Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kaip išgirsti Dievo balsą

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

140_jak_slyset_bozi_hlas_1.jpg

Kaip išgirsti Dievo balsą

Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 253868x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Sužinokite išgirsti Dievo balsą

Mūsų brangūs Gelbėtojas laukusios, kol ji atvers duris į savo širdį ir pasakyti, kad mūsų buvimo. Jėzus sako: "Štai Aš stoviu prie durų ir beldžiu Jei kas išgirs mano balsą ir atvers duris, aš jį valgyti su juo ir jis su manimi." (Apreiškimo 3:20) Mūsų gyvenimas yra nuolatinė kova, mes kova su įgaliojimais ir pajėgų blogio, ir nuo dvasinių priešų, kurie niekada nemiega. Mes turime atsispirti pagundoms ir įveikti juos taip, kaip Kristus įveikė. Kai mūsų širdyse Jėzus įveda kambarys, ramus ir paciento net sunkiausias bandymus.

Dievas kalba įvairiai

Yra trys būdai, kuriais Viešpats atskleidžia savo valią mus veda ir prisitaikyti prie kitokios išvados. Kaip mes galime atpažinti Jo balsą iš užsienio balso? Kaip jums įžvelgti netikrų piemenų balso? Dievas apreiškia savo valią savo Žodį, Šventąjį Raštą. Jo balsas yra taip pat atskleidė savo apvaizdos darbą, mes pripažįstame, kad balsas, jei ne nusigręžti jo siela iš jo vyksta po savų būdų, turime veikti pagal savo valią, o ne po šventa širdies whisperings tol, kol mūsų jausmus ne taip supainioti, kad jau nepripažįsta amžinąjį interesus, ir Šėtono balso nėra užmaskuotas taip, kad mes priimame tai kaip Dievo balsas.

Šventojo Rašto yra Dievo balsas

Žmonės, kurie atėjo išgirsti tiesą, ir privalumų, kuriuos Šventoji Dvasia turėjo sutikti Šventąjį Raštą kaip Dievo balso, neturi jų dvasinio gyvenimo nustoti augti pasiteisinimas. Taikant įgūdžius tam, kad paaukoti Dievui kiekvieną dieną mokytis ir gauti kasdien atsidavimo uolumas ir galia. Taip pat mes esame susipažinę su Kūrėju per sukūrimas. Gamtos knyga yra puikus vadovėlis. Mes ją naudoti kartu su Raštą, kai pasakoti kitiems apie Dievo charakterį. Kai mes galvojame apie Dievo aktų veikia mūsų protas yra Šventoji Dvasia.

Dievas yra kalbantis ir muito ir sąžinės balso

Viešpats neatsisako duoti savo Šventąją Dvasią tiems, kurie to prašo. Kai sąžinės kančios bus, kodėl gi ne klausytis jų ir nekreipti dėmesio į Dievo Dvasios balso? Kiekvienas dvejonių ir laukia gauti daugiau ir daugiau iki taško, kur ji vis sunku mums gauti dangiškąją šviesą, kol tai atrodo neįmanoma būti patraukti ir valdyti pernelyg pagrindus ir įspėjimai.

Jei mes įžvelgti Dievo balso, jis reikalauja rimto dėmesio. Mes turime pasipriešinti savo tendencijas, ir pabūti jų paklusti sąžinės balso nedelsiant arba pasiteisinimas už savo skambučius nesibaigia ir nesugebėjo pasinaudoti iki mūsų valia ir instinktyvus elgesys. Žodis Viešpats ateis mums visiems, kuriems nepavyko pasipriešinti savo Dvasią, kad mes nenorime girdėti ir klausytis. Šis balsas kalba apie įspėjimas, patarimus ir pataisymus. Tai Viešpaties pranešimą, šviesa žmonių. Jei laukti garsiau skambučius ar geresnių galimybių, šviesos, mes galime būti atšauktas, ir mes palikome tamsoje.

Kvietimas Dvasios apleisti šiandien, nes savo jausmus ir tendencijas priešinga kryptimi ir švino rytoj gali jau nebeturi galios, kad įtikintų žmones, ar net niekieno dvasia negali suvokti. Mintys širdis, lūpas ir žodžius kiekvieną gyvenimo veiką prisidės prie mūsų gyvenimo vertę, jei jūs kada nors žino Dievo buvimo. Kalba širdies turėtų būti: "Dievas yra čia". Tada gyvenimas yra grynas, nesuteptas pobūdžio ir siela į Dievą nuolat išaukštintas.

Viešpats pataria mums, kad mes nuėjome į jo kambarį, ir ten ramiai ištirti savo širdį, klausėsi tiesos ir sąžinės balso. Nėra nieko taip aiškiai, kaip savarankiškai malda į privatumą.

Dievas kalba per žmogaus tarpininkai

Per pranašą Izaiją, Viešpats tarė: "Klausykitės ir klauso mano balso, atidžiai žiūrėti ir klausyti mano kalbos." (Iz 28,23)

Mūsų Atpirkėjas atsiuntė savo pasiuntinius, pareikšti savo pranešimą žmonėms. Bet daugelis nenori priimti. Šventoji Dvasia yra laukia širdies suminkštinti ir prijaukinti, tačiau ji nėra pasirengusi atverti duris ir leiskite Kristus iš baimės, kad kažkas gali turėti teiginio. Ir kodėl Jėzus iš Nazareto praeina. Jis nori dovanoti daug palaimos malonę, bet ji nenori jų priimti. Tačiau, kadangi Dvasia neateina, kad žmonės girti ir pastatyta ant savo klaidingų teorijų, bet pasaulio kritikos už savo nuodėmes, savo teisumu ir savo teismams, daugelis jų nusigręžti nuo jo. Ne nori tegul save traukti teisingumo pati skraiste. Jie nenori keisti savo teisumą, kuris yra tikrai neteisybė, Kristaus, teisingumo, kuris yra grynas, be priemaišų tiesą.

Šventoji Dvasia ne puoselėja viltį visiems, arba sukelti bet kuris asmuo, pagal advokatą. Marusis, nuodėmingas vyrai ne apie Šventąją Dvasią rekonstruota į savo tikslams. Jis atėjo kaip barnis asmuo, nesvarbu, ar per bet kurį žmogaus tarpininkas, kurį Dievas išsirinko, tada ji yra skirta visiems išgirsti jo balsą ir klausytis.

Tačiau, kadangi Dvasia neateina, kad žmonės girti ir pastatyta ant savo klaidingų teorijų, bet pasaulio kritikos už savo nuodėmes, savo teisumu ir savo teismams, daugelis jų nusigręžti nuo jo. Ne nori tegul save traukti teisingumo pati skraiste. Jie nenori keisti savo teisumą, kuris yra tikrai neteisybė, Kristaus, teisingumo, kuris yra grynas, be priemaišų tiesą. Šventoji Dvasia ne puoselėja viltį visiems, arba sukelti bet kuris asmuo, pagal advokatą. Marusis, nuodėmingas vyrai ne apie Šventąją Dvasią rekonstruota į savo tikslams.

Jis atėjo kaip barnis asmuo, nesvarbu, ar per bet kurį žmogaus tarpininkas, kurį Dievas išsirinko, tada ji yra skirta visiems išgirsti jo balsą ir klausytis.

Suvokimas Dievo balsas yra glaudžiai susijęs su liejimo

Kai jūs paliekate savo gamtos nepriklausomybę ir savarankiškai valią ir pakeisti vaikišku paklusnumas leistinas, jei esate pasiruošęs išvykti mokymo, išgirsti tikrojo piemens balso, sakyti: "Tai būdas eiti po jos." (Iz 30,21) Kristus nesiūlo mokymo žmonės pasipūtę, pasipūtęs ir užsispyręs. Tik nuolankus ir sukalbamas žada gairės sprendžiant, tai bus tik moko savo keliu. Krikščionio gyvenimas kasdien atiduoti, pavaldumas gyvenimą, ir toliau įveikti kliūtis kiekvieną dieną atsiranda naujų ir naujų pergalių. Tai realus augimas Kristuje.

Kiekvienas žmogus turi galimybę išgirsti tiesa balsas aviganis

Jėzus žino visi taip gerai, kaip jis mirė ir tik tuomet jam. Kiekvieno iš mūsų sunkumai yra labai neliesti. Jis girdi mūsų verkia už pagalbą. Jis atėjo atnešti mums visiems kartu. Jis kviečia mus: "Sekite paskui mane!" Jo dvasia yra žmogaus širdyje, ir traukia prie jo. Daugelis jį atmesti ir Jėzus žinojo. Jis gerai žino, kas klausosi su malonumu jo kvietimą ir nori pasipasakoti savo sielovadą. Jis sako: "Mano avys klauso mano balso, aš jas pažįstu, ir jos seka paskui mane." (Jono 10:27)

Dievas turi vesti mus kiekvieną kelionę žingsnis. Kas valandą gausime naujų impulsų savo Dvasios. Meilė Dievui turi būti pagrindinis šaltinis, iš mūsų veiksmų. Kas valandą turi vykdyti tam tikrus įsipareigojimus, o kiekvienas turi savo rūpesčių. Leiskite vadovybės galios valdiklius mūsų suskubo kalboje. Tegul mūsų širdys alsuoja gera, užuojautą. Niekada neleiskite liepsnos kontrolė, niekada prarasti kantrybę. Prieš atidaryti naują situaciją ir mes turime būti pajėgūs išgirsti iš dangaus, kuris leis mums į dešinę arba į kairę, sako balsas: "Tai būdas eiti po jos." (Iz 30,21)

Turime sekti Dievo valia, ne mano valia.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Jėzus buvo prikeltas iš numirusių - šešios priežastys, patvirtinti šį

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jėzus iš Nazareto buvo nukryžiuotas, palaidotas ir po trijų dienų prisikėlė iš mirusiųjų. Jokia kita religija neteigia, kad jo įkūrėjas buvo prikeltas. Be, kad krikščionybė yra unikalus. Bet kokia krikščionybė galiojimo ...
Pridėta: 08.12.2010
Parodymų skaičius: 284770x

Malda kaip pokalbis su Dievu

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Lk 11,1 - "Viešpatie, išmokyk mus melstis, kaip kad Jonas išmokė savo mokinius".Lk 18,1 - Jis pasakė jiems palyginimą, kaip vis dar reikia melstis, o ne mesti:Kas yra malda?Norėdami, kad dvasinio ...
Pridėta: 03.05.2011
Parodymų skaičius: 250796x

Seminaras - kūrimas pobūdis

479_seminar.jpg Mes gyvename kaip Kristus? Jis turėtų paklausti kiekvienas krikščionis, nes Jėzus pakvietė mus gyventi kaip jis.Šio seminaro tikslas - suteikti simbolių kūrimo principai krikščionių Šventąjį Raštą ir pranašų knygų citatos iš ...
Pridėta: 20.09.2011
Parodymų skaičius: 108756x

Kas yra Jėzus Kristus?

77_jezis_kristus.jpg Centras visa Biblija yra gyvenimo ir mirties didžiausią žmonių pasaulio istorijoje, Jėzaus Kristaus. Nuo gimimo naujos eros skaičiuojamas net jeigu jis gimė tvarte, ir turėjo įtakos pasaulio istorijoje, nors jis buvo ...
Pridėta: 30.08.2010
Parodymų skaičius: 154279x

Kodėl religinės žmonės turi kentėti?

193_trpici_verici.jpg Žinoma, jūs kada nors susimąstėte, kodėl tiek daug kančių pasaulyje. Taip, mūsų šalis dabar valdo blogio kaip Šėtonas, kuris buvo nuverstas mūsų šalyje. Jis yra čia vadovauti kovai su Dievo tauta ...
Pridėta: 29.10.2010
Parodymų skaičius: 124433x

Lt.AmazingHope.net - Kaip išgirsti Dievo balsą