Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 2 dalis

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

375_jezis_kristus_2.jpg

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 2 dalis

Pridėta: 10.03.2011
Parodymų skaičius: 131451x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Iš ankstesnio darbo rašėme ženklai, kurie gali pasirodyti dieviškumo ir kūrybinių galių Jėzus Kristus. Šios eilutės rodo, kad Jėzus buvo prieš pasaulio sutvėrimą, ir kad per Jį visa yra padaryta. Jie rodo, kad jis yra lygus Dievui, dar tapo žmogumi, kad mus išgelbėti ir išsaugoti.

Hebrajams 1, 1-3 - daug ir įvairiais būdais praeityje Dievas kalbėjo kartą, kad patvirtintų tėvams per pranašus, o šiomis paskutinėmis dienomis kalbėjo mums per Sūnų, kurį paskyrė įpėdinis visų dalykų, per kuriuos jis sukūrė pasaulį. Jis yra savo šlovės ryškumas, ir išraiška jo esmė, jo galingas žodis vykdo viską. Jis rūpinosi ir nuodėmių valymo, tada sėdi dešinėje Didenybės aukštos.

Yra daug kitų eilėraščių, įrodančius, kad Kristaus dieviškumą.

Dievas Tėvas ir Jėzus Kristus yra vienintelis roko

Iz 44,8 - Ar yra Dievas be manęs? Ne, ne kitą roko, nežinau, bet!

1 Korintiečiams 10,1-4 - aš broliai, jūs nežinote, kas atsitiko su mūsų tėvas. Jie užgožia debesis ir visi perėjo per jūrą. Visi jie buvo pakrikštyti į debesis, ir susisiekimo jūra su Moze. Mes visi valgė tą patį dvasinį maistą ir visi gėrė tą patį dvasinį gėrimą, jie gėrė iš dvasinės Skala, kad kartu su jais, ir kad uola buvo Kristus.

Reach "First ir Last" reiškia Dievo Tėvo ir Sūnaus

Viešpats į Senojo Testamento, yra pateikiami kaip Kūrėją, kuris prisiima atsakomybę tik už pavadinimą "pirmą ir paskutinį." Naujajame Testamente su pavadinimu "pirmą ir paskutinį" susiduria Apreiškimo Jono knygos keliose vietose, kad Jėzus Kristus.

Iz 41, 4 - Kas sukelia ir padaryti? Kas yra skambinant iš žmonių rasės pradžioje? Aš esu Viešpats (JHVH), pirmasis, aš tokia pati kaip ne pabaiga!

Apreiškimo 2.8 - "angelas bažnyčia Smyrna rašo: Štai ką sako pirmą ir paskutinį, kuris buvo miręs ir gyvas:

Apreiškimo 1,17 - Kai aš pamačiau jį, aš Palo prie jo kojų, kaip miręs. Tada aš įdėti savo dešinę ranką ir pasakė: ".." Nesijaudinkite Aš esu pirmasis ir paskutinis (JHVH), gyvenimo aš miręs, ir štai esu gyvas per amžių amžius.

Apreiškimo 1,8 - Štai jis ateina su debesimis, ir kiekviena akis turi jį pamatyti, net tie, kurie perdūrė. Visi jį žemės giminės verkti. Taip, tikrai. "Aš esu Alfa ir Omega, sako Viešpats Dievas, kas yra kas ir kuris turi ateiti, Visagalis.

Apreiškimo 22,13 - "Štai Aš veikiai ateinu, ir mano atlygis su manimi, kad kiekvienam žmogui pagal jo darbus Aš esu Alfa ir Omega, pradžia ir pabaiga pirmą ir paskutinį.".

Jėzus Kristus yra Dievo sūnus - Tėvo ir Sūnaus, iš amžinybės

Hebrajai 10,1-10 - daug didesnis nei angelai Sūnus, daugiau žymių kokį vardą jam buvo suteikta. Už kurį iš angelų, kai Dievas tarė: "Tu esi mano Sūnus, aš esu tavo tėvo iš dabar ir vėl?". Aš jam tėvas ir jis bus man sūnus "Ir vėl atneša pirmagimis, kai pasaulis sako "garbiname jį, visi Dievo angelai", sako angelai pasakė: "Tai daro savo pasiuntinius vėjai, jo tarnai liepsna" Bet sūnus sako: "Jūsų sostas, o Dieve, yra per amžius: teisingumo skeptras yra jūsų vyriausybė skeptrą.

Tu myli teisumą ir neapykantos blogis, nes tu Dievas, tavo Dievas, pateptas džiaugsmo virš tavo kompanionai. "Ir:" Iš pradžių jums, pone, šalis buvo įkurta, tavo rankų darbą, yra dangus. Ji nebėra, tu visada būsi kaip visi drabužiai suma. Svineš yra tarsi apsiaustu ir skraiste būtų galima keisti, tačiau jie patys - savo vasaros pabaigos, "Ir kuriam iš angelų, kai jis sakė:" Sėskis mano dešinėje, jūsų priešus, kol jie paprašyti kojų?

Jonas 10,38 - Jei ji tai daro, net jei netiki manimi, mano darbai, žinote, ir žinodamas, kad Tėvas yra manyje ir aš jame. "

Kilmė Sūnus - Mika 5.2 - "Bet tu, Betliejus efrats, mažai tarp Judo valdovų iš jūsų, tiesiog ateiti pas mane, kuris bus valdovu Izraelyje, kurio kilmė yra senovės, nuo amžinybės dienas. "

Kilmė Tėvas - Ps 93,2 - Jūsų sostą buvo įkurta anksčiau kaip laikas - nuo amžių Tu esi vienas!

Sūnus, Tėvo, Sūnaus yra, bet esmė yra dar Dievas - Dievo Dvasia yra Kristaus dvasia

Sūnus su labai geros visos Tėvas, lyg "vienu kūnu". Visi Dievybės pilnatvė gyvena vienodai Tėvas, Sūnus taip pat. Divinity yra ne tai, ką galite gauti, arba prarasti. Tai todėl, kad esmė yra.

Be sausumos pavyzdys tėvas ir sūnus yra hierarchija. Tėvas sūnų ir sūnus yra pavaldus jo tėvas. Bet tai nepatenka į jo žmogiškąją prigimtį. Dangus taip taip. Sūnus, Jėzus Kristus yra pavaldi Tėvui. Bet tai nepatenka į jų pobūdį Dievo.

1 Korintiečiams 11,3 - Norėčiau, tačiau, jūs suprasite, kad kiekvieno vyro galva yra Kristus, moters vyras ir galvos Kristaus Dievo galvą.

Rom 8,9 - gyvena jums, bet jei tik Dievo Dvasia, tada jūs negyvenate pagal kūną, bet pagal Dvasią. Kas yra Kristaus Dvasios, tas nėra Jo.

Šlovės Viešpaties = Kristaus šlovė

Po Kristaus žengimo, jo tėvas grįžo tuo pačiu šlovę turėjo, kai pasaulis buvo daugiau ir turėjo savo tautos pažeminimą. Jonas liudija Kristų pranašas Izaijas (rašytinis Viešpats JHVH) šlovės, ir pamatė jį taip pat kalbėjo.

John 17,5 - Dabar man, Tėve, duok jam ta šlove, kurią esu pas tave turėjęs dar prieš atsirandant pasauliui.

Jonas 12,37-41 - Nors daugelis prieš jas padarė stebuklų, netiki juo. Taigi buvo įvykdytos pranašo Izaijo žodžiai:? "Kas, Viešpatie, patikėjo mūsų skelbimu Kas yra Viešpats rankos pasirodė ?"...... Tai sakė Iz, kai jis pamatė Jo šlovę ir kalbėjo apie jį.

Iz 6,5 - Tada aš sušuko: "Vargas man - dabar žūsta esu lūpos suteptos vyras, gyvenančių tarp lūpos suteptos tautos, ir dar savo akimis Karalius, kareivijų Viešpats!"

Išėjimo 33,18 - Mozė sakė: "Parodyk man savo šlovę!" Tada jis pridūrė: "Jūs galite pamatyti mano veido Niekas negali pamatyti mane ir likti gyvas.".

Visi šie ženklai turi priversti mus suvokti, kad Dievas, kūrėjas visatos ir visą gyvenimą atėjo asmeniškai į šį iš žmogaus kūno žemėje, Jėzus Kristus mirė už mūsų nuodėmes. Tas, kuris yra Viešpats visatos, mus pamilo ir atidavė save už mane ir tave. Kai galvoju iš neįtikėtinai didelę meilę, aš ilgai vienišas. Būdami savo Kūrėją ir Atpirkėją, patenka prie jo kojų ir padėkoti mane buvimą. O jūs?

Galatams 2,20 - mano gyvenimo materialiame kūne aš gyvenu tikėjimu į Dievo Sūnų, kuris pamilo mane ir atidavė save už mane.


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 1 dalis

374_jezis_kristus_1.jpg Visi šie ženklai turi priversti mus suvokti, kad Dievas, kūrėjas visatos ir visą gyvenimą atėjo asmeniškai į šį iš žmogaus kūno žemėje, Jėzus Kristus mirė už mūsų nuodėmes. Tas, kuris yra ...
Pridėta: 10.03.2011
Parodymų skaičius: 164986x

Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 219002x

2. Kaip pasiekti gyvenime?

84_cesta_ke_kristu.jpg Žmogus yra būtybių padaryti puikią kokybę ir dovanos. Jis buvo protingas ir gerovę ir gyvena pagal Dievo. Jo mintys buvo švarios, šventosios. Norėdami nepaklusnumo ir nuodėmės įstatymo, susilpnėjęs vyras ir nugalėjo ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 89742x

4. Išpažintis - Kelias į Kristaus

167_cesta_ke_kristu.jpg Išpažintis"Tas, kuris apima jo nuodėmių nebus klestėti, o kas išpažįsta ir atsižada jų bus ne gailestingumo" (Patarlių 28,13).Kokiomis sąlygomis jie gali gauti atleidimą iš Dievo, yra laisvas, teisingas ir pagrįstas. Viešpats ...
Pridėta: 07.10.2010
Parodymų skaičius: 110868x

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

275_jezis_kristus_2.jpg Vienintelis būdas apmokančiajai žmogaus nuodėmės jei Dievas per Jėzų Kristų. Jo gyvenimas tobulas paklusnumas Dievo valiai, jo kančias, mirtį ir prisikėlimą. Tie, kurie tikėjimu priima šį permaldavimą gali turėti amžinąjį gyvenimą, ...
Pridėta: 25.11.2010
Parodymų skaičius: 207606x

Pabusti iš Kinijos ir skleisti Evangelijos

298_cina.jpg Azija yra didžiausia teatro XX amžiaus. Joks kitas žemynas pasaulyje nerodo daug apie galingiausių judesiai - politinės, socialinės, švietimo, ir dvasinė. Kyla klausimas, ar dėl kitų žemyno į vieną iš praėjusio ...
Pridėta: 19.12.2010
Parodymų skaičius: 139906x

Lt.AmazingHope.net - Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 2 dalis