Kristaus, Kristus grynumo ir šventumą, Kristus savo neapsakomas meilė - tai dalykai, kontempliacija. Tik jei myli Kristų, jei jį turite, kaip, pavyzdžiui, jei visiškai pasikliauti juo, tik tada bus jums pakeisti jo formą.

Keisti Heart, kurios tampa vaikeliai Dievo, Biblija yra vadinamas atgimimu. Biblija taip pat likens pakeisti į gerą sėklų daigumui, pasėti vadybininkas. Be to, tie, kurie buvo pertvarkoma į Kristų ", kaip naujagimio" (1 Pt 2:2), kurie auga (Ef 4,15) suaugusių vyrų ir moterų Kristuje Jėzuje. Kaip gerą sėklą pasėti srityje augti ir duoti vaisių. Iz rašo, kad "bus vadinamas teisumo medžiais, kurį VIEŠPATS, užsodintas švęsti" (Iz 61,3). Vaizdai iš gamtos, buvo naudojamas tam, kad mes galime lengvai suprasti, paslaptingas tiesas dvasinį gyvenimą.

Ne visi išminties ir įgūdžiai žmogus gali pakelti gyvenimo dalykų pobūdį menkiausio. Augalai ir gyvūnai gali gyventi tik per gyvybės įkvėpė pats Dievas. Be to, tik per Dievo kvėpavimas gyvenimą gali gimdyti dvasinio gyvenimo žmonių širdis. Iki asmuo gimė "iš viršaus" negali dalyvauti visą gyvenimą, kad Kristus atėjo duoti.

Kaip tiesa su gyvenimu, todėl ekonomikos augimo. Tik Dievas sukuria gėlių žiedpumpuriai ir žiedai vaisiui. Sėklų galia plėtoja "pirmasis diskas, tada ausis, tada visą ausies kviečių" (Mk 4,28). Ir pranašas Ozėjo sako Izraelio, kad "žiedas kaip lelija.", "Ateikite į gyvenimą, kaip kukurūzų žiedų kaip vynmedis" (Ozėjo 14,5.7). Ir Jėzus kviečia mus, mes pastebėjome, lelijos, kaip jie auga (žr. Luko 12:27). Augalai ir gėlės auga, nes jie praleidžia savo jėgomis, pastangomis ir priežiūra, bet todėl, kad jie gauna iš Dievo tai, kas suteikia gyvenimui į juos.

Vaikas negali savo galia ar savo iniciatyva augti colių ir kaip mes darome ne savo pastangas teikti dvasinio augimo, ir augalų auginimo vaikui paėmimas iš jų apylinkėse, kas jiems padeda gyvenime - oro, saulės ir maitina odą. Kokia šių gamtos dovanų yra gyvūnai ir augalai, tai yra Kristaus tiems, kurie tiki į jį. Tai yra jų "Amžinoji šviesa", "Saulė ir skydas" (Iz 60,19, Ps 84,11). Ar "kaip rasa Izraeliui", "kaip lietus leistis ant vejos iškarpas (14,5 uncijos, Ps 72,6). Gyvojo vandens", Dievo, kuris nusileidžia iš dangaus ir duoda pasauliui gyvybę "duona" (Jn 6 : 33).

Puikiausią dovaną, kuri buvo jo sūnus, Dievas supa visą pasaulį oro malonės, kuri yra tik kaip realus, kaip oro dangą, kurią supa pasaulyje. Tie, kurie pasirenka kvėpuoti šio gaivinamas atmosfera gyventi ir augti į suaugusių vyrų ir moterų Kristuje Jėzuje.

Kaip gėlė atsigręžia į saulę, todėl ryškus spinduliai padėjo grožio ir darnus, todėl mes turime kreiptis į Teisingumo Sun, apie mus šviesa iš dangaus ir mūsų išsivystė pobūdžio Kristaus atvaizdą.

Jėzus mus moko tai, kai jis sako: "Pasilik manyje, ir Aš jus, kaip medelis negali būti avis aš, jei lieka ant vynmedžių, kad nei jūs, rezidentu man, kai ... Be manęs jūs negalite nieko nuveikti "(Jn 15,4.5). Gyventi šventą gyvenimą, tu tik tiek priklausomas nuo Kristaus, kaip gyvis priklauso nuo kamieno, kad galėtų augti ir duoti vaisių. Jei esate atjungiamas nuo Kristaus, neturėsite savyje gyvybės. Jūs neturite jėgų atsispirti pagundai ir augti malone ir šventumą. Jei apsigyventi joje, galėsite klestėti. Jeigu jūsų gyvenime yra pagrįsta Kristaus, gogo, arba palikti kabo vaisių. Jums bus kaip medis, pasodintas prie vandens srautai.

Daugelis mano, kad tam tikras darbas turi būti atliekamas atskirai. Jie remiasi Kristaus atleisti nuodėmes, bet stengiuosi gyventi teisę jų pačių pastangų. Bet kuris toks bandymas turi būti atmestas. Jėzus sako: "Be manęs jūs negalite nieko nuveikti". Mūsų augimas malonė, mūsų džiaugsmas, mūsų naudingumą - visa tai priklauso tik nuo mūsų su Kristumi. Didės malonę, jeigu mes palaikome ryšį su juo, kas dieną, kas valandą, jei mes gyvename jame. Kristus yra vienintelis autorius iš mūsų tikėjimo, bet smūgis. Kristus yra pirmasis ir paskutinysis, visada. Norėdami su mumis tik pradžioje ir pabaigoje mūsų kelionę, tačiau kiekviename žingsnyje. Davidas pasakyti: "Viešpatie, prieš aš įdėti daugiau akis, ir kai mano dešinėje, nieko purtyti mane" (Ps 16:08).

Jūs klausiate: "Kaip man gyventi Kristuje?" - Lygiai taip pat, kai jūs jį gavote pirma. "Gyvi Kristuje Jėzuje, kai jūs jį priimti kaip Viešpaties". "Teisusis gyvens tikėjimu". (Kolosiečiams 2,6; Hebrajams 10:38).

Dievas perdavė jums, visi buvo jo, jums tarnaus jam, ir jis buvo paklusnus jam ir gavote Kristų kaip savo Gelbėtoją. Jūs negalėjo pasiekti remisija jų nuodėmes, ar jis gali transformuoti širdyse. Jei esate atiduodami Dievui, manote, kad visa tai Dievas padarys už jus, už Kristaus nuopelnų. Per tikėjimą jums tapo Kristaus nuosavybė ir tikėjimas jam augti - kad jūs suteikiate bei gausite. Jūs turite duoti viskas - tavo širdyje, tavo valia, tavo paslauga, jūs turite duoti Dievui visus, jei norite būti paklūsta visi Jo įsakymų, o taip pat viską, ką reikia priimti - Kristaus pilnatvę kaip palaiminimas, kad gyventi tavo širdyje, buvo savo jėgas, savo teisumo, savo amžinąjį pagalbininkas - suteikti jums stiprybės paklusti.

Teesie šventas Dievas ryte, ar tai jūsų pirmas veiksmas: Melskimės:. "Paimkite mane, Viešpatie, kaip visą savo turtą aš įdėti visus savo planus į savo kojas Naudokite man šiandien jo tarnystės Pasilikite manyje, ir duoti.. man baigė visą savo darbą Jums. "Taigi melstis kiekvieną dieną. Kiekvieną rytą pašventinti Dievo visai dienai. Atnešė jį su visais savo planus paskelbti savo apvaizdą, turi būti atliktas ir kurios ne. Taigi kiekvieną dieną Įdėkite savo gyvenimą į Dievo rankas ir jūsų gyvenimas taps vis daugiau ir daugiau figūrą po Kristaus gyvenimo.

Gyvenimas Kristuje gyvenimo pusiausvyra. Nereikia būti šiek tiek emocinis susijaudinimas, bet ji turi būti patvarus ramus pasitikėjimas. Nr įterpti viltį save, bet Kristų. Jūsų silpnumas yra susijęs su jos stiprumu, savo nežinojimo jo išmintį, savo silpnumą, kad jo atkaklumas ir stiprumą. Turite todėl pažvelgti į save, jūs turite ne galvoti už save, bet jūs turite žiūrėti į Kristų.

Pagalvokite apie savo meilę grožio ir tobulumo savo pobūdį. Kristaus pasiaukojimas, nuolankumas Kristus, Kristus, grynumo ir šventumą, Kristus savo neapsakomas meilė - tai meditacijos temas. Tik jei myli Kristų, jei jį turite, kaip, pavyzdžiui, jei visiškai pasikliauti juo, tik tada bus jums pakeisti jo formą.

Jėzus sako: "ir gyvenu aš." Šie žodžiai sukuria vaizdą kambarys, jėga, pasitikėjimas. Jis kviečia mus: "Ateikite pas mane ... ir aš jus atgaivinsiu" (Mt 11,28.29). Psalmininkas žodžiai išreiškia tą pačią mintį: "Būkite tylūs prieš Viešpatį ir laukti jo." Ir Izaijas mums suteikia užtikrinimas: "Iš perskaičiavimo ir ramus bus tavo išgelbėjimą" (Ps 37,7, Iz 30,15). Šis taikos nemeluoja nenaudojamas, nes Gelbėtojo kvietimas kambario pažadas dirbti su iššūkiu: "Imkite ant savęs mano jungą ... ir jūs rasite poilsio" (Mt 11,29). Širdies, kuris yra pilnas Kristaus, darbo dėl Kristaus ir nuoširdžiai labiausiai karštai.

Darbas su savimi, nusigręžti nuo Kristaus, galios ir gyvybės šaltinis. Štai kodėl Šėtonas siekia atitraukti mūsų dėmesį nuo Gelbėtojo ir neleidžia mums su juo linijos ir ryšio. Jis bando atitraukti mūsų protus pasaulietinis gyvenimo malonumais rūpesčius, problemas ir trūkumus kitiems arba savo pačių klaidų ir trūkumų. Don't be fooled jos fikcijos.

Ir daugelis iš tų, kurie tikrai sąžiningai, ir kurie nori gyventi dėl Dievo, dažnai suviliojo tai, kad jie galvoja apie savo trūkumus ir silpnąsias vietas, ir tikisi, kad jis bus atskirtas nuo Kristaus ir virš jų pergalę. Taigi turėtume galvoti apie save, ir mes turime gyventi baimėje ir nerimas, kad mes esame išgelbėti. Visi mes nuo energijos šaltinių. Įsipareigoti save visiškai Dievui ir pasitikėti juo. Bendravimas apie Jėzų ir galvoti apie jį. Leiskite jai prarasti savo "Aš". Pašalinkite visus abejonių, išvyti visi bijo. Pasakykite su apaštalo Pauliaus: "Kas gyvena nebe aš, bet Kristus gyvena manyje Jei dabar gyvena kūne, tai iš Dievo Sūnus tikėjimo, kuris paėmė mane su meile ir atidavė save už mane gyvenime.. " (Gal 2:20). Surrender to Dievo. Jis saugo tai, ką jis pasakė jums. Duok daugiau nei į jį rankas, kurie tave myli, kad jūs saugiai spąstus.

Kai Kristus prisiėmė žmogaus pavidalu pats, grandinės save į meilę žmonijai, kuri ne jėga gali lūžti obligacijų, išskyrus atvejus, kai jis nusprendžia padaryti vieną save. Šėtonas dar gidai mums ir yra sudirgusi, kad mes įveikė šį įsipareigojimą, mes nusprendėme atskirti nuo Kristaus. Todėl turime žiūrėti, kovoti ir melstis, kad niekas negali duoti mums, mes pasirinkome kitą vyrą, tai galite padaryti bet kuriuo metu, nes mes turime laisvą valią. Leiskite mums, todėl vis dar žvilgsnis į Kristų ir jis bus apsaugoti mus. Jei pažvelgsime į Jėzaus, mes saugūs. Niekas negali traukti mus iš jo rankų. Jei kada mes žiūrime į jį, "mes pakeitėme į jo panašumą į vis didesnį įspūdį - visi Viešpaties Dvasia" (2 Kor 3:18).

Taigi gauti forma pirmieji mokiniai tauriųjų Gelbėtoją. Kai tie mokiniai išgirdo Jėzaus žodžius, jie jautė, kad jiems reikia Jėzaus. Ieškomas jam nustatė, ir jų laikytis. Jie buvo su juo namuose, prie savo stalo, kambaryje ir lauke. Atėjo į kontaktą su juo, kaip su mokiniais mokytojas, gauti kasdien nurodymas iš jo lūpų tiesą. Pažvelgė į jį kaip vergais savo pono sužinoti savo pareigas. Šie mokiniai buvo vyrai "taikomos tos pačios sunkumai, kaip ir mes" (Jokūbo 5:17). Kovojo tą patį mūšį su nuodėme, kaip ir mes. Jie buvo tokie patys kaip mums malonę gyventi šventą gyvenimą.

Net Joną, mylimasis mokinys, kuris labiausiai panašus į Gelbėtoją, bet ne mylimas pobūdis iš pat pradžių. Jis buvo arogantiškas ir ambicingas, bet ir nuožmi ir įžeidžiantis. Kai jis pasirodė, tačiau dieviškosios prigimties Kristaus, žino savo silpnybes ir šios žinios jis nusižemino. Stiprumą ir kantrybę, elektros ir švelnumo, malonės ir kuklumas, kurį jis matė į kasdienį gyvenimą, Dievo Sūnus, užpildyti savo siela su susižavėjimą ir meilę.

Kiekvieną dieną, kad jo širdis traukia prie Kristaus ir meilės savo mokytoja pamiršo dėvėti. Jo arogancija ir ambicijos užleido transformavimo galią Kristaus veiksmų. Atsigaunančios įtakos, Šventosios Dvasios davė jam naują širdį. Kristaus meilės galia sukelia jo pobūdžio kaita. Toks rezultatas rodo, bendrystės su Jėzumi. Jei Kristus gyvena širdyje, tai keičia visą pobūdžio žemės. Dvasios Kristaus ir Jo meilės perėmimo širdies, padidėjusi minčių ir norų į Dievą ir dangų.

Kai Kristus įrašytas į dangų, liko jo pasekėjai vis dar jaučiasi jo buvimas. Jis buvo asmeninis buvimas pilnas meilės ir šviesos. Jėzus, Gelbėtojas jų vaikščiojo ir kalbėjo, ir kurie meldėsi su jų pateikti savo širdį viltį ir komfortą, jie buvo paimti į dangų kambario ant lūpų pranešimą. Ir kai jis paėmė angelų minios, mokiniai vis dar girdėjau jo balso skambesiu, sakydamas: "Štai aš esu su jumis visada būtų net iki amžiaus pabaigos" (Mt 28,20). Kristus pakilo į dangų žmogaus pavidalu. Mokiniai pamatė jį prieš Dievo sostą vis dar savo draugui ir Gelbėtojas, kad jo meilė nepasikeitė, vis dar yra vienas iš kančių žmonijai. Jis pristatė prieš Dievą savo brangų kraują iš esmės, ir parodė savo sužeistas rankas ir kojas kaip kainą, sumokėtą už išpirkimo priminimą. Jie žinojo, kad įžengė į dangų parengti jiems vietą, o grįžti atgal ir priimti jam.

Kai mokiniai susirinko po jų Viešpaties Dangun Žengimo sala, davė malda Tėvui Jėzaus vardu. Su pagarba ir baime, sulenktos maldoje ir pakartojo Jėzaus pažadą: ". Jei prašysite Tėvą už kažką, jūs suteikiate jai, mano vardas, Jūs neprisijungetė maldavo nieko mano vardu, klausti ir gausite, kad jūsų džiaugsmas baigtas "(Jn 16,23.24). Jis pakėlė savo ranką nuo tikėjimo aukštojo mokslo ir aukštojo su įtikinama pareiškimas: "Kristus Jėzus, kuris mirė ir kuris buvo iškeltas Dievo dešinėje užtaria mus" (Rom 8:34).

Sekminės išvedė juos iš Paraclete, kuriam Kristus sakė buvimas: ". Tai bus jums" Ir tada jis pasakė: "Tu turi būti gera man išvykti Kai išnyksta, Pocieszyciel ne ateis į jūsų I'll palikti, jei galiu siųsti jį jums.." (Jn 14,17; 16:07). Nuo tada, Kristaus Dvasia gyvena nuolat iš jo pasekėjų širdyse. Jų bendrystė buvo artimesnis nei tada, kai jis buvo su jais asmeniškai. Šviesos, meilės ir galios Kristaus gyventi, jie kilo iš, todėl žmonės žiūri į juos ", jie stebėjosi, pažinti, kad buvo su Jėzumi" (Apd 4:13).

Viskas, kas buvo Kristus savo mokiniams, jis nori būti jo pasekėjų šiandien, nes savo paskutines malda, kai susirinko aplink jį mažų minią mokinių, sakydamas: "Prašau, ne tik jiems, bet ir tiems, kurie savo žodį tiki manimi "(Jn 17,20). Jėzus meldėsi už mus ir paprašė mūsų būti viena su juo, nes jis yra viena su Tėvu. Kas vienybę!

Gelbėtojas sakė pats: "Sūnus negali savaime suma nieko", Tėvo, kuris gyvena manyje nėra jo darbus "(Jn 5,19, 14,10) Jei Kristus gyvena mūsų širdyse, mes veiksime." Kaip aktas bus ir gerus sprendimus. "Dirbsime kaip jis dirbo, mes parodome pačia dvasia. Taigi, jei mes jį myli ir jei mes gyvename ji augs" all-in, kas yra vadovas, kuris yra Kristus "( Efeziečiams 4:15).


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Tik kelią į dangų

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg Jėzus Kristus gyveno, kentėjo ir mirė, kad išgelbėti mus. Dievas leidžia Jo mylimasis Sūnus ateis iš šlovės pasaulyje šis blogis pasaulyje nuodėmės, kairėje šlovės ir garbės ir iškentė įžeidimą, pažeminimą, neapykantą ...
Pridėta: 13.12.2010
Parodymų skaičius: 130520x
Rekomenduojama

Kaip išgirsti Dievo balsą

140_jak_slyset_bozi_hlas_1.jpg Sužinokite išgirsti Dievo balsąMūsų brangūs Gelbėtojas laukusios, kol ji atvers duris į savo širdį ir pasakyti, kad mūsų buvimo. Jėzus sako: "Štai Aš stoviu prie durų ir beldžiu Jei kas išgirs ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 250786x
Rekomenduojama

Pirmieji žingsniai į religines vyras

467_prvni_kroky_vericiho_cloveka.jpg Nebijokite pripažinti savo tikėjimą į Kristų.Rom 10, 9-11 - Jei išpažinsi savo burna išpažinsi Viešpatį Jėzų ir širdimi tikėsi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas. Tikėjimas širdimi veda į ...
Pridėta: 20.08.2010
Parodymų skaičius: 113694x

Dievas ir neteisybe pasaulyje

314_ukrizovani.jpg Kodėl yra tiek daug blogio ir kančios? Kodėl Dievas negali kištis ir daryti kažką? Daugelis žmonių kyla klausimas, jei Dievas buvo taip seniai būtų padarę kažką. Tai yra labai bendrus klausimus, ...
Pridėta: 17.01.2011
Parodymų skaičius: 160842x

Pragaras tiesiog yra - kas bus nedorėliai žmonės pabaigos?

371_existuje_peklo.jpg Daugelis žmonių bijo pragaro ir amžinos kančios. Bet po velnių? Biblija kalba apie pragarą, kad tik iki paskutinės dienos sąskaita yra atvykęs. Kai Jėzus Kristus prikelia nedorėlį ir suteikia sprendimo ne ...
Pridėta: 02.03.2011
Parodymų skaičius: 184106x

Lt.AmazingHope.net - 8. Augimas Kristuje, pobūdžio kaita - Kelionė su Kristumi