Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Turtingas vyras ir skurdžių Lazarus - Luko 16, 19-31

Kas yra mirtis?

162_bible_lukas_16_19_31.jpg

Turtingas vyras ir skurdžių Lazarus - Luko 16, 19-31

Pridėta: 05.10.2010
Parodymų skaičius: 258948x
Temos: Kas yra mirtis?
PrintTisk

Svarbiausia šiame skyriuje dėlionės daugelis žmonių - nes jie pamiršta, kad tai yra parabolė.

Kaip ir kiti palyginimai, Kristus atėjo į gyvenimą atstovavimo turtingųjų ir neturtingųjų Lazar gyvenimo lūkesčius, savo klausytojus.

Lk 16,19-31 - turtingo vyro ir Lazar

"Ten buvo turtingas žmogus, apsirengęs raudonos ir plonos drobės bei Etapas kiekvieną dieną puikiai. Jis taip pat buvo tam tikras elgeta vardu Lozorius, kuris nustato jo vartų nusėjo opos, ir bent nori valgyti ką nukrito nuo turtuolio stalo . Net šunys atėjo ir lizały jo opos. Vieną dieną elgeta mirė ir angelai jį paėmė iš Abraomo ginklų. Tai turtingas žmogus mirė ir buvo palaidotas. Kai pragare pakėlė akis kančia, ir pamatė Abraomą toli ir Lazar į rankas. 'Tėve Abraomai, "sakė vienas turtingas žmogus, turi Pasigailėk manęs! Siųsti Lazar, kad jis gali panirti į savo piršto į vandenį ir atvėsintų man liežuvį, turite liepsnos smarkiai kenčia!" Sūnus, "sakė Abraomui, nepamirškite, kad gyvenimas jums imtis gerų dalykų, pavyzdžiui, Lozoriaus blogis.

Dabar malonumas laukia, bet jūs nesijaudinkite. Be to, tarp mūsų ir jūsų, jis yra didelis atotrūkis tiems, kurie norėtų eiti iš čia jums, arba bando gauti mus ten, jie negalėjo. "Jis tiesiog pasakė:" Prašau, Tėve, tada siųsti jį į mano tėvo namus, aš turiu penkis brolius -.! Ar jis įspėja, kad jie taip pat gali ateiti į šią vietą kančia "Jie turi Mozę bei pranašus," sakė Abraomas. , Let's klausytis! "Ne, tėve Abraomai," turtingas ant jo. "Jeigu jie ateina, bet kažkas iš mirusiųjų daryti atgailos. "Bet jis sakė:". Kai Mozė ir pranašai nesiklauso, įtikinti juos, net jei kažkas prisikėlė iš numirusiųjų "

Su visuomenės nuomonę laiko pristato mums istorikas Flavijus Juozapas (iš Jesephus darbų), kurie gyveno pirmame amžiuje:

"Teisiųjų sielos turi būti renkami į vietą, vadinamą Hadas. Jis yra nepatikslinta vietą šiame pasaulyje, tarsi požeminės sritis, kurioje nezavítá šviesos iš šio pasaulio. Šioje vietoje yra ir jo vartų yra su arkangelas minios angelai. teisus pridedama angelų dainavimas teisę į ryškumą, žemėje, kur teisusis gyvens iki pasaulio pradžios. Tačiau neteisingai baudžia žmones takas angelai kairę, kol uždaryti į pragarą. Kai jie ateina į minimaliu greičiu, jis mano baisi ir didelis gaisras, kuris, tikimasi, taip pat mato teisingą tašką, tačiau atskirti giliai bedugnė, kuri negali viršyti. "

Kristus buvo todėl naudojama, kai plačiai unbiblical idėja aiškinti savo klausytojams kažką labai svarbaus: Niekas bus vertinami atsižvelgiant į jų turto, kuris yra tiesiog pasiskolinti Dievo dovana. Kas yra turtingas tai be Dievo pasaulyje yra blogai ir nelaimingas.

Kai Jėzus baigė pasakoti apie nepagrįsto savininkų palyginimą 16. Lukas skyrių, sako 15 eil 14.A "Tai visi girdėjote fariziejai, kurie myli pinigus, ir tyčiojosi iš jo. Dievas žino savo širdies, nes ką žmonės vertė didelė, ji yra prieš Dievo pasibjaurėjimas. "

Ir dabar Jėzus pasakoja jiems apie turtingų ir vargšų Lozoriaus palyginime. Kas skaito atidžiai, ji nustato, kad abi Lozoriaus ir turtingo čia turi savo kūniškumą. Abu vienas kito matyti. Yra elementų, ugnies, vandens ir skausmo, yra labai turtingas įstaiga.

Kadangi šis aprašymas yra parabolė, o ne pažodžiui reikia paaiškinti kiekvieno elemento. Jei mes vis dar, tai prieštarautų ketinimui parabolę. Šis principas taikomas daugiau ar mažiau kiekvienam parabolę. Prisiminkite Jonathanas Senojo Testamento kalba pavyzdys, kai derybos su medžiais.

Teisėjai 9,7-15 - Vienas iš medžių pasirinko sau karalių nustatyti. Jie sakė, kad alyvmedis: Reign su mumis! Oliva sakė, kad gali tekti nutraukti skelbti aliejus, kuris pagerbia Dievo ir žmonių, ir eiti į linguoti per medžių ?....

Jėzus yra ne turinio, sakydamas tai parabolė šykštus ir didžiuojuosi, fariziejai, kad vienas pasuka kortelės ir pasaulietinio svarbą ir turtus, tai bus nenaudinga. Įspūdingai parodo jiems, kad po mirties nebus iš atstatymas galimybė. Jis yra šiame gyvenime turi nuspręsti, ar turi akcijų gyvenimo prisikėlimą ar teismo prisikėlimą.

Fariziejų Jėzus palyginime sakoma, kad jie yra užkietėjęs ir akli Dievo žodį, kad jų kietumas nebus pertraukos, net jei kažkas prisikėlė iš numirusių įspėti prieš blogą elgesį pasekmes.

Mes padarysime gerai mokytis iš palyginimą, taip pat mūsų likimas nusprendė dabar, ir nebus jokių papildomų lengvatinis laikotarpis.

Biblijoje yra daug aiškus ir nedviprasmiškas tekstas apie mirties ir prisikėlimo, dangaus ir pragaro objektas.

Be to, yra daug kitų tekstų teisingai suprasti žodžius teisingai išversti iš originalo kalbos. Ir tada yra keletas Biblijos svetainės sunku suprasti, kad tinkamai suprasti reikalauja nuodugnaus tyrimo.

Svarbiu principu: sunku suprasti Biblijos vieta turi būti matoma aiškių šviesos ir gerai suprantami tekstai. Tai sunku interpretuoti blogas eilėraštis taip, kad jie neprieštarauja dainų aiškios ir lengvai suprantamos.

Nupiešti iš knygos: mirtis ir prisikėlimas, Dangus ir Pragaras Tomasi Martino


Susiję straipsniai iš kategorijos - Kas yra mirtis?

Žaidimai - ieškoti tiesos - geros naujienos apie pragarą

196_dobre_zpravy_o_pekle.jpg Kas yra mirtis ir kas yra po mirties? Kas yra pragaras, kai pragarą? Ar pragaras tikras, ar tai tik prasimanymas? Tai tikrai tai leisti mylintis Dievas toks žiaurus ir nuodėmingas žmonių ...
Pridėta: 01.11.2010
Parodymų skaičius: 171455x

Jėzus su Mozė ir Elijas ant Atsimainymo kalno

407_jezis_hora_promeneni.jpg Mt 17,1-8 - Po šešių dienų Jėzus pasiėmė Petrą jo, Jokūbas ir jo brolį Joną, nuvedė juos vieni ant aukšto kalno ir przemienił prieš juos. Jo veidas švietė kaip saulė, ir ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 309089x

Siela, kuri negali būti nužudyti - Matas 10,28

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg Mt 10,28 - Nebijok tų, kurie žudo kūną, bet negali užmušti sielos. Atvirkščiai, kurie Jo bijo, kurie gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare.10 skyrius Mato Evangelija, Jėzus kalba apie 16 ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 174884x

Ant kryžiaus baudžiamosios - jau danguje, arba, kai antrojo atėjimo?

197_ukriyovani_jezis_kristus.jpg Lk 23, 42-43 - Tada Jėzus tarė: "Prisimink mane, kai ateisi į savo karalystę." Jėzus atsakė: "Iš tiesų sakau tau: šiandien su manimi būsi rojuje".Kaip įrodymus, kad asmuo "palieka po mirties ...
Pridėta: 02.11.2010
Parodymų skaičius: 128741x

Mirtis yra kažkas po mirties?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas yra mirtis?Pirmosios suskirstyti žmones į dvi dalis - kūnas ir siela filosofas Platonas. Jis sakė, kad kūnas yra mirtingas ir nemirtinga siela. Įsivedusių krikščionybės idėja, ir pristatė savo, kaip apskritai. ...
Pridėta: 12.08.2010
Parodymų skaičius: 155784x
Rekomenduojama

Lt.AmazingHope.net - Turtingas vyras ir skurdžių Lazarus - Luko 16, 19-31