Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Pasiruošimas pabaigos

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

514_egw-country_living.jpg

Pasiruošimas pabaigos

Pridėta: 23.11.2011
Parodymų skaičius: 152199x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

"Kai jis ateina laikas testai, pasirodo, kurie reglamentuoja Dievo žodį gyvenime. Vasarą nėra jokio skirtumo tarp visžalių ir kitų medžių toks akivaizdus. Tačiau, atsiradus žiemą audros, amžinai žaliuojančių medžių bus likti nepakitęs, jų poilsio žalumynai ateiti Nei formalaus Christian Today pripažinti teisę, tačiau artėja laikas, kai skirtumas rodo, kas yra akivaizdus priešiškumas, fanatizmo ir netolerancijos karaliauti, persekiojimas prasideda Zakolísají mažai tikėjimo ir veidmainiai ir atsisakyti savo tikėjimo. Tikroji krikščionys, Tačiau, priešintis ir išlikti tvirtą kaip uola, jų tikėjimas bus stipresnė ir šviesesnių vilčių nei tuo metu. "(Didžioji dramos kada = Didžiosios polemika, p. 378) (Mūsų vertimų" Didžiosios polemika "skiriasi numeracija)

Tuo sukrėtimų metu veda mus į priekį, tik Dievo galia, bet dabar mes galime parengti patarimus, kad Dievas davė mums.

Studijų Dievo Žodį

Biblijoje yra daug pažadų, turėtų pakaba, įspaudas jų atmintyje ir asmeniškai yra pamokslauti. Populiariausių Psalmėse, Iz, Evangelijose ir Laiško filipiečiams. Taip pat 37. skyriuje Didžiojo dramos amžių (Mūsų vienintelis tikrumas) mums siūlo gerą patarimą. Du trumpų ištraukų, daug rodo. "Tik žmonės, kurie sustiprina jo proto Biblijos tiesas, atsistoja paskutinis didelis mūšis." (Psl. 373) "pirmasis ir didžiausias protingą būtybių pareiga yra mokytis iš Raštų, kas yra tiesa, tada pagal gyventi ir skatinti kitus tai padaryti, taip pat." (376 puslapyje)

Praleisti laiką su Dievu maldoje

Reguliarus bendrystės su Dievu palaikyti intymius santykius su juo. Skyrių apie maldą knygos Kelionė į Kristų, mes galime padėti daug. "Kokia galia turėjo praeityje buvo persekiojami dėl Kristaus? Su Dievo vienybę, vienybę su Šventosios Dvasios vienybėje su Kristumi. Intymius santykius su Gelbėtojo Dievo tauta atkakliai pabaigos laiką (Tikėjimo gyvenu 330. puslapis)

Draugiškas kitiems

Mes žinome savo kaimynų ir tiems, kurie yra įtakingi visuomenės. Jie pripažįsta, kad esame sąžiningi ir padorūs žmonės, kad mes ne nariai, bet sekta ar ekstremistų keistuoliai. Jis taip pat labai gera juos visus tiesiai pasakyti. Geras patarimas: "Be to, jeigu dabar Kristaus sekėjai, kai artėja laikas bėdų, dėti visas pastangas pristatyti žmonėms teisę šviesos ir išsklaidyti prietarus ir užkirsti kelią pavojui sąžinės laisvę." (Big dramos amžiai 387 puslapis)

Padėti skleisti Dievo darbą

Mes žinome, kad kas santykinės taikos metu, turėsime labai sunku laiku užbaigti. Mes neturėtų būti nenaudojamas, nes naktį ateina.

Žinios padėti ligoniams sveikatos gaires

"Kaip religinės agresijos kenkia mūsų šalies laisvę, sąžinės laisvę tiems, kurie kampanija, bus patraukti į nepalankią padėtį. Jei turite galimybę, jie turėtų turėti vieni kitiems, įgyti žinių apie ligas, jos priežastys, prevencija ir gydymas. Kas pavyks rasti darbą savo plačios taikymo srities bus daug kamuojami žmonės, kuriems reikia pagalbos, ne tik tarp mūsų bažnyčios nariai, bet daugiausia tarp tų, kurie nėra žinoma tiesa. "(Medicinos ministerija puslapis 321)

Plėtros vienybę ir draugystę su kolega

Hebrajai 10,25 pataria mums daugiau ir dažniau laikomasi bendrų posėdžių ir skatino vieni kitus, tuo daugiau mes matome, kad Kristaus dieną artėja. Dar, mes primename, kad mes "susibūrė." Po Kristaus Žengimo į dangų savo mokiniams, kad jie mylėjo vienas kitą.

Sužinokite savarankiškas

"Washington Post" neseniai pranešė, kad 95% amerikiečių yra visiškai priklausomi nuo dietos įsigyti parduotuvėje. Mūsų patarimai yra labiau nepriklausomi. "Skurdas gali turėti įtakos visiems, kurie tiki ir veikia pagal tiesą Kristus mums pasakė, kad jie apšmeižti. Kai yra tiesos siekimas, tai bus svarbu, kad mes dominuoja kiekvieno žmogaus veiklos ir jų šeimų kenčia dėl to, kad trūksta žinių. Turėtume pripažinti, prekybos, statybos, sodinimo ir sėjos. Žinant, kaip įdirbti žemę, mes šį darbą sunkiomis sąlygomis lengviau. Tokios žinios taps didelis palaiminimas, net savo priešus (Rankraštis spaudai, tomas 19, 26 psl.)

Miesto

Ši diskusijų lenta yra žinoma daugelį metų. Nėra paslaptis mums, kodėl mes turime šiuos patarimus. Mes sužinojome, nusikalstamumą, gyventojų perteklius, smurtas, ligos, skurdas, triukšmo ir streso miesto gyvenime. Apie šiuo klausimu mes Sužinokite daugiau brošiūra šalyje Gyvenimas (Gyvenimas šalies)

Šaltinis: knyga "Sekmadienis ateina" G. Edward Reid

Pvz.: balta: "Tai nėra daug laiko, kurioje mes esame priversti bėgti į atokiose ir vienišas vietą, kažkada mokiniai, kaip ir romėnų armijos Jeruzalės apgulties buvo žydų krikščionių signalo, taip pat konfiskavimo galios daugiau nei dalių mūsų tautos (JAV) išdavimo dekretą, kuris bus įgyvendinti popiežiaus šabo sekmadienis, Įspėjimas mums būti. Tada jis savo laiko išeiti į didmiesčio ir bus parengti, kad palikti miestų ir miestelių nuotolinio namus izoliuotose kalnų vietovėse "(5T 464 465)

Kitaip tariant, kai JAV teisės, privalo atitikti sekmadienį poilsio dienos, tai mums ženklas palikti miestų ir kitos paruošimo.

Amerikiečių pamokslininkas Jim Buller http://www.preparingtostand.org/ savo interneto svetainėje teigia:

Kai kariuomenė supa Jeruzalę, Jėzaus pasekėjai paliko miestą! Nesvarbu, ar jie buvo pasiruošę ar ne. Nesvarbu, ar jūs turite eiti ar ne. Aš ką tik išėjo! Galbūt mes turime daryti tą patį.

Parašyta, kad gaunu, kalbėti apie miestų, sandarinimo (uždaryti į išorinį pasaulį), ir aš žinau, kad mano rajone planuoja tai padaryti daugelį metų. Tai skamba kaip tai, ką mes galėtume skaityti knygelę gyvenime šalies pusėje 11 (taip pat 2SM 142). "Tačiau netrukus bus tokių konfliktų ir painiavos miestuose, kad tiems, kurie nori palikti miesto negali Turime pasirengti šių įvykių. Tai šviesos, kad man buvo suteikta."

Nors mes vieta šalyje, mes turime turėti evakuacijos planas. Mes turime parengė paketą su pagrindinėms asmens reikmėms patenkinti už išlikimą, pagrindinių maisto produktų, stovyklavimo reikmenys, viskas yra pasirengusi, todėl mes tiesiog pateko ir gali eiti į kai tipo korpuse, kuris naudoja įprastą medieną iš miško šildymo ir maisto ruošimui. Taip pat turime reguliarius maršrutus ir stotelių, kokiu būdu mes ten.

"Prisimink Loto žmona" Lk 17,32. Be to, mes turime pasirengti protiškai ir emociškai, mes galėjome palikti visa tai už mus - mums su mūsų šeimos ir draugų eiti ar ne.

Taip pat atkreipti dėmesį į tai, kad yra dvi dalys bėdų. Krašto sekmadienis įstatymo pažymėtas pirmoje dalyje pradžioje. Ugdymas pabaigos iki pirmosios dalies pabaigos. Antroji dalis po patikslinimo sukrėtimų laikas, bus pilamas, kai septynios plag. Per antrąjį laikotarpį mes ketiname "visiškai apleistas ir vienišas vieta" (Didžioji polemika p. 626).

Taigi per pirmąją dalį sukrėtimų laikotarpiu vis dar reikia gebėti daryti "misionierišką darbą". Mes ne tik paslėpti kalnuose ir pabandyti išgyventi. Turime nepamiršti, kai mes palikti miestą. Mes taip pat reikia parengti šį paskutinįjį didįjį Evangelijos komisijos. "Šiais paskutines valandas, išsilavinimą vyrų sūnūs, kai kiekvienos sielos likimą netrukus bus išspręsta amžiams, tikimasi, dangaus ir žemės Viešpats iš savo bažnyčios roused veiksmų, kaip niekada anksčiau." (Pranašai ir Karaliai puslapis 716)

Tikriausiai turėsime remtis kitais metodais evangelizuoti, nei mes galime naudoti šiandien. Ar ne daug "visuomenės evangelizuoti". Vietoj to, jis gali būti daug "Dievas vadovaujamos posėdžiuose." Melstis Dievui vesti jus tiems, kurie nori pasidalinti su jais. Sužinokite, kaip ji veikia dabar.

Jūs taip pat turi būti kaip Dievo žmonės sutelkė kartu. "Oi, daug kartų, kai aš pajuto, kad aš buvo Dievo ir jo šventi angelai, aš girdėjau angelo balsą, kuris sakė ralio, ralio į ralio į. Neleisti Šėtonas į mesti pragariškas šešėlis tarp brolių. Ralio yra vienybėje yra jėga Dievo planą savo tautai visada buvo dirbti kartu.

Nusėstų ant kaimo žemės yra daug darbo ir užima daug laiko. Bet mums reikia, turi būti įjungtas į paskutinį pranešimą paskelbimas žmonių, kurie jį priimti, ne tik už savo išlikimą. Todėl vienintelis būdas gyventi yra savanoriškas paprastą gyvenimo būdą, kaip gyveno Jėzus Kristus užbaigti misiją, ir dirbti kartu kaip grupė.

Nors mes manome, fizinio lavinimo skubos, dvasinio mokymo turi būti pirmoje vietoje. Dabar atėjo laikas giliai sujungti su Dievu. Gyventi Jėzumi. Suteikite sau jį mums Šventosios Dvasios užpildyti ir Dvasia paskatino mus. Šiose eilutėse Dievas žada mums, kad mes ruošiame savo atvykimo ir pabaigoje. Kai mes dirbame su kas bando daryti mums ir per mus, sako mums per šiuo metu. Visa tai apie pasitikėjimą Dievo ir visiško atsidavimo Jam, bet kuriuo metu.

Filipiečiams 1.6 - Aš esu tikras, kad Tas, kuris pradėjo gerai dirbate, švino iki Kristaus Jėzaus dienos pabaigoje.

1 Tes 5,23-24 - Dievo taikos save pašventinti jums visiškai ir jūsų dvasią, sielą ir visiškai nepriekaištingai institucija pas mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus atėjimo. Tas, kuris skambina jums yra ištikimas ir jis bus tai padaryti.

Jud 24 - Tomas, kuris turi galią apsaugoti jus nuo kritimo ir perkels jus į savo šlovėje
tyra ir laiminga ...


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Platus yra kelias į pražūtį, siauras kelias į dangų!

409_uzka_je_cesta_do_nebe.jpg "Įveskite pro ankštus vartus dideli vartai ir platus yra kelias, kuris veda į pražūtį, ir daug yra tie, kurie patenka per ją. Sąsiauris yra vartai ir siauras kelias, kuris veda į ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 290735x

8. Augimas Kristuje, pobūdžio kaita - Kelionė su Kristumi

304_cesta_ke_kristu.jpg Augimo Kristaus - pakeisti mūsų gamtaGalvokime Kristaus meilės, grožio ir tobulumo savo pobūdį. Pagalvokite apie Kristaus pasiaukojimo, nuolankumo Kristaus, Kristus grynumo ir šventumą, Kristus savo neapsakomas meilė - tai dalykai, kontempliacija. ...
Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 125768x

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Pažvelkime pradžios Biblijoje, Pradžios knygoje. Čia yra parašyta apie mūsų pasaulio sukūrimą. Mes sužinome, kad Dievas sukūrė šį šešias dienas iš eilės pasaulio ir ilsėjosi septintą dieną. Jis baigė visą savo ...
Pridėta: 28.04.2011
Parodymų skaičius: 158491x

Kodėl religinės žmonės turi kentėti?

193_trpici_verici.jpg Žinoma, jūs kada nors susimąstėte, kodėl tiek daug kančių pasaulyje. Taip, mūsų šalis dabar valdo blogio kaip Šėtonas, kuris buvo nuverstas mūsų šalyje. Jis yra čia vadovauti kovai su Dievo tauta ...
Pridėta: 29.10.2010
Parodymų skaičius: 124433x

Biblija, Dievo žodis - kodėl mes galime pasitikėti ja?

285_bible.jpg Biblija yra knyga, kuri buvo sukurta už 16 Ilgus šimtmečius, ir ji dalyvavo raštu per 40 rašytojų visiškai skirtingo amžiaus, profesijų, švietimo, aplinkos, socialinės atskirties ir pasaulėžiūra. Ir dar, kaip krikščionys ...
Pridėta: 07.12.2010
Parodymų skaičius: 187007x

Lt.AmazingHope.net - Pasiruošimas pabaigos