Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Tik kelią į dangų

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg

Tik kelią į dangų

Pridėta: 13.12.2010
Parodymų skaičius: 133029x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Jėzus Kristus gyveno, kentėjo ir mirė, kad išgelbėti mus. Dievas leidžia Jo mylimasis Sūnus ateis iš šlovės pasaulyje šis blogis pasaulyje nuodėmės, kairėje šlovės ir garbės ir iškentė įžeidimą, pažeminimą, neapykantą ir mirtį. Jis, kuriame riba buvo identiška su Dievu, siela manė, kad baisu atskyrimas, kad nuodėmė sukėlė tarp Dievo ir žmogaus. Tai puiki auka buvo nuostabus pasireiškimo Tėvo meilę mums.

Kristus buvo tik tarpininkas, kurių dėka Dievas išliejo savo didžiulę meilę nuodėmingo pasaulio. Tik aukos Tiesiog Dievas valyti nuo nuodėmės visiems, kurie tiki Juo.

Turėtume prisiminti, puikus kainos mūsų atpirkimas, išpirkimas ir naują vaidmenį, kuri yra mums siūloma. Nuodėmę esame vergais Šėtonas, tačiau Jėzaus Kristaus auka, mes galime vėl tapti Dievo vaikais - vaikų Dangaus karalius. Tokia meilė negali susitvarkyti nieko!

Jėzus Kristus siūlo mums dar vieną galimybę nemokamai ir ji priklauso nuo mūsų, ar mes priimame tai giliai į mūsų širdį ir mes būti vieningi su Kristumi kasdien atnaujinamas.

Neužtenka pasakyti - aš tikiu juo, todėl aš pateksiu į dangų, jis nėra tikras tikėjimas. Tiesa tikėjimo širdį. Kai vienas supranta, kad Creator Dievo sūnus yra vienas žodis mes galime sunaikinti juos visus ir sukurti kiti, paklusnus, ateiti į žemę ir kentėjo ir mirė už mus, tai kažkas taip nerealu, kad mes negalime leisti jam atvėsti.

Taigi, pirmas žingsnis tikėjimas yra tikras ir gilus sąžinės graužaties per mūsų nuodėmes, kad nukryžiuotas mūsų Kūrėjas ir atgailauti.

Tada įveskite mūsų širdyse Šventosios Dvasios ir REMOULD mus pagal savo paveikslą, mes buvo pilnas meilės ir Dievo įstatymas ne nuodėmė. Tai yra procesas, ir tuo daugiau supranta Dievo daugiau meilės jie mato savo klaidas ir daugiau išmaldos atleidimo ir rekomendacijos.

Faktinis elektros energijos ir nuodėmės niekada negali pabėgti, nes mūsų mąstymas yra klaidingas, ir mes negalime patys pakeisti. Visos žmogaus pastangos už gerą elgesį negali pakeisti širdį. Jis gali tik Jėzų Kristų, kuris suteikia naują gyvenimą į širdį, ir tada tik viena gali nusigręžti nuo nuodėmės Atgal į šventumą.

Vienas turi turėti naują širdį, naują norą, naujas rezoliucijas, ir neužtenka vien tik gerų savybių, tačiau turi gimti iš naujo Šventosios Dvasios. Neužtenka matyti Dievo meilę ir gailestingumą. Neužtenka žinoti, Jo išmintis ir teisingumo teisę, tačiau turime pripažinti, Jėzaus Kristaus auka ir turi tikėjimą paversti savo širdyse.

Tiesa atgaila apima nuoširdus atsisveikino prieš nuodėmę ir susiduria nuo nuodėmės. Nuodėmė ne atsižadėti kol mes nežinome savo nuodėmingumą, realių pokyčių gyvenime įvyksta tik tada, kai širdis nusigręžia nuo nuodėmės.

Jei pasiduosite Dvasios širdies, tačiau, pažadina sąžinės ir nusidėjėliai bus jaučiu kažką į gylį ir šventumą Dievo įstatymą, Dievo Vyriausybės danguje ir žemėje pagrindas.

Gyvenimas Gelbėtojas yra puikus pavyzdys išlaikyti Dievo teisės principai - meilės Dievui ir žmogui. Jo gyvenimas buvo pilnas atlaidumo ir nesavanaudiška meile. Jei pažvelgtume į jį, tada mes žinome, kad jų širdyse nedorybių.

Vienintelė priežastis, kodėl mums trūksta apie nuodėmes atleidimas yra, kad mes nesame pasiruošę susitaikyti jūsų širdis ir nenorite, kad atitiktų dieviškosios tiesos sąlygomis. Išpažintis nuodėmės, tiek valstybinėmis ar privačiomis, turi būti sąžiningi, turi būti galima laisvai ir negali būti vykdomas pagal nusidėjėlis. Ne taip pat turi būti padaryta atsainiai ir nerūpestingai, ir gali būti vykdomi tie, kurie vis dar neturi aiškios idėjos baisi pobūdžio nuodėmės. Tik religija, kuri ateina iš mūsų vidinis gylis, suranda savo kelią į amžinąjį gailestingumo Dievą.

Religija be nuoširdžios atgailos ir ne priemonė nėra malonus Dievui. Atsižvelgiant į esminius pokyčius turi įvykti gyvenime, viskas yra brangus Dievui, turi būti pašalinti. Tai yra tiesa atgaila ir nuodėmių rezultatas. Išpažintis Kristaus be šios gilios meilės yra tik žodinės ekspresijos, sausas formalumas. Visi tie, kurie pripažįsta savo kaltę, mes pateisinamas, Jėzus teisintis už kiekvieną kraujo atgailaujantis.

Kai Šventoji Dvasia pažadina savo sąžinę, žinote, tam tikru mastu dėl nuodėmės blogio, savo galia, savo kaltę ir kančia, ir manau ne jam nemėgti. Jūs manote, kad nuodėmė atskyrė jus nuo Dievo, jūs nelaisvėje galia blogio. Kuo daugiau jūs stengiasi pabėgti, kuo daugiau realizuoti savo bejėgiškumo. Jūsų motyvai yra nešvarus ir jūsų širdis yra nešvarus. Pripažįstame, kad jūsų gyvenimas pilnas egoizmo ir nuodėmės. Ar svajonė, kad buvote atleista, jums turi būti nuvalyti ir pristatyti. Pasikėsinimas apie tai, ko reikia būti suderinta su Dievu, tu turi būti panašus į jį. Ką daryti, kad tai pasiekti?

Pereiti prie jo ir jo paklausti, nuplauna jūsų nuodėmes ir duoti jums naują širdį. Pasitikėjimo jam tai padaryti, nes ji pažadėjo.

Kai skirti Jėzui, nepalikite, ne atskirai nuo jo, bet prisipažinti kiekvieną dieną: "Aš esu Kristus, aš jam dedikuotą". Paklauskite jo duoti jums savo dvasią ir jus Jo malone. Nes Dievas davė jums, ir tikėjo, kad jums tapo Dievo vaiku, vis dar gyvena Dievas. Apaštalas Paulius rašo: "Live" Kristuje Jėzuje, kai gavo jį, kaip Viešpats "(Kolosiečiams 2:06).

Jėzus nori mus ateiti pas Jį, kaip kad mes, nuodėmingi, bejėgiai, priklausomi. Ar mes galime sugalvoti visus mano trūkumus, ir jo Follies, jo nuodėmingumą, ir kristi prie jo kojų į atgailą.

Jei širdis buvo atnaujintos Dievo Dvasia liudija pats gyvenimas. Kaita atsispindi požymius, įpročius, posėdyje. Aiškiai rodo, ryškus kontrastas tarp to, kas buvo anksčiau, ir dabar jie. Gamta nerodo kartais gerus darbus ar bloga veikas nedažnai, tačiau kasdienėje kalboje ir elgesį.

Tie, kurie tampa naujais kūriniais Kristuje Jėzuje, kurie Šventosios Dvasios, kuri yra "meilė, džiaugsmas, taika, kantrybė, malonumas, gerumas, ištikimybė, švelnumas, susivaldymas" (Gal 5,22-23) vaisiai. Baik rasti malonumą senas ydas, bet tikėjimas į Dievo Sūnus bus vaikščioti Kristaus pėdomis, atspindi jo charakterį ir bus švarus, kaip ir Jis yra skaistus.

Yra dvi klaidas, kurios turi būti sprendžiamos pagal Dievo vaikai - ypač tie, kurie ką tik pradėjo tikėti Dievo malone -. Ypač saugomų

Pirma klaida yra į žmogaus jėgomis ir savo darbų, tikėjimo, kad jų vyras gali būti suderinta su Dievo tikėjimą.

Kas bando paklusti įstatymui ir tapti šventuoju savo poelgius, bando neįmanoma. Viskas, kad vyras nusprendė, be Kristaus, yra sudusęs pagal savanaudiškumas ir nuodėmė. Tik tikėjimas Kristaus malonės gali mus palaimintų.

Antra ne mažiau pavojinga klaida yra įsitikinimas, kad Kristus išlaisvino žmogų iš tvermės dėsnis Dievo valia, kad mes tampame dalyvių Kristaus malonę, ir kad mūsų veiksmai su mūsų atpirkimo neturi nieko bendro.

Tačiau pažymi, kad klusnumas nereiškia vien tik formalaus laikymosi užsakymus, bet labdara.

Dievo įstatymas yra tikrojo pobūdžio Dievo išraiška, yra labai principų meilės įkūnijimas, ir tai yra Dievo Vyriausybės danguje ir žemėje pagrindas. Tai vis dar galioja, tiek danguje ir žemėje.

Jei mūsų širdis yra naujai sukurtas pagal Dievo atvaizdą, kai dieviškosios meilės siela, tai įmanoma, kad Dievo įstatymas nėra įtrauktas į gyvenimą? Jei meilės principas įrašytas į širdį, jei vienas yra atgimsta iš jo vaizdas, kad sukūrė jį yra įvykdyta naują sutartį žada.

Hebrajams 10,16 - "Aš duosiu juos savo įstatymus į jų širdis ir juos įrašysiu į protą".

Ir kai įstatymas įrašytas į širdį, padės savo gyvenimą. Paklusnumas - meilės ir atsidavimo meilė tarnyba - yra tikrasis ženklas mokinystės. Raštas sako:

1 Jn 5,3, 2,4 - ". Yra Dievo meilę, kad mes laikomės Jo įsakymų" "Kas sako, kad aš jį pažįstu, tačiau nelaiko jo įsakymų yra melagis, ir nėra jame tiesos." Tai tik tikėjimo ir įsitikinimų, kad mūsų paklusnumo iš dalyvių atleidimas yra Kristaus malonė, kuri leidžia mums būti paklusnus.

Išganymo negaus jo paklusnumo, nes išgelbėjimas yra Dievo dovana, kad mes priimame tikėjimu. Paklusnumas yra tikėjimo vaisius.

1 sausis 3,5.6 - "Ir jūs žinote, kad Dievo Sūnus pasirodė, kad sunaikintų nuodėmes, ir nėra nuodėmės Tie, kurie lieka Sūnus, ne nuodėmė ir kas nuodėmes, matė jį arba pažinau jį.".

Šis yra tikrasis touchstone. Jei laikytis Kristaus gyvena mumyse meilę Dievo, mūsų jausmai, mūsų mintys, mūsų ketinimus ir mūsų veiksmai yra pagal Dievo valią, išreikštą Dievo šventovę teisės įsakymų.

1 sausis 3,7 - "Vaikeliai, tegul niekas neapgauna jūsų: jis yra teisus, kas teisingumo - kaip jis yra teisus."

Teisingumas apibrėžta šventas Dievo įstatymas, kuris išreiškiamas per Dešimt Įsakymų, duotas Sinajaus. Phantom tikėjimo į Kristų, kuris teigia, kad vyras buvo atleistos nuo įsipareigojimo laikytis Dievo, o ne tikėjimu, bet arogancijos.

Ef 2,8, James 2,17 - "Nes malonę esate išgelbėti per tikėjimą", bet "taip pat tikėjimą, savaime nereiškia, 1i darbai, žuvo pats."

Įsipareigoti save Jeigu jis yra, ir priimti jį, kai savo Gelbėtoju, jums bus laikoma jo tik dėl, ar tai yra tavo paties gyvenimo hříšnější. Kristaus simbolių stovi vietoje savo charakterį, o Dievas priima tave buvo kaltas.

Ir tai, kad Kristus suteikia naują širdį. Tikėjimas gyvena jūsų širdyje. Per tikėjimą, jūs privalote laikytis šios sąjungos su Kristumi, ir kiekvieną dieną jūs turite paklusti savo valią Jo valią ir, jei tai padarysite, Kristaus dirbs jums bus ir veikti savo valia.

Kuo daugiau mes požiūris Jėzaus, daugiau defektų bus aprengtos pažymi, nes mūsų protas, siekiant patobulinti ir puiki Be to, Jėzaus pobūdis įrodo mūsų netobulumo aiškiau išdėstyta. Tai įrodo, kad Šėtono apgaules praranda savo galia, veiklumo įtaką Dievo Dvasia pažadina mus.

Keisti Heart, kad mes tampame Dievo vaikais, kad Biblija yra vadinamas atgimimu.

Teesie šventas Dievas ryte, ar tai būtų jūsų pirmas veiksmas: Melskimės:. "Paimkite mane, Viešpatie, kaip visą savo turtą aš įdėti visus savo planus į savo kojas Naudokite man šiandien jo tarnystės Pasilikite manyje, ir.. man baigė visą savo darbą Jums. "Taigi melstis kiekvieną dieną. Kiekvieną rytą pašventinti Dievo visai dienai. Atnešė jį su visais savo planus paskelbti savo apvaizdą, turi būti atliktas ir kurios ne. Taigi kiekvieną dieną Įdėkite savo gyvenimą į Dievo rankas ir jūsų gyvenimas taps vis daugiau ir daugiau figūrą po Kristaus gyvenimo.

Meilė Jėzus atsispindi noras dirbti kaip dirbo gerovės ir išganymo žmonijos. Ar meilė ir užuojauta, kad něžnému visa kūrinija, kuri rūpinasi mūsų dangiškasis Tėvas.

Kai kas nors ateina pas Kristų, gimsta širdyje noras papasakoti kitiems, kaip rasti retų draugas Jėzus, salvific ir šventinimo tiesos negali likti savo širdyse uždaryta. Jei mes, apsisiautusi Kristaus teisumą, ir kupinas džiaugsmo, kad gyvena mumyse Šventosios Dvasios, mes negalime tylėti.

Širdies trokšta kažko daugiau. Tai yra, kambarys tingumas ar savanaudiškumo. Tie, kurie taip begaliniai pasiaukojančio darbo dėl kitų gerovės, daro savo geriausius savo išgelbėjimą. Dirbti Kristus gali dirbti šeimos, bažnyčios, draugų, kaimynų ar darbe.

Sužinokite išgirsti, kaip Dievas mums kalba. Dievas apreiškia savo valią savo Žodį - Bibliją, jos kūrimas -. Pobūdis ir apvaizda ir mūsų sąžinė

Kai sąžinės kančios kodėl nepaklusti ir nekreipti dėmesio į Dievo Dvasios balso?

Jei mes įžvelgti Dievo balso, jis reikalauja rimto dėmesio. Mes turime pasipriešinti savo tendencijas, ir pabūti jų paklusti sąžinės balso nedelsiant arba pasiteisinimas už savo skambučius nesibaigia ir nesugebėjo pasinaudoti iki mūsų valia ir instinktyvus elgesys.

Viešpats pataria mums melstis vienatvėje ir tyloje savo širdis tiriamas, klausėsi tiesos ir sąžinės balso. Nėra nieko taip aiškiai, kaip savarankiškai malda į privatumą.

Kai jūs paliekate savo gamtos nepriklausomybę ir savarankiškai valią ir pakeisti vaikišku paklusnumas leistinas, jei esate pasiruošęs išvykti mokymo, išgirsti tikrojo piemens balso, sakyti: "Tai būdas eiti po jos." (Iz 30,21) Nėra laiko ar vietos, kur būtų netikslinga atlikti su Dievu maldoje. Niekas negali sustabdyti mums, mes panaikinta mūsų širdis, tiesa malda. Jei gatvėje minios viduryje, savo kasdieniame darbe gali siųsti balsus į Dievą ir prašyti Dievo nurodymus.

Pareikšti savo poreikius į Dievą, savo džiaugsmais, savo rūpesčius, savo siekius ir jų problemas. Jūsų neobtíží našta jam, nei pavargsta. Tas, kuris žino kas ant jūsų galvos plaukai nėra abejingi savo vaikų poreikius. "Viešpats yra gailestingas ir maloningas" (Jok 5,11) ir malda, bet ne tik sau, girti ir dėkoti Dievui už malonę.

Kristaus nesiūlo mokymo žmonės pasipūtę, pasipūtęs ir užsispyręs. Tik nuolankus ir sukalbamas žada gairės sprendžiant, tai bus tik moko savo keliu.

Krikščionio gyvenimas kasdien atiduoti, pavaldumas gyvenimą, ir toliau įveikti kliūtis kiekvieną dieną atsiranda naujų ir naujų pergalių. Tai realus augimas Kristuje.

Meilė Dievui turi būti pagrindinis šaltinis, iš mūsų veiksmų.

Kai kartais ko nors nesuprantu, mes neturime abejonių Dievo žodį, nes mes negalime suprasti Dievo apvaizdos paslaptis. Gamtoje, mes vis dar supa paslapties, kuri negali paaiškinti. Net paprasčiausias gyvybės formos yra problema, kuri negali paaiškinti, net išmintingiausias mąstytojų.

Biblijoje tiesą, paprastai ir puikiai prisitaikiusi prie poreikius ir norus, iš žmogaus širdies, kad jis buvo nustebintas ir sužavėtas net intelektinės, bet taip pat leidžia paprasčiausias ir bemokslis žinoti išganymo keliu.

Yra įrodymų, visiems - paprasčiausias ir labiausiai nutolusiuose - įrodymų, kurie leistų savo pačios patirtimi. Dievas kviečia mus į jo žodžių tiesos, jo pažadas tiesa, kad pabandyti patys. Jis kviečia mus: "O skonio ir pamatysite, kad Viešpats yra geras" (Ps 34,9). Vietoj pasikliauti kitų žodžių, mes turime įtikinti save. Taip sako Viešpats: "Klauskite ir jums" (Jn 16:24). Dievo pažadai yra įvykdyti. Ar nepamiršo ir gali niekada nepavyks. Visos užpildo mums su džiaugsmu.

Netrukus jie atidaryti dangaus vartus, Dievo vaikai, atėjo iš šlovės Karalius nagų išgirsti palaiminimus, skambės jų ausys, saldžiausias muzika: "Ateikite, mano Tėvo palaimintieji, paveldėkite karalystę, paruošti jums nuo pamatu pasaulyje "(Mt 25,34).

Tada išpirkimo bus sutiktas namuose, kuris rengia jiems Jėzaus.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

4. Išpažintis - Kelias į Kristaus

167_cesta_ke_kristu.jpg Išpažintis"Tas, kuris apima jo nuodėmių nebus klestėti, o kas išpažįsta ir atsižada jų bus ne gailestingumo" (Patarlių 28,13).Kokiomis sąlygomis jie gali gauti atleidimą iš Dievo, yra laisvas, teisingas ir pagrįstas. Viešpats ...
Pridėta: 07.10.2010
Parodymų skaičius: 119197x

Priežastys, dėl Antrojo Kristaus atėjimo į pasaulį

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Jėzus Kristus miršta dėl mūsų nuodėmių, pergalė prieš blogį - Šėtonas ir jį nugalėjo. Jis parodė visą visatą, kad Dievas yra meilė, ir dar esame nusidėję prieš Dievo įstatymą, taip mus ...
Pridėta: 08.11.2010
Parodymų skaičius: 140948x

8. Augimas Kristuje, pobūdžio kaita - Kelionė su Kristumi

304_cesta_ke_kristu.jpg Augimo Kristaus - pakeisti mūsų gamtaGalvokime Kristaus meilės, grožio ir tobulumo savo pobūdį. Pagalvokite apie Kristaus pasiaukojimo, nuolankumo Kristaus, Kristus grynumo ir šventumą, Kristus savo neapsakomas meilė - tai dalykai, kontempliacija. ...
Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 125768x

Kaip surasti Dievą?

372_jak_najit_boha.jpg Viduje kiekvienas žmogus yra užkoduota Dievo troškimą. Anksčiau žmonės iš kartos sukurta įvairių dievų savo sąlygas, ir net šiandien žmonės yra noras garbinti ką nors, net jei tai tik kaip muzika, ...
Pridėta: 07.03.2011
Parodymų skaičius: 193608x

Pasiruošimas pabaigos

514_egw-country_living.jpg "Kai jis ateina laikas testai, pasirodo, kurie reglamentuoja Dievo žodį gyvenime. Vasarą nėra jokio skirtumo tarp visžalių ir kitų medžių toks akivaizdus. Tačiau, atsiradus žiemą audros, amžinai žaliuojančių medžių bus likti ...
Pridėta: 23.11.2011
Parodymų skaičius: 152199x

Lt.AmazingHope.net - Tik kelią į dangų