Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Sodoma ir Gomora - unikalus sluoksnių pelenų ir sieros

Biblijos archeologija

213_1_sodom_and-gomorrah.jpg

Sodoma ir Gomora - unikalus sluoksnių pelenų ir sieros

Pridėta: 05.11.2010
Parodymų skaičius: 312595x
Temos: Biblijos archeologija
PrintTisk
202_sira_test.jpg203_sira_lzicka.jpg204_sira_lzicka2.jpg205_sodom_and-gomorrah.jpg206_4016121850_c04bf8f21e.jpg214_2_sodom_and-gomorrah.jpg208_15_sodom_and-gomorrah.jpg209_dscf0023.jpg210_sg-brim-ball-burn-ring-2.jpg211_sg-still-brimopenlid.jpg212_7_sodom_and-gomorrah.jpg213_1_sodom_and-gomorrah.jpg215_3_sodom_and-gomorrah.jpg217_12_sodom_and-gomorrah.jpg218_analysis.jpg219_ash.jpg220_brimstone01.jpg221_gomora_masada.jpg222_popel.jpg223_sodoma_a_gomora.jpg224_sodoma_a_gomora_1.jpg225_sodoma_a_gomora_2.jpg226_sodoma_a_gomora_3.jpg227_sodoma_a_gomora_sira.jpg229_sodoma_a_gomora_vrstevny_popel.jpg230_sodoma_gomora.jpg231_sodoma_gomora_budova.jpg232_sodoma_gomora_budova2.jpg233_sodoma_gomora_budova3.jpg234_sodoma_sirne_koule.jpg

Daugelis bando ginčytis, paneigti, ginčyti šių nuostabų Biblijos išvadas. Ji tvirtina, kad gamtoje daugelyje vietų yra gryna siera. Taip, sutinku pasaulio pobūdis yra daug vietų, kur yra grynas sieros. Kaip ir "Java", kur ji yra kasamas didelių gabalų vietos kristalinės sieros iš vulkanų. Tačiau svarbu ištirti, kaip siera gamtoje, kas yra jo sudėties ir grynumo. Ir tada tai tikrai palyginti su mėginius iš sieros rasta miestuose.

Gamtoje grynas sieros vulkanas, bet ne smulkių sieros dulkės štampuoto forma. Ugnikalniai yra kristalinė siera didelio grynumo, ramus ir 99%.

Sieros, kuri buvo tose vietose, visus penkis miestus Sodomą, Gomorą, Cebojim, ADMA, soar in fine milteliai suslėgti į sfera sudegė kapsulė. Sieros, kuri nustatoma grynumo iki 98%. Buvo daug sieros mėginių analizę visame pasaulyje. Visi ekspertai, kurie galėjo išbandyti sieros pareiškė, kad mėginiai yra visiškai unikalus. Bandymai gali būti peržiūrėtas į galeriją.

Kai ji buvo išbandyta sieros kiekis Sodomą valstybės bandymų laboratorija, taikymo Čekijos Respublikoje, ponia dėstytoja sakė, kad grynas sieros pamačiau šį įrašą vadinama ferrosulphur, kuris iš dviejų elementų junginys, ir ten buvo tik 46% sieros grynumas ir kad jis buvo labiausiai pasakoti.

Į pobūdį, sieros dulkės atsiranda 40-60% maksimalios kokybės, grynumo. Niekur pasaulyje nėra dulkių sieros, pavyzdžiui, indėlių kokybės penkių miestų.

Ar tai tikrai būtina išskirti vulkaninės sieros = kristalinio sieros, pasaulyje daug ir jis yra didelio grynumo. Sieros miltelių pavidalo gamtoje yra tikrai aukščiausio grynumo 40-60%. Šis faktas patvirtina, bet geras vadovėlis geologija.

Visų penkių miestų indėlius buvo rasta sieros smulkių sieros dulkių pavidalu suspaustas į kamuoliukus, virvė ir sudegino aplink ringą ir įdėtų į pelenus.

Surasta presuoti milteliai sieros Sodoma ir Gomora yra kokybė 98% pasaulio niekada toks tyras, sieros milteliai nėra.

Iš ugnikalnio regionų visame pasaulyje minima jau kristalinės sieros. Leiskite gryna siera Pompėja, Filipinai, ir tt, nes ten buvo didžiausia ugnikalnių išsiveržimus ... ir jūs žinote, kas ten ..? Nieko! Be Sodoma, net menkiausios užuominos apie vulkanų išsiveržimus, ir dar yra pelenai ir sieros miltelių didelio grynumo.

Sieros Sodoma, yra unikali, nes ji yra dulkių, yra sandarus paketas yra uosio ir vadinamasis žiedas degimo, reiškinys, kad pasaulis niekada rasti jį. Tai geležies lakštų lydymosi poilsio, bet ne iš išorės į vidų, kaip būtų galima tikėtis tokių dalykų, bet tai iš vidaus į išorę. Tai rodo, kad sieros išsilydo į kažką ir pradėjo priešakyje aukštos

Aš pabrėžiu, kad šios išvados yra unikalios šiame pasaulyje ir įtikinamai įrodyti, kad Sodoma ir Gomora buvo rasti!

Niekur šiame pasaulyje nebuvo rasta smulkių sieros dulkės štampuoto viduje kapsulė kamuolys, aplink ratą ir Spaleny nematomas pelenai. Tik čia pagal Jordan prie Negyvosios jūros, kur, pasak Biblijos, tai įvykis.

Ar vulkaninės kilmės svetainę?

Pažvelkime Pompėja, Neapolio provincijoje, buvo sunaikinta ugnikalnių Fury į vulkanas Vesuvius miesto. Kai pelenai krito ant miesto, viskas buvo padengta pelenais. Bet pats miestas liko išsaugota. Kai rasti, pašalinti pelenai ir akmens sienoms, net spalvos mozaikos ir piešiniai. Tai vulkaninės veiklos rezultatas.

Tai Sodomos ir Gomoros atsitiko. Vietoj pelenų danga miesto ir visi šie veidai pelenais. Tai yra kažkas visiškai kitoks nei ugnikalnių veikla. Tai buvo ne rasti jokių kitų griuvėsiai pasaulyje. Archeologai rado daug prarado pasaulio miestų, bet nė vienas buvo atstatomi pelenais.

Testai mėginių ir bandinių rezultatų.

Daugelis bandinių tyrimus, paaiškėjo, kad iš tikrųjų sieros miltelių. Sieros, kuri yra iki 98% grynumo.

Ron Wyatt turėjo padaryti mėginį galima Galbraith laboratorijos iš Tenesio. Buvo nustatyta, kad mėginiai yra tikrai sieros ir visiškai unikalios sudėties ir kokybės.

Stetson universiteto Gillespie muziejaus mineralų, Floridos valstijoje, kuri yra didžiausias privatus mineralų kolekciją pasaulyje. Paklaustas, sieros, pavyzdžiui, sieros mėginio savo kolekcijoje niekada mėginį.

Vyriausiasis geologas už Virdžinijos valstijos universiteto pareiškė, kad sieros niekada nematė taip gerai detalumo.

Taigi mes turime aiškius ir patikrinamus įrodymus, pavyzdžiui, kad sieros sudėties ir kokybės nerasta niekur kitur nei tose vietose, penki prarado miestai pelenais.

Pažvelkime dar tai, pelenais, iš kurių visi šios svetainės yra sudarytas. Kai vietoje ir atidžiai perskaityti vietos kraštovaizdžio pamatome, kad visoje šalyje yra pagamintas iš įvairių medžiagų nei šių penkių miestų. Aplink miestą yra tamsus ir miestai yra šviesa, nes jie yra iš pelenų. Supančio kraštovaizdžio yra skaliste, uolų.

Pelenai indėlių plotas sudaro kalcio karbonatas ir kalcio sulfatas. Vietovėje dominuoja kalkakmenio uolienos indėliai. Sudėtis yra būtent tai, ko mes tikimės, kai kalcio yra sudeginti su siera.

Apdegusių pastatų, yra pagaminti iš klijuotos uosio, jūs galite apžiūrėti galerijoje. Norėdami generuoti sluoksnių pelenų, medžiaga turi praeiti pro didelės šilumos. Procesas, kuris generuoja sluoksnių pelenų vadinamas šiluminio jonizacija. Molekulių skirtingų medžiagų yra jonizuotas, atskirtos viena nuo savo teigiamą arba neigiamą krūvį kitų. Jonai įvairių medžiagų deginimo metu sutartis, ir išplėsti, o tai iškreipia liepsna. Temperatūra procesas, 2000-5000 ° C intervale. Tai temperatūra, kad pasakojama medžiagų, kurie buvo miestuose. Klinčių, aukso, geležies ir kt Viskas buvo taip visiškai sudegė.

Moksliniai tyrimai R. Wyatt pareikštas kvapą atradimas. Jis atrado, kad medžiagos, kurios dega sieros, pelenų, pagamintos kaip atliekos. Šis pelenai yra sunkesni už originalią medžiagą sudeginti. Šis faktas paaiškina, kaip šį miestą galima laikyti visą 3960 metų!

Check out, ką ji galėtų padaryti su sieros šaukštą, žaismingai su savo patarimais ir sudegino jį galeriją.

Galiausiai, aš noriu duoti jums keletą klausimų, kad gerai galvoti už jus.

Kaip tai įmanoma, kad svetainių rasti štampuoto smulkių miltelių su grynumo sieros iki 98%, kai randamas gamtoje buvo šios didžiausios grynumo sūris tik 40-60% viršūnė?

Kaip patekti į šias vietas didžiulį kiekį sieros rutuliai, kurie yra spaudžiamas iš švelniavilnių sieros milteliai viduje kapsulės, apdegusių aplink ringą ir įdėti į pelenus?

Kaip tai įmanoma, kad pasaulis yra tik penkiose vietose taip ieško, laminuotos pelenai ir šiukšlinas su nesuskaičiuojamais sieros kiekis kamuoliukų?

Kaip tai įmanoma, kad greta šių penkių miesto vietose nėra Pelenai Sieros kamuoliukų? Tiesiog ant uolų, akmenų ir dykuma?

Kaip tai įmanoma, kad šių vietų visi penki yra laminuotas pelenų, kuris kyla tik dėl šilumos jonizacijos, pridedama 2000-5000 ° C temperatūroje?

Biblija pasakoja apie penkis miestus sunaikino siera, Dievo teismas. Sieros pagal Bibliją lijo ant miesto ir pasuko viską į pelenus. Biblija sako, kad miestas buvo prie Sidi slėnyje, Negyvoji jūra šiandien. Kaip Biblija sako, buvo nustatyta tik penkiose vietose pavartyti punktyras su daugybę pelenų sieros kamuoliai yra įvairių dydžių.

Moksliškai nėra geologinės paaiškinti šį reiškinį, nors daugelis tai daro. Todėl, bandant paslėpti Biblinis pasakojimas tiesa, aš negaliu sutikti, kad Biblija yra knyga įkvėpė Dievas, mūsų kūrėjas.

Jūs žinote, mokslo sąvoka? Kiekvienas jį labai gerai šiuo metu žino. Mokslas yra verslas, turėtų patikrinti, ar iš Biblijos autentiškumą sumažės šio mokslo ir daugelis mokslininkų prarastų labai pelninga darbą. Visi evoliuciją, kosmoso tyrimų ir įtūžį teorijų taptų viso pasaulio prasmės. Kadangi Biblija aiškiai sako mums mūsų ištakos, kas mes esame, kur einame po mirties, kas yra mūsų gyvenimo tikslas. Biblija nereikia raketų mokslas tiesiog grynas sąžiningas širdies.

Atminkite, kad Biblija yra tiesos ir meilės, galios ir vilties amžinojo gyvenimo šaltiniu. Tikėjimas Jėzumi Kristumi ir jo pagarba meilės tiesiog mums suteikė amžinąjį gyvenimą nemokamai teisė.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos archeologija

Exodus - Raudonosios jūros kirtimo

118_haas1.jpg Exodus - Biblijos perėjimo prie Raudonosios jūros Izraelio tauta.Iš Biblijos Išėjimo knygoje randame vieną iš labiausiai įtikinamų istorijų. Ši istorija pasakoja apie izraeliečių klajonių iš Egipto į Pažadėtąją žemę. Šiuo ilgą ...
Pridėta: 16.09.2010
Parodymų skaičius: 338004x

Įkurtas kniedės ir suakmenėjęs medis - Nojaus arka

44_nyt_1.jpg Apie 16 rugsėjis 1987 buvo analizuojami dalykų, kurie buvo nustatyti kaip (borto medienos sijos). Galbraith laboratorija Tenesis Knowville išbandyti šiuos pavyzdžius. Analizės rezultatas parodė, kad Patikrinus atrinktus audito pavyzdžius iš išorės, ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 181048x

Aukuras Nojaus šeima

23_noah.jpg Netoli kaimo buvo nustatyta Erzap Aukuras Nojaus šeimos. Aukuras buvo pastatytas Nojaus šeima po potvynio, kuris buvo paaukotas Dievui.Pr 08:20 - kai Nojus pastatė aukurą ir, paėmęs iš visų švarių gyvulių ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 167706x

Sodoma ir Gomora - Flavijus Juozapas, žydų karo

176_flavius_josephus.jpg Kas buvo Flavijus Juozapas?Iosephus arba Juozapas gimė maždaug metus 37/38 Jeruzalėje, mirė maždaug 100 metams Romoje. Originalus pavadinimas Joseph Ben Matitjahu. Jis buvo mokslininkas ir istorikas, parašęs labai svarbi pastaba apie ...
Pridėta: 13.10.2010
Parodymų skaičius: 231387x

Atidarymas Biblijos miestai Sodoma ir Gomora

40_12_sodom_and-gomorrah.jpg Sodoma ir Gomora, Biblijos miestai sunaikinti serijos.Visi žino, posakiu tikrai Sodoma Gomora, kai kalbame apie kažką labai gėdinga. Kur tai sakydamas kilmės, kilęs atsitiktinai ar turėti tvirtą pagrindą? Ši sąvoka negali ...
Pridėta: 20.09.2010
Parodymų skaičius: 486226x

Lt.AmazingHope.net - Sodoma ir Gomora - unikalus sluoksnių pelenų ir sieros