Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Teisė Sinajaus kalno - Jebel el Lawz buvo rasta Arabija

Biblijos archeologija

306_sinai.jpg

Teisė Sinajaus kalno - Jebel el Lawz buvo rasta Arabija

Pridėta: 10.01.2011
Parodymų skaičius: 283638x
Temos: Biblijos archeologija
PrintTisk
306_sinai.jpg307_al_bad_sinaj.jpg308_sinaj_mapa.jpg309_hora-sinaj-oltar1.jpg310_sinai_plot.jpg

Po to kas Ron Wyatt atrado izraeliečių perėjimo prie Raudonosios jūros Akabos įlankos vietoje dabar aišku, kad Sinajaus kalno, negali būti įsikūręs Sinajaus pusiasalio, kaip jis kartografų. Sinajaus kalno, ant kurios Mozė gavo Dešimt Įsakymų turi būti laikoma kitoje pusėje Akabos įlanka, Saudo Arabija.

Izraelio žmonių stebuklingai kirto į Akabos įlanka jūros. Jis persikėlė iš pietinėse Nuweiba, pirmaujanti povandeninio piliakalnis tik Saudo Arabija. Nuweiba yra už Nuwayba al Muzayyinah akronimas, arabų, o tai reiškia - atviro vandens Mozė. Iki šiol šios srities pavadinimas buvo išsaugota iš Biblijos istorija autentiškumo liudijimą.

Izraelio perėjimo prie Raudonosios jūros žmonės atėjo į Midjano šalyje. Biblija mums sako, kad Mozė prieš Izraelio tauta iš Egipto, gyveno tremtyje Midjano šalyje. Čia jis apsigyveno, ištekėjo ir gyveno 40 metus iki VIEŠPATS pasirodė jam degančio krūmo. Biblija rodo, kad Mozė žinojo srityje gerai, Sinajaus kalno, Dievas žinojo, net prieš jam pavesta vadovauti Izraelio tauta iš Egipto.

Išėjimo 3,1 - dar Mozė šeriami savo tėvo kunigas Midjano JETRO avių. Kartą, kai jis vadovavo pulko į gylį dykumoje ir atvyko į Horebo Dievo kalno.

Išėjimo 4,27 - dar Viešpats tarė Aaronui: "Eik į dykumą susitikti Mozė. Ir jis atėjo, ir kai aš susitiko su juo prie Dievo kalno ir pabučiavo.

Apie Sinajaus pusiasalį, kur tradicinių Sinajaus kalno, buvo rasta dar Egipto tvirtovės. Akivaizdu, kad Sinajaus pusiasalyje buvo pagal Egipto faraonas kontrolė. Jis pabėgo į Mozė, kuris gresia mirties bausmė prieš egiptiečius teritorijoje jie administruoti? Tai gana logiška, kad ji būtų pabėgti į saugią vietą, kur niekas būtų ieškoti.

Mozė pabėgo į Arabiją Midjano šalyje (teritorijoje šiandienos Saudo Arabija), kur jis gyveno, jis žinojo, šioje šalyje taip pat. Jis buvo ten, kad buvo Izraelio iš Egipto, kuris buvo paleisti, nes jis buvo prieš 40 metų žmonių.

Kas Biblijoje sakoma apie Sinajaus kalno vieta?

Galatams 4,25 - Šis agaras yra Sinajaus kalno Arabijoje ir atitinka Jeruzalė, kuris dabar, kaip jis su savo vaikus vergijoje.

Jeigu jūs skaitote šį eilutėmis iš Biblijos, yra baigti Sinajaus kalno yra Arabijos.

Kalno, kuris šiandien mes manome, yra tiesa Sinajaus kalno, yra šiuolaikinio žemėlapiai žinomas kaip Jebel el Lawz. Tai vietos beduinai kalnų dar vadinamas kalnas Mozė.

Flavijus Juozapas rasti Sinajaus kalno

Flavijus Juozapas rašė, kad Sinajaus kalno yra didžiausias kalnas Midjano, kuris yra šalia Al Bad miestą. Al Bad miesto, galite rasti šiandienos žemėlapiai šiuolaikinio ir Jebel el Lawz iš tikrųjų yra aukščiausia kalnų viršutiniame du trečdaliai šalies. Be to, Filonas iš Aleksandrijos - (20 BC-AD 50) rašė, kad ant Sinajaus kalno buvo įsikūręs į rytus nuo Sinajaus pusiasalį ir Palestinos pietus.

Al Bad ir Jethro mieste

Kaip mes rašė istorikas Juozapas Flavijus rašo, kad Sinajaus kalno yra šalia Al Bad miestą. Pažvelkite į žemėlapį galerija, kurioje galite tikrai rasti Al Bad miestą. Be to žemėlapyje miestą yra vieta, vadinama JETRO. Kai žiūrime į Bibliją mes sužinome, kad Mozė, kai jis gyveno tremtyje šalies Midjano Jethro vedęs dukterį. Jethro buvo Mozė tėvas-in-Taigi.

Mes Biblija įrašus, istorikai ir gidai, žemėlapiai įrodymų, kad Sinajaus kalno yra Saudo Arabijos teritorijos momento.

Jaudulio aplink Sinajaus kalno Jebel el Lawz rasta 20 archeologinių atradimų, Biblija nurodo. Sinajaus kalno, Jebel el Lawz didelių apylinkėse 40 km2. Aplink šio kalno galėjo būti jokių problemų surinkti didelį skaičių žmonių su savo galvijų ir įranga, reikalinga išgyventi. Aplink kalnai rasta daug archeologinių radinių rodo, kad kadaise apsistojo daug žmonių.

Leidžia pažvelgti į kai kuriuos užuominos, kad buvo nustatyta ir taškas į svetainės autentiškumą.

Rasta perėjimo prie Raudonosios jūros

Plokštuma

Aukščiausias kalnas rajone,

Orientacija į rytus

Atsižvelgiant į Midjano krašto

Milžiniškas vietos kempingas

Piešimo ribas aplink kalną

Sudegė iš Sinajaus kalno viršų

Vietoj 70 vyresnieji ant Sinajaus kalno

Ne kalno papėdėje aukurą

Sanctuarium Aukso veršis

Upės baseino dugno nuo kalnų, erozijos

Akmenų ratą

Elijahs urvas

Uoliniai vilko

Girnos

Lieka 12 stulpelių kamených

Likusių nuo šulinių

Eglės Oasis - 12 vandens šaltinių

Refidim - Krekingo rock, kuriuos Mozė nukentėjo, plauti lovio, erozija

Vietos tradicijos, kad kalbėti apie Mozės kalno

Ryšys su pavadinimu (Hurab / Horebo)

Svetainė yra labai arti, kai labiausiai tikėtina, gyveno Jetras, Mozės uošvis,

Į kitą straipsnį, kai šie vadovai, kurie patvirtina apie Jebel el Lawz svetainės autentiškumą, susiliejęs nekilnojamojo Sinajaus kalno.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos archeologija

Nojaus Arka buvo nustatyta, patvirtinančio, kad Turkijos vyriausybė

1_archa_noemova.jpg Turkijos vyriausybė atliko tyrimus su archeologų į Nojaus Arka svetainės Ararato kalnus. Moksliniai tyrimai patvirtino, kad sena Ron Wyatt ir jo kolegos. Įkurta šioje vietoje naujas gamtinis rezervatas, Nojaus arka m. ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 418480x
Rekomenduojama

Atidarymas Biblijos miestai Sodoma ir Gomora

40_12_sodom_and-gomorrah.jpg Sodoma ir Gomora, Biblijos miestai sunaikinti serijos.Visi žino, posakiu tikrai Sodoma Gomora, kai kalbame apie kažką labai gėdinga. Kur tai sakydamas kilmės, kilęs atsitiktinai ar turėti tvirtą pagrindą? Ši sąvoka negali ...
Pridėta: 20.09.2010
Parodymų skaičius: 486229x

Švartavimosi ir buksyravimo pakabukas akmenys - Nojaus arka

11_anchors_stone.jpg Kai lankotės Nojaus Arka svetainėje 1977 m. vasarą, Ron Wyatt rasti jo sūnus keletą masinių senovės akmens. Šie akmenys yra pramušta, tai inkaro akmenys. Akmenys dėvėti kryžių su aštuonių ikonografiją pavaizduotas ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 180486x

Įkurtas kniedės ir suakmenėjęs medis - Nojaus arka

44_nyt_1.jpg Apie 16 rugsėjis 1987 buvo analizuojami dalykų, kurie buvo nustatyti kaip (borto medienos sijos). Galbraith laboratorija Tenesis Knowville išbandyti šiuos pavyzdžius. Analizės rezultatas parodė, kad Patikrinus atrinktus audito pavyzdžius iš išorės, ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 181051x

Exodus - Nuweiba

168_nuwayby_al_muzayyinah.jpg Nuweiba (arabų kalba: نويبع) yra pakrantės miestas rytinėje Sinajaus pusiasalio. Įsikūręs ant Akabos įlankos pakrantėje.Nuweiba yra už Nuwayba'al Muzayyinah arabų akronimas, reiškiantis "atvirų vandens Mozė." Jis pateikė arabų pavadinimas Taip yra ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 184865x

Lt.AmazingHope.net - Teisė Sinajaus kalno - Jebel el Lawz buvo rasta Arabija