Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Žymiai padidinti žemės drebėjimai numerį!

Dabartinis pasaulio įvykių

392_katastrofykont.jpg

Žymiai padidinti žemės drebėjimai numerį!

Pridėta: 11.03.2011
Parodymų skaičius: 267169x
Temos: Dabartinis pasaulio įvykių
PrintTisk
389_zemetreseni.jpg393_earthquakes.jpg390_katastrofy.jpg391_katastrofydruh.jpg392_katastrofykont.jpg394_1a_view.jpg

Nuolat daugėja žemės drebėjimų visoje šalyje. Daugelis žmonių suvokia kaitos ir anomalijų pobūdis ir pradeda suprasti, kad ne viskas yra tvarkoje. Jie supranta, kad kažkas vyksta, kas istorijoje. Kiekvieną kartą, kai mes sužinome iš televizijos naujienų didžiojo žemės drebėjimų įvairiose vietose planetos ir mažesni yra geriau ne kalbėti. Daugelis teigia, kad žemės drebėjimų ir stichinių nelaimių visada buvo ir todėl ji yra visiškai normalus. Katastrofos visada buvo tikrai, bet ne taip intensyviai, tokiu dideliu mastu. Mes turime filialą, vadinama ir statistikos kalbėti aiškiai ir ryškiai, kad stichinių nelaimių, daugėja ir dėl didelio masto.

JAV geologijos Suvrvey sakė, kad nuo 1990 m. iš viso žemės drebėjimų užregistruoti mokslininkų visame pasaulyje nuolat didėja. Ir nors matavimo duomenys yra vis dar ta pati šiais metais. 2004 m. buvo 31 201 žemės drebėjimų visuma, kuri yra beveik dvigubai daugiau nei 1990 metais. Kaip žinoma, 2004 m. žemės drebėjimas sukėlė 284.012 mirčių.

Žemės drebėjimų skaičius JAV per pastaruosius 20 metų išaugo labai smarkiai. 1990 m. JAV užregistruota 2268 žemės drebėjimas. 1999 m. skaičius išaugo iki 3003. 2010 m. buvo 8390 žemės drebėjimų. Nuo 1990 m. iki 2010 m., taigi 370% padidinti!

Check out nuotraukų galerija apie lenteles, kurios per pastaruosius šimtą metų, didėja tendencija katastrofos.

Keletas pavyzdžių per trumpą laiką:

11 Kov 2011 - Japonija - Japonija sukrėtė žemės drebėjimas ir cunamis dešimt-valomas pakrantėje. Pagal Seismologija, kaip vieną iš didžiausių žemės drebėjimų Japonijos istorija. Taip pat penktoji pagal dydį žemės drebėjimas šiuolaikinės istorijas.

10 Kov 2011 - Kinija - šokas galios lygį 5,4 balų pagal Richterio hit Ketvirtadienis, pietvakarių Kinijoje netoli sienos su Birmos pasienyje. http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/zeme-se-otrasla-a-hroutici-se-budovy-zabijely.html

9 kovas 2011 - Japonija - Japonija sukrėtė Šiaurės trečiadienį, dydžio 7,2 žemės drebėjimas pagal Richterio skalę. Plotas moka įspėjimo apie Cunamis, pranešė Reuters.

3 Bir 2011 - Čilė - Šiaurinėje Čilės žemės drebėjimas sekmadienis apie 6,3 stiprumo pagal Richterio skalę. Praneša agentūrai sakė. Drebulys Hit plotas apie 60 kilometrų nuo uostamiesčio Arika.

22 vasaris 2011 - Naujoji Zelandija - baisi, greitas ir stiprus. Žemės drebėjimai Naujojoje Zelandijoje buvo kaip oro reidą. Christchurch Naujoji Zelandija išvaizda po reido. Prieš kelias valandas jis ištiko vienu iš labiausiai niokojantis žemės drebėjimas žmonijos istorijoje.

11 vasaris 2011 - Čilė - nukentėjo centrinė dalis Čilė penktadienį vakare CET žemės drebėjimo mastas septynių balų pagal Richterio skalę. Kaip praneša "Reuters", žemė ir drebėjo sostinėje Santjage.

2 Bal 2011 - Indija, Birma - žemės drebėjimas pagal Richterio skalę 6,4 matavimo ištiktų penktadienį Indijos ir Birmos sienos. Informuoti AFP

30 sausis 2011 - Vengrija - žemės drebėjimas, manė, kad pietinėje Slovakijos Respublikos žmonėms. Vengrijoje, sienos krekingo keletą namų.

Biblija sako, kad iki Jėzaus Kristaus, į žemės drebėjimų padidinti Advento ir jis yra vienas iš požymių, kad padaryti mums perspėjimo ir gręžtis į Dievą ir Jo žodį.

Mt 24,7 - Tauta sukils prieš tautą ir karalystė prieš karalystę, ir išeiti į įvairias vietas, badmečių ir žemės drebėjimų.

Lk 21,11 - bus didelis žemės drebėjimų įvairiose vietose bus badmečių ir marą ir siaubo ateina ir didelių ženklų iš dangaus.

Įspėjimas pvz., balta

Man buvo paprašyta pateikti įspėjimą, kad daugelyje miestų panardintas į nusikaltimų ir nuodėmių yra sunaikinami aukšto lygio žemės drebėjimų, potvynių ir gaisrų. Pasaulyje bus įspėjami, kad jis yra Dievas, kuris parodė savo įgaliojimus. Jos nematomos veiksmai leidžia sunaikinimas ir mirtis. Jokiu tekinimo visi sukaupto turto ... (VN 1935 1906)

Jie ateina netikėtai baisi nelaimė ir katastrofa seks vienas po kito. Jei paklusti Dievo įspėjimai, jei bažnyčia bus grąžinti į paklusnumo keliu, tada laikas, praleistas ant eskadrinis minininkas ranką. Jeigu aš einu toliau, tačiau žmonės yra patekę į savo kelionę, skrydžių, Dievo įsakymų, ir skelbti kitą melas, Dievas siunčia juos į nelaimės atsibudo. (VN 1935 1906)

Viešpats sunaikina vieną akimirką visi nusidėjėliai, net visas tautas. Ji bus nubausti miesto ir vietos, kur žmonės perdavimo į šėtono pajėgos nuosavybė. Tautų miestai bus elgiamasi gerai, bet dar aplankė Dievo Aukščiausiojo, neturi balsavimo, nes jie vis dar rasti keletą sielų, kurie yra atskirti nuo priešo kliedesiai, jie atgailautų ir įjungti, o kitų sektorių bus išlaikomos iki gniewu Dievo dieną. (Evangelism, 27, 1906)

Jis yra netoli laikas, kai didžiųjų miestų lankysis išbandymas. Per trumpą laiką atvykti į šį miestą baisus šokas. Nesvarbu, kaip didelis ir stiprus noras savo pastatus, nors daug ugnies vienetai bus dislokuotos, kai Dievas paliečia šių pastatų, per kelias minutes ar valandas bus griuvėsiai. Unholy iš šio pasaulio turi būti valomas šluota sunaikinimo. Nelaimių, kurios kenčia šiandien didžiulius pastatus ir didžiųjų miestų, Dievas rodo mums, kas ateina į visą pasaulį. - (7 parodymų Bažnyčiai, 82, 83).


Susiję straipsniai iš kategorijos - Dabartinis pasaulio įvykių

Super saulės audros, 2013 m.

163_solarni_super_boure.jpg Super saulės audros sukels grėsmę Žemės infrastruktūros 2013 m.2013 m. grėsmė NASA Žemės stiprus saulės aktyvumas, kuris gamina super saulės audros gali paralyžiuoti tiek ryšio ir navigacijos palydovų, bet ir elektros ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 173891x

Kodėl augantys Supernatural apsireiškimų visame pasaulyje?

355_ufo_china.jpg Visame pasaulyje išaugusio įvairių paranormalių patirtimi, reiškinius ir Dvasingumas. Nėra jokių abejonių, kad jie nėra fikcijos, bet tai, kad žmonės negali paaiškinti. Kai kurie iš jų įvyko ir žiniasklaidos ir spaudos, ...
Pridėta: 15.02.2011
Parodymų skaičius: 205921x

Kinija evangelizuoti likusio pasaulio - judėjimo (atgal į Jeruzalę)

284_china_globus_vlajka.jpg Dėl Grįžti į Jeruzalės vizijos tūkstančių kinų yra pasiruošę mirti. Bent mes turėtume išsiaiškinti, kodėl. Napoleonas yra pasakęs: "Kai Kinija juda, jis keičia pasaulio veidą." Šiandien tie žodžiai tampa realybe dėka ...
Pridėta: 06.12.2010
Parodymų skaičius: 160367x

Kas vyksta arabų šalyse - bus dar vienas išvykimas?

370_arabske_zeme.jpg Didelės antivyriausybinių protestų hit per pastaruosius du mėnesius, didelė dalis Artimųjų Rytų. Demonstrantai protestuoja prieš blogos gyvenimo sąlygos, politinės korupcijos, didelio nedarbo, ribojimas žmogaus teisių ir informacijos laisvės.Didžiausias riaušes dabar Lyby. ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 142665x

Paslaptingas mirties gyvūnų pasaulyje

396_uhyn_ryby.jpg Nuo praėjusių metų pabaigoje, yra paslaptingas mirties skirtingų rūšių visame pasaulyje. Jie miršta staiga, daug ir be aiškios priežasties. Sukelti dar nėra dauguma jokių pėdsakų. Kas sukelia tokius masinio mirties gyvūnų? ...
Pridėta: 24.03.2011
Parodymų skaičius: 215249x

Lt.AmazingHope.net - Žymiai padidinti žemės drebėjimai numerį!