Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Tikėjimas ir žygiai - kitos Evangelijos?

Neteisingų mokymus

446_vira_a_skutky.jpg

Tikėjimas ir žygiai - kitos Evangelijos?

Pridėta: 06.07.2011
Parodymų skaičius: 127722x
Temos: Neteisingų mokymus
PrintTisk

James 2,20 - Kai jūs suprantate, jūs kvailas, kad tikėjimas be darbų nevaisingas? (King James Biblijoje - tikėjimas be darbų yra miręs)

Dvasinis Babilono daugelį metų mokė, kad Jėzus nuolat teisę už mus, todėl nereikia į jį mes laikytis. Viskas, ką mes darome, yra įsitikinę, kad Kristus buvo paklusnus mums teisę. Taigi nėra svarbu, kas mūsų kasdieniame elgesį. Mes nuodėmę, kol Jėzus ateina, o mes vis dar gali būti išgelbėtas. Tokie mokymai yra iš velnio? Tai įvairių Evangelijos, nei užrašyta Biblijoje.

James 2,21-26 - nebuvo mūsų tėvui Abraomui pateisina veikia, kai jis atvedė savo sūnų Izaoką ant aukuro? Pamatyti? Tikėjimas palaiko savo poelgius ir savo tikėjimą darbų vykdymą atėjo! Taigi tai atsitiko, kas Šventajame Rašte sakoma: "Abraomas patikėjo Dievu, ir jis laikomas teisumas" ir buvo aprašytas kaip Dievo draugas. Jūs matote? Žmogus yra pagrįsta darbų, o ne tik tikėjimo. Tai buvo ne tik Rahaba paleistuvė darbai taip pat pateisinami, kai jie priėmė šnipai ir išsiuntė juos kitu būdu? Taigi, kaip kūnas be dvasios yra miręs, taip ir tikėjimas be darbų negyvas.

Knygoje Tikėjimas ir darbai (Tikėjimas ir darbai), psl 47 ir 49 straipsniuose minėtame skirsnyje paaiškina pvz., balta Raštus taip aiškiai, kad ji negali būti suprasta:

Hebrajams 11,6 - ir be tikėjimo jis jo populiarumas niekam. Tas, kuris ateina į Dievą turi tikėti, kad Dievas yra ir kad jis naudos tiems, kurie siekia jį.

Be krikščionių pasaulyje yra daug tokių, kurie teigia, kad visi, kad yra būtinas išganymui, yra tikėjimas. Aktai, nėra, tai priklauso nuo tikėjimo. Bet Dievo žodis mums sako, kad tikėjimas be darbų yra miręs. Daugelis atsisako paklusti Dievo įsakymų, bet kalbame apie tikėjimą. Tikėjimas turi būti Dievo pažadai yra sąlyginis pagrindas. Kai mes Jo valią, kai mes gyvename tiesos, tada mes galime paklausti ir mums bus suteikta. Jei uoliai siekiame būti paklusnus, Dievas atsakys į mūsų maldas.

Bet kai mes paklūsta, mes ne laiminti. Kai mes pasirenkame nepaklusti Jo įsakymams, tai mes galime vadinti "tikėjimo, įsitikinimų, tikėjimo tik - gauti iš Dievo Žodžio atsakymas:". Tikėjimas be darbų yra miręs "Kad Dievo malonės palaimos, mes turime padaryti savo dalį Mes. turi veikti patikimai ir būti atgailos vaisius.

Papildoma literatūra: tikėjimo ir darbais palaikyti mums pusiausvyrą ir leidžia mums sėkmingai tobulumo krikščioniškojo pobūdžio darbą. "Jėzus sako:

Mt 7,21 -. "Ne kiekvienas, kuris sako man, Viešpatie, Viešpatie", įeis į dangaus karalystę, bet tas, kuris daro mano dangiškojo Tėvo valią "

Kai Paulius minėjo laiko maistą, sakė:

2. Tes 3,10 - Kai mes buvome su jumis, mes jums davė ši taisyklė vis tiek neveikia, nei jis turėtų valgyti!

Ta pati taisyklė taikoma mūsų dvasinį maistą. Jei kas nors nori turėti amžinojo gyvenimo duoną, ar jis padės jo pastangas.

Mes gyvename labai svarbus ir ypatingas laikas mūsų šalyje. Mums reikia daugiau tikėjimo nei mes turėjome anksčiau. Mums reikia stipresnės įgaliojimus iš aukštybių. Šėtonas visi mano įgaliojimai laimėti mums, žinant, kad per trumpą laiką savo veiklą.

Paulius drebėjo ir susirūpinę savo išgelbėjimą, ir mes turime nerimauti mažiau pasiūlyti mums išgelbėjimo susiduria domėjosi? Mes tikriausiai pamatyti bet mums, kad yra pasirengę už jį ir parodyti, kad mes ne gauti amžinąjį gyvenimą?

"Mes turime budėti maldoje, ir nekantriai bando įeiti pro ankštus vartus".

Ji yra įsitikinusi, kad ši nauja teologija, kurioje jie veikia, kur manierų, elgesio ir charakterio vystymąsi nieko nereiškia. Jūs nuodėmės iki Jėzaus atėjimo ir jūs išgelbėti! Tai, ką Šėtonas nori, kad mes manome, kad. Tada, kai sekmadienis įstatymas bus lemiamas klausimas bus reikalauti, kad mes turėjome paklusti. Pagal šią naują teologiją turėtų būti mūsų požiūris į teisę, reiškia, nieko.

Mokymasis "naujosios teologijos" slypi tai, kad gauti amžinąjį gyvenimą, nėra jokių sąlygų. Bet ką sako Raštas?

Mt 19,16-24 - staiga atėjo pas jį su klausimu vyro: "Mokytojau, ką gerą darbą turiu daryti, kad turėtų amžinąjį gyvenimą?" Jis tarė jam:? "?.. Kodėl man klausimas geras tik vienas geras, bet jei norite įeiti į gyvenimą, paklusti įsakymams" Kuris "paklausė jis. Jėzus atsakė: ". Nežudyk, Nesvetimauk, ne vogti, meluoti, gerbk savo tėvą ir motiną" ir "Mylėk savo artimą kaip save patį" "" Tai visais atžvilgiais ", sakė jaunuolis. "Ką aš vis dar trūksta?" Jėzus atsakė: "Jei tu būti tobulas, eik, parduoti savo turtą, ir suteikia jai vargšams, ir tu turi lobį danguje Ateik ir sek paskui mane.".

Lk 10,25-28 - Ir štai, vienas Rašto žinovas atsistojo ir norėjo išbandyti jį: "Mokytojau, ką turiu daryti, kad laimėčiau amžinąjį gyvenimą?" Jėzus jam tarė: "Kas yra parašyta įstatyme Kaip jūs skaitote?" Jis atsakė: "Mylėk Viešpatį, savo Dievą, visa širdimi, visa savo siela, visomis jėgomis ir visu protu" ir "Mylėk savo artimą kaip save patį". "Na tu sakė:" Jėzus jam tarė. "Padarykite tai ir jūs gyvensite".

Rom 2, 6-8-13 - Jis "suteiks kiekvienam pagal jo darbus" - tiems, kurie nuolat daryti gera ir siekti šlovės, garbės ir nemirtingumą, amžiną gyvenimą, tie, kurie savo savanaudiškumą, tiesa, ir atsisako sekti kaltes, Tačiau, atlygis įniršio .... Dievui nėra teisus, tie, kurie klausosi teisę, bet tie, kurie atitinka įstatymo.

Hebrajams 5, 8-9 - Nors jis buvo Dievo Sūnus, jis išmoko iš to, ką jis patyrė, paklusnumas. Kai pasieksite tikslą tapo visiems, kurie jo klauso amžinojo išganymo autorius.

Teigia, kad neprašoma jokių sąlyga yra klaidinga. Kai Kodekso atėjo Kristus, sakydamas:, Mokytojau, ką turiu daryti, kad gauti amžinąjį gyvenimą? (Gelbėtojas sakė:. Tiesiog tikėti ir būsi išgelbėtas) Gelbėtojas sakė: Kas parašyta įstatyme, kaip jums skaityti?

Neteisingų mokymo, kad kodas nepadarė nieko, tiesiog manau, kad tai yra pasmerkta! Amžinasis gyvenimas yra mums duota su sąlyga, kad paklusnumas Dievo įstatymui!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Neteisingų mokymus

Žaidimai - Messages from Heaven, Revelationis Marija

87_zjeveni_panny_marie_1.jpg Šiandien Katalikų Bažnyčia yra apsireiškimus Marija reiškinys. Mes negalime paneigti šį faktą, nes šis apreiškimas buvo įrodyta daugelyje vietų visame pasaulyje.Kas yra Marijonų apsireiškimų kilmę? Dievas tikrai mus siuntė ją p. ...
Pridėta: 08.09.2010
Parodymų skaičius: 180237x

Paranormal patirtis

66_nadprirozene_zazitky.jpg Ar turite Paranormal patirtis?Perkelia jus namo tapyba, fotografija jų mirusiųjų artimiesiems? Ar manote, kad norėjo kalbėti su kontaktiniu asmeniu, kuris jau nėra tarp gyvųjų? Nežinau, ką manote?Straipsnis Kodėl nėra blogis gali ...
Pridėta: 11.08.2010
Parodymų skaičius: 132013x

Apgaulingi Mesijas "New Age ir Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" šiais žodžiais, nuo 1984 metų vis labiau susiduriama visose laikraščius ir naujienų programas. Žmonija ilgisi, nes tai nebėra žemėje su mumis paskutinis. Kažkas turi įvykti. Biblija kalba apie antrąjį ...
Pridėta: 26.11.2010
Parodymų skaičius: 154989x
Rekomenduojama

Klaidingų teorijų krikščionybės atsiradimą iki pasaulio pabaigos

263_vznik_falesnych_teorii_v_krestanstvi.jpg Ankstyvieji krikščionysJėzus, kada jis gyveno šioje žemėje mokyti vyrus ir jų mokiniai viską, kas yra teisinga ir kas jos laikosi. Jis atėjo parodyti, jog Tėvo meilės prigimtis ir atitinka mūsų atpirkimo ...
Pridėta: 15.11.2010
Parodymų skaičius: 186196x
Rekomenduojama

Pabaiga gruodis 2012, Antikristo atėjimas, ką apie Biblijos pasaulį?

600_konec_sveta_2012.jpg Artėja prie tikėtasi datą, datą, kuri juda pastaruoju metu visas žiniasklaidos priemones. Mes einame į skirtingų pašto klausimus, susijusius šiuos duomenis. Data 21 Grd 2012, majų kalendorius baigiasi. Bus apokaliptinio pasaulio ...
Pridėta: 09.12.2012
Parodymų skaičius: 172491x

Lt.AmazingHope.net - Tikėjimas ir žygiai - kitos Evangelijos?