Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

Biblijos ir šiandien pranašai

191_jezis.jpg

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 217128x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk

Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš svarbiausių pranašystės apie Kristų ir jų vykdymas Naująjį Testamentą, kuris buvo parašytas tarp 51-100 AD nedaug. Pranašystės įrodyti, kad Jėzus Kristus yra Mesijas prognozuoti.

SIME MOTERIMS

Senojo Testamento Pradžios knygoje 3,15 - Viešpats Dievas tarė gyvatei pat Unleashed priešiškumą tarp tavęs ir moters, ir tarp tavo palikuonių ir savo. Jis bus sutraiškyti galvą, o jūs į kulnį ". "

Naujasis Testamentas Galatams 4,4 - Kai Laikas bėgo, tačiau Dievas atsiuntė savo Sūnų, gimusį iš moters, gimęs pagal įstatymą, išpirkti tuos, kurie buvo pagal įstatymą, mes priimame sūnystės teisė.

Abraomo palikuonis

Senojo Testamento Pradžios 17,7 - patvirtinti savo sandorą su jumis ir jūsų palikuonimis savo kartos ateityje: tai amžina, kad Dievas bus jūsų Dievas ir jūsų ateities sėklą.

Naujasis Testamentas Galatams 3,16 - Tas pats pasakytina apie duotą pažadą Abraomui ir jo palikuonims. Rašto nesako ir daugiskaitos: "Ir sėklos", bet vienodai ", ir tavo palikuonims", kuris yra skirtas Kristaus.

David SIME

Senojo Testamento Jer 23,5,6 - Štai ateina dienos, sako Viešpats, teisingasis pakelsiu Davidas gyvis. Jis valdys kaip išmintingas karalius ir taiką žemėje teisę ir teisingumą. Jo dienomis Judas bus išsaugota ir Izraelis gyvens saugiai. Ir tai yra pavadinimas, kuris bus vadinamas: Viešpats - mūsų teisumas.

Naujasis Testamentas Teisės 13,22,23 - aš rasiu Dovydo sūnaus Jesės po mano širdį žmogus, ir jis užpildo visus mano poreikius. "Nuo jo palikuonims Dievas prikėlė Izraelis pažadėjo išgelbėti - Jėzus.

Buvo nustatytas laikas

Senojo Testamento Danieliaus 9,24,25 - septyniasdešimt savaičių nustatomos ribinės savo tautos ir šventojo miesto, kad riaušės baigėsi, ir jis buvo nuodėmės pabaigos, kad blogis buvo išvalytas ir teisingumo kada nors ateis į ruonių pranašišką viziją ir patepimas Šventosios šventųjų.

Naujasis Testamentas Galatams 4,4 - Kai Laikas bėgo, tačiau Dievas atsiuntė savo Sūnų, gimusį iš moters, gimęs pagal įstatymą.

Mergelių Gimimo

Senojo Testamento Izaijo 7,14 - Todėl pats Viešpats duos jums ženklą: Štai mergelė pastoti ir pagimdys sūnų, ir pavadins jį Emanueliu, Dievas su mumis.

Naujasis Testamentas Mt 1,23 - sūnus ir nadasz vardas Jėzus, nes Jis išgelbės savo tautą iš jos nuodėmių. "Viskas nutiko įvykdyti tai, ką Viešpats kalbėjo per pranašą:" Štai mergelė pastoti ir pagimdysi sūnų ir suteikti jam vardą Imanuelis ", kas reiškia: Dievas su mumis.

Gime Bethlehem


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Nuo žemės ir žvėries atvaizdą žvėries - Apreiškimo 13,11

444_selma_ze_zeme_a_obraz_selmy.jpg Apr 13,11-17 - Tada aš pamačiau kitą žvėrį ateina iš šalies turėjo du ragus, pavyzdžiui, ėrienos, bet kalbėjo kaip slibinas. Ji atlieka visus pirmojo žvėries prieš veidą energijos ir veikia, kad ...
Pridėta: 21.06.2011
Parodymų skaičius: 214531x

MP3 - Kas yra Antikristas? - Dr Walter Veith

301_antikrist_papezsky_system.jpg Klausyti šį paskaita profesorius. Dr Walter Veith, kuris atsakys į klausimą, kas yra Antikristas? Ar tikrai popiežiaus sistemą? ...
Pridėta: 28.12.2010
Parodymų skaičius: 207429x

Naujasis amžius - Mesiją Maitrea į pranašystės

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age judėjimas pastaraisiais metais, auga palaipsniui ir nepastebimai, ir pateko į visas mūsų gyvenimo sritis. Judėjimas greičiau augo slapta, bet nuo 1984 metų, kai jam buvo liepta leisti ir platinti, ...
Pridėta: 30.11.2010
Parodymų skaičius: 142443x

Nelaimė eina, kai Dievas bus pakratoma žemės!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Biblija aiškiai įspėja, kad viena iš paskutinių ženklai prieš Jėzaus Kristaus atėjimas, kad Dievas yra drebulys mūsų šalyje. Šiuo metu daugelis į antrąjį atėjimą jau užpildyta, arba užpildo. Nusikalstamumo ir maišto ...
Atnaujinta: 18.02.2013
Pridėta: 02.04.2011
Parodymų skaičius: 267001x

Kvietimas Dievo tautai - studijų pranašiškas Raštų

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Apreiškimo 1:1-3 - Atvirai Jėzaus Kristaus, Dievo pavesti jam parodyti savo tarnams, kas turi netrukus įvykti. Jis parodė ją savo angelą, jis pasiuntė tarną Joną, ir jis duoda parodymus apie tai, ...
Pridėta: 04.05.2011
Parodymų skaičius: 135948x

Lt.AmazingHope.net - Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti