Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Tūkstančiai mokslininkų teigia, kad gyvenimas gali kilti atsitiktinai iš nonliving klausimas

Evoliucija ar kūrimas?

351_evoluce_neziva_hmota.jpg

Tūkstančiai mokslininkų teigia, kad gyvenimas gali kilti atsitiktinai iš nonliving klausimas

Pridėta: 11.02.2011
Parodymų skaičius: 122454x
Temos: Evoliucija ar kūrimas?
PrintTisk

Daugelis žmonių šiandien mano, kad gyvenime atsirado nonliving medžiagų pašalinimo programą ir sutapimas. Tiesą sakant, gyvenimas jokiu būdu tai galėtų įvykti.

Tai nėra įmanoma dabar teigia, tūkstančiai mokslininkų, ir tai gali pasirodyti mūsų patirtimi ir patikrintais gamtos modelius (laboratorijoje) ir išvadas (lauke), skaičius. Problema yra ne mokslas, bet daugelis mokslininkų ir žiniasklaidos nenoras pripažinti, kad viskas yra nukreipta Kūrėją.

Jis yra gerai žinomas, kad visi sudėtingi, su aukšto laipsnio drausmė yra visuomet galvoju apie jų autorius, dizaineris. Atskiros dalys ir komponentai aukštos specialių vienetų, kad (tai taikoma visoms gyvų ląstelių ir organizmų, taip pat žmogaus produktus), niekada šie funkciniai vienetai (organizuotas sistemas) patys "vystytis" ir "ne sėdi".

Laiko veiksnys yra tik neigiamas - tai irimo funkcija! Elementus ir sudedamąsias dalis, kaip žinome, sukuria kratinys, kapinių, sąvartynų, ar laužo surinkimas, bet kurios nėra koordinuojamos, struktūruotas ir prasmingą funkcinis vienetas!

Juose aprašoma žinomas gamtos dėsniai entropijos, tikimybė, skaičiavimai, modeliai informacijos teorija, Nepusiausvirųjų termodinamikos ir daugelis kitų. Tūkstančiai laboratorinius eksperimentus, nes profesorius Pastero parodė, kad gyvenime kyla tik iš gyvenimo, einančiai (gaunamos, kopija) kompleksinės programos iš kartos į kartą. Originalą - tai pirmasis gyvenime turėjo būti pačioje pradžioje. Tai yra mokslas, poilsis melas ir fantazijos. Tvirtinimas, kad pirmoji gyvybė atsirado savaime iš nonliving klausimu, yra moksliškai nepagrįstos ir juokinga. Tai grynas sukčiavimas plačiajai visuomenei.

Daugiau laiko mėgautis subalansuota negyvoji elementai (ne programą), mažiau organizuotas tada mes galime rasti: savarankiškai amžiaus ir skyla, o ne atvirkščiai. Niekas nepadeda argumentą, kad entropija (polinkis į spontanišką inorganization) yra apibrėžiamas tik uždaroms sistemoms - net matydami savo išraiškos atviros sistemos! Profanas, kuris ne gamtos akyse sako: "aš ne daryti pats", turi daugiau prasmės, nei akademiškai išsilavinusių mokslininkų galvos, kuris yra ateistas ir išplečia teorija supainioti ", kaip visa tai padaryti" milijonus metų .

Fantazijos atgaivinti senovės pati medžiaga jo atgimimas (cheminės evoliucijos ląstelių) buvo sukurta taip, kad paviršiniai žmonės nesupranta gyvenimo dovana, padėkoti už tai, ieško donorų ir jaučiasi atsakingas jam.

Tai atsarginių, materialistinė religija vadinamas nesąžiningo mokslo, dievai (energijos, laiko, atsitiktinumas) neturi kūrybinių gebėjimų (o ne kas žvalgybos). Viskas, ką galima padaryti, tai sugadinti. Informacija viso komplekso tvarkai, gali būti įrašytas tik į žvalgybų reikalas, jokios kitos priežasties. Jei mokslas yra grindžiamas eksperimentas ir stebėjimas, tada kitą išvadą galima padaryti.

Net laboratorijoje arba lauke nebuvo dokumentuotą procesą, kuriuo ji yra vienoje vietoje, net dešimtmečius, kuriant vis sudėtingesnių cheminių junginių periodinio išdėstymas panašus į ląstelių rūšiavimo. Kodėl tai turėtų įvykti prieš milijonus metų?

It's amazing, kaip kai kurie vadinamąją "tikslios" mokslininkai painioja sąlygas, būtinas palaikyti gyvybę su sąlygų, reikalingų gyvenime. Šilumos, vandens, ar pakankamai galios yra būtinos sąlygos daugelio organizmų išlikimo - bet nepakanka jų išvaizdą! Sieros bakterijos gali gyventi esant 100 ° C, 100 ° C arba sieros nėra sukurtas! Tai maždaug tuo pačiu tarsi kažkas tvirtino, kad ten, kur yra geležies, naftos srityje bei vienodo aikštelė, yra įpareigota kilti automobilį.

Daugelis mokslininkų yra kalti dėl nusikalstamos dezinformacija į naivus žmonių protus. Pagal mokslo terminologija apsiaustą yra paslėpta nepagrįstą. Nerealios fantazijos ir apgaulės kartu tvirtina, kad dėl šio vieno mokslo atvyksta. Taigi jis nužengia į tai, kaip tai atsitiko, kas gali atsitikti, ir ką mokslinių tyrimų šiuo metu neturi. Kaip galima neorganinė medžiaga kurti pati sudėtingiausia pasaulyje mašiną - gyvų ląstelių. Kaip tai, kad kažkada buvo atsitiktinumas ir netikėtumas greičiausiai protingesni nei jie yra šiandien!

Fantastiškas ir absurdiškas mintis, kaip ląstelės sudarė atsitiktinai svyravimų negyvosios medžiagos, ir tada evoliucionavo toliau žvejoti, ir žmonėms, yra ne tik nesąmonė, bet taip pat didžiulis tragedija. Tai ne sutapimas, kad evoliucijos Follies tik pradėjo tikėti kruviniausias amžius per visą žmonijos istoriją. Šis klaidingas tikėjimas grindžiamas slypi prislopo sąžinę žmonių nutempė žmoniją į moksliškai pritarė ateizmą ir suteikti erdvės nužudymo visą tautos.

Šaltinis: http://kreacionismus.cz/hewer/


Susiję straipsniai iš kategorijos - Evoliucija ar kūrimas?

Žaidimai - gyvenimo istorija - Dr Walter Veith

296_walter-veith.jpg Pažvelkite į Dr Walter Veith istorija. Jau daugelį metų buvo įsitikinęs ateistas ir dėstė evoliucijos universitete.Iki atidžiai nagrinėja evoliucijos faktus atėjo suvokti, kad evoliucijos teorija negali būti teisinga. Jis žinojo, kad ...
Pridėta: 15.12.2010
Parodymų skaičius: 159676x

Atšildymas ledo mūsų planetai - Biblija duoda didelį "laboratorijoje pažymi"

369_planeta_zeme.jpg Pr 1,2 - Žemė buvo tuščia ir tuščia, tamsa buvo per bedugnę, ir svyruoti daugiau kaip Dievo Dvasios vandenyse."Vandens planeta, įsikūrusi giliai erdvėje, ledinis planetos Labai žema temperatūra vyrauja visatos, Tamsus ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 136791x

Evoliucinė teorija arba Biblijos kūrimo?

86_evoluce_nebo_stvoreni.jpg Pažvelkime, ką duoda mums į evoliucijos teoriją, ką ji pasakoja apie kilmę ir evoliuciją pasaulyje.Pasibaigus Visatos istorijos pradžioje buvo milžiniškas sprogimas neįtikėtinai koncentruota masė. Sprogimo, vadinamasis "didžiojo sprogimo", po Astrophysical raidą, ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 160850x

Pėdos gyvenimo visatos ieško per veltui a.

356_vznik_zovota_vesmir.jpg Daugelis dabar mano, kad gyvenimas gali sukurti kitur visatoje. Iš tiesų, yra pėdsakų gyvenimo ieškome daugiau nei šimtmečio, visiškai veltui, ir tik dėl to, primityvias sąvoka kai kurių mokslininkų, kad "kai ...
Pridėta: 17.02.2011
Parodymų skaičius: 117362x

Big Bang roztříská kažką, o ne statyti.

365_velky_tresk_evoluce.jpg Daugelis dabar mano, kad visata buvo sukurta viena didžiojo sprogimo. Iš tiesų, menkių suknežinti ką nors, o ne statyti. Šiandien, aiškiai rodo, kad Visata yra projekcija, ir vykdant šį projektą, Big-Bang ...
Pridėta: 23.02.2011
Parodymų skaičius: 116545x

Lt.AmazingHope.net - Tūkstančiai mokslininkų teigia, kad gyvenimas gali kilti atsitiktinai iš nonliving klausimas