Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Žaidimai - False mokymus paskutines dienas

Vaizdo klipai

441_video_falesny_mesias.jpg

Žaidimai - False mokymus paskutines dienas

Pridėta: 03.06.2011
Parodymų skaičius: 147149x
Temos: Vaizdo klipai
PrintTisk

Subtitrų į video:

Biblija foretells moralės lygį žmonija laiko pabaigos. Mes esame liudininkai šių dalykų teisę?

Jėzus pasakė Mato 24, 4-5, paskutinėmis dienomis daugelis ateis Jo vardą ir sakosi esąs Kristus ir daugelio apgauti.

Pastaruosius porą metų aš keliavo po pasaulį ir susitiko su žmonėmis, taip lyderį, kuris savo pretenduoti į Kristų. Taip atsitinka tik vieną ar dvi šalys, bet ir visame pasaulyje. Pavyzdžiui, kai aš kalbėjau Maskvoje, vienas žmogus pakilo ir nutraukė posėdį ir sakė, kad tai, ką I'm talking about Biblija buvo ne tiesa, kad jie laikosi mesijas, tiesa Mesijas ir kad žmonės turi laikytis laišką daugiau nei Biblijoje.

Jėzus buvo kilnojamosios pamokslininkas, buvęs stalius, kuris nebuvo niekada išvykę iš mažų šalių, Izraelio ir jis kalbėjo paskutinėmis dienomis daugelis ateis mano vardu bus vadinamas Buda, ar Konfucijaus, bet bus vadinamas Kristumi. Jis buvo labai drąsus ir dabar mes matome daug įvairių žmonių, tvirtinančių, kad Jėzus Kristus ir Rytų gurové yra sąraše pirmas.

Mes matome daug žmonių, kurie teigia esą Mesijas ir yra naujausias asmuo Ferika, kuris ką tik pranešė, kad jis yra šių laikų Mesijas. Ir daugelis yra niežulys. Jėzus sakė: "kilti klaidingas mesijai ir netikrų pranašų darys didelių ženklų bei stebuklų, kad suklaidintų, jei įmanoma, net išrinktuosius.

Šiandien daugelis Naujųjų amžių judėjimas paskelbė mesijas, arba paskelbti, kad jos perduos šių dienų išmintį. Pavyzdžiui, Shirley McClain teigia esąs Dievas. Vis dar stebina mane, kaip iliuzijos, kad žmonės gali tikėti, kai atsisakote tiesos. Kristaus žodžiai yra įvykdytos prieš mūsų akis. Šie požymiai pastarųjų dienų, atsižvelgiant į Jėzų Kristų.

Per pastaruosius kelis dešimtmečius, pastebiu tendencijas, kurios atsiranda visuomenėje. Žmonės yra labai suinteresuoti metafizinės, mistinės ir okultinės aspektą. Ir tai atsitinka visose pasaulio tautos. Šiandien paprastai dominuoja idėja, kad Dievas yra viskas, nes žmonės imasi Rytų metafizinės pasaulėžiūros. Jie kreipiasi į joga, medituoti, į mimotělovým patirtį ir tikime, kad kristalai sąmonę. Idėja, kad praeityje mes buvome pagonys, dabar priimta kaip naujojo dvasingumo ir jis yra priimtas visame pasaulyje.

1 Timotiejui 4,1 - Dvasios aiškiai sako, kad pastaruoju metu, kai žmonės palieka tikėjimą po klajonių ir alkoholiniai gėrimai bei demoniškas mokslas.

Aš keliauti aplink pasaulį ir daro interviu su žmonėmis, kurie buvo nuo narkotikų, turėjo psychodelic patirtis praktikuojančių jogą ar buvo hipnozė. Yra keli šimtai būdų, kaip pasiekti pokyčių žmogaus sąmonėje. Kai atsibunda, jūsų protas kontroliuoja savo protą, kai esate iš įprastos sąmonės jūs prarasite savo ryšį su dvasia ir protas. Ar leidžiate kitai dvasia Jūsų neuronų priversti iliuzija. Ji sako, kad žmonės bus surengti benamių ir alkoholiniai gėrimai bei mokymus demonai .... Vienas iš svarbiausių dalykų, šiandien "susijungimas" ryšių su dvasinės būtybės, ir yra naudojamas taip pat verslo pasaulyje.

Paulius kalbėjo 1 Timotiejui 4,1 dėl demonai doktrinas, žmonės bus įtraukti į bulvarinė, kuris taip pat bus padaryta krikščionybės vardo. Jis kalbėjo apie daug žmonių, kurie apgauti žmonės ir, kad yra kažkas, kad vyksta šiandien. Vienas iš didžiausių kanalizaciją, kas vyksta mūsų laikais tai daroma krikščionybės vardo. Kai žmonės gauna kai krikščionybė formą, paremtą Biblijos patirtį.

Matome, kaip pašoks garbinti šėtonas šėtoniškas kultas. Mes girdime tai muzika, mes matome, kad persmelkia šiandienos jaunimo kultūra. Jauni žmonės baisių dalykų, neįsivaizduojama dalykų, nes jie veda į šėtono kultais. Kodėl galima buvo į šiuos dalykus? Nes jie buvo atkirsti nuo Evangelijos tiesos. Nes jų tėvai nekalbėjo apie tai, ką Dievo tiesa. Mes turime jaunų žmonių epidemija, dalyvaujančios įgyvendinant kai satanizmo formos. Atsižvelgiant mažai kraujo ar žalios mėsos, ir jie jį gerti ar valgyti.

Visos religijos yra arčiau satanizmu. Mes žengiame į naują šėtoniško laiko, akivaizdu, visi aplink, tik atrodo. - Antanas Levay, iš Šėtono Bažnyčios įkūrėjas.

Žmonės aistra okultizmas, nes jie Dievo tiesą savo širdyse. Niekada anksčiau mes matęs tokių iš Vudu, hipnozė, psychodelic patirtimi, burtai, drakonas skyles ir ką mes matome šiandien pasaulyje sprogimas. Tiksliai taip, kaip Jėzaus žodžiai.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Vaizdo klipai

Video - Paskutinis Mūšis

449_posledni_bitva.jpg Kaip jie atrodys galutinis šio pasaulio arenoje? Septintosios dienos adventistai iš Brazilijos užfiksuotas kino pranašystės, kad kalbėti apie istorijos pabaigą.Bibliją trojandělském pranešimą Apreiškimo 14 skyrius primygtinai įspėja žvėrį ir jo ženklas. ...
Pridėta: 18.07.2011
Parodymų skaičius: 133577x

Žaidimai - Nojaus arka Ekspedicijos 2007

79_noahs_ark.jpg Išsiuntimo iš Čekijos Respublikos rasti vietą Nojaus arka Ron Wyatt. Ekspedicija atlikti Milan Łatka 2007. Žiūrėti šį video, kur Jūs galite pamatyti išstudijuotų ir muziejus, kuris pastatė Turkijos vyriausybę ir toliau. ...
Pridėta: 03.09.2010
Parodymų skaičius: 155336x

MP3 - Skambutis - vieno eilėraščio į Biblijos rodo sekmadienį laikomasi 1000 $.

321_1000_dolaru.jpg Baptistų pamokslininkas Tonis Mavrakos gavo specialų kvietimą ir iš vieno žmogaus pasiūlymą. "Aš duosiu jums 1000 $ už vieną eilėraščių iš Biblijos, kuri įrodytų, jog sekmadienis yra krikščionių dieną, turi būti ...
Pridėta: 24.01.2011
Parodymų skaičius: 127119x

Žaidimai - JĖZAUS

199_film_jezis.jpg Jėzus Jono Heyman žiūrima ir taip pat labiausiai išverstas filmas kino istorijoje.Šis filmas yra istoriškai glaudžiai Jėzaus Kristaus gyvenimu.Kas yra Jėzus? Šiuo prejudiciniu klausimu prašoma atsakyti į pripažintas gamintojų Jonas Heyman. ...
Pridėta: 03.11.2010
Parodymų skaičius: 220869x

Žaidimai - False Messiah Rusijoje

92_sergey_anatolyevitch_torop.jpg Sergejus Anatolyevitch Trop, gimęs 14 ledna 1961. Jo pasekėjai jį pažinti kaip Visarionas. Jis įkūrė ir vadovavo religiniai judėjimai, kuris yra žinomas kaip paskutinis veiksmas bažnyčia.Visarionas gimė Alytus ir po tarnybos ...
Pridėta: 10.09.2010
Parodymų skaičius: 187282x

Lt.AmazingHope.net - Žaidimai - False mokymus paskutines dienas