Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Šėtono galutinis apgaulės, imituojančiu apie Jėzaus Kristaus atvykimas

Biblijos Faktai

423_napodobeni_prichodu_jezise_krista.jpg

Šėtono galutinis apgaulės, imituojančiu apie Jėzaus Kristaus atvykimas

Pridėta: 06.05.2011
Parodymų skaičius: 334014x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Visos Biblijos pranašystės išsipildys ir rodo, kad mūsų pasaulis yra jų istorijos pabaiga. Dabartinis pasaulio įvykiai rodo, kad mes per pastaruosius dienas nuo šio pasaulio ir mūsų darbas yra paruošti mūsų susitikimas su Dievu. Todėl atidžiai išstudijuoti Dievo Žodį, suprasti, kas netrukus atsitiks šiame pasaulyje.

Biblija įspėja mus nuo klastojimo kad Jėzus Kristus?

Biblija įspėja mus, kad iki Jėzaus Kristaus vėl ateis į šį pasaulį, Šėtonas stengiasi, kad jo galutinė sukčiai. Mėginimai apgauti visų tikinčiųjų ir netikinčiųjų, imituojantys Kristaus atėjimą. Šėtonas ateis didžioji šlovė iš šio pasaulio, mums bus neįmanoma. Tai kažkas, kad žmogaus akis mato. Žmonės bus paskambinti į Kristų ir rudenį prie jo kojų. Šėtonas Kristaus forma citata jai savo pastabas, stebuklai ir gydo žmones. Jis atskleis vietų šiame pasaulyje skaičius ir daugelio apgauti.

2,3-12 Tesalonikiečiams - Neleisk niekam apgauti bet kokiu būdu. Iki tos dienos ateina, ten reikia nusigręžė nuo Dievo. Jie turi atrasti nedorėlius ir ištvirkėlis, kuris prieštarauja ir exalteth save virš visų, kad tai, ką jis sako ir ką Dievas garbinamas. Settle net Dievo šventykla ir išduos Dievas! Ar neprisimenate, kaip aš sakiau jums, kai buvau dar su jumis? Jūs žinote, kas neleidžia jam dar - iš tiesų gali įvykti iki to laiko. Šio blogio paslaptį, bet tai veikia, tiesiog laukia, kad jis išnyksta kliūtis.

Kai atrodo, kad wicked, Jėzus sunaikins jį iš jo burnos kvėpavimu, sunaikinti savo ryškumą ji ateina. Nedorėlio atėjimas taps šėtono veikla, visų klaidingų įgaliojimus, stebuklai ir stebuklai. Su visais kvailumas yra suklaidinti tų, kurie pozicijoje iki nelaimės, nes jis negali mylėti tiesą, kuri gali išgelbėti. Todėl per Dievo manija klausimas manyti melas. Taigi jie nuteisti visi tie, kurie tiki tiesą, bet buvo malonu negarbė.

Ji skatins popiežiaus sekmadienį, kaip poilsio diena, reikiamoje vietoje Biblijos Sabbath ". Pertraukos didelių sunkumų ir persekiojimo tikintieji, kurie lieka ištikimas Dievui ir išsaugoti savo teisę.

Apreiškimo 12,17 - Tada drakonas buvo piktas jo žmona ir išėjo į karą su jos palikuonimis poilsio, kuris saugo Dievo įsakymų ir turi Jėzaus liudijimą.

Daniel 7,25 - Ar kalbos prieš Aukščiausiąjį, šventieji bus negerai ir bandyti pakeisti laikus ir taisykles. Šventųjų bus atiduota į jo rankas laiko ir laiko ir pusę laiko.

Kažkas kalbėjo apie ankstyvą pasaulio pabaiga, Kristaus atėjimo?

Nereikia rašyti apie mistinę 2012 metų, kuri yra pažodžiui, susietų su įvairių pranašysčių apie pasaulio pabaigą, perėjimas į dvasinę būtybę, transformuoti žmonijos geriau, transformuojant Vandenis amžiaus. Visa tai turėtų lydėti apokaliptinio renginius. Ar tai tikrai tai, ką mes kalbame ir raštu. Net nacionalinės televizijos, mes įteiktas kortelių apie NSO, laukuose, kuriuose daromos nuorodos į majų civilizaciją, ir 2012 m., Dievybės puses.

JAV ir krikščionių, kurie keliauja sausuma su sunkvežimiais ir šaukliai anksti atvykimo nesėkmės grupėje. Net jie tokie tikslūs, kad jie pasirinko Judgment Day Geg 21, 2011 dienos. Įsivaizduoju, kad po nesėkmės, žmonės bus nusivylė ir praranda susidomėjimą nekilnojamojo ateina Jėzus Kristus. Žr. Dailymail.co.uk arba Familyradio.org

Vadinamasis Maitrėjos Kristaus, kuris, pasak atstovo Benjamino Trinta Naujasis amžius netrukus atskleisti pasauliui. Reikėtų tautų mokytojas, meistrų meistras. Tai padėtų užtikrinti taiką ir harmoniją mūsų pasaulyje. Žmonės eina per vadinamąjį pereinamąjį laikotarpį ir bus vietoj gyventi dvasiškai materialistai. Jie sako, dabar Maitrėjos suteikia interviu televizijos visame pasaulyje. Laukiama tik vadinamieji deklaracijos diena, kai Maitrėja ateina oficialiai į pasaulį, kad padėtų siekti taikos ir meilės.

Draugai dieną ar dar mūsų Viešpats Jėzus Kristus, niekas nežino, Biblijoje mes turime tai aiškiai nurodė.

Pažymėti 13,32-33 - dieną ir valandą niekas nežino - net angelai danguje, nei Sūnus, tik Tėvas ". Būkite atsargūs, būti budrus. Mes nežinome, kada, kad ateis laikas.

Visos šios mistinės datos pasaulyje, datas Jėzaus Kristaus atvykimas yra Šėtono apgaulė, kad mus proto, sutrikę ir apgauti. Jis rengia jus tai, kaip jo galutinis apgaulės, imituojančiu apie Jėzaus Kristaus atvykimą.

Iš Biblijos mes, atsižvelgiant į faktus, o kas bus prieš Viešpatį Jėzų Kristų už jo ištikimas. Taigi mes žinome, kad tiesiai prieš Viešpaties Jėzaus Kristaus atėjimas bus suorganizuota imituoti. Šėtonas stengsis nugriauti visas jo pusėje, dėl galutinės apgaulės prieš Dievą ir Jo įstatymą. Mano, kad ši klaida greitai artėja, Šėtonas parengė viskas puikiai. Tai iki Dievo, kai šėtonas bus galima visiškai pasireiškia, atėjo kaip šviesos angelu ir apgauti visą pasaulį. Studijų scenarijų dabar, praneškite mums atgailauti ir prašyti Dievą, visa širdimi. Ruoškitės, praneškite mums neapsigaukite.

Kas atrodys teisę ateina Jėzus Kristus?

Atminkite, kad Biblija aiškiai aprašoma, kaip jis atrodys teisę ateina mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus. Ar visa tai, bent vieną tašką. Ar reikia padaryti bet kurioje televizijos ir kitų žiniasklaidos priemonių, mes jį matė. Jėzaus antrojo atėjimo į mus ne nusileidžia ant žemės, tačiau ištikimas bus porwane patenkinti Viešpatį. Mirusieji prisikels iš kapo ir būti žavi su tikintieji gyvena debesys patenkinti Viešpatį.

Mt 24,27 - Žmogaus Sūnus atėjimas ateina kaip žaibas - užsidegs danguje iš vakarų į rytus.

Lk 17,24 - tarsi žaibas nušviečia šalies, iš vieno galo į dangų į kitą, taip bus ir Žmogaus ir jo diena Sūnus.

Apreiškimo 1,7 - Štai jis ateina su debesimis, ir kiekviena akis turi jį pamatyti, net tie, kurie perdūrė. Visi jį žemės giminės verkti. Taip, tikrai.

1 Tes 4,16-18 - išgirsite įkvepiantis komandą, iš arkangelas balsas ir Dievo koziris, Pats Viešpats nužengs iš dangaus ir pirmą kartą miręs Kristuje sukils. Mes gyvename kartu su jais sugautus debesys patenkinti Viešpaties, tada mes būsime su Viešpačiu amžinai. Skatinti viena su kita, šie žodžiai.

Dievas įspėjo mus Ellen Gould White atvykimo į Jėzaus Kristaus imitacija?

Šėtonas bus pamėgdžioti Kristaus - I

Lk 21,8 - "Būkite atsargūs, kad būtų mėgstu", sakė jis. "Daugelis ateis mano vardu, sakydamas: 'Aš esu Mesijas!" Atėjo laikas! "Neikite paskui juos. (Bible21)

Šiame amžiuje Antikristas pasirodys kaip tikra Kristaus, tada Dievo įstatymo pasaulio visiškai panaikintas tautų. Maištas prieš šventa Dievo įstatymas yra visiškai subrendęs. Bet tiesa lyderis visą šią maištas Šėtonas, užsimaskavęs kaip šviesos angelu. Žmonės bus apgauti ir išaukštino jį į Dievo vietą ir paskelbti jį dievas. Tačiau šių hitai ir išdavikas bažnyčios, kuri sujungia Šėtono, verdiktas egzaltacija visagalybės: "Štai kodėl vieną dieną atėjo į jo žaizdas, mirties, ir verkti su badu, ir bus sudegintos ugnimi: stiprios yra Viešpats, kuris Tas, kuris smerkia ". (TM 62)

Užmaskuoti kaip šviesos angelas, jis bus (Šėtonas) vaikščioti kaip stebuklas darbuotojas žemėje. Gražios kalbos bus kilnus idėja. Ar kalbėti gerus žodžius ir atlikti gerus darbus. Ji maskuotis kaip Kristus, tačiau vienu metu bus atskiras skirtumas. Šėtonas bus išlaikyti žmones nuo Dievo įstatymą. (FE 471472)

Ji teigia, kad šeštadienį buvo pakeistas iš septintosios į pirmąją dieną, savaitę, ir kaip pirmą dieną, savaitę meistras pristatys šį šeštadienį už melagingą bandymą lojalumo jį. (MS 153, 1902)

Tai neįmanoma pateikti į Dievo tautos patirtis idėja, gyvenančių ant žemės, kuri sumaišoma dangaus šlovę ir atnaujintos persekiojimai, kaip mes žinome iš praeities. Jie vaikščiojame šviesoje kyla iš Dievo sostą. Per tarp dangaus ir žemės nuolatinį ryšį angelai. Ir Šėtonas, kuris bus apsuptas blogio angelai, ir bus tvirtinančių, kad Dievas, visų rūšių stebuklų, kad suklaidintų, jei įmanoma, net išrinktuosius. Dievo žmonės negali rasti savo tikrumo stebuklų veikimu, Šėtonas imituoja stebuklus, kad bus padaryti. Dievas išbandė ir bandė žmonėms rasti savo stiprumo, kur ji sako Išėjimo 31,12-18 ženklas. Jie užima savo pozicijas dėl gyvenimo žodis "parašyta." Tai yra vienintelis pagrindas, kuriuo remiantis jie gali tapti saugūs. (9T 16)

Šėtonas bus pamėgdžioti Kristaus - II.

2. Kor 11,14 - Ir nenuostabu, nes Šėtonas pats virsta šviesos angelu! (Bible21)

Šėtonas yra parengti savo sukčiavimu siekiant, kad jos paskutinio karo kampaniją prieš Dievo tautą nebuvo identifikuoti juos. "Ir nenuostabu. Šėtono pats virsta šviesos angelu". ... Šėtonas bus daryti viską, kas savo galia Dievo tautos nelaimę, stengėsi ir kovojo.

Tie, kurie išdrįso stovėti prieš mūsų Viešpaties, ir vilioja ir erzinti jo, kuris turėjo įgaliojimus priimti jį į savo rankas ir duoti šventyklos šelmens ir labai aukštą kalną, viena bus keistai vykdyti savo įgaliojimus dabartinė karta, tai yra, pagal išmintį, gerokai mažesnis nei Viešpaties ir tai yra beveik visiškai nežino Šėtono gudrus ir stiprus.

Stebuklai būdas padaryti įspūdį tiems, kurie natūraliai linkę daryti savo pasiūlymą. (MYP 51,52)

Jis ateis, kurie užmaskuoti kaip Kristus ir padarys galingas stebuklus. Ir žmonės bus parpulti ir pagarbinti jį, kaip Jėzaus Kristaus.

Mums bus mums garbinti padaras, kad pasaulyje bus švenčiama kaip Kristaus. Ką turėtume daryti? Pasakykite jiems, kad Kristus mus įspėja prieš tiesiog toks priešininkas, kuris yra pats blogiausias priešas vyras, tačiau teigia esąs Dievas. Ir kai Kristus parodė, jis bus su jėga ir didžia šlove, kartu su angelų šimtai tūkstančių tūkstančiai skaičių ir 1000 tūkstančius, ir kad kai jis ateis, mes žinome Jo balsas. (6BC 1105,1106)

Ateina laikas, kai šėtonas bus daryti stebuklus Jūsų akyse, teigia esąs Kristus. Ir jei jūsų kojos nėra tvirtai sutvirtinta Dievo tiesos, tada jums bus mėgstu iš savo bazės. (7BC 911)

Šėtonas yra pasiryžęs tęsti iki pabaigos kova. Ateikite su šviesos angelu ir teigia esąs Kristus, plyšių pasaulyje. Bet jo triumfas bus trumpas. Nr audros ar audra negali judėti tiems, kurių kojos tvirtai remiasi į amžinosios tiesos principais. Jie sugeba konkuruoti, tuo metu beveik visuotinis apostazė. (6BC 1106)

Velniškas stebuklų - I

Mt 24,24 - kyla klaidinga mesijai ir netikrų pranašų, ir darys didelių ženklų bei stebuklų, kad apgauti (jei įmanoma), net išrinktųjų. (Bible21)

Priešas yra pasirengusi apgauti visą pasaulį su savo stebuklinga galia. Ji apsimeta šviesos angelu, bus išduoti Jėzų Kristų. (2SM 96)

Tiek, kiek jis išplečia savo galią atlikti nekilnojamojo stebuklus. Raštas sako, "ir suvilioja tuos, kurie gyvena ant žemės, tie stebuklai, kurie padarė jai daryti" (Apreiškimo 13,14), ty ne tik tie stebuklai, kurie apsimeta, kad daryti. Šiuo ištrauka yra įvestas kažką daugiau nei vien tik su sukčiavimu. Tačiau ribą, kai Šėtonas negali eiti, ir ten naudoti savo pagalbą sukčiavimo ir padirbta darbas, kuris nėra jo galia, kad iš tikrųjų įgyvendinti. Pastarosiomis dienomis, atskleisti taip, kad žmonės tiki, kad Kristus yra antrą kartą přišlým pasaulyje. Tiesą sakant, jis virsta šviesos angelu. (5T 698)

Jis ateis, kurie užmaskuoti kaip Kristaus, bus stiprus stebuklus. Ir žmonės bus parpulti ir pagarbinti jį, kaip Jėzaus Kristaus. Mums bus mums garbinti padaras, kad pasaulyje bus švenčiama kaip Kristaus. (RH gruodis 18, 1888) Prieš mus yra "pagunda valandą, kuri ateis į visą pasaulį būti teisiamas pagal žemės gyventojai." (Apreiškimo 03:10) Visi tie, kurių tikėjimas yra tvirtai patvirtina Dievo žodį, bus sausas ir priblokštas. Šėtono darbas "su visais sukčiavimo nusikaltimą, taip" pasiekti kontrolę vyras sūnus, ir jo apgaules ir toliau augs.

Tačiau, jų tikslai gali būti pasiekti tik tada, kai žmonės savanoriškai Susigundžiau pagunda. Tie, kurie nuoširdžiai siekia tiesos ir visų jėgų stengiasi apsivalyti savo sielas per paklusnumą reputaciją, todėl tai, ką jie gali pasirengti kovoti, rasti saugų prieglobstį prie Dievo tiesos. "Tu nuolat mano kantrybės žodį, aš taip pat saugo tave" (stichijos 10), Išganytojo pažadas. Atvirkščiai, visi angelai siunčiami iš dangaus, siekiant apsaugoti savo žmonių, o ne palikti vieną sielą, kuri tikisi Juo, siekiant įveikti Šėtonas. (GC 560)

Velniškas stebuklų - II.

Apreiškimo 13,13 - Jis daro didžius stebuklus, ar jį net vyrų akyse nužengė ugnis iš dangaus į žemę. (Bible21)

Kaip Dievo tauta arčiau pavojus pastaraisiais dienomis, konsultuojasi su šėtonu ir jo angelai tikrai sėkmingas plano sunaikinti tikėjimą. Jis mato, kad populiarus bažnyčios jau lulled savo povandeninį galią miegoti. Urzekający melagingą mokymą ir netikrų stebuklų vis dar gali jai kontroliuoti. Todėl užsakymus savo angelus, kad įgyvendintų savo kilpomis, ypač tiems, kurie tikisi, kad antrąjį Kristaus atėjimą ir bandykite išlaikyti visų Dievo įsakymų. (TM 472)

Mes perspėjo, pastarosiomis dienomis dirbs stebuklai ir netikri stebuklai. Ir mes toliau šie stebuklai kol bandymo užbaigimo (ty lengvatinis laikotarpis), kad jie galėtų punkte kaip įrodymą, kad jis yra šviesos angelu, o ne tamsoje. (RH 17 Lap 1885)

Šėtonas ateina apgauti, jei tai būtų įmanoma, net išrinktuosius. Jis pareiškia, kad Kristus ateis ir apsimeta, kad yra didelis medicinos misionierius. Ar ugnis nužengė iš dangaus į žmones žvilgsnio įrodyti, kad jis yra Dievas. (87,88 mm)

Jie yra velnio klaidingą stebuklų, kurie išmeta pasaulio į nelaisvę. Šėtonas bus sukelti nužengė ugnis iš dangaus į žmones akyse. Jis dirbs stebuklus, ir tai stebuklingas galia darbo stebuklai praryti visą pasaulį. (2SM 51)

Kai kils pagunda pritarti, nes stebuklų nuo Dievo. Jie pasveiko prieš mus serga. Prieš mūsų akis bus daryti stebuklus. Mes pasiruošę išbandyti, kurio taip tikimės būti netikri stebuklai Šėtono žaisti save? Ne daug sielų Spąstai Spąstai ir paėmė? Aiškus nukrypimas nuo įstatų ir įsakymų Dievas ir meilė daugelio pasakėčias protai pasirengę priimti šių klaidingų stebuklus. Dabar mes turime visas darbas būtų ginkluotų kovos, kuri turi netrukus atvykti. Tikėjimas Dievo žodis, malda mokėsi ir praktiškai, bus mūsų apsaugoti nuo Šėtono galia ir duoda mums per Kristaus kraują laimėti. (1T 302)

Dievo tauta išbandytas

Mt 7,22, -23 - Daugelis iš jūsų pasakys tą dieną: 'Viešpatie, Viešpatie, mes ne pranašavo tavo vardas? Mes ne išvarau demonus tavo vardas? Mes ne savo vardą daug stebuklų? "O tada jie aiškiai sako:" Aš niekada nežinojo jus. Pasitrauk nuo manęs jūs, kurie padaro blogio! "(Bible21)

Ar negali būti klaidinami. Jis netrukus iš jo nuostabių scenų, kurios bus glaudžiai susijusi su šėtonu. Dievo Žodis skelbia, kad Šėtonas bus daryti stebuklus. Daro žmonės serga, ir tada staiga atšaukti juos iš blogio galia. Tada jie nusprendė būti išgydyti. Šie matyti išgydyti aktų atliktas Septintosios dienos adventistai testą. Daugelis sulaukė didelio šviesos, ne vaikščioti atsižvelgdamas į tai, ji tampa viena su Kristumi. (2SM 53)

Aš mačiau mūsų žmonės labai skaudu, verkia ir meldžiasi, remtis Dievo pažadą patikimos, o nedorėliai buvo visur aplink mus, tyčiojasi mus ir grasina mus sunaikinti. Jos atliktas įdomus mūsų silpnybių, šaiposi į tai, kad mes nedaug ir patyčios mus su ketinimų skauda giliai. Jie apkaltino mus, kad prieš visą likusį pasaulį stovėti nepriklausomą nuomonę. Nupjaukite mūsų išteklius taip, kad mes negalime pirkti arba parduoti, ir atkreipė dėmesį į mūsų giliai skurdo ir prastos būklės. Jie negalėjo suprasti, kaip galėtume gyventi be pasaulio.

Mums buvo priklausomas nuo pasaulio, ir mes turime leisti, kad muitinės, praktikos ir įstatymų, ar būti išvedė iš jo. Jei mes tik žmonių pasaulyje, kuriam Viešpats suteikė naudai, tad kodėl viskas taip aiškiai prieš mus? Tvirtinimas, kad jie teisūs, stebuklai, kurie buvo tarp jų, dangaus su jais Angelai ir kalbėjosi su bendruomene. Tai atsispindi tarp jų didelę galią, stebuklai ir stebuklai, ir kad tai yra anksti tūkstantmetį, jie taip ilgai laukto. Kad pasaulis yra atvirkštinė pagal sekmadienio teisę, ir mažos, silpnos žmonės priešinosi, nepaisant šalies įstatymus, ir Dievo, ir tvirtina teisės aktus turi būti tik tikintiesiems žemėje. (Laiškas 6, 1884)

Dievo žmonėms rasti jų saugumą, sprendžiant stebuklus, šėtono imituoti bet stebuklas, kuri galėtų būti padaryta. ... Jie turi remtis gyvenimo žodį - "ji yra parašyta." (2SM 55)

Dievo tautos laimėjimo

Dievo žmonės bus išgirsti aiškius, malonus balsas: "! Žvilgsnis" Žiūrėdami į dangų, jie mato pažado vaivorykštė. Juoda, grėsmingas debesis paslėpti dangus ir skirsto Dievo tautos atrodys įdėmiai į dangų, nes ji kažkada buvo Steponas, ir jie mato Dievo ir Sūnaus šlovės vyras sėdi ant Dievo sostą. Ant jo kūno, atkreipkite dėmesį į jo kančia ženklai, taip pat angelai išgirsti peticija paskirta Tėvui: "Tėve, aš noriu taip pat tie, kuriems Tu man davė būti su manimi, kur aš esu." (Jn 17,24) Vėlgi, skamba skaniai ir pergalingas balsas: "! Jie ateina Netrukus Šventųjų, nekaltas ir nesuterštame, tyrame nuolat mano žodžio, ir išgyveno, nes jie gyvena tarp angelai!.." Šviesiai ir drebėdami lūpų žmonių, kurie laikė greitai jų tikėjimą, išgirsite šauktuko triumfo.


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Nelaimė eina, kai Dievas bus pakratoma žemės!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Biblija aiškiai įspėja, kad viena iš paskutinių ženklai prieš Jėzaus Kristaus atėjimas, kad Dievas yra drebulys mūsų šalyje. Šiuo metu daugelis į antrąjį atėjimą jau užpildyta, arba užpildo. Nusikalstamumo ir maišto ...
Atnaujinta: 18.02.2013
Pridėta: 02.04.2011
Parodymų skaičius: 285846x

Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Malda kaip pokalbis su Dievu

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Lk 11,1 - "Viešpatie, išmokyk mus melstis, kaip kad Jonas išmokė savo mokinius".Lk 18,1 - Jis pasakė jiems palyginimą, kaip vis dar reikia melstis, o ne mesti:Kas yra malda?Norėdami, kad dvasinio ...
Pridėta: 03.05.2011
Parodymų skaičius: 252797x

Kristus perspėja dėl nesėkmės!

426_bozi_soud.jpg Kristaus atėjimo dieną, bus visam pasauliui teismo dieną. Šventasis Raštas sako:Tadas 1:14-15 - Iš septintos kartos nuo Adomo, Henochas, pranašavo apie juos, sakydamas: "Štai Viešpats ateina su daugybe tūkstančių savo šventųjų, ...
Pridėta: 11.05.2011
Parodymų skaičius: 166254x

Poilsio dieną, šeštadienį arba sekmadienį?

60_sunday_saturday.jpg Kas yra tinkamo poilsio diena, šeštadienis arba sekmadienis?Dažnai į krikščionių bažnyčių kalbėti, kas yra tikroji poilsio diena. Dauguma bažnyčių, krikščionių asociacijos sanctifies Sekmadienis, tik saujelė šeštadienį. Kodėl pasaulio saujelė žmonių šiame ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 548983x
Rekomenduojama

Kuo mes tikime antroji dalis - doktrinos punktų 16-28

414_cemu_verime_16_28.jpg 16 Viešpaties vakarienė - Viešpaties vakarienė yra iš Jėzaus kūnas ir kraujas simbolių dalyvavimas kaip tikėjimo žodžio ipsum, mūsų Viešpatį ir Išganytoją. Bendruomenės patirties esančios Kristaus, kuris susitiko su Jo tauta ...
Pridėta: 11.04.2011
Parodymų skaičius: 119762x

Video - Kosminės konfliktų

459_vesmirny_konflikt.jpg Visi žmonės žemėje, nepriklausomai nuo religijos ar tautybės, ir pripažinti, kad visi aplink mus, visame pasaulyje yra kova, kova tarp gėrio ir blogio jėgų. Kova tarp šviesos ir tamsos, tiesos ir ...
Pridėta: 08.08.2011
Parodymų skaičius: 166609x
Rekomenduojama

Lt.AmazingHope.net - Šėtono galutinis apgaulės, imituojančiu apie Jėzaus Kristaus atvykimas