Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Vienintelį tikrąjį Dievą, yra Izraelio Dievas!

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

439_izraelite.jpg

Vienintelį tikrąjį Dievą, yra Izraelio Dievas!

Pridėta: 01.06.2011
Parodymų skaičius: 254266x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Iz 44,6 - Taip sako Viešpats, Karalius ir Atpirkėjas, Izraelio, kareivijų Viešpats: "Aš esu pirmasis ir aš esu paskutinysis, be manęs nėra Dievo.

Dievas yra tik vienas! Vienas Sukūrė žemės ir visatos, vienas valdovas, ir įstatymų leidėjas, vienas Gelbėtoją ir Atpirkėją, mūsų mylintis Tėvas tik vienas. Kodėl yra tiek daug rūšių religijų, tiek daug dievų ir kryptį? Kodėl yra tiek daug įvairių maldos ir imitacija?

Visos žmonijos dėmesys į labai prieštaringai tarp Kristaus ir Šėtono, kuris yra Dievo charakteris yra meilė, Dievo įstatymo ir Dievo suvereni valdys pasaulį.

Ginčas prasidėjo dangaus, kai vienas iš sukurtų būtybių, kad angelas buvo kilnus ir palaiminta pasirinkimas, pradėjo tobulinti. Ji tapo šėtonas, Dievo varžovu, kuris prasidėjo angelų pasipriešinimą. Jei Dievas įsikišo iš karto, yra ta, kad blogis nežinojau iki šiol, ji pradėjo bijoti ir klausyti Dievo baimės. Štai kodėl Dievas leido Šėtonui, kad būtų parodyti tikrosios jo prigimties blogį ir maišto prieš Dievą. Dievas turėjo užkariauti blogis su savo meile.

Šėtonas apgavo Adomas ir Ieva į nuodėmę, ir sakė, kad maištas mūsų šalyje dvasia. Nuodėmė buvo sugadinta Dievo atvaizdą į žmones, sutrinka nutarties pasaulio sukūrimo ir sukelia sumaištį visoje šalyje potvynių. Žmogus susvetimėja nuo Dievo, nuodėmę, bet Dievas buvo išpirkti žmonėms planą. Dievas atsiuntė savo Sūnų išgelbėti mus iš nuodėmės ir kančių atlikta už mūsų nuodėmes šalyje.

Sukūrė mirė Jo kūryba, daugiau įrodymų apie meilę visų tvarinių Dievas galėjo duoti.

Atvirai Jono 12,7-9 - kova įvyko danguje: Mykolas ir jo angelai kovojo su slibinu. Ir kovėsi slibinas ir jo angelai, bet nereikšmingos. Dangus neturi kur rasti jiems ir didysis slibinas - senoji gyvatė, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kuris suvedžioja visą pasaulį - buvo nuverstas. Jis buvo išmestas ant žemės ir jo angelai buvo išmesti kartu su juo.

Jn 3:16 - Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą.

Šėtonas čia, žemėje pradėjo dominuoti ir paėmė Dievo vietą. Jis saugo pats garbinti, jis pasirenka savo tarnams: Užsičiaupk ir netikrų pranašų, ir ilgesys pagarbą ir susižavėjimą, kad priklauso tik vienas tikras Dievas.

Per visą istoriją, šėtonas turėjo didelį skaičių žmonių ir tautų, kurie sekė jį susižavėjimo. Jis davė jiems savo žinias ir išmintį mainais, kad garbinti jį kaip savo dievą. Ir jie atnešė jam daug aukų, įskaitant aukų žmogaus ir tikėjo, kad tik jis padės jiems viskas.

Visą visatą yra tik vienas tikras Dievas! Dievas, kuris myli mus taip stipriai, kad jis paaukojo dėl mūsų išganymo ir savo sūnui.

Dievas visada buvo ištikimas savo žmonėms, kurie nori tiesa prisijungti prie savo dangiškojo Tėvo. Nesvarbu, ar tai buvo prieš potvynį, arba net po potvynio, visada gyveno žmonės, kurie laikosi Dievo ir Dievo valios principais.

Atsižvelgiant į didelį skaičių žmonių visame pasaulyje, bet ten visada buvo pakankamai.

Prisiminkite, kaip daug žmonių buvo išgelbėti Nojaus Arka į potvynio. Tai buvo 8 žmonės, kurie tiki ir tarnauti Dievo klasta, Kūrėjas ir valdovas dangaus. Tuo metu gali būti keli milijardai žmonių ir dar galima išgelbėti, iš jų tik 8. Tie, kurie buvo tamsoje, jūs manote, kad tai yra įmanoma, kad tokie garbinami, o dauguma žmonių tiki kažkas melaginga, tai, kas nėra tiesa. Bet šėtonas galėjo apgauti visi šie žmonės ir visi jie žuvo potvynio. Tai mums perspėjimo!

Biblija kalba aiškiai apie tai, kad Dievas yra tik vienas. Dieve Abraomo, Izaoko ir Jokūbo!

Lygiai taip pat Šėtonas valdo pasaulio tautų, tikrasis Dievas pasirinko savo žmones, kurie atskleidė jo didžiulę įtaką savo veiksmais, savo milžinišką meilę, jos puikus ištvermės, bet jų reikalavimus ir griežtumą. Dievo veiksmai buvo įspūdingi, natūra, kad Šėtonas negalėjo parodyti visą savo istoriją. Jo didelės galios išvedė savo išrinktąją tautą iš Egipto nelaisvės, ir net tada galingai pasirodė jo unikalumo. Archeologiniai radiniai jau aiškiai rodo, kad tie stebuklai iš tiesų įvyko ir kad Biblija apibūdina tiesą.

Atkreipkite dėmesį, kad Dievas išvedė savo išrinktąją tautą iš Egipto nelaisvės. Egiptas buvo tauta, kurie tarnavo stabams ir juos garbino Šėtonas. Kaip buvo tiesa prieš potvynio tik Nojus ir jo šeima iš Senojo Testamento patriarchų metu buvo tik tautos Izraelio, kuris tarnavo tikrąjį Dievą. Aplinkinių tautų kaip Egipto buvo parduota pagal netikrus dievus - Šėtonas.

Iz 43,20-21 - aš prijungti savo išrinktąja tauta, žmonės, kad aš sukūriau skelbti savo girti.

Išėjimo 3,6 - Tada jis tarė: "Aš esu tavo tėvų Dievas, Abraomo Dievas, Izaoko Dievas ir Jokūbo Dievas". Mozė užsidengė veidą greičiau, nes bijojo pažvelgti į Dievą. Viešpats tarė: "Aš mačiau aiškiai savo tautos vargą Egipte, girdėjau jų vaitojimą jų antstolis Taip, aš žinau savo skausmą..

Iz 44,7-8 - Kas yra panašus į mane? Nesvarbu, ar šį pranešimą! Leiskite man pranešti ir žemėje! Nuo seniausių laikų, kai aš sukurti savo žmonėms, kurie skelbia savo ateitį ir ateityje? Nesijaudinkite, nenusiminkite - po Turiu aiškiai pasakė iš anksto. Jūs esate mano liudytojai! Ar be manęs Dievas? Ne, ne kitą roko, nežinau, bet!

Iz 44,10 - Kas daro dievas ir stabas dauguma, ne nieko patirtį. Gėda laukia visi jo pasekėjai. . .

Iz 45, 14-18 - Taip sako Viešpats: Egipto turtus, Etiopijos prekių su pakibęs Sabians ateis pas tave, Tavo valia. Nes tu turi eiti su savo grandines, ir laivapriekio jums nuolankiai prisipažinti: "Dievas yra tik jums ir nėra dievo, tačiau jam iš tiesų, Tu esi Dievas, kuris yra paslėptas, Izraelio Dievas, Gelbėtojas,!" Modelis Gamintojai atostogų gėda, visi kartu, su gėda ir pažeminimą. Izraelio, ir Viešpats taupo amžinąjį išganymą. Jums nebus gėda ar pasmerkti kada nors, kada nors!

Į skiria laiko Viešpats parodė Jo išrinktoji tauta Mesijas -. Jo sūnų, kuris turėjo išpirkti žmonijos iš nuodėmės ir mokėti aukštą kainą už mūsų išganymą

Jėzus Kristus yra Dievo Sūnus, kuris vienintelis sukūrė puolusią žmoniją kelią atgal į Dievą Tėvą ir Dievas atskleidė daugiau visiškai meilės ir gerumo pobūdį. Izraelio tautai, bet Mesijas - Jėzaus Kristaus nukryžiavimo ir jo nepažino. Jėzus Kristus yra mano gyvenimo tai, ką Dievas yra atskleidžiamas, tačiau taip pat tai, ką Dievas nori iš mūsų.

Dievas nori mums būti ištikimas jį ir pagarbinti tik Jam. Norėdami atidaryti jūsų širdyse Šventosios Dvasios, šventa teisė tokio tipo mūsų širdyse. Tada mes nuolat Dievo įstatymas ne savo jėga, kaip izraelitai, bet su meile ir tikėjimu į Jėzų Kristų, Šventoji Dvasia. Jėzus vadina šį atgimimą. Iš Biblijos Dievas žada, kad kas tiki jį, gauna tą patį rinkiminius pažadus ir, kaip Abraomas gavo.

Galatams 3,27-29 - Viskas, ką jums tikėjimą į Jėzų Kristų tapti Dievo vaikais. Visi, kurie yra pakrikštyti Kristuje, jūs turite įdėti į Kristų. Jis nebėra, kas yra Judėjas ar graikų, vergų ar nemokamai, vyras ar moteris - visi jūs esate viena Kristuje Jėzuje. Ir jei jūs priklausote Kristui, esate Abraomo sėkla ir paveldėtojai pagal pažadą.

Pr 13,14-15 - (pažadą Abraomui) "Pakelk savo akis nuo vietos, kurioje esi, ir pažvelgti į šiaurę, pietus, rytus ir vakarus visą žemę, kurią matai, duosiu tau ir tavo palikuonims. amžius.

1 Jn 5,2-3 - Tiesiog todėl, kad mylime Dievo vaikus, yra pripažintas faktas, kad mes mylime Dievą ir vykdyti Jo įsakymų. Meilė yra Dievas, kad mes jo įsakymų - ir jo įsakymai nėra sunkūs.

Rom 3,31 - mes tada padaryti negaliojančiu teisės per tikėjimą? Jokiu būdu! Priešingai, teisė.

Mt 5,17-19 - "Nemanykite, jog Aš atėjau panaikinti Įstatymo ar Pranašų aš neatvykau panaikinti, bet įvykdyti jiems tiesą sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis ne.. mažiausia laišką, ne viena dalelė teisės aktus, prieš tai visi išsipildo. Bet būtų pašalinti vieną iš šių mažiausių įsakymų ir moko žmones į dangaus karalystę yra laikomas mažiausias.

Ir kaip jis susijęs su šiuo metu?

Visame pasaulyje yra daug religijų - budizmas, induizmas, islamas, daugelis kartą krikščionybės formų, įvairių sektų mokymai ir daugiau. Daugelis iš šių linijų parodyti antgamtiniu apreiškimu, stebuklai, kaip faraonas, kunigai senovės Egipte. New Age judėjimas skelbia, susieti šias gaires ir kad popiežius viešai skelbia, kad viskas yra iš tikrųjų teisinga tvarka ir, kad Dievas yra kiekvienoje religijoje, ar jis gali būti. Tai melas!

Visos istorija rodo, kad teisingas kelias pas Dievą yra siauras, ir kad tik tie, kurie reglamentuoja Dievo nurodymus, kurie mums davė per savo pranašus ir Jo Sūnaus Jėzaus Kristaus, turi vykti į Dievo karalystę. Visa kita yra stabmeldystė skirtas Šėtonas, kuris sėdi ant žemės vietoje tikrąjį Dievą!

Atkreipkite dėmesį, kaip yra modelis, ar medžio, aukso arba kitaip. Anksčiau jis buvo Molocho Baal - dabar Buda, Marija, šventieji, bet absoliučiai viską, kad mes skyrėme prieš Dievą viršenybę. Tai perdėta maisto, pramogų, sporto. Viskas ko mes nori gyventi prieš Dievą yra stabas mums, kuriuos Dievas nekenčia. Tai yra priešas, kuris mus nuo pasaulio sukūrimo nekenčia ir siekia sunaikinti darbą.

Artėjant antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus ir pažadas, kurį jis davė mums atlikti. Tačiau Biblija įspėja, kad prieš Jėzų ateina, bus jo atėjimo Šėtonas imituojami. Todėl susiejimas pasaulyje į vieną bendrą tašką. Taigi, šiandien mes žinome, kad Dievas yra islamo, krikščionybės, induizmo pats, net budizmo. Kadangi Šėtonas, liniuotė laikinai triumfuoti mūsų šalies ketina rungtyniauti antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus.

Pasukite Todėl tik gyvąjį Dievą, kuris vienintelis yra mūsų Kūrėjas, mūsų Tėvo, ir iš kurių tik mus myli be galo. Jis davė mums žinoti, kad Izraelis ir Sūnumi Jėzumi Kristumi žmonių. Jėzus yra vienintelis kelias pas Tėvą, ir kai jie sutinka tikėjimu į Jėzų Kristų į savo širdį, jūs patirsite Šventosios Dvasios atgimimas - rasite mano dangiškasis Tėvas.

Jonas 14,6-7 - "Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas" Jėzus atsakė. "Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane. Jei tu pažintum mane, turėtumėte žinoti, mano tėvo. Nuo šiol jūs žinote ir matėte jį!"

1 Jn 4,10 - tai meilė, o ne, kad mes pamilome Dievą, bet kad Jis mus pamilo ir atsiuntė savo Sūnų kaip permaldavimą už mūsų nuodėmes.

Filipiečiams 2,6-11 - nors jis dalinosi Dievo pobūdį, jo lygybės su juo paskutinį kartą. Vietoj to, jis atsisakė pats, turi tarnautojo esmės įgavo žmogaus formą. Jis atsidūrė kaip žmogaus kūnas, Jis nusižemino, tapdamas paklusnus, ir į mirtį - mirtį ant kryžiaus! Todėl Dievas išaukštino jį visų pirma kitur, visų vardų jis davė savo kelio prieš Jėzaus vardą kas yra danguje ir žemėje ir po žeme ir kiekvienos lūpos į Dievo Tėvo šlovę kelio pavadinimas, prisipažino, kad Jėzus Kristus yra Viešpats.

Iz 44,24-26 - Taip sako Viešpats, kuris išpirko jūs, kurie suformavo jums įsčiose: "Aš esu Viešpats, kad viskas veikia, o jis plinta į dangų, kuris apima visą šalį, kuri pati pralaimėjimus klaidinga požymiai ir būrimą kvailiai tampa išmintingas žmogus išmeta suklaidinti ir pasuko savo nieko nežino patvirtino tai, ką jis sako, savo tarno ir savo pasiuntinius prognozė išsipildo.

Iz 45,18 - Na, sako, kad dangaus Kūrėjas, Viešpats Dievas, kuris suformavo žemę, kuris jį padarė, ir patvirtino, kad ji nepadarė, kad liko tuščias, tačiau susiformavo ji gyventi: "Aš esu Viešpats, ir nėra kitų yra.

Iz 46,9-10 - Pagalvokite apie ką seniai, nes aš esu Dievas ir niekas kitas, aš esu Dievas, nėra nė vieno šalia manęs. Aš pareiškiu, pabaigoje iš pradžių visada buvo ir kas bus. Aš sakė: "Jis taps, aš viską noriu."

Iz 45,20 - Surinkite ir ateiti, pabėgėliai iš valstybių, su prieigos! Jie nesupranta tų, kurie dėvi mediniai stabai melstis Dievui, kuris išgelbėti.

Iz 42,10 - O dainuoti Viešpačiui naują giesmę visame pasaulyje pagirkite - jūreiviai, jūros ir visa, kas ji, salos ir jų gyventojai!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Biblija, Dievo žodis - kodėl mes galime pasitikėti ja?

285_bible.jpg Biblija yra knyga, kuri buvo sukurta už 16 Ilgus šimtmečius, ir ji dalyvavo raštu per 40 rašytojų visiškai skirtingo amžiaus, profesijų, švietimo, aplinkos, socialinės atskirties ir pasaulėžiūra. Ir dar, kaip krikščionys ...
Pridėta: 07.12.2010
Parodymų skaičius: 188498x

Seminaras - kūrimas pobūdis

479_seminar.jpg Mes gyvename kaip Kristus? Jis turėtų paklausti kiekvienas krikščionis, nes Jėzus pakvietė mus gyventi kaip jis.Šio seminaro tikslas - suteikti simbolių kūrimo principai krikščionių Šventąjį Raštą ir pranašų knygų citatos iš ...
Pridėta: 20.09.2011
Parodymų skaičius: 110083x

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

275_jezis_kristus_2.jpg Vienintelis būdas apmokančiajai žmogaus nuodėmės jei Dievas per Jėzų Kristų. Jo gyvenimas tobulas paklusnumas Dievo valiai, jo kančias, mirtį ir prisikėlimą. Tie, kurie tikėjimu priima šį permaldavimą gali turėti amžinąjį gyvenimą, ...
Pridėta: 25.11.2010
Parodymų skaičius: 219084x

Kodėl yra blogis?

59_snake.jpg Aš tikiu, kad jūs visi sutinkame, kad mūsų šalis yra blogis. Yra labai stipri ir aktyvi.Kur jie atsirado? Kodėl?Biblija kalba apie maištą prieš Dievą danguje. Torchbearer galingą angelą - Liuciferis norėjau ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 143235x

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 2 dalis

375_jezis_kristus_2.jpg Iš ankstesnio darbo rašėme ženklai, kurie gali pasirodyti dieviškumo ir kūrybinių galių Jėzus Kristus. Šios eilutės rodo, kad Jėzus buvo prieš pasaulio sutvėrimą, ir kad per Jį visa yra padaryta. Jie ...
Pridėta: 10.03.2011
Parodymų skaičius: 141072x

Lt.AmazingHope.net - Vienintelį tikrąjį Dievą, yra Izraelio Dievas!