Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Super saulės audros, 2013 m.

Dabartinis pasaulio įvykių

163_solarni_super_boure.jpg

Super saulės audros, 2013 m.

Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 168468x
Temos: Dabartinis pasaulio įvykių
PrintTisk

Super saulės audros sukels grėsmę Žemės infrastruktūros 2013 m.

2013 m. grėsmė NASA Žemės stiprus saulės aktyvumas, kuris gamina super saulės audros gali paralyžiuoti tiek ryšio ir navigacijos palydovų, bet ir elektros energijos, transporto ir bankų sistemoms, ir asmens elektronika, tokių kaip kompiuteriai ar mobilieji telefonai paskirstymas.

Saulės energija kyla ir patenka į ciklus apie 22 ilgus metus. Tuo pačiu metu iš raketos didėja ir mažėja numeris ciklų vienuolika metų. Ir 2013 m., baigiant dviejų ciklų ne vieną kartą. Derinys, atrodo, veda į super saulės audra indukcija, lydimas didelio radiacijos.

Kaip šios kaupimo rezultatas gali paveikti didelė dalis pasaulio nesėkmių elektros energijos tiekimo į daugelį mėnesių. Ekspertai pažymi, kad, ypač Didžiosios Britanijos ir Šiaurės šalys sąlyginai silpnos elektros tinklų.

Panašūs susitarimas buvo anksčiau, bet niekada žmonijos istorijoje nebuvo taip priklausoma nuo elektroninių prietaisų, kurie gali perkrauti milžinišką dozę radiacijos ir išmeskite.

"Mes žinome, kad ateina, bet mes nežinome, kiek tai bus blogai", "The Telegraph" citavo svetainę direktorius NASA padalinys sutelktas į Richard Fisher Skm fizika. "Be to naudojama kaip ryšio įrenginys, kaip antai palydovai ir navigacija automobiliams, oro transportas, bankų sistemos, kompiuteriai, visi elektronika. Dideli plotai yra be elektros ir atlyginti žalą bus sunku, ir reikalauja daugiau laiko."

Tai labiausiai rimtas įspėjimas dar, kad NASA paleistas dėl Saulės aktyvumo.

Šaltinis: http://www.novinky.cz/

KOMENTARAI

Kad saulė pradeda deginti daugiau apie nebegali kalbėti. Saulės spinduliai tampa ryškesnis ir pasaulinio atšilimo sąvoka jau žino beveik kiekvienas. Bet ką mes galime iš prieš Jėzaus Kristaus atėjimas saulės laukti Biblijoje.

Atvirai Jono 16,8 - ketvirta išliejo savo puodelį į saulę ir lėmė žmonių ugnis. Žmonės buvo deginimas didelė šilumos ir piktžodžiavo Dievo vardas, kuris turi galią šių nelaimių, jie nėra gailėtis duoti jam šlovę.

Mt 24, 33-35 - tik pamatyti visa tai, žinau, kad jis jau arti, kad jau duris! Iš tiesų sakau jums: ši karta nepraeis, prieš visa tai vyksta. Dangus ir žemė praeis, o mano žodžiai niekada nepraeis.

Mt 24 skyriuje kalbama apie visus dalykus, kurie turi būti prieš Jėzus vėl ateis savo šlovėje ir Šėtono valdžia arti mūsų Žemę.

Aš nesakau, kad ši Biblija pranašystė, ji tiesiog vyksta tais metais, kurių NASA sako. Tiesiog noriu pabrėžti, kad vienas turi pralaimėti.

Visos Biblijos ženklai yra įvykdyti, kai ateis Viešpats Jėzus Kristus yra jau labai arti. Prisijunk ir ruoštis dieną, o dar yra laiko!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Dabartinis pasaulio įvykių

Netrukus su didžiule finansine krize yra neišvengiamas

478_graf-down.jpg Visas pasaulis susiduria su vis didesnį finansinių problemų. Daugelis žmonių pradėjo suvokti, kad šis užburtas ratas didžiulė valstybės skola neturi vadovauti. Tai tik trumpas laiko klausimas prieš finansų sistemos išsekimas ir ...
Pridėta: 13.09.2011
Parodymų skaičius: 159663x

Maldos naudojimo ir Šventosios Dvasios išliejimu - 777

424_777prayer.jpg Naujojo Testamento Bažnyčia stipriai įtakojo pasaulį su gera žinia iš Evangelijos į vieną karta. Prisipildė Šventosios Dvasios Naujojo Testamento tikintiesiems dalyvaujant pasidalinti žinutę tiesos nukryžiuoto ir prisikėlusio Viešpaties su šimtais tūkstančių ...
Pridėta: 08.05.2011
Parodymų skaičius: 199389x

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 204730x

Buvęs popiežiaus Jono Pauliaus II. bus paskelbtas šventuoju - Ką Biblija?

316_vatikan.jpg Dabartinis popiežius Benediktas XVI patvirtino dekretą, kuriame yra jo pirmtakas Jonas Paulius II. pripažįsta, vykdymo stebuklas. Tai gali būti buvęs popiežius oficialiai palaimintuoju. Pripažinimas stebuklas yra reikalingi beatifikacijos mirusiojo. Jonas Paulius ...
Pridėta: 18.01.2011
Parodymų skaičius: 146725x

Badas pasaulyje

158_hladomor_ve_svete.jpg JT: Taškų alkanas pasaulyje viršija vieną milijardą ir dėl ekonominės krizėsMaisto ir ekonomikos krizės derinys sukėlė badaujančių pasaulyje skaičius viršija vieną milijardą. Palyginti su praėjusiais metais, padaugėjo 100000000-1020000000, sakė Maisto ir ...
Pridėta: 01.10.2010
Parodymų skaičius: 305162x

Lt.AmazingHope.net - Super saulės audros, 2013 m.