Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Mirtis yra kažkas po mirties?

Kas yra mirtis?

72_co_je_po_smrti.jpg

Mirtis yra kažkas po mirties?

Pridėta: 12.08.2010
Parodymų skaičius: 165589x
Temos: Kas yra mirtis?
PrintTisk

Kas yra mirtis?

Pirmosios suskirstyti žmones į dvi dalis - kūnas ir siela filosofas Platonas. Jis sakė, kad kūnas yra mirtingas ir nemirtinga siela. Įsivedusių krikščionybės idėja, ir pristatė savo, kaip apskritai. Iki praėjusio amžiaus, ekspertai pastebėjo, Biblijos, kad Biblija nėra nemirtinga siela kalbėti.

Pr 2,7 - Tada Viešpats Dievas padarė žmogų iš žemės dulkių ir įkvėpė jam į šnerves gyvybės alsavimą. Taigi žmogus tapo gyva būtybe.

Kūno + = kvėpavimas Dievo vyras, ar siela. Žmogus tapo gyva siela, tačiau jis gavo! Siela yra ne tai, ko mes turime, bet tai, ką turime. Šėtonas yra melo kapitonas ir jau pirmieji žmonės Rojuje melas, kad jie nemirtingi.

Kas vyksta su žmogumi po mirties?

Ekleziasto 9,5-6 - gyvenimo žinau, kad jie turi mirti, o mirusieji nieko nežino. Be atsakomųjų neteikiama, net vien tik atmintyje jų žuvo. Kaip savo meilę ir neapykantą, visi aistra dingo. Niekada nebus dalis visko, kas vyksta po saule.

Ekleziasto 12,7 - Prieš dulkių grįžta į tą šalį, kur jis buvo naudojamas, ir dvasia grįš į Dievą, kuris ją davė.

Po mirties iš tikrųjų yra vyras griūna ir patenka į visišką sąmonės netekimą. Nors nė vienas vyras dalis žūsta, o ne su juo taip pat užmegzti ryšius. Mirtis yra ten, kur niekas negali grįžti į kažką apie jį. Vadinamųjų smegenų mirties patirtis yra gaunamas tada, kai smegenys vis dar veikia.

Straipsnis Kodėl nėra blogis, mes skaitome, kad šėtonas ir jo angelai sumažėjo dominuoja mūsų pasaulyje. 1848 m. į Hydesville pradėjo labiau bendrauti per vadinamąjį Spiritizmas yra miręs. Tai paslaptis trankyti, todėl vaiduoklis į mylimo materializacija. Biblija kalba apie Saulė istorija. Dievas atsakė Sauliui, todėl išvyko į kitas vaiduoklis - šėtono.

1. Samuel 28,6-7 - Saulius klausė Viešpaties, bet Jis jam nei per sapnus, arba Valio nei per pranašus. Taigi, galiausiai, jis tarė savo tarnams: "Suraskite man būrėja. Eisiu į ją ir jai išspręsti."

Kun 19,31 - Don't Turn į laikmenose arba ieškoti spiritists, jums bus išniekino jų. Aš esu Viešpats, jūsų Dievas.

Dievas bandė susisiekti su pasaulio dvasia, tariamai uždraustos, nes neatitinka mūsų mirę draugai, bet Šėtonas spiritai, kurie žino, visi mūsų draugai.

2. Kor 11,14 - ir nenuostabu, nes Šėtonas pats apsimeta šviesos angelu! Taigi nieko ypatingo, kai jis ir jo tarnai keliančių tarnautojų teisumą. Bet galų gale priklauso, kaip jie nusipelnė.

Biblija taip pat kalba apie viltį. Dievas turi galią prieš mirtį, o antroji kad Jėzus Kristus, mūsų kūnas bus žadinti dar kartą.

John 6,40 - Nes tai yra mano Tėvas, kuris mane siuntė - kad bet kas, kas mato Sūnų ir tiki jį, turėtų amžinąjį gyvenimą. Ir aš jį prikelsiu paskutiniąją dieną.

John 5,28-29 - Don't puikūs jis, ateina momentas, kai visi, kurie yra kapuose, išgirs Jo balsą ir išeiti - tie, kurie darė gera, bus prikelti gyventi, o tie, kurie padarė blogis bus teismo prisikėlimą.

1 Korintiečiams 15,3-7,12 - aš davė jums svarbiausia, aš taip pat gavo: kad Kristus numirė už mūsų nuodėmes pagal Raštus, buvo palaidotas ir buvo prikeltas trečiąją dieną, kaip skelbė Raštai. Jis pasirodė Petras, tada dvylika, po to parodė daugiau nei penki šimtai brolių iš karto (kai kurie užmigo, tačiau dauguma jų vis dar gyvas), tada atkreipė dėmesį į James, tada visi apaštalai. Taigi, kai Kristaus skelbimą, kuris buvo prikeltas iš numirusių, kaip kai kurie iš jūsų neigia prisikėlimą?


Susiję straipsniai iš kategorijos - Kas yra mirtis?

Ant kryžiaus baudžiamosios - jau danguje, arba, kai antrojo atėjimo?

197_ukriyovani_jezis_kristus.jpg Lk 23, 42-43 - Tada Jėzus tarė: "Prisimink mane, kai ateisi į savo karalystę." Jėzus atsakė: "Iš tiesų sakau tau: šiandien su manimi būsi rojuje".Kaip įrodymus, kad asmuo "palieka po mirties ...
Pridėta: 02.11.2010
Parodymų skaičius: 137297x

Jėzus su Mozė ir Elijas ant Atsimainymo kalno

407_jezis_hora_promeneni.jpg Mt 17,1-8 - Po šešių dienų Jėzus pasiėmė Petrą jo, Jokūbas ir jo brolį Joną, nuvedė juos vieni ant aukšto kalno ir przemienił prieš juos. Jo veidas švietė kaip saulė, ir ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 323885x

Žaidimai - ieškoti tiesos - geros naujienos apie pragarą

196_dobre_zpravy_o_pekle.jpg Kas yra mirtis ir kas yra po mirties? Kas yra pragaras, kai pragarą? Ar pragaras tikras, ar tai tik prasimanymas? Tai tikrai tai leisti mylintis Dievas toks žiaurus ir nuodėmingas žmonių ...
Pridėta: 01.11.2010
Parodymų skaičius: 180918x

Kas atsitinka žmogui po mirties

57_hrbitov.jpg Mirtis nėra labai gražus žodis, kuris būtų žmonėms kalbėti. Ji apsupta labai paslaptį. Daugeliui žmonių tai yra didelis slėpinys, didelis klaustukas.Norėčiau pareikšti šiame straipsnyje, ką apie mirtį sakė knyga, kuri yra ...
Pridėta: 29.07.2010
Parodymų skaičius: 327399x

Neteisingų doktrina sielos nemirtingumą

58_duch.jpg Tai tikrai nemirtinga siela, ar tai iliuzija? Ką mums sako, atsižvelgiant į tai Biblija?Daugelis bažnyčių buvo imtasi pagonių doktrina mirties. Jie mano, kad po mirties yra tik dar viena gyvenimo, kad ...
Pridėta: 30.07.2010
Parodymų skaičius: 166636x

Lt.AmazingHope.net - Mirtis yra kažkas po mirties?