Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Super saulės audros, 2013 m.

Dabartinis pasaulio įvykių

163_solarni_super_boure.jpg

Super saulės audros, 2013 m.

Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 156435x
Temos: Dabartinis pasaulio įvykių
PrintTisk

Super saulės audros sukels grėsmę Žemės infrastruktūros 2013 m.

2013 m. grėsmė NASA Žemės stiprus saulės aktyvumas, kuris gamina super saulės audros gali paralyžiuoti tiek ryšio ir navigacijos palydovų, bet ir elektros energijos, transporto ir bankų sistemoms, ir asmens elektronika, tokių kaip kompiuteriai ar mobilieji telefonai paskirstymas.

Saulės energija kyla ir patenka į ciklus apie 22 ilgus metus. Tuo pačiu metu iš raketos didėja ir mažėja numeris ciklų vienuolika metų. Ir 2013 m., baigiant dviejų ciklų ne vieną kartą. Derinys, atrodo, veda į super saulės audra indukcija, lydimas didelio radiacijos.

Kaip šios kaupimo rezultatas gali paveikti didelė dalis pasaulio nesėkmių elektros energijos tiekimo į daugelį mėnesių. Ekspertai pažymi, kad, ypač Didžiosios Britanijos ir Šiaurės šalys sąlyginai silpnos elektros tinklų.

Panašūs susitarimas buvo anksčiau, bet niekada žmonijos istorijoje nebuvo taip priklausoma nuo elektroninių prietaisų, kurie gali perkrauti milžinišką dozę radiacijos ir išmeskite.

"Mes žinome, kad ateina, bet mes nežinome, kiek tai bus blogai", "The Telegraph" citavo svetainę direktorius NASA padalinys sutelktas į Richard Fisher Skm fizika. "Be to naudojama kaip ryšio įrenginys, kaip antai palydovai ir navigacija automobiliams, oro transportas, bankų sistemos, kompiuteriai, visi elektronika. Dideli plotai yra be elektros ir atlyginti žalą bus sunku, ir reikalauja daugiau laiko."

Tai labiausiai rimtas įspėjimas dar, kad NASA paleistas dėl Saulės aktyvumo.

Šaltinis: http://www.novinky.cz/

KOMENTARAI

Kad saulė pradeda deginti daugiau apie nebegali kalbėti. Saulės spinduliai tampa ryškesnis ir pasaulinio atšilimo sąvoka jau žino beveik kiekvienas. Bet ką mes galime iš prieš Jėzaus Kristaus atėjimas saulės laukti Biblijoje.

Atvirai Jono 16,8 - ketvirta išliejo savo puodelį į saulę ir lėmė žmonių ugnis. Žmonės buvo deginimas didelė šilumos ir piktžodžiavo Dievo vardas, kuris turi galią šių nelaimių, jie nėra gailėtis duoti jam šlovę.

Mt 24, 33-35 - tik pamatyti visa tai, žinau, kad jis jau arti, kad jau duris! Iš tiesų sakau jums: ši karta nepraeis, prieš visa tai vyksta. Dangus ir žemė praeis, o mano žodžiai niekada nepraeis.

Mt 24 skyriuje kalbama apie visus dalykus, kurie turi būti prieš Jėzus vėl ateis savo šlovėje ir Šėtono valdžia arti mūsų Žemę.

Aš nesakau, kad ši Biblija pranašystė, ji tiesiog vyksta tais metais, kurių NASA sako. Tiesiog noriu pabrėžti, kad vienas turi pralaimėti.

Visos Biblijos ženklai yra įvykdyti, kai ateis Viešpats Jėzus Kristus yra jau labai arti. Prisijunk ir ruoštis dieną, o dar yra laiko!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Dabartinis pasaulio įvykių

Žymiai padidinti žemės drebėjimai numerį!

392_katastrofykont.jpg Nuolat daugėja žemės drebėjimų visoje šalyje. Daugelis žmonių suvokia kaitos ir anomalijų pobūdis ir pradeda suprasti, kad ne viskas yra tvarkoje. Jie supranta, kad kažkas vyksta, kas istorijoje. Kiekvieną kartą, kai ...
Pridėta: 11.03.2011
Parodymų skaičius: 240988x

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 185388x

Žymiai padidinti gamtinių nelaimių skaičius - įspėti mus!

429_zemetreseni_japonsko.jpg Biblija foretells šalies rasite būklė, prieš Jėzaus Kristaus grąža. Žemės bus išnaudotos, ir daug stichinių nelaimių. Žmonės net miršta baimė tikintis, ko pasaulis dar. Daugelis žmonių šiandien supranta, kad mūsų šalyje ...
Pridėta: 12.05.2011
Parodymų skaičius: 168178x

Kas vyksta arabų šalyse - bus dar vienas išvykimas?

370_arabske_zeme.jpg Didelės antivyriausybinių protestų hit per pastaruosius du mėnesius, didelė dalis Artimųjų Rytų. Demonstrantai protestuoja prieš blogos gyvenimo sąlygos, politinės korupcijos, didelio nedarbo, ribojimas žmogaus teisių ir informacijos laisvės.Didžiausias riaušes dabar Lyby. ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 125117x

Netrukus su didžiule finansine krize yra neišvengiamas

478_graf-down.jpg Visas pasaulis susiduria su vis didesnį finansinių problemų. Daugelis žmonių pradėjo suvokti, kad šis užburtas ratas didžiulė valstybės skola neturi vadovauti. Tai tik trumpas laiko klausimas prieš finansų sistemos išsekimas ir ...
Pridėta: 13.09.2011
Parodymų skaičius: 145862x

Lt.AmazingHope.net - Super saulės audros, 2013 m.