Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Tikintieji, tikinčiųjų persekiojimo pabaigos laikas

Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

498_pronasledovani.jpg

Tikintieji, tikinčiųjų persekiojimo pabaigos laikas

Pridėta: 17.10.2011
Parodymų skaičius: 284145x
Temos: Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus
PrintTisk

Kiekvienas asmuo, kuris studijuoja laiko ir sekmadienio įstatymų pabaigos tema, jie turi žinoti, kad sunkiais laikais priekį. Yra kelios eilutės, kad persekiojimo įvyks, bet dėmesį, kad kiekvienas šios eilutės turi dvi dalis - Dievo numatymą, kad bus persekiojimą, ir tada tikintieji Dievo pažadai. Persekiojimas vyko įvairiomis formomis, nuo neatmenamų laikų. Visi tie, kurie tarnauja Dievui, susitikti su opozicijos Šėtono ir jo pagalbininkai. Ir dabar Šėtonas per labai ribotą laikotarpį, ir jis žino, jis per trumpą laiką. Apreiškimo 12,12.

Daniel 12,1 - Per tą laiką atsiranda, Mykolas, didysis kunigaikštis ir savo tautos gynėjas. Laiko problemų atsiranda, kai kas buvo, nes tampa tautą. Tuo metu žmonės bus išgelbėtas - visiems, kurie mokosi knygoje.

Mt 24,9-13 - Tada jums jaudintis ir nužudyti, nes mano vardas ir jūs būsite visų tautų nekenčiami. Tuo metu daugelis atkrinta ir išduoti vienas kitą ir neapykantos, ir daug netikrų pranašų sukils ir daugelio apgauti. Ir nuo plitimo nedorumo, daug meilės atvėsus. Bet kuris ištveria iki galo, bus išgelbėtas.

Apreiškimo 2.10 - Nieko baimė, ką išgyveno. Štai velnias mesti kai jums į kalėjimą, turi būti išbandytas, jūs turėsite priespaudą dešimt dienų. Būk ištikimas iki mirties, ir aš duosiu tau gyvenimo vainiką.

Jėzus patyrė daug iš tų, jis sukūrė. Ir jei mes kenčiame, esame mūsų Jėzaus, kuris kentėjo už mus. Citata Ellen Gould Balta (citata): "Nė vienas iš žmonių buvo taip piktnaudžiaujama ir maligned kaip Žmogaus Sūnus Jie tyčiojosi iš jo ir šaipėsi iš jo, nes jis paklusniai įvykdė Dievo šventą teisę nekentė jo jokios priežasties Jis stovėjo tylėdamas Tačiau prieš savo priešus, ir sakė, kad pažeminimo ir gėdos krikščionių paveldo dalis. Jis patarė savo pasekėjams atsispirti pyktis, ir jis ragino juos neochabovali Chase "(Dievo Sūnūs ir Dukros, s.308 )

Ar manote, kad mes persekioja religingi žmonės, ir nusikaltėliai? Bet Biblija prognozuoja, kad žiauriausią persekiojimo "krikščionys", kurie bus net galvoti, kad jis yra Dievas.

Jono 16,1-4 - Tai aš jums sakiau jums mėgstu. Ekskomunikuoti jūs iš kongregacijos. Taip, ateina laikas, kai bus galvoti visiems, kurie bus nužudyti tave, kad tarnauti Dievui. Jie tai daro, nes jie nėra žinoma Tėvo, nei manęs. Aš sakiau jums, kad jūs prisimenate laiką, kad aš jums sakiau.

Kelis šimtmečius, Šėtonas persekiojo ankstyvojoje Bažnyčioje, per pagonybe. Tačiau kai pagal paslaugų Dievui vaizdu bažnyčia sutiko kompromiso su pagonybe, tapo atšiaurių ir daugiau pavojingų priešų. Romos katalikų bažnyčia tiki, kad Dievas davė jai teisę kontroliuoti sąžinės, apibrėžti, kas yra erezija ir nubausti jį. Tai yra vienas iš labiausiai giliai įsišaknijusi popiežiaus klaidų. Koks jis bus laiko pabaigoje? Citata: "persekiojimas protestantizmo Roma, kuris beveik sunaikino Jėzaus Kristaus religija, bus dar blogiau, suvienyti su pontifikato protestantizmo." (Maranatha 194)

Persekiojimas prognozavo, Biblijos ir pranašiškos dvasios yra daug daugiau nei tik streso ir nerimo. Kai kuriais atvejais ji bus, kankinimų ir mirties. Citata: "Kadangi tiesos šalininkai atsisako, kad garbinti sekmadienis kaip šabo, daugelis iš jų yra įkalintas, kiti ištremti iš šalies, kiti bus kenčia kaip vergai Šiandien mes rasti kažką kaip tai neįmanoma buvo atsisakyta, tačiau, žmonės iš Dievo" dvasia, kuris apsaugo juos, ir kai jie paliko Šėtonas, kurie nekenčia Dievo įsakymų galią, jie neįprastų dalykų atsitikti. Žmogaus širdis gali būti labai žiaurus, kai jis dingsta iš Dievo meilės ir pagarbos. (Didysis dramos Amžių, 381, 382)

Kai kurie prarado savo turtą. Daugelis patirs skurdą po jo paskelbimo, kad jis, kuris taip Dievo šabo, negali pirkti arba parduoti. Bet sunkiausia bus padalytas į šeimos ir brangiausia draugų atšalimas.

Mato 10.36-37-vyras turės savo šeimos priešai. Kas myli tėvą ar motiną labiau negu mane - nevertas manęs. Kas myli sūnų ar dukterį labiau negu mane - nevertas manęs.

Pagrindinė priežastis, dėl Dievo tautos tikintiesiems, nenori prisitaikyti prie pertraukos komandų ir Biblijos Šabo, šventa poilsio diena persekiojimą. Priėmimo ar atmetimo, sekmadienį dieną kaip garbinimo netolimoje ateityje, būtina išganymui. Biblija nurodo į šį procesą kaip žvėris priėmimo ar priėmimo Dievo antspaudo ženklas. (Skaityti daugiau Gaminio numeris 666 žvėris, žvėries ženklą ir Dievo antspaudu)

Citata: "Ateina laikas, kai Dievo žmonės žino išsamų poveikio persekiojimo, kaip gerbia septintą dieną šventumo .... Bet Dievo tauta būti visiškai jam ir Viešpats bus jų naudai ir įrodyti, kad jis yra Dievas virš visų dievų. "(Chritsian Paslaugos, 156)

Svarstant įrodymus bendradarbiavimo tarp Jungtinių Valstijų ir Vatikaną, mes žinome, kad šiuo metu nėra toli.

Citata: "Mes žinome, kad" mūsų šalyje Bažnyčia suvienyti kartu taškų išpažįstamą tikėjimą, turės įtakos Jungtinių Valstijų, kad įgyvendintų savo taisykles ir remiant institucijas, protestantų Amerika sukurs Romos hierarchijos vaizdą. Tikrąją Bažnyčią bus susiduria su persekiojimo, kaip Dievo žmonių praeityje. "(Dvasios pranašystė, 4 tomas, 278)

Taip pat mums buvo pasakyta, kad sunkmetis negali trukti ilgai. Citata: "Mes pasisakome didis ir rimtų įvykių slenksčio pranašystė yra įvykdyta paskutinė didžioji kova bus trumpa, bet baisi .... Kiek laiko užtruks tik šiek tiek..." (Pasirinktos žinutės, svazek3 , 419)

Dievas pažadėjo apsauga

Mes remiasi įsitikinimu, kad Dievas mus myli, ir tegul kas beatsitiktų, likti su mumis ir mus veda į šlovės karalystę. Mes neturime nerimauti dėl ateities, nes Dievas pažadėjo, kad jis bus su mumis. Citata: "Čia yra visada tikimybė, kad mes gauti į problemų ir asmeninio pavojaus, tačiau mes padaryti ne prarasti širdies, mes kaip Dievo tauta, kad padidinti savo pastangas ir viltį, kai ji manimi į rizikos Dievo tauta, yra Dievas metu pateikia aiškių įrodymų, savo galios. "(194, 191 Maranatha)," Dievo žmonės nereikia nerimauti. Šėtonas negali viršyti leistiną ribą. Dievas saugo savo tautą. "

Ellen Baltoji parašė daug straipsnių, kurie susiję su laiko, kai jis bus vykdomas sekmadienis teisės. Jei susilaikyti nuo darbo sekmadienį, mes skirs sekmadienis misionieriaus darbą per trumpą laiką nuginkluoti savo priešų. Iki sekmadienio mes sutelkti dėmesį į misiją gauti žvėries ženklas.

Bjaurastis, kad įspėja mus

Mt 24,15-22 - "Kai matote šventa vieta valstybės, pasibaisėtina bjaurastis", kuris kalbėjo pranašas Daniel (jau skaitytojui suprasti), tada tegul tie, kurie yra judėjai bėgti į kalnus Kas bus ant stogų, tas ne nueiti nieko iš namų, ir kurie šioje srityje, ar ne grįžti atgal į švarko. Deja, tų nėščių ir krūtimi maitinančių dienų. Melskitės, kad jums nereikia paleisti žiemą ar šabo dieną. Tuo metu ten yra didelis spaudimas, pavyzdžiui, kaip buvo iki pasaulio pradžios, ir, kas niekada bus tomis dienomis buvo sutrumpintas, nebūtų išsaugoti niekas Kadangi išrinktųjų tų dienų nebus būti sutrumpintas. "

Šios eilutės E. Baltoji sako: "Ne daug laiko, kurioje mes esame priversti bėgti į atokiose ir vienišas vietą, kažkada mokiniai, kaip ir romėnų armijos Jeruzalės apgulties buvo žydų krikščionių signalo, taip pat. konfiskavimo galios daugiau nei dalių mūsų tautos (JAV) išdavimo dekretą, kuris bus įgyvendinti popiežiaus šabo sekmadienis, Įspėjimas mums būti ji manimi laiko išeiti į didmiesčio ir bus parengti palikti miestų ir miestelių į nuotolinio namų izoliuota kalnų sritis "(5T 464 465)

Kitaip tariant, kai JAV teisės, privalo atitikti sekmadienį poilsio dienos, tai mums ženklas palikti miestų ir kitos paruošimo.

Jo begalinės išminties Dievą, pailsėti prieš persekiojimo nereikėtų patirti persekiojimą. Daugelis bus saugomi į kapą prieš baimės egzaminą, o kančia tenka pasaulyje. Todėl mes visada turėtų būti mano malda prašymą kalbėti: "Ne mano bus padaryta (Luko 22:42) (patarėjai 375 sveikatos)

Kodėl Dievas leidžia persekiojimo?

Yra daug teigiamų priežasčių, kad persekiojimo atneša. Ji iš tikrųjų grįžta prieš Šėtoną, nes teigiamą poveikį ir persekiojami, taip pat tie liudytojai.

Pirmas charakterio formavimas - Citata: "Dievo Jo didžioji meilė nori mums sukurti retų jo dvasios dovanos leidžia mums įveikti kliūtis, persekiojimo ir sunkumai, o ne kaip prakeikimas, bet kaip didžiausia palaima mūsų gyvenime kiekvienas. įveikti pagundą, kas drąsiai iškentė kančių mes, duoda mums nauja patirtis formuojant mūsų charakterį. "(ministerijos Kolportieris, 67)

Antra liudijimai pasaulyje - Citata: "Visada, kai yra persekiojimo, patirtis arba tie, kurie sprendžia už Kristų ar prieš jį." (Noras amžiaus 442) Kol dar labiau sustiprino judėjimo vykdyti sekmadienis, kai bus suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn. "Žmonės, kurie yra paraded teismuose, ryžtingai ginti tiesą. Daugelis tų, kurie klausosi, ji nusprendžia laikytis visų Dievo įsakymų. Susipažinti su tiesa, tūkstančiai žmonių, kurie kitaip būtų neįmanoma išgirsti apie tai." (Big dramos amžių 381)

Trečiųjų raiškos Dievo malonės - per tikinčiųjų žmonių kančias bei persekiojimus jo rodo jo šlovės ir charakterio. Žiūrovai turėjo būti aišku, kad Dievas buvo kankinys, kurie buvo kankinami ir žudomi. Daugelis vietoj keikdami ir beviltiška verkia, kai mirties meldėsi ir giedojo ir liudijo apie Dievo nuolatinis buvimas ir labai malonę.

4. savo ruožtu verčia mus pripažinti, kad Jonas buvo ištremtas į Patmos salą, į paslaugų vaidmenį ir palaiminimas - Citata: "Kristus pastatė savo mokiniams, kad vieta, kur jis galėtų gauti brangiausią teisę pavesti bažnyčios persekiojimo .... Jonas malonė reiškia ... Aš niekada sužinojau tiek daug apie Jėzų. Niekada girdėjote tiek daug pakili tiesos. "(mūsų pašaukimo 315)

Skleisti Evangeliją - Žmonės linkę susieti kolonijų. Citata: "Bet Viešpats nori, kad Jo tauta būti išsibarsčiusios visoje šalyje neturi susieti vienoje vietoje Jėzus sakė: Eikite į visą pasaulį ir skelbkite Evangeliją visai kūrinijai Kai apaštalai pasirinko likti didesnėse.. Jeruzalėje numeriai, atėjo į jų persekiojimo ir buvo išblaškyti visų apgyvendintų pasaulio kampelių. "(8T 215)

5 įrodymai po Dievo - Šėtonas stengiasi įtikinti Dievo tauta. Todėl, sunkumus ir spuscilismy yra įrodymas, kad mes esame Dievo pusėje. Citata: "Kai žmonės bando suderinami su Dievu, žinoti, kad kryžiaus pažeminimą vis dar išlieka pajėgas ir pajėgų blogio ataka prieš visus, kurie nuolat Dievo įstatymus Todėl, vietoj Kristaus mokinių persekiojimo gėlė, turėtų jos sukelti džiaugsmą. Tai rodo, kad ėjimas į savo Mokytojo pėdomis "(Mintys iš kalno Palaiminimų 29)

Kai audros mus persekiojimo, daugelis patenka toli ir negali būti pasirengęs patirti tai, ką jie tiki ir įdėti į priešo pusę. Citata: Tačiau, kita vertus, tiesa avių išgirsti tikrąją savo Ganytojo balso. Su didžiulis atsidavimas sieks gelbėjimo prarado ir daugelis tų, kurie nuklydo nuo bandos, ir grįžti į Didžiojo Ganytojo. Dievo tauta susitelkti kovai su priešo bei sukurti vieningą frontą. Nuo bendrą pavojingumo ginčus apie pranašumą požiūriu. Jis negali kalbėti apie tai, kas turėtų būti pripažinta kaip aukščiausios. "(Maranatha 194)

Įžymūs atlygį

Garsus, ištikimas darbininkai atlyginimą gavo, surinkti apie Dievo ir Avinėlio sosto. Kada Jonas savo mirtingojo kūno, jis pamatė Dievo šlovę, krito kaip negyvas, negali ištverti akyse. Bet, kaip Dievo vaikų, aprengė nemirtingas, skaitykite skyrelyje "jį tokį, koks jis yra." (1 Jn 3:02) Jie stovi prieš sostą, pripažino mylimasis. Visas jų nuodėmes buvo ištrinti, pašalinti visus jų nusikaltimus. Dabar jie gali pažvelgti atidengtas šlovės Dievo sosto. Mes dalyvaujame Jo kančia su Kristumi ir kartu su juo darbo dėl atpirkimo planą ir su juo taip pat džiaugiasi Dievo karalystės išsaugoti sielų akyse, kad visą amžinybę, šlovindami Dievą. (9t 285)

Elgetauti jums pasiruošti Kristaus ateinantį dangaus debesimis. ... Parengti teismui, kad kai Kristus ateina šventė visiems, kurie tiki Juo, gali būti tarp tų, kurie su juo susitikti taikos. (9t 285)

Brėžiama nuo G. Edward Reid knyga - "Sekmadienis", išvertus iš anglų originalas "Sekmadienis Netrukus leidyba Jupos!

Mes rekomenduojame skaityti knygą "Didžiosios polemika Ellen Gould Balta.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

Žymiai padidinti gamtinių nelaimių skaičius - įspėti mus!

429_zemetreseni_japonsko.jpg Biblija foretells šalies rasite būklė, prieš Jėzaus Kristaus grąža. Žemės bus išnaudotos, ir daug stichinių nelaimių. Žmonės net miršta baimė tikintis, ko pasaulis dar. Daugelis žmonių šiandien supranta, kad mūsų šalyje ...
Pridėta: 12.05.2011
Parodymų skaičius: 180428x

Badas pasaulyje

158_hladomor_ve_svete.jpg JT: Taškų alkanas pasaulyje viršija vieną milijardą ir dėl ekonominės krizėsMaisto ir ekonomikos krizės derinys sukėlė badaujančių pasaulyje skaičius viršija vieną milijardą. Palyginti su praėjusiais metais, padaugėjo 100000000-1020000000, sakė Maisto ir ...
Pridėta: 01.10.2010
Parodymų skaičius: 302857x

Netrukus su didžiule finansine krize yra neišvengiamas

478_graf-down.jpg Visas pasaulis susiduria su vis didesnį finansinių problemų. Daugelis žmonių pradėjo suvokti, kad šis užburtas ratas didžiulė valstybės skola neturi vadovauti. Tai tik trumpas laiko klausimas prieš finansų sistemos išsekimas ir ...
Pridėta: 13.09.2011
Parodymų skaičius: 157969x

Numeris Žvėris 666, žvėries ženklą ir Dievo antspaudu

447_666.jpg Pirmesniuose straipsniuose, studijavo, kurie, pagal 7 Daniel ir Apreiškimo 13 skyrius žvėris skyrius kartais netinka. Pagal įrodymų, kad mums davė pati Biblija, yra žvėris kylantis iš jūros ir maža kampe religinių ...
Pridėta: 17.07.2011
Parodymų skaičius: 409475x

Kas vyksta arabų šalyse - bus dar vienas išvykimas?

370_arabske_zeme.jpg Didelės antivyriausybinių protestų hit per pastaruosius du mėnesius, didelė dalis Artimųjų Rytų. Demonstrantai protestuoja prieš blogos gyvenimo sąlygos, politinės korupcijos, didelio nedarbo, ribojimas žmogaus teisių ir informacijos laisvės.Didžiausias riaušes dabar Lyby. ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 135785x

Lt.AmazingHope.net - Tikintieji, tikinčiųjų persekiojimo pabaigos laikas