Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Super saulės audros, 2013 m.

Dabartinis pasaulio įvykių

163_solarni_super_boure.jpg

Super saulės audros, 2013 m.

Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 153897x
Temos: Dabartinis pasaulio įvykių
PrintTisk

Super saulės audros sukels grėsmę Žemės infrastruktūros 2013 m.

2013 m. grėsmė NASA Žemės stiprus saulės aktyvumas, kuris gamina super saulės audros gali paralyžiuoti tiek ryšio ir navigacijos palydovų, bet ir elektros energijos, transporto ir bankų sistemoms, ir asmens elektronika, tokių kaip kompiuteriai ar mobilieji telefonai paskirstymas.

Saulės energija kyla ir patenka į ciklus apie 22 ilgus metus. Tuo pačiu metu iš raketos didėja ir mažėja numeris ciklų vienuolika metų. Ir 2013 m., baigiant dviejų ciklų ne vieną kartą. Derinys, atrodo, veda į super saulės audra indukcija, lydimas didelio radiacijos.

Kaip šios kaupimo rezultatas gali paveikti didelė dalis pasaulio nesėkmių elektros energijos tiekimo į daugelį mėnesių. Ekspertai pažymi, kad, ypač Didžiosios Britanijos ir Šiaurės šalys sąlyginai silpnos elektros tinklų.

Panašūs susitarimas buvo anksčiau, bet niekada žmonijos istorijoje nebuvo taip priklausoma nuo elektroninių prietaisų, kurie gali perkrauti milžinišką dozę radiacijos ir išmeskite.

"Mes žinome, kad ateina, bet mes nežinome, kiek tai bus blogai", "The Telegraph" citavo svetainę direktorius NASA padalinys sutelktas į Richard Fisher Skm fizika. "Be to naudojama kaip ryšio įrenginys, kaip antai palydovai ir navigacija automobiliams, oro transportas, bankų sistemos, kompiuteriai, visi elektronika. Dideli plotai yra be elektros ir atlyginti žalą bus sunku, ir reikalauja daugiau laiko."

Tai labiausiai rimtas įspėjimas dar, kad NASA paleistas dėl Saulės aktyvumo.

Šaltinis: http://www.novinky.cz/

KOMENTARAI

Kad saulė pradeda deginti daugiau apie nebegali kalbėti. Saulės spinduliai tampa ryškesnis ir pasaulinio atšilimo sąvoka jau žino beveik kiekvienas. Bet ką mes galime iš prieš Jėzaus Kristaus atėjimas saulės laukti Biblijoje.

Atvirai Jono 16,8 - ketvirta išliejo savo puodelį į saulę ir lėmė žmonių ugnis. Žmonės buvo deginimas didelė šilumos ir piktžodžiavo Dievo vardas, kuris turi galią šių nelaimių, jie nėra gailėtis duoti jam šlovę.

Mt 24, 33-35 - tik pamatyti visa tai, žinau, kad jis jau arti, kad jau duris! Iš tiesų sakau jums: ši karta nepraeis, prieš visa tai vyksta. Dangus ir žemė praeis, o mano žodžiai niekada nepraeis.

Mt 24 skyriuje kalbama apie visus dalykus, kurie turi būti prieš Jėzus vėl ateis savo šlovėje ir Šėtono valdžia arti mūsų Žemę.

Aš nesakau, kad ši Biblija pranašystė, ji tiesiog vyksta tais metais, kurių NASA sako. Tiesiog noriu pabrėžti, kad vienas turi pralaimėti.

Visos Biblijos ženklai yra įvykdyti, kai ateis Viešpats Jėzus Kristus yra jau labai arti. Prisijunk ir ruoštis dieną, o dar yra laiko!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Dabartinis pasaulio įvykių

Pasaulio laikas, kaip daug žmonių šiame pasaulyje?

157_world_clock.jpg Nežinote kaip daug žmonių šiame pasaulyje? Norite sužinoti, kiek žmonių gimsta, kiek žmonių miršta per metus, arba tuo momentu? Nori žinoti, kas nusikalstamumo lygis JAV, žalios naftos pasaulio, valstybinės maisto?Check out ...
Pridėta: 30.09.2010
Parodymų skaičius: 266625x

Kinija evangelizuoti likusio pasaulio - judėjimo (atgal į Jeruzalę)

284_china_globus_vlajka.jpg Dėl Grįžti į Jeruzalės vizijos tūkstančių kinų yra pasiruošę mirti. Bent mes turėtume išsiaiškinti, kodėl. Napoleonas yra pasakęs: "Kai Kinija juda, jis keičia pasaulio veidą." Šiandien tie žodžiai tampa realybe dėka ...
Pridėta: 06.12.2010
Parodymų skaičius: 136746x

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 181057x

Kas vyksta arabų šalyse - bus dar vienas išvykimas?

370_arabske_zeme.jpg Didelės antivyriausybinių protestų hit per pastaruosius du mėnesius, didelė dalis Artimųjų Rytų. Demonstrantai protestuoja prieš blogos gyvenimo sąlygos, politinės korupcijos, didelio nedarbo, ribojimas žmogaus teisių ir informacijos laisvės.Didžiausias riaušes dabar Lyby. ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 122590x

Buvęs popiežiaus Jono Pauliaus II. bus paskelbtas šventuoju - Ką Biblija?

316_vatikan.jpg Dabartinis popiežius Benediktas XVI patvirtino dekretą, kuriame yra jo pirmtakas Jonas Paulius II. pripažįsta, vykdymo stebuklas. Tai gali būti buvęs popiežius oficialiai palaimintuoju. Pripažinimas stebuklas yra reikalingi beatifikacijos mirusiojo. Jonas Paulius ...
Pridėta: 18.01.2011
Parodymų skaičius: 130032x

Lt.AmazingHope.net - Super saulės audros, 2013 m.