Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Žaidimai - False mokymus paskutines dienas

Vaizdo klipai

441_video_falesny_mesias.jpg

Žaidimai - False mokymus paskutines dienas

Pridėta: 03.06.2011
Parodymų skaičius: 139463x
Temos: Vaizdo klipai
PrintTisk

Subtitrų į video:

Biblija foretells moralės lygį žmonija laiko pabaigos. Mes esame liudininkai šių dalykų teisę?

Jėzus pasakė Mato 24, 4-5, paskutinėmis dienomis daugelis ateis Jo vardą ir sakosi esąs Kristus ir daugelio apgauti.

Pastaruosius porą metų aš keliavo po pasaulį ir susitiko su žmonėmis, taip lyderį, kuris savo pretenduoti į Kristų. Taip atsitinka tik vieną ar dvi šalys, bet ir visame pasaulyje. Pavyzdžiui, kai aš kalbėjau Maskvoje, vienas žmogus pakilo ir nutraukė posėdį ir sakė, kad tai, ką I'm talking about Biblija buvo ne tiesa, kad jie laikosi mesijas, tiesa Mesijas ir kad žmonės turi laikytis laišką daugiau nei Biblijoje.

Jėzus buvo kilnojamosios pamokslininkas, buvęs stalius, kuris nebuvo niekada išvykę iš mažų šalių, Izraelio ir jis kalbėjo paskutinėmis dienomis daugelis ateis mano vardu bus vadinamas Buda, ar Konfucijaus, bet bus vadinamas Kristumi. Jis buvo labai drąsus ir dabar mes matome daug įvairių žmonių, tvirtinančių, kad Jėzus Kristus ir Rytų gurové yra sąraše pirmas.

Mes matome daug žmonių, kurie teigia esą Mesijas ir yra naujausias asmuo Ferika, kuris ką tik pranešė, kad jis yra šių laikų Mesijas. Ir daugelis yra niežulys. Jėzus sakė: "kilti klaidingas mesijai ir netikrų pranašų darys didelių ženklų bei stebuklų, kad suklaidintų, jei įmanoma, net išrinktuosius.

Šiandien daugelis Naujųjų amžių judėjimas paskelbė mesijas, arba paskelbti, kad jos perduos šių dienų išmintį. Pavyzdžiui, Shirley McClain teigia esąs Dievas. Vis dar stebina mane, kaip iliuzijos, kad žmonės gali tikėti, kai atsisakote tiesos. Kristaus žodžiai yra įvykdytos prieš mūsų akis. Šie požymiai pastarųjų dienų, atsižvelgiant į Jėzų Kristų.

Per pastaruosius kelis dešimtmečius, pastebiu tendencijas, kurios atsiranda visuomenėje. Žmonės yra labai suinteresuoti metafizinės, mistinės ir okultinės aspektą. Ir tai atsitinka visose pasaulio tautos. Šiandien paprastai dominuoja idėja, kad Dievas yra viskas, nes žmonės imasi Rytų metafizinės pasaulėžiūros. Jie kreipiasi į joga, medituoti, į mimotělovým patirtį ir tikime, kad kristalai sąmonę. Idėja, kad praeityje mes buvome pagonys, dabar priimta kaip naujojo dvasingumo ir jis yra priimtas visame pasaulyje.

1 Timotiejui 4,1 - Dvasios aiškiai sako, kad pastaruoju metu, kai žmonės palieka tikėjimą po klajonių ir alkoholiniai gėrimai bei demoniškas mokslas.

Aš keliauti aplink pasaulį ir daro interviu su žmonėmis, kurie buvo nuo narkotikų, turėjo psychodelic patirtis praktikuojančių jogą ar buvo hipnozė. Yra keli šimtai būdų, kaip pasiekti pokyčių žmogaus sąmonėje. Kai atsibunda, jūsų protas kontroliuoja savo protą, kai esate iš įprastos sąmonės jūs prarasite savo ryšį su dvasia ir protas. Ar leidžiate kitai dvasia Jūsų neuronų priversti iliuzija. Ji sako, kad žmonės bus surengti benamių ir alkoholiniai gėrimai bei mokymus demonai .... Vienas iš svarbiausių dalykų, šiandien "susijungimas" ryšių su dvasinės būtybės, ir yra naudojamas taip pat verslo pasaulyje.

Paulius kalbėjo 1 Timotiejui 4,1 dėl demonai doktrinas, žmonės bus įtraukti į bulvarinė, kuris taip pat bus padaryta krikščionybės vardo. Jis kalbėjo apie daug žmonių, kurie apgauti žmonės ir, kad yra kažkas, kad vyksta šiandien. Vienas iš didžiausių kanalizaciją, kas vyksta mūsų laikais tai daroma krikščionybės vardo. Kai žmonės gauna kai krikščionybė formą, paremtą Biblijos patirtį.

Matome, kaip pašoks garbinti šėtonas šėtoniškas kultas. Mes girdime tai muzika, mes matome, kad persmelkia šiandienos jaunimo kultūra. Jauni žmonės baisių dalykų, neįsivaizduojama dalykų, nes jie veda į šėtono kultais. Kodėl galima buvo į šiuos dalykus? Nes jie buvo atkirsti nuo Evangelijos tiesos. Nes jų tėvai nekalbėjo apie tai, ką Dievo tiesa. Mes turime jaunų žmonių epidemija, dalyvaujančios įgyvendinant kai satanizmo formos. Atsižvelgiant mažai kraujo ar žalios mėsos, ir jie jį gerti ar valgyti.

Visos religijos yra arčiau satanizmu. Mes žengiame į naują šėtoniško laiko, akivaizdu, visi aplink, tik atrodo. - Antanas Levay, iš Šėtono Bažnyčios įkūrėjas.

Žmonės aistra okultizmas, nes jie Dievo tiesą savo širdyse. Niekada anksčiau mes matęs tokių iš Vudu, hipnozė, psychodelic patirtimi, burtai, drakonas skyles ir ką mes matome šiandien pasaulyje sprogimas. Tiksliai taip, kaip Jėzaus žodžiai.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Vaizdo klipai

Žaidimai - JĖZAUS

199_film_jezis.jpg Jėzus Jono Heyman žiūrima ir taip pat labiausiai išverstas filmas kino istorijoje.Šis filmas yra istoriškai glaudžiai Jėzaus Kristaus gyvenimu.Kas yra Jėzus? Šiuo prejudiciniu klausimu prašoma atsakyti į pripažintas gamintojų Jonas Heyman. ...
Pridėta: 03.11.2010
Parodymų skaičius: 209823x

MP3 - Kas yra Antikristas? - Dr Walter Veith

301_antikrist_papezsky_system.jpg Klausyti šį paskaita profesorius. Dr Walter Veith, kuris atsakys į klausimą, kas yra Antikristas? Ar tikrai popiežiaus sistemą? ...
Pridėta: 28.12.2010
Parodymų skaičius: 207429x

Žaidimai - Viskas apie Kristų! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Šiąnakt aš čia kalbėti apie žmones. Arba kalbėti apie bažnyčios ar religijos. Kadangi visi šie dalykai turi savo ydas ir trūkumus. Kiekvienas iš jūsų turėtų galėti atsistoti ir pasakyti nuo šių ...
Pridėta: 12.05.2011
Parodymų skaičius: 124320x

Žaidimai - paskutinis įvykis, pasaulio pabaiga pagal Biblijos pranašystės

80_the_final_events_of_bible_prophecy.jpg Doug Batchelor - Galutinė Renginiai Biblijos PranšystėPažvelkite į šį dokumentą, kuris yra Doug Batchelor pristato renginius, kurie prieš pasaulio pabaigą. Šie renginiai yra pagal Biblijos pranašystės. ...
Pridėta: 03.09.2010
Parodymų skaičius: 288136x
Rekomenduojama

Žaidimai - Sodoma ir Gomora, 2005 m. ekspedicija

78_sodoma_a_gomora.jpg Išsiuntimo iš Čekijos Respublikos, vadovaujama Milano medžiaga 2005 metais. Milanas Łatka patvirtina Ron Wyatt atradimų, kad jie tikrai egzistuoja ir yra tiesa.Rasta visą miestą iš pelenų ir zasypanych milžiniškus kiekius sieros ...
Pridėta: 31.08.2010
Parodymų skaičius: 127673x

Lt.AmazingHope.net - Žaidimai - False mokymus paskutines dienas