Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Svarbų susitikimą mūsų priešas

Biblijos Faktai

495_zabava.jpg

Svarbų susitikimą mūsų priešas

Pridėta: 12.10.2011
Parodymų skaičius: 140429x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Kas Šėtonas planuoja? Kaip mes, krikščionys, nori gauti? Pagalvokite apie šias linijas, Jim Hohnberger parašė savo knygoje "Escape Dievui. Šis aiškinimas nėra toli nuo tiesos, ir kiekvienas iš mūsų bus tikrai rasti, kad jo silpnoji vieta. Tačiau nepasiduokite ir sukurti tikrai tik savo gyvenimo Jėzaus Kristaus. Paklauskite savęs: rodyti Kristaus jūsų gyvenime? Mes gyvename kaip Kristus? Mes kalbame kaip Kristus? Ir visi mes norime būti kaip Kristus? Jei ne, Šėtono susitikimas buvo sėkmingas iki šiol.

Jų rinkimo buvo didžiausias pasaulyje kada nors matė. Iš visų žemės kampelių atvyko įbauginti delegatų, buvo pavojuje sunaikinimas. Šį vakarą bus tęsti savo darbą klavišą. Jis organizuoja jų savotiškas lyderis. Delegatų kalbėti tyliai viena kitai ir pakartotinai išreiškė viltį, kad kas nors keisis situacija. Galbūt jis pasiekia atstovas vakare.

Tol, kol jūs prisiminsite, buvo jų lyderis. Ir kiekvienas nori imituoti. Jis turi tiek. Savo meilę ir ištikimybę. Bėgant metams tapo jų Dievu. Didžioji plojimais delegatai ne spontaniškai, kai jie rodomi prieš juos ir užima savo vietą ant scenos. Jis žiūri į jūrą nori, aukštyn apverstą veidus, ir kaip politikas, sočiųjų minios pripažinimą. Kaip plojimai ramus, giliai įkvėpk ir prasideda.

"Klausykite, jūs velniai! Jūs negalite uždrausti krikščionys eiti savo bažnyčių. Jie ten! Jūs negalite nustoti tikėti jų doktrinos ar skandavo jų maldas. Jie tai padaryti! Mes turime pakeisti mūsų taktika, jei mes mėgautis sėkmės Laikas yra raktas į sėkmę, mano draugai. Mes leidžiame jiems doktriną, savo maldas ir apsilankymų bažnyčių, jei mes kontroliuoti savo laiką. Laikas yra pagrindinis ingredientas, nes be jo niekada rasti taupymo ryšį su Kristumi ", jis sakė, ir Zjadliwie ikrai paskutinis žodis.

Šėtonas tęsė: "Ar manote, kad jie yra saugomi dar kontroliuoti savo laiką ir jie tampa mūsų, kaip tiems, kurie niekada nustatyti snukio bažnyčioje Kaip tai atlikti tiesiog įdarbinti tik esminius gyvenimo ir užpildyti jų protus nesuskaičiuojamos planus... skatinti juos praleisti, praleidžia, praleisti ir tada dirbti, dirbti, dirbti, todėl gali tekti sumokėti. Pripildykite jų pašto dėžutes siūlo kredito korteles galės mokėti už viską.

Išmokyti juos, kad džiaugsmas ateina iš dalykų Klauskite vyrai dirba aštuoni, dešimt, dvylika valandų per dieną, šešias ar septynias dienas per savaitę. Tegul dvi darbo vietas, jei reikia. Padaryti aišku, jų žmonos, tai reikia į darbą. Pasakykite jiems, kad nėra kito būdo, jei jie nori išlaikyti savo šeimos standartas. Tada taip, kad žmonos ilgai dirbo, turėjo daug atsakomybės namuose vakare ir neturėjo jų sutuoktiniams ar vaikams, energijos.

Ginčai skatinti proto visus, išgirdo Jėzaus šnabžda į jų sąžinę. Kiekviename namų ūkyje, darbo vietoje ir prekybos duoti pylos savo jausmus muziką. Pažeisti, yra blogų naujienų kiekvieną dieną, visur jus ruožtu. Naudoti laikraščių, žurnalų, radijo ir televizijos ištisą parą.

Pažeidžia moralinę struktūrą santuokos ir jaunimo jausminga simboliai primena negrynas mintis. Vieta skelbimų lentose, filmai, laikraščių ir žurnalų, ir žinoma televizijos tituliniame puslapyje. Naudokite televizija "pokalbių šou", kaip parodyti labiausiai deviantinio visuomenės nariams jų gyvenamieji kambariai. Leiskite godžiai sočiųjų purvinas detales amoralus elgesys, kol jie pradeda matyti blogį tik kaip kita alternatyva.

Leiskite jam spręsti nesąmonė, smulkmeniškumo ir pasaulio problemas. Analizuoti klaidas turtinga ir garsi. Pasukite savo protą nuo sunkių gyvenimo realijas veltui tikisi, lažybų, loterijų ir kazino. Užpildykite lentynos knygų ir žurnalų. Vidutinis laikas, ir daugiau laiko jie praleidžia skaitydami, tuo mažiau laiko jie praleidžia su Dievu. Užpildykite savo namų kompiuterį ir pašventino juos elektroninių pasaulyje, kur mes kontroliuoti dauguma šaltinių. Siųskite jiems daug elektroninių laiškų. Panardinkite juos "sutraiškyti", niekada nesibaigiantis informacijos. Duok jiems "Notepad" dirbti nuolat. Įsitikinkite, kad kiekvienas turi mobilųjį telefoną, įskaitant vaikus.

Užpildykite dienų telefono skambučius, naujienų, sporto ir muzikos. Užpildykite savo abejotinos CineStar filmo žanras. Padaryti užimtas socialinę ir politinę sritis. Duok jiems bevielio ryšio ir radijo telefonai, lengviau išlaikyti kalbėti. Pasirūpina, kad jų telefoninių atsakiklių mašinos buvo perkrautas su pranešimais.

Įtraukti vaikų veikla, sporto programose mokykloje ir po pamokų, šokis, baletas, skautų, klubų, muzikos pamokos, šalys ir šalis. Stresas daugėja namų darbus anksčiau ir anksčiau amžiaus. Siųsti juos medelynuose ir programas, skirtas mažiems vaikams ir atskirti juos nuo tėvų įtakos. Leiskite jiems gyventi taip daug, išskyrus, kad nieko daryti su savo mama ar tėtis, kai jie užaugtų. Stresujte juos ieškoti pabėgti į seksualinę veiklą, buvo naudojami cigarečių, alkoholio ar kitų narkotikų.

Skatinti suaugusiųjų perdėti savo poilsio. Siųsti juos brangu atostogauti, kuri tada Mozolnie grąžinta. Nustatyti jų hipotekos ir daugiau darbo visų rūšių paskolų naštą ir turėjo laiko savo šeimai. Leiskite eiti, eiti, eiti, grįžti iš savo poilsio išnaudotos, išsiblaškęs ir nepasiruošusi kitą savaitę. Neleiskite jiems eiti į kaimą. Vietoj to, siųsti juos į pramogų parkai, sporto renginiai, koncertai ir kino teatruose. Tegul jūsų šūkis šį pareiškimą: Švent pakankamai sumažėję pakankamai prastas, vėl!

Jei galite išvengti šių spąstų, naudoti juos prieš savo bažnyčią. Duok jiems tiek ministerijos, atsakomybę ir problemų spręsti, kad praleisti laiką gerus darbus. Kai jie susirinko dvasinė bendruomenė, implicating paskalų ir žemo kalbos, kad paliko, neramus sąžines ir permainingas emocijas. Kad krizė po krizės į savo bažnyčiose, būti įdarbintas pateikti gaisrus ir liko jiems nėra laiko Evangelijos liepsna uždegti savo širdyse. Paskatinti juos studijuoti doktrinas ir Evangelija. Gali dalyvauti seminare, galva didelė bažnyčia konferencija.

Supaprastinti kelias dideliems nacionalinės bažnyčios susirinkimų reformą. Įsitikinkite, kad pirmosios derybų dėl šeimos statuso, apie šeimos vertybes. Tada dirba didelių socialinių klausimų, kaip abortas. Tegul jų konservatyvaus gyvenimo būdo. Tačiau be visų kainų ir laikykite jį kokiu nors būdu, kaip nusidėjėliai, kai jiems reikia išganymo ir pereiti prie Biblijos ir Dievo. Jei jis, mums visiems buvo prarasta. Laikas yra mūsų didelių patrankas ir didžiausias mūsų draugas, mano draugai. Naudokite jį protingai ir leisti žmonėms miegoti ilgiau jų melo. Tada su mūsų bažnyčios ir mes pasaulio įgyti amžinąjį pergalės! "

Abiem rankomis, ragindamas savo minions Šėtonui: "pergalė pergalė pergalė!" Aidas ir šį įdomų posėdžio rezultatai šiandien ateiti pas mus. Tai svarbus klausimas! Gal aš atspėti visas detales, tačiau teisėjas rezultatai. Blogio angelai nuėjo nekantriai patenkinti savo tvarkaraštį. Visi dirbo krikščionis turi būti įdarbintas, dirba, dirba ir skuba čia ir ten. Mes ne gyventi paprastą gyvenimą, mano draugai. Mūsų gyvenimas yra per daug žmonių. Visos sistemos variklio varomą. Jis buvo velnio šią schemą sėkmingai?

Šėtonas pavyko gauti visą pasaulį į greitai judantį traukinį. Šis traukinys vyksta vis greičiau ir greičiau su kiekviena diena. Šėtonas nenori sulėtinti šį traukinį, todėl, kad kažkas gali būti išklausytas. Šis traukinys, aš praleido daugiau nei trisdešimt metų mano gyvenime, ir nieko aš nežinojau apie šią kelionę.

Šaltinis: knyga Hohnbergera Jim - "Pabėgimas į Dievą" galima rasti čia: Ar pasakojimas apie tai, kaip krikščioniškoji šeima išvyko konkurencijos sėkmė siekiant rasti tikrąjį krikščionybės ir paprastą gyvenimą.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Kuo mes tikime - 1 Bibliją, Šventąjį Raštą

104_cemu_verime_1_bible.jpg 1 - Biblija, Šventasis RaštasBiblija, Senasis ir Naujasis Testamentas, yra Dievo žodžio rašyti. Skiriamas Dievo įkvėptas per Dievo šventųjų žmonių, kurie kalbėjo ir rašė po Šventosios Dvasios įtakos. Šiuo žodis Dievas ...
Pridėta: 16.09.2010
Parodymų skaičius: 125324x

Kodėl yra blogis?

59_snake.jpg Aš tikiu, kad jūs visi sutinkame, kad mūsų šalis yra blogis. Yra labai stipri ir aktyvi.Kur jie atsirado? Kodėl?Biblija kalba apie maištą prieš Dievą danguje. Torchbearer galingą angelą - Liuciferis norėjau ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 130767x

Ką Paulius kai jis sako, niekas neturi teisės smerkti jus už šeštadienį?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Turime pripažinti svarbų dalyką. Žydų neraugintą duoną vadinamas atostogų, atostogų trimitai, Atpirkimas šventės ir kitų švenčių, kurios buvo prefigured ateina šeštadienį Mesijas!Kolosiečiams 2, 13 - 17 - Taip, net tu, negyvas ...
Pridėta: 18.02.2011
Parodymų skaičius: 119244x

Kuo mes tikime - 4 "Human Nature

166_cemu_verime_prirozenost_cloveka_bible.jpg 7. Human NatureVyras ir moteris buvo sukurtas pagal Dievo paveikslą, individualumą, ir aprūpintos gebėjimą mąstyti ir veikti laisvai. Nors jie buvo sukurti kaip nemokamai būtybės, yra priklausomi nuo Dievo gyvenimo ir ...
Pridėta: 07.10.2010
Parodymų skaičius: 98307x

Kodėl religinės žmonės turi kentėti?

193_trpici_verici.jpg Žinoma, jūs kada nors susimąstėte, kodėl tiek daug kančių pasaulyje. Taip, mūsų šalis dabar valdo blogio kaip Šėtonas, kuris buvo nuverstas mūsų šalyje. Jis yra čia vadovauti kovai su Dievo tauta ...
Pridėta: 29.10.2010
Parodymų skaičius: 114938x

Lt.AmazingHope.net - Svarbų susitikimą mūsų priešas