Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Siela, kuri negali būti nužudyti - Matas 10,28

Kas yra mirtis?

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg

Siela, kuri negali būti nužudyti - Matas 10,28

Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 181942x
Temos: Kas yra mirtis?
PrintTisk

Mt 10,28 - Nebijok tų, kurie žudo kūną, bet negali užmušti sielos. Atvirkščiai, kurie Jo bijo, kurie gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare.

10 skyrius Mato Evangelija, Jėzus kalba apie 16 eilėraščių iš vargų, kurie ateina į jo pasekėjų. Jis kalba apie juos, kad žmonės gali būti šiame gyvenime, bet jų galia yra ribota. Jėzus nurodo, skirtumas, kuris egzistuoja tarp "žudymas institucija" ir galutinis katastrofos, kad sukels Dievas.

Tas pats dalykas yra pagal Matą 10,28, Lk taip sako.

Lk 12,4-5 - jūs, mano draugai, aš sakau: Nebijokite tų, kurie žudo kūną, ir tada jie neturi nieko daugiau. Aš jums parodysiu, kam jums baimę: Jo bijo, kurie, kai žuvo, turi galią įmesti į pragarą. Taip, sakau jums, kad yra baimė.

Mes matome čia, kad Jėzus susieja mirties, kurie daro įtaką visiems vyrams, ir vienu galutiniu mirties tiems, kurie ne atgailavo skirtumas. Žmonės gali tik sukelti tikinčiųjų pirmoji mirtis, bet ne kitų!

5,29-30 Pagal Matą - bus "pragaras" išmesti visą kūną, unrepentent nusidėjėlis. Pagal Mato 10,28 žuvo į pragarą, kūnas ir siela. Jėzaus ir pranašų žodžiai yra aišku, kad blogis nebus kenčia amžinai, bet, kad ateis diena, kai visi bus sudeginti ir mirti.

Mt 5,29-30 - viliojanti, jei jūsų dešinę akį, shucks juos ir užsnūsti. Tai geriau jums prarasti vieną iš savo vyriškumą, nei jūsų kūnas bus įmestas į pragarą. Norėtųsi, kai jūs savo dešinę ranką nukirto ir upuść jį. Tai geriau jums prarasti vieną iš savo vyriškumą, nei jūsų kūnas yra prarastas pragarą.

Mt 13,40-42 - Kaip piktžolės yra renkami ir paskui sudeginti ugnies, todėl jis bus pasaulio pabaiga. Žmogaus Sūnus išsiųs savo angelus, ir kurie buvo atrinkti iš Jo karalystės visus šokiruoja, nes tie, kurie blogio, ir mesti juos į ugnies krosnį. Čia bus verksmas ir dantų griežimas.

Mt 13, 49-50 - Tas pats įvyks ne pasaulio pabaiga: angelai išeis, atskiras nuo teisiųjų blogis ir įmesti į ugnies krosnį. Čia bus verksmas ir dantų griežimas.

Ar asmuo turi nemirtingą sielą klausimą, gali atsirasti tik jei neteisingai žodį mes suprantame, siela ir suteikia jam tam tikra prasme iš pradžių nebuvo skirti.

Body + Dvasios = Siela (gyvenimo)

1 Kor 15,45 - Kaip yra parašyta: "Pirmasis žmogus Adomas tapo gyva siela"

Nepamirškite, kad graikiško žodžio "Erotas ir Psichė", kuris dažnai verčiamas kaip sielos, be kitų priemonių, taip pat -. Gyvenimas

Persekiojimo gali nužudyti krikščionys, tačiau jie negali žada imtis savo gyvenimą. Taip pat buvo tvirtai įsitikinę, kad apaštalas Paulius.

Rom 8,38-39 - aš tikiu, kad mirtis, nei gyvenimas, angelai, nei demonai, dabartis, nei ateitis, visų galių, aukštis, nei gylis, nei kažkas daugiau nei visa kūrinija gali atskirti mus nuo Dievo meilės Kristuje Jėzaus Kristaus, mūsų Viešpaties!

Biblija kalba apie prisikėlimą ir naują gyvenimo viltį po antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus, kuris nugalėjo mirtį. Mes negalime imtis vieno eilėraščio, kuris gerai suprantami ir neigia aiškias ir suprantamas ženklai kalbėjo apie žmogaus prisikėlimą ir po mirties valstybinio numerio.

Daniel 12,13 - Bet jūs laikykitės iki galo. Tada poilsio, paskutinę dieną jums pabusti, gauti atlygį. "

Ekleziasto 9,5-6 - gyvenimo žinau, kad jie turi mirti, o mirusieji nieko nežino. Be atsakomųjų jau negali gauti dar vien atmintyje jų žuvo. Jų meilė, jų neapykanta, visi aistra dingo. Niekas turės į ką nors, kas atsitinka po saule dalis.

Ps 78, 50 - (Smid) ne išsaugoti savo sielą nuo mirties ....

Jonas 11,11-14 - Mūsų bičiulis Lozorius miega ...., Taigi Jėzus pasakė aiškiai: "Lozorius mirė.

Ps 115,17 - Dead Viešpats ne girti ne, ne, kas nusileidusias į tylos karalystėje.

Ps 146,3-4 - Nepatikėkite galingas - mirtingasis negalėjo išgelbėti kiekvienam. Po to praranda savo kvapą, grįžta į tą šalį ketinimai sudaužė tą pačią dieną.

John 5,28 - nesistebėkite, nes ateina valanda, kai visi, kurie yra kapai turi išgirsti jo balsą ir išeis - tiems, kurie darė gera, bus prikelti gyvenimui, bet tuos, kurie veikia blogio teismo prisikėlimo .

1 Korintiečiams 15, 51-54 - mes jums parodysime, paslaptis dabar: Visi miršta, bet visi būsime pakeisti - vieną kartą, kai garsas trimitai skelbia pabaigos. Iki smūgis, mirusieji bus prikelti į nemirtingumą ir mes pakeitėme. Šis trumpalaikis turi pateikti nepomíjivost, šis marus turi įdėti į nemirtingumą. Ir kai šis gendantis kelia ne šurmulio ir šis marus užsideda nemirtingumą, tuomet ateis tai, kas parašyta: "Mirtis yra prarijo, prarado pergalė!"


Susiję straipsniai iš kategorijos - Kas yra mirtis?

Mirtis yra kažkas po mirties?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas yra mirtis?Pirmosios suskirstyti žmones į dvi dalis - kūnas ir siela filosofas Platonas. Jis sakė, kad kūnas yra mirtingas ir nemirtinga siela. Įsivedusių krikščionybės idėja, ir pristatė savo, kaip apskritai. ...
Pridėta: 12.08.2010
Parodymų skaičius: 161383x
Rekomenduojama

Žaidimai - ieškoti tiesos - geros naujienos apie pragarą

196_dobre_zpravy_o_pekle.jpg Kas yra mirtis ir kas yra po mirties? Kas yra pragaras, kai pragarą? Ar pragaras tikras, ar tai tik prasimanymas? Tai tikrai tai leisti mylintis Dievas toks žiaurus ir nuodėmingas žmonių ...
Pridėta: 01.11.2010
Parodymų skaičius: 177126x

Turtingas vyras ir skurdžių Lazarus - Luko 16, 19-31

162_bible_lukas_16_19_31.jpg Svarbiausia šiame skyriuje dėlionės daugelis žmonių - nes jie pamiršta, kad tai yra parabolė.Kaip ir kiti palyginimai, Kristus atėjo į gyvenimą atstovavimo turtingųjų ir neturtingųjų Lazar gyvenimo lūkesčius, savo klausytojus.Lk 16,19-31 ...
Pridėta: 05.10.2010
Parodymų skaičius: 265364x

Klinikinė mirtis - tai, ką Biblija sako?

159_tunel_klinicka_smrt.jpg Kas yra klinikinės mirties, kokių patirčių žmonės?Daugelis žmonių visame pasaulyje, patyrę klinikinę mirtį, apie tai pasakykite savo patirtimi. Per smegenų mirtis, žmonės turi skirtingą patirtį, kaip kelias yra tamsus tunelis, posėdis ...
Pridėta: 01.10.2010
Parodymų skaičius: 302814x

Kas atsitinka žmogui po mirties

57_hrbitov.jpg Mirtis nėra labai gražus žodis, kuris būtų žmonėms kalbėti. Ji apsupta labai paslaptį. Daugeliui žmonių tai yra didelis slėpinys, didelis klaustukas.Norėčiau pareikšti šiame straipsnyje, ką apie mirtį sakė knyga, kuri yra ...
Pridėta: 29.07.2010
Parodymų skaičius: 322252x

Lt.AmazingHope.net - Siela, kuri negali būti nužudyti - Matas 10,28