Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 1 dalis

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

374_jezis_kristus_1.jpg

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 1 dalis

Pridėta: 10.03.2011
Parodymų skaičius: 176576x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Visi šie ženklai turi priversti mus suvokti, kad Dievas, kūrėjas visatos ir visą gyvenimą atėjo asmeniškai į šį iš žmogaus kūno žemėje, Jėzus Kristus mirė už mūsų nuodėmes. Tas, kuris yra Viešpats visatos, mus pamilo ir atidavė save už mane ir tave. Kai galvoju iš neįtikėtinai didelę meilę, aš ilgai vienišas. Būdami savo Kūrėją ir Atpirkėją, patenka prie jo kojų ir padėkoti mane buvimą. O jūs?

Bendrinis pavadinimas, Tėvo ir Sūnaus - JHVH įrodo Jėzaus dieviškumą

Dievas į hebrajų knyga Biblija kalba apie Jėzų Kristų kaip viskas Kūrėją. Pagal ankstesnį ženklai, yra aišku, kad JHVH nurodo Jėzų, kaip Kūrėjo, ji sukuria vienybės su Tėvu.

Hebrajai 1,8-10 - bet sūnus sako: "Jūsų sostas, o Dieve, yra per amžius: teisingumo skeptras yra tavo valdžia skeptras Tu myli teisumą ir neapykantos blogis, nes tu Dievas, tavo. Dievas, pateptas džiaugsmo virš tavo draugų "Ir:". Iš pradžių jums, pone, šalis buvo įkurta, tavo rankų darbą, yra dangus.

Matas kalba apie Jėzų kaip Viešpatį - JHVH. Ir kiti tekstai susiję su Jėzaus Kristaus, kaip Viešpats apaštalams. Tai įmanoma, nes tik įkvėpė Naujojo Testamento rašytojai manė, kad Jėzus Kristus yra tas pats Dievas, kaip JHVH - Viešpaties vertimą.

Mt 3,3 - tai viena, apie kurį pranašas Izaijas kalbėjo, kai jis sakė: "! Balsas wołającego dykumoje, Paruoškite Viešpačiui kelią Ištiesinkite jo takus" (Iz 40,3 skambinančiojo balsas: "Paruoškite būdas Viešpats, dykuma, kad dykumos mūsų Dievas užmiestyje!)

Teisės 4,12 - ne kas kitas, nėra išganymo - žmonių pasaulyje skiriamas kitas vardas, kuriuo galėtume būti išgelbėti "(Iz 43,11 Aš pats esu VIEŠPATS ir nėra be manęs gelbėtojo.)

Efeziečiams 4,8 - Šventasis Raštas sako: "pakilo į aukštumas, sulaikomos nelaisvę, paskirstytų dovanos vyrams, kad." Kalbėjo "reiškia, kad prieš pat nuėjo į žemę Kas nusileidusias yra labai vienas kuris pakilo kiek aukščiau. visus dangus, kad jis galėtų užpildyti visų dalykų (Ps 68,19 - Jis pakilo aukštyn, paėmė belaisvius, Jums buvo žmonės, kaip dovana, net tie, kurie maištas, jis turėtų Viešpats Dievas gyvena mus!)

Filipiečiams 2,10 - Todėl Dievas išaukštino jį visų pirma kitur, visų vardų jis davė savo kelio prieš Jėzaus vardą kas yra danguje ir žemėje ir po žeme ir kiekvienos lūpos į Dievo Tėvo šlovę kelio pavadinimas, prisipažino, kad Jėzus Kristus yra Viešpats. (Iz 45, 23 Kai aš prisiekiu sau, galiu pasiūlyti žodžiai burnos tiesos, kurios negali būti atšauktas. Prieš man kas patenka į jo kelio, ir kiekvieną kalbą prisiekiu į mane "Tik Viešpats", jie sako, manęs, "teisingumo ir galia!")

Jėzus Kristus yra žmogus Sukūrė

Biblija sako, kad žmogus yra sukurtas paveikslą ir panašumą Dievo. Atkreipkite dėmesį, kad kalbama ir daugiskaitos mūsų panašumą. Rašto pamini keletą kartų, kad Jėzus visada buvo suformuotas ir, kad ji taikoma tais pačiais žodžiais kaip ir Senojo Testamento Dievas Tėvas.

Pr 1,26 - pasakė Dievas, Padarykime žmogų pagal mūsų atvaizdą, po mūsų panašumų!

Pr 9,6 - kaip Dievo atvaizdą, Dievas padarė žmogų.

Filipiečiams 2,7-8 - Vietoj to, jis atidavė save, turi tarnautojo esmės įgavo žmogaus formą. Jis atsidūrė kaip žmogaus kūnas, Jis nusižemino, tapdamas paklusnus, ir į mirtį - mirtį ant kryžiaus!

Hebrajams 1,2-3 - bet šiomis paskutinėmis dienomis kalbėjo mums per Sūnų, kurį paskyrė įpėdinis visų dalykų, per kuriuos jis sukūrė pasaulį. Jis yra savo šlovės ryškumas, ir išraiška jo esmė, jo galingas žodis vykdo viską. Jis rūpinosi ir nuodėmių valymo, tada sėdi dešinėje ant aukštos Didenybės.

John 8,58 - Jėzus atsakė: "Iš tiesų, iš tiesų sakau jums, negu gimė Abraomas, Aš esu".

Mt 16,27 - Žmogaus Sūnus ateis savo Tėvo šlovę su savo angelais, ir tuomet tampa kiekvienam pagal jo darbus.

Visi dalykai buvo sukurti "per Jį".

Jėzus yra vienintelis išgelbėjimo tarpininką, bet viskas danguje ir žemėje. Viskas buvo padaryta per Jį ir Jam.

Rom 11,36 - Viskas iš jo, per Jį ir Jam! Ačiū Jam amžinai! Amen.

Kolosiečiams 1,16-17 - Viskas danguje ir žemėje buvo sukurta jam - tai, ką mato ir ką pamatyti, sostai ir viešpatystės ir įgaliojimai. Per Jį ir Jam viskas buvo sukurta, ir jis yra prieš viską ir viską jis stovi.

Rom 11,34-36 -? "? Kas žinojo Viešpaties protas Kas niekada konsultacijos apie bet ką", "Kas davė jam pirma, kad jam už tai sumokėti Dievas" Viskas iš jo, per Jį ir Jam ! Ačiū Jam amžinai! Amen.

Jonas 1,10-11 - buvo pasaulyje, ir pasaulis buvo jo, bet pasaulis Jo nepažino. Jis atėjo į savo, bet savo savieji Jo nepriėmė.

Mes kviečiame Kristaus vardu.

Šiose eilutėse yra aiškus paaiškinimas, pavadinimas, kuri mes manome, ir tada ja pasinaudoti, taip pat. Ypač romėnai 10 Biblijos knygą Paulius įrodo, kad Kristus dieviškumo įdomiai. Siunčia tekstas OT Jl 2, 32 (27) Kristaus.

1 Kor 1,2 - Bažnyčia Dievo Korinte, pašventinti Kristuje Jėzuje, pašaukta šventųjų ir visų tų, kurie bet kurioje vietoje paraginti mūsų bendro Viešpaties Jėzaus Kristaus vardu:

Teisės 9.14 - Ir dabar ten yra taip pat aukštieji kunigai mandatą, siekiant panaudoti visus, kurie šaukiasi Tavo vardas! "

Rom 10,11, 13, 14 - Dėl Raštas sako: "Kas Jį tiki, nenuvils." Iš tiesų, "Kiekvienas, kuris šaukiasi Viešpaties vardo, bus išgelbėtas." Bet kaip galima paskambinti jam, kuriems jie tikėjo? Ir kaip jie gali patikėti Juo, iš kurių dar nesate girdėję? Ir ką jie girdi be skelbėjo?

Teisės 4,12 - ne kas kitas, nėra išganymo - žmonių pasaulyje skiriamas kitas vardas, kuriuo galėtume būti išgelbėti! "

Kolosiečiams 3,17 - Whatever you do, ar žodžiais ar veiksmais, tai juos visus Viešpaties Jėzaus vardu, dėkodami Dievui Tėvui per jį.

Malda į Kristų.

Kai jie mušė akmenimis Steponą meldėsi Kristus. Ji išpažįsta, kad Jėzus, kaip Kūrėjas davė jam savo dvasią, ir dabar ji užima jums. Jie girdi, kad atleistų tiems, kurie jį užmušė nuodėmių, nes Jėzus turi galią atleisti.

Teisės 7,59 - Nors jie jį užmušė, Stephen meldėsi: "Viešpatie Jėzau, priimk mano dvasią."

Atvirai Jono 2,23 - Kai žudo savo vaikus, visose bažnyčiose žinosite, kad Aš esu Tas, kuris ieško proto ir širdies, ir suteikia kiekvienam pagal jūsų darbus.

Teisės 1,24 - Tada jis meldėsi: "Tu, Viešpatie, žinai, visų žmonių širdis Rodyti kuri iš dviejų pasirinkote ... (Senajame Testamente titulą." Examen protą ir širdį "buvo paskirta Viešpaties - JHVH )

Jėzus Kristus yra lygi Dievui, tačiau atsisakė savo teisių, ir tapo žmogumi ir vienas tarpininkas tarp Dievo ir žmonių. Žmogaus, Jėzaus Kristaus gyveno "pilnatvę Dievo".

1 Timotiejui 2,5 - yra vienas Dievas ir vienas tarpininkas tarp Dievo ir žmogaus, žmogus Kristus Jėzus, kuris atidavė save už visus žmones išpirkos.

Filipiečiams 2,6-7 - nors jis dalinosi Dievo pobūdį, jo lygybės su juo paskutinį kartą. Vietoj to, jis atsisakė pats, turi tarnautojo esmės įgavo žmogaus formą. Jis atsidūrė kaip žmogaus kūnas, Jis nusižemino, tapdamas paklusnus, ir į mirtį - mirtį ant kryžiaus! Todėl Dievas išaukštino jį visų pirma kitur, visų vardų jis davė savo kelio prieš Jėzaus vardą kas yra danguje ir žemėje ir po žeme ir kiekvienos lūpos į Dievo Tėvo šlovę kelio pavadinimas, prisipažino, kad Jėzus Kristus yra Viešpats.

Kolosiečiams 2,8-9 - Saugokitės, kad esate pagrobta filosofija tuščias apgaule grindžiamą žmogaus tradicija ir pasaulio principus, o ne Kristumi. Jame yra fiziškai visus Dievybės pilnatvė.

Rom 1,20 - suformuoja nematomus rašmenis, - jo amžinoji galybė ir dieviškosios prigimties - yra pasaulio sukūrimo turi pagrindo suvokti savo darbą.

Kitose eilutėse, įrodančius, kad Jėzaus Kristaus dieviškumas ir 2 dalių straipsnyje.


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 2 dalis

375_jezis_kristus_2.jpg Iš ankstesnio darbo rašėme ženklai, kurie gali pasirodyti dieviškumo ir kūrybinių galių Jėzus Kristus. Šios eilutės rodo, kad Jėzus buvo prieš pasaulio sutvėrimą, ir kad per Jį visa yra padaryta. Jie ...
Pridėta: 10.03.2011
Parodymų skaičius: 141071x

Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Pirmieji žingsniai į religines vyras

467_prvni_kroky_vericiho_cloveka.jpg Nebijokite pripažinti savo tikėjimą į Kristų.Rom 10, 9-11 - Jei išpažinsi savo burna išpažinsi Viešpatį Jėzų ir širdimi tikėsi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas. Tikėjimas širdimi veda į ...
Pridėta: 20.08.2010
Parodymų skaičius: 117411x

Priežastys, dėl Antrojo Kristaus atėjimo į pasaulį

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Jėzus Kristus miršta dėl mūsų nuodėmių, pergalė prieš blogį - Šėtonas ir jį nugalėjo. Jis parodė visą visatą, kad Dievas yra meilė, ir dar esame nusidėję prieš Dievo įstatymą, taip mus ...
Pridėta: 08.11.2010
Parodymų skaičius: 142388x

Atgailauti - tai dabar pats svarbiausias dalykas!

484_pokani.jpg Mt 4,17 - Nuo to laiko Jėzus pradėjo pamokslauti,! "Atsiverskite Dangaus karalystė yra šalia!"Kai Jėzus Kristus ir Jonas Krikštytojas skelbė netoliese dangaus karalystę, pirmą kartą pradėti vadinti ir paragino žmones atgailauti. ...
Pridėta: 25.09.2011
Parodymų skaičius: 187728x

7. Keisti Heart - Tikėjimas ir teisė - Kelias į Kristaus

273_cesta_ke_kristu.jpg "Kas yra Kristuje, yra naujas kūrinys. Kas yra Kas buvo sena praėjo, atsirado nauja" (2. Kor 5:17).Vienas negali pasakyti tikslų laiką ir tikslią vietą, arba nepavyksta nustatyti aplinkybes, kurios leido savo ...
Pridėta: 22.11.2010
Parodymų skaičius: 123898x

Biblijos vertimai pokyčiai

512_zmeny_v_prekladech_bible.jpg Neseniai vis daugiau Biblijos vertimų į čekų kalbą. Be ekumeninis vertimas yra ne tik užbaigti vertimą ir studijų, Čekijos Bible21, bet ir Jeruzalės Biblija, Biblijos ir Jehovos liudytojai. Amerikiečiai taip pat ...
Atnaujinta: 16.11.2011
Pridėta: 16.11.2011
Parodymų skaičius: 219296x

Lt.AmazingHope.net - Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 1 dalis