Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigą - 2 dalis

Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

261_znameni_doby_prichod_krista_part_2.jpg

Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigą - 2 dalis

Pridėta: 11.11.2010
Parodymų skaičius: 208291x
Temos: Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus
PrintTisk

Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigos - 2 dalis

20 amžiaus pasaulio visiškai unikali istorija. Kada jis prasidėjo, niekas dar nebuvo ant plokštumos, niekas ten automobiliu palei autostradą, niekas klausytis radijo ar žiūrėti televiziją. Žmonių buvo daug savo gyvenime supa tiek daug kitų techninių pasiekimų, kuriuos mes dabar atrodo visiškai normalu. Viena kamera dar, tačiau baiminasi, kad bus atsisakyta atominių bombų, arba gyveno baimėje atominės elektrinės avarijos. Taip pat jis turėtų pasakyti nieko terminas "oro tarša" ir taip pat susirinko gerti vandens iš už trobos srautą. Mūsų amžiuje buvo vadinami norų, vilčių amžiuje, bet ir kelia nusivylimą. Pasauliui reikia Dievo tiesioginio įsikišimo. Narėje Pasaulis yra ne tik ženklas, kad ateina Jėzus ateina, bet priežastis, kodėl mes verkti, "Ateik, Viešpatie Jėzau"

Prisijungti VISUOMENĖ

Prisijungti RELIGIJOS SRITYJE - Matas 24,4-5,11,23-26 - Jėzus jiems atsakė: "Būkite atsargūs, kad niekas neapgauna jūsų Daug kas ateis mano vardu, sakydamas: 'Aš esu Kristus" ir apgauti. daug. Ir daug netikrų pranašų kils ir daugelio apgauti. Jei tada kažkas pasakė, "Štai Mesijas jau čia!" arba: "Štai jis! "Pasitikėjimą. Kelkis klaidingą mesijai ir netikrų pranašų, ir darys didelių ženklų bei stebuklų, kad apgauti (jei įmanoma), net išrinktųjų. Štai aš jums tai pasakiau iš anksto.

Tris kartus Jėzus Kristus grįžta į tą ženklą. Čia bus ištarti chaosas dvasinio ir religinio karalystė, kaip ir kalbos Babilonas painiavos. Priešas yra Šėtonas stengiasi suburti žmones į savo pusę, prieš Dievą. Nors mes negalime jus nustebinti, kad vienas iš labiausiai efektyvių priemonių apgavystės yra fiktyvus religijos, Dvasingumas ir netikrų stebuklų, astrologija, New Age judėjimas (Naujasis amžius) viskas stebuklingai pritraukia žmonių susidomėjimą! Prieš visus, kad Biblija įspėja mus. Ar ne jums, kad šiandien daug krypčių, kad niekas nežino, kuo tikėti?

Šioje didėjančios globalizacijos pasaulyje ir pastangų standartizuoti ir keisti pasaulį laiko - Naujasis amžius judėjimas. Jis veda į visas klaidingas pranašystes, nurodydama vadinamuosius nežemiškos (blogio) būtybės, galinga pasaulio vyriausybės. Viskas veda į vieną tikslą, siekiant suvienyti pasaulyje ir leisti imituoti Jėzaus Kristaus, įsikūnijimas Šėtonas, šviesos angelu atvykimo. Biblija aiškiai sako, kaip Jėzus ateis ir bus po žmones nuo mirties, prisikėlimo, Jėzus įspėjo šio galimo sugadinimo.

2. Tesalonikiečiams 2,3-12 - Neleisk niekam apgauti bet kokiu būdu. Iki tos dienos ateina, ten reikia nusigręžė nuo Dievo. Jie turi atrasti nedorėlius ir ištvirkėlis, kuris prieštarauja ir exalteth save virš visų, kad tai, ką jis sako ir ką Dievas garbinamas. Settle net Dievo šventykla ir išduos Dievas!

Mes garantuojame, kad Mesijo atėjimo, nė viena iš realių žmonių nepastebi. Jėzus ateina slapčia. Jis negali paslėpti. Ateina su galia ir šlove imtis jo ištikimas kartu.

Jėzus ir apaštalai taip pat kalbėti apie, kad per pastarąsias dienas, didelis skirtumas tarp tikinčiųjų ir jų gyvenimus. Žmonės bus surengti vacuously apeigų formas, mažinti privalomus reikalavimus Dievo, teigdamas, kad tikintieji, bet jie bus gyventi taip, kaip jie patinka. Nenuostabu, kad pagrindinis požymis, pastaraisiais dienomis bažnyčia, atsižvelgiant į Apreiškimą lukewarmness ir formalumas knyga. Yra realybės vaizdą?

Mes suprantame, kad viskas yra priešingai Biblijos mokymo, ne nuo Dievo, bet iš šėtono, mūsų priešą. Turime žiūrėti jūs gyvenate ir stebėti, ką Jėzus Kristus ir jo mokiniai, o ne pakeistas šimtmečius religinės tradicijos ir Dvasingumas, kuris įsiveržė į bažnyčią - Mergelės Marijos, šventųjų, Weeping kryžius, nemirtingumą siela, indulgencijas doktrina, Skaistykla, pragaras ...

1 Jn 5,2-3 - Tiesiog todėl, kad mylime Dievo vaikus, yra pripažintas faktas, kad mes mylime Dievą ir vykdyti Jo įsakymų. Meilė yra Dievas, kad mes jo įsakymų - ir jo įsakymai nėra sunkūs.

James 2,17 - Tiesiog kaip ir tikėjimas be darbų tikėjimas pats yra miręs.

KARAS IR PASAULIS KONFLIKTŲ - Matą 24, 6-7 - Kai jūs girdite karo ir ataskaitas apie karus triukšmas, atrodo jums nesijaudinti. Ji turi ateiti, bet ji vis tiek nebus pabaigos. Tauta sukils prieš tautą ir karalystė prieš karalystę.

Dėl pirmojo ir antrojo pasaulinio karo jau pareikalavo daugiau aukų ir sukelia daugiau kančių, nei visų ankstesnių karų kartu. Pirmojo pasaulinio karo dalyvavo beveik 30 šalių ir krito ant jo apie 14 milijonų žmonių. Po dvidešimties metų, pradėjo Antrąjį pasaulinį karą, kuriame jis buvo įtrauktas į daugiau nei 50 šalių ir nusinešė daugiau nei 55 milionų kareivių ir civilių. Kadangi jo pabaigos 1945 m., mirė įvairių karų kitų dešimtys milijonų žmonių ir tai buvo tik 26 dienų, visame pasaulyje taiką.

Vadinamasis. "Šaltasis karas" buvo baigtas, bet ginklų varžybų erą dar toli gražu nebaigtas. Didžiausia pasaulyje JAV galia grindžiama rugsėjo 11 d. įvykių, 2001 m. nustatė, labiau tinka priešų, sakė vadinamojo karo su terorizmu.

Badas - Matas 24,7 - išeiti į įvairias vietas, badmečių. Lukas 21,11 - įvairiose vietose bus badas ir maras.

Maisto ir ekonomikos krizės derinys sukėlė badaujančių pasaulyje skaičius viršija vieną milijardą. Palyginti su praėjusiais metais, padaugėjo 100000000-1020000000, sakė Maisto ir žemės ūkio organizacija, JT specializuotos agentūros. Tai prasčiausi per keturiasdešimt metų. Beveik visi alkani gyvena besivystančiose šalyse.

Vienas milijardas ir dvidešimt milijonų. Taigi daugelis žmonių visame pasaulyje kenčia nuo lėtinių mitybos. Dauguma, 642 milijonų eurų, Azijos ir Ramiojo vandenyno balsų dauguma.

Pasaulyje miršta dėl prastos mitybos kas penkias sekundes, vienas vaikas, daugiau nei 17.000 dieną ir 6 milijonus metų iš viso. Manau, kad nėra daugiau pastabas reikia.

LIGOS - Luko 21,11 - įvairiose vietose bus badas ir maras.

Šiandien, kai tiek daug yra vaistų ir medicinos pažanga stebina, nes liga atsirado. AIDS, įvairių plėšrių bakterijų, SŪRS ir labai moderni "paukščių gripo, kempinligės ir daugelio kitų ligų, kurios net neturi pavadinimo.

Dabar ištiko su atnaujintos stiprumas ir ligos, kuri, atrodo, bus išnaikinta. Pavyzdžiui, tuberkuliozė, raupsai, maras, maliarija, cholera ir kitos niokojančių infekcijų praeityje. "Klimato kaita ir augantis globalizacija gali grįžti į viduramžių liga žaidimas", BBC sakė, Vic Simpson iš britų vyriausybės veterinarijos laboratorijoje. Pasak jo, ir jei yra realus pavojus Europoje, pavyzdžiui, maras, kuris patarė keturioliktoji ir XVII a..

Per pastaruosius 30 metų, išplėsti arba naujai vėl tapo mažiausiai 50 vaistams atsparių ligų (pvz., tuberkuliozė, maliarija ir cholera). Pagal nacionalinio instituto alergijų ir infekcinių ligų per pastaruosius 12 metų padidėjo 7 kartus mirčių skaičius ligoninėse dėl infekcijų, kurias sukelia vaistams atsparios bakterijos. 2004 m. pasaulio sukelia maždaug 30% ankstyvų mirčių šių vaistams atsparių ligų.

Dizenterija žudo ne mažiau kaip 6 milijonai vaikų per metus. Besivystančiose šalyse, tymų, tuberkuliozės, kokliušo, poliomielito, stabligės ir difterijos kasmet nužudyti apie 5 milijonai vaikų ir žalojimą daugelis iš jų mažiausiai.

Moralinio statuso žmonių - 2 Timotiejui 3,1-5 - Būkite tikri, kad paskutinėmis dienomis sunkiais laikais atsiranda. Žmonės myli tik save ir savo pinigus, yra pagyrūnai, arogantiškas, užgaulų, neklusnūs tėvams, nedėkingas, nedoras, negailestingas, nepermaldaujamas, slanderers, nesurištas, nežabota, gera, išdavikai, neapgalvotas, arogantiškas, mėgėjams malonumas, o ne priešas mėgėjams nuo Dievo. Viešai jie įkūnija pagarbos, bet jo valdžia bus atimta. Iš tokio nusisukti. Mt 24,12 - ir nuo plitimo nedorybės, daug šalta meilė. Mt 24,37-39 -. Bet kaip Nojaus dienomis, taip bus, kai ateis Žmogaus Sūnus

Kokia padėtis yra šeima, santuoka? Daugiau nei pusė visų santuokų yra falling apart, daugelis kitų kančių, milijonai vaikų be tėvų, vaikų išnaudojimo, narkotikų, prostitucijos. Ką aš galiu pasakyti, kad 100 kūdikiai keli šimtai abortai? Didžiausią susirūpinimą žmonių dabar yra turėti gerą, mėgautis įdomus ir turi daug pinigų ir daiktų. Vaikai ne klausytis tėvų ir pagarba vyresniesiems, nuo ankstyvo amžiaus yra nepaklusnūs ir nenumaldomas. Nuotaikos žmonijos yra tiksliai, kaip Biblija prognozuoja.

Lk 21,34-35 - Saugokitės, kad jūsų širdis nebūtų pakrautas Vaišės ir girtuokliavimas ir apdairiems šio gyvenimo. Ši diena turėtų jus nustebinti staiga tarsi spąstai, pagauti tai visi, kurie gyvena šioje šalyje.

Evangeliją visam pasauliui - Matas 24,14 - Tai Evangelija karalystė turi būti pamokslavo visame pasaulyje kaip liudytojas pas visas tautas. Ir tada ateis galas. "

Dievas nori nustebinti pasaulį, kodėl viskas įmanoma, kad žmonės galėtų daugiau sužinoti apie Kristaus atėjimą. Šiandien galimybės milžiniškos. Technologijos pažanga dabar leidžia tikrai Evangelijos (gerosios naujienos) pasaulyje. Ir dabar tos šalies, kurioje totalitariniu režimu, arba kitų stiprių religijų tonas prenumeratos jie susipažįsta su Evangelija.

Straipsnis iš MF Dnes "Kinijos krikščionys nebeturi daug paslėpti. Sparčiai kintančiame šalyje yra krikščionybė auga erdvėje. Visų pirma, savo šalies avių auga gerokai greičiau nei komunistų partijos nariai ..."

Pašaipūnas kaip į Nojaus laikas - Matas, 24, 37-39, - bet kaip Nojaus dienomis, taip bus ateinant vyras 2 Sūnus. 3,3-4 Petras - Pirma, žinome, kad paskutinėmis dienomis scoffers ateis nedoras elgesys savo skonį, sakydamas: "Kas yra Jo atėjimo pažadas protėviai jau mirė, ir viskas lieka kaip buvo nuo pradžios? kūrimo, "The Way You don't wanna suvokti, kad dangus ir žemė seniai Dievo žodis kilęs iš vandens ir per vandenį, ir kad vanduo buvo užtvindytas ir sunaikinti pasaulį.

Pastaruoju metu daug žmonių, kurie nematys įvykdyti antrojo atėjimo ženklus ir jie bus juoktis tie, kurie tiki. Nepavyko išgirsti kartais sakome - "tai, kad Jėzus atėjo jau pasakė mūsų seneliai, ir nieko neįvyksta?!" Arba Jėzaus apaštalų laukė ir nieko neatsitiko! "Mes nesame patenkinti, tai pranašystė?

Žmonės taip pat neigia, kad pasaulio sukūrimo, kaip aprašyta Biblijoje, arba netiki visame pasaulyje potvynių. Tik aklas negali pamatyti, kad mūsų laikas pranašystės vykdyti. Daugeliui tikinčiųjų netikiu sukurti per 7 dienas ar pasaulio kataklizmą pasaulyje, yra visos evoliucijos ir filosofija interpretacijos, o Biblijos tiesos yra taip paprasta. Ar kada nors susimąstėte, kurios iš šių beždžionių buvo tada Adomas? Ir kaip galėtų raida būti įmanoma, kai nėra mirties? Ne, Biblija yra aiškus ir svarbus tiesos yra paprastos.

Šiandien situacija kartojasi kaip prieš potvynio. Ar pasirašyti nukreipta į Jėzaus antrojo atėjimo artumo, tačiau žmonės nekreipia dėmesio. Atvirkščiai, jie šaiposi ne tokios mintys. Galų gale, mūsų patirtis ir moksliniai įrodymai neginčijamai rodo, kad nėra tokio dalyko kaip antrasis atėjimas Jėzaus Kristaus jokiu atveju negali būti ... Ar esate tikri, kad jums vieta jūsų gyvenimui?

1 Tes 5, 2-3 - Jūs puikiai žinote, kad dieną Viešpats ateis kaip į vagis naktį. Kai žmonės sako: "! Taikos sauga" staiga nustebęs supainioti, nes kai jie ateis nėščia skausmas, ir nebus nuotėkio.

Žmogaus žinių plėtrą, - Daniel 12,4 - Jūs Daniel, tačiau išlaikyti su žodžiais ir be sandariklių, paskutinį kartą knygą. Dauguma jų bus perduoti pirmyn ir atgal ir žinių augs. "

Žinojimas, kad šioje praėjusio amžiaus, galbūt daug išplėtė net nereikia rašyti. Kas buvo dar 20 amžiaus pradžioje neįmanoma arba neateis į galvą, įvyko. Daugelis kelionių čia ir ten tokiu intensyvumu, kad anksčiau buvo neįsivaizduojama.

Pažeidimų Dievo įstatymo - Ps 119, 126 - laikas veikti, Viešpatie, jau ten - Jūsų žmonės yra pažeidžiami įstatymai! Daniel 7, 25 - Ar kalbos prieš Aukščiausiąjį, šventieji bus negerai ir bandyti pakeisti laikus ir taisykles. (Ekumeninis vertimas - sieks pakeisti laikus ir įstatymus)

Tai dabar Dievo įstatymas yra sutrypti akivaizdus. Mažai kas tiki, kad Dievo įstatymas yra dar privalomas, ir jei taip tiesiog iš moralės požiūriu. NE, Dievo įstatymas vis dar galioja, nes ji visada buvo. Įskaitant šeštadienį laikytis poilsio. Kryžius buvo prikaltas prie apeigų teisę, teisės aktus, ir švenčių dienomis žydų tautą, o ne Dievo Dešimt Dievo įsakymų parašytas ant akmens plokščių Dievo pirštas! Taigi kas pasikeitė įstatymai?

Bandymas pakeisti Dievo įstatymas yra Dievo priešiško galios charakteristikas, kuri kovoja prieš tiesą ir savo pasekėjų. Šėtonas pakeitė taktiką. Kai jis negalėjo užkirsti kelio krikščionybės prievartą pradžios įsivėlė į Bažnyčią ir krikščionių bendruomenė ėmė suardo klaidingą mokymo viduje.

2. Tes 2,4 - Iki tos dienos ateina, ten reikia nusigręžė nuo Dievo. Jie turi atrasti nedorėlius ir ištvirkėlis, kuris prieštarauja ir exalteth save virš visų, kad tai, ką jis sako ir ką Dievas garbinamas. Settle net Dievo šventykla ir išduos Dievas!

"Popiežius yra ne tik Jėzaus Kristaus atstovas, jis yra pats Jėzus Kristus, paslėptas prie kūno apsiaustu." (Katalikų Nacionalinė, liepos 1895)

"Popiežius turi tokią didelę orumo ir taip išaukštintas, kad ji yra ne tik žmogus, bet, kaip Dievas, Dievo atstovas ... Taip pat dieviškas monarchas ir aukščiausiasis imperatorius, karalius, karalių ... Jeigu tai būtų įmanoma, ir angelai gali klysti savo tikėjimą, ar manote, priešingai tikėjimo, jie gali būti vertinami ir ekskomunikavo vardas. "(Ištraukos iš" Ferrari "Bažnyčios žodynas, straipsnis apie popiežių)

Teisėjas sau, kas yra Dievo šventykla ir apsimesti Dievu. Pasikeitė Dievo garbinimo sekmadieniais ir šventa teisė. Dievo įstatymas yra aiškus ir nekintantis.

Lk 16,17 - o dangaus ir žemė nepraeis, kaip sustabdyti mokėjimo vieną tašką įstatymas!

Jonas 14.15 -. "Jei mylite mane, laikosi mano įsakymų

Apreiškimo 14,12 - Tam reikia atkaklumo šventųjų, kurie laikosi Dievo įsakymų ir Jėzaus tikėjimo.

Mt 24,33-34 - tik pamatyti visa tai, žinau, kad jis jau arti, kad jau duris! Iš tiesų sakau jums: ši karta nepraeis, kol ji visi atsitiks.

Žymenys yra įvykdytos, Jėzus Kristus ateis tikrai greitai. Kokiu sąlyga randame Kristaus?

Mt 24, 42,44 - Žiūrėti todėl jūs nežinote, iki to momento, kai jūsų Viešpats ateis. Todėl būkite pasiruošę, nes Žmogaus Sūnus ateis netikėtai metu.


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigą - 1 dalis

260_znameni_doby_prichod_krista_part_1.jpg Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigą - 1 dalisDaugelis mūsų šiandien mano, kad pasaulyje yra kažkas vyksta, kažkas yra kitoks, nei anksčiau. Tai daugiau smurto, nelaimių, daugiau baimės ir grėsmės. ...
Pridėta: 11.11.2010
Parodymų skaičius: 408055x
Rekomenduojama

Susiję straipsniai iš kategorijos - Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 201000x

Maldos naudojimo ir Šventosios Dvasios išliejimu - 777

424_777prayer.jpg Naujojo Testamento Bažnyčia stipriai įtakojo pasaulį su gera žinia iš Evangelijos į vieną karta. Prisipildė Šventosios Dvasios Naujojo Testamento tikintiesiems dalyvaujant pasidalinti žinutę tiesos nukryžiuoto ir prisikėlusio Viešpaties su šimtais tūkstančių ...
Pridėta: 08.05.2011
Parodymų skaičius: 196278x

Personalo Adventismu, EG Balta - Prophecy Daniel 8, 9, skyrius

299_egw-vision-with-bible2.jpg Nuo tos dienos, Adomas ir Ieva paliko vartus, verksmas, iš Edeno sode, Dievas tikisi, kad Viešpats, kuris nesuderinamas su Liuciferio galios ir atkurti žemiškąjį rojų yra prarastas ir patenka į nuodėmės ...
Pridėta: 25.12.2010
Parodymų skaičius: 138019x

Svarbų susitikimą mūsų priešas

495_zabava.jpg Kas Šėtonas planuoja? Kaip mes, krikščionys, nori gauti? Pagalvokite apie šias linijas, Jim Hohnberger parašė savo knygoje "Escape Dievui. Šis aiškinimas nėra toli nuo tiesos, ir kiekvienas iš mūsų bus tikrai ...
Pridėta: 12.10.2011
Parodymų skaičius: 142204x

Kodėl Jėzus Kristus?

71_druhy_prichod_jezise_krista.jpg Kodėl Jėzus Kristus?Jėzus Kristus ateis tyliai ir palaipsniui, kai pasaulis pasiruošęs už jį? Ateina ir ant televizoriaus ar skirtingose vietose?Kristus ateis asmeniškai ir pastebimai dangų. Pagal Bibliją, kaip jis paliko ateiti ...
Pridėta: 12.08.2010
Parodymų skaičius: 151461x

Lt.AmazingHope.net - Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigą - 2 dalis