Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

Biblijos ir šiandien pranašai

191_jezis.jpg

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 220492x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk

Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš svarbiausių pranašystės apie Kristų ir jų vykdymas Naująjį Testamentą, kuris buvo parašytas tarp 51-100 AD nedaug. Pranašystės įrodyti, kad Jėzus Kristus yra Mesijas prognozuoti.

SIME MOTERIMS

Senojo Testamento Pradžios knygoje 3,15 - Viešpats Dievas tarė gyvatei pat Unleashed priešiškumą tarp tavęs ir moters, ir tarp tavo palikuonių ir savo. Jis bus sutraiškyti galvą, o jūs į kulnį ". "

Naujasis Testamentas Galatams 4,4 - Kai Laikas bėgo, tačiau Dievas atsiuntė savo Sūnų, gimusį iš moters, gimęs pagal įstatymą, išpirkti tuos, kurie buvo pagal įstatymą, mes priimame sūnystės teisė.

Abraomo palikuonis

Senojo Testamento Pradžios 17,7 - patvirtinti savo sandorą su jumis ir jūsų palikuonimis savo kartos ateityje: tai amžina, kad Dievas bus jūsų Dievas ir jūsų ateities sėklą.

Naujasis Testamentas Galatams 3,16 - Tas pats pasakytina apie duotą pažadą Abraomui ir jo palikuonims. Rašto nesako ir daugiskaitos: "Ir sėklos", bet vienodai ", ir tavo palikuonims", kuris yra skirtas Kristaus.

David SIME

Senojo Testamento Jer 23,5,6 - Štai ateina dienos, sako Viešpats, teisingasis pakelsiu Davidas gyvis. Jis valdys kaip išmintingas karalius ir taiką žemėje teisę ir teisingumą. Jo dienomis Judas bus išsaugota ir Izraelis gyvens saugiai. Ir tai yra pavadinimas, kuris bus vadinamas: Viešpats - mūsų teisumas.

Naujasis Testamentas Teisės 13,22,23 - aš rasiu Dovydo sūnaus Jesės po mano širdį žmogus, ir jis užpildo visus mano poreikius. "Nuo jo palikuonims Dievas prikėlė Izraelis pažadėjo išgelbėti - Jėzus.

Buvo nustatytas laikas

Senojo Testamento Danieliaus 9,24,25 - septyniasdešimt savaičių nustatomos ribinės savo tautos ir šventojo miesto, kad riaušės baigėsi, ir jis buvo nuodėmės pabaigos, kad blogis buvo išvalytas ir teisingumo kada nors ateis į ruonių pranašišką viziją ir patepimas Šventosios šventųjų.

Naujasis Testamentas Galatams 4,4 - Kai Laikas bėgo, tačiau Dievas atsiuntė savo Sūnų, gimusį iš moters, gimęs pagal įstatymą.

Mergelių Gimimo

Senojo Testamento Izaijo 7,14 - Todėl pats Viešpats duos jums ženklą: Štai mergelė pastoti ir pagimdys sūnų, ir pavadins jį Emanueliu, Dievas su mumis.

Naujasis Testamentas Mt 1,23 - sūnus ir nadasz vardas Jėzus, nes Jis išgelbės savo tautą iš jos nuodėmių. "Viskas nutiko įvykdyti tai, ką Viešpats kalbėjo per pranašą:" Štai mergelė pastoti ir pagimdysi sūnų ir suteikti jam vardą Imanuelis ", kas reiškia: Dievas su mumis.

Gime Bethlehem


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Nuo žemės ir žvėries atvaizdą žvėries - Apreiškimo 13,11

444_selma_ze_zeme_a_obraz_selmy.jpg Apr 13,11-17 - Tada aš pamačiau kitą žvėrį ateina iš šalies turėjo du ragus, pavyzdžiui, ėrienos, bet kalbėjo kaip slibinas. Ji atlieka visus pirmojo žvėries prieš veidą energijos ir veikia, kad ...
Pridėta: 21.06.2011
Parodymų skaičius: 218126x

Prophecy - Niujorkas 11/09 - WTC žlugimo - 11 rugsėjis 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Skaityti šį įdomų pranašystė. Ellen Baltoji mačiau savo vizijas, kas vyksta Niujorke rugsėjo 11 2001 m.? Už mus, šie įvykiai yra dar laukia ateityje? Atidžiai perskaitykite ir teisėjas už save.NiujorkasDievas negali ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 225627x

Bandymo tiesa pranašas - Kaip mes žinome, tiesa nuo netikrasis pranašas?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg BANDYMAS 1 pavĮst 18,21-22 - Jūs sakote: "Kaip mes žinome, kad ji nekalba žodžio šventė?" Na, jei sako ir pranašas, vardu kažkas tai atsitiks, tada VIEŠPATS kalbėjo šį žodį. Viešpaties iš ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 219628x
Rekomenduojama

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 202607x

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

182_socha_bible_daniel.jpg Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalgaViešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel ...
Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 266382x

Lt.AmazingHope.net - Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti