Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Septintosios dienos adventistų Bažnyčios reformatoriai turi didelę įspėjimo pasaulyje

Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

454_adventiste.jpg

Septintosios dienos adventistų Bažnyčios reformatoriai turi didelę įspėjimo pasaulyje

Pridėta: 29.07.2011
Parodymų skaičius: 224137x
Temos: Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus
PrintTisk

Adventistų bažnyčia, sako daug melo ir pusės tiesos, ypač krikščionių interneto portalų. Gal todėl, kad mes susiję su pagrindinių doktrininių, kad Jėzus Kristus mokė apaštalus ir pirmą, ir, nes mes tik protestantiškų bažnyčių, kurios nėra prisijungusios ekumeninio sąjūdžio nariai. Ekumeninis neigia viską, kas reformatoriai į savo gyvenimą ir tai, kas taip sunku grįžti į Biblijos mokymus. Mūsų mokymas yra pagrįstas Biblijos studijų ir Jėzaus Kristaus ir apaštalų gyvenimą. Bibliją kaip mes suprantame Dievo žodis - aukščiausios valdžios institucijos. Todėl, mes skaityti Bibliją ir leiskite mums gyventi taip, kaip Jėzus Kristus gyveno! Kas nori būti išganymo antrojo atėjimo, turi būti panaikintas, ir gimęs-vėl širdies jo gyvenimas panašus į Jėzų Kristų.

Jėzaus Kristaus ir apaštalų įkurta pirmoji apaštalų bažnyčia, kuri pradėjo plisti visame pasaulyje. Viduramžių bažnyčios, bet Jėzaus mokymų sujungti savo bendrų pagoniškus papročius, tuo metu, iš kurios kilo, pavyzdžiui, vaizdus ir statulėlė, maldas šventiesiems, Marijos garbinimas, pokytis nuo šeštadienio iki sekmadienio dieną, tada gerbė dievo garbinimo saulės. Vėliau jis įstojo į filosofijos teorijos pradininkas Platonas apie sielos nemirtingumą, pomirtinį gyvenimą, skaistykla.

Iki to laiko, žydų gyvenimą ir Jėzaus Kristaus mokymo prisipažinti, nieko panašaus nebuvo. Tai akivaizdu iš Biblijos ir Juozapo knygos - laiko istorikas.

Bažnyčios nuosmukį lėmė daug sąžiningų žmonių bando reformuoti bažnyčią ir grįžti į pradinį mokymą. Tačiau Bažnyčia atsisakė pagrindinių reformos. Iš šių reformistams pastangų Wycliffe, Janas Husas, Liuteris ir kiti, kurie buvo persekiojami ir žudomi palaipsniui susiformavo protestantų bažnyčia ir srovių biblinės tiesos. Tačiau Reformacijos dar nebuvo pareikštas iki galo atgal į Jėzaus Kristaus ir apaštalų mokymą.

Septintosios dienos adventistų bažnyčia - organizacija

Septintosios dienos adventistų bažnyčia buvo įkurta ir pradėjo veikti 60 metų 19 amžiuje Šiaurės Amerikoje. Jis buvo pagrįstas intensyvaus studijų Biblijos, ypač pranašystę apie antrą Jėzaus Kristaus atėjimo ir grįžti į Biblijos vertybes ir principus. Iki 20 a. pradžioje išplito iš Jungtinių Valstijų į šalių visame pasaulyje, kur tikintieji pagrįsta parapijos, mokyklos ir sveikatos įstaigų. 2009 metais, pakrikštytas narių visame pasaulyje korpuso 15.921.408 65.961 visame pasaulyje.

1863 m. jis davė Septintosios dienos adventistų Bažnyčios pavadinimas, pabrėžiant lūkesčius pažodiniu Jėzaus atėjimą į pasaulį ir Biblijos šabo palaiminimą. Remiantis bažnyčios Biblijos pranašysčių, supratau, kad Dievas buvo patikėta užduotis iki šiol užleistų Biblijos tiesas susitiko pasaulio. Tai tapo mūsų pasaulio misijos pagrindas.

Septintosios dienos adventistų bažnyčia yra tipiškas atstovas bažnyčios valdžios formos. Todėl visi nariai, kurie renka savo atstovus į komiteto atstovaujančių sprendimų priėmimo institucija. Atstovai ir asociacijų ir sąjungų atstovai, išrinkti atskirų bažnyčių. Tai labai svarbu, nes matote, kad atskiri nariai gali nuspręsti, apie įvykius, pokyčius, ir Bažnyčios vadovybė.

Bažnyčia keturių jų administravimo organizacinius lygius: CHORUS - organizuoto tikinčiųjų bendruomenės. Asociacija - organizuotos bendruomenės chorų tam tikroje šalyje ar teritorijoje. Sąjungos - sujungia keletą asociacijų. Generalinė konferencija - aukščiausios organizacinį vienetą, kuris vienija visas Sąjungos pasaulyje. Atlyginimus pamokslininkų, taip pat eismo korpuso, bažnyčios nariai moka savo dešimtines ir dovanas.

Atsirasti Septintosios dienos adventistų bažnyčia - Laukiama Jėzaus Kristaus antrojo atėjimo

18 a. pabaigoje, dvasinio intensyviai aptarė Biblijos pranašystės apie Jėzaus Kristaus antrąjį atėjimą. Apie 1830 m., susibūrė Amerikos pamokslininkas William Miller penkiasdešimt tūkstančių žmonių, kurie tikėjosi, kad 1844 metais pasaulyje ateis Jėzus Kristus. Šis spėjimas, nors ir ne materializuotis dėl neteisingai pochopenému Biblijos pranašystės, tačiau daugelis žmonių jį kruopščiai studijuoti.

Daniel 8.14 - "Tai bus 2300 vakarais ir rytais", - sakė jis. "Tada šventykla bus atstatyta."

Millerite minties šventovių reiškia, kad mūsų šalyje. Anksti adventistai pirmą kartą sužinojau iš Biblijos pranašystės tyrimą, kuris nebuvo susijęs su Jėzaus antrojo atėjimo į žemę, bet pažodžiui į šventovę danguje, kur Kristus mus užtaria. Visą Izraelio, Senojo Testamento šventovės buvo pirmavaizdis ceremonijų tikrąją dangaus šventyklą įvaizdį. Biblija aiškiai sako, kad Jėzus surengė kunigiškos paslaugų dangaus šventyklą ir pradėjo galutinį Dievo teismas. Dabar mes gyvename pabaigos laiką ir mūsų Atpirkėjo atėjimą ateina.

Hebrajams 9,23-26 - Kristus atėjo ne į šventas vietas su rankų (kurios yra tiesiog tiesos), bet į patį dangų, mums stovėti priešais Dievo veidą. Be to, neateis auka vėl ir vėl, kaip ir kiekvienais metais vyriausiasis kunigas patenka su krauju (kuris tada kentėti nuo pasaulio sukūrimo daug kartų), Šventųjų Šventąją, tačiau dabar paaiškėjo, pabaigos amžius savo aukas kartą ir visiems ištrinti nuodėmės laikams.

Nuolatinio galiojimo Dievo įsakymų ir įšventintas tikra poilsio diena - šabo

Viena grupė Millerite nagrinėjant Biblijos žinojo, kad Biblijos Dešimt Dievo įsakymų kaip poilsio diena šeštadienį ir atrado pažymi ir kitų užleistų Biblijos principą. Apaštalų Biblija patvirtina nuolat trukmė Dešimt Įsakymų.

Apreiškimo 12,17 - Tada drakonas buvo piktas jo žmona ir išvyko į karą su likusia jo palikuonys, kurie laikosi Dievo įsakymų ir turi Jėzaus liudijimą.

Rom 3,31 - mes tada negalioja įstatymas tikėjimu? Jokiu būdu! Priešingai, patvirtina įstatymus.

Hebrajai 4,9-11 - Tai Dievo šabo poilsį žmonės, tik į priekį. Nes tas, kas patenka Dievo pailsėti nuo savo darbų, kaip Dievas ilsėjosi nuo jo.

Apreiškimo 11,19 - Dievo šventykla atidarytas dangaus, ir jo šventyklą buvo matęs jo sutartis Skrynią.

Ellen White pranašišką dvasia Bažnyčios vaidmuo

Dievas davė Ellen White pranašiško dvasią, kuri patvirtino savo vizijas naujai pastatytas žinių Biblijos teisingumą ir vadovavimo šaltinis naujai suformuota Septintosios dienos adventistai. Jos dovana buvo atliekama griežtesnė apžiūra ir palyginimus su Biblija. Skaityti tikras biblinis pranašas testą.

Plėtoti pagrindinių jo mokymo taškų charakteristika šeštadienį, bet atėjo iš adventistų Biblijos studijoms, o ne iš Ellen White vizijas. Biblija yra tik aukščiausias kriterijus įvertinti kitos dovanos.

Ketino aiškiai, skatinti vizija nusivylęs Millerite ir užtikrinti, Biblijos studijų tikslumą. Turėtume prisiminti, Ellen White vaidmuo formuojant būsimos Septintosios dienos adventistų bažnyčia savo viziją beveik visada patvirtino savo doktrininių pozicijų, kad kiti ateis intensyviai Biblijos studijos. Apie jos vaidmenį formuojant doktrina gali būti vertinamas kaip patvirtinantis vaidmenį, o ne pradėti.

Ellen G. Baltoji paskelbė keliasdešimt knygų, krikščionių patirtimi ir nuomonėmis Ellen White 1851 metmenys. 1888 m. išleido jo žymiausių knygų, Didžiosios polemika tarp Kristaus ir Šėtono, ir 1898 m. paskelbė Amžių troškimas, apie Jėzaus Kristaus gyvenimą ir mokymus biografiją.

Ponia White pranašystės prognozuoti įvairių ateities įvykius. Pavyzdžiui, prognozuojama, niokojančių žemės drebėjimas, San Franciske, nuo 1906 iki 2 dienų prieš tai atsitiko, didelis bumu Dvasingumas, kuris tuo metu buvo tik pradžioje. Numatant du pasauliniai karai ir Romos katalikų bažnyčia vėl padidėjo. Daugelis kitų prognozės jau yra užpildytos, o kai kurie net užpildyti mums yra įrodymas, kad pranašystė yra iš Dievo. Jei iš Dievo pranašystė, nes jis turi visiškai atitikti visus.

Pakartoto Įstatymo 18,21-22 - Ar galite pasakyti, "Kaip mes žinome, kad Viešpaties žodis nekalba?" Na, jei sako ir pranašas: Viešpaties vardu kažkas tai atsitiks, tada VIEŠPATS kalbėjo šis žodis. Kad pranašas kalbėjo presumptuously. Jo bijosi.

Jos raštuose gidas Biblijos, suprasti Bibliją patarėjas, patarėjas Biblijos principų taikymo.

Ir, pagal Bibliją, paskutinį kartą pranašiška dvasia?

1 Tes 5,19-21 - Ar ne numalšinti Dvasios. Niekina ne pranašystės. Ištirti viską, kiekvienoje formoje turėti gėrio ir blogio, saugokitės.

12,17 Apreiškimo - Tada drakonas piktas jo žmona ir išvyko į karą su likusiu jos sėklos, kurie laikytis Dievo įsakymų ir turi Jėzaus liudijimą

Apreiškimo 19,9-10 - (paaiškinama, kas yra Jėzaus liudijimas) - tada aš Palo prie jo kojų, garbinti jį, bet jis man pasakė: "Saugokitės, nedaryk to, aš esu tik Dievo tarnas! kaip jūs ir jūsų broliai, kurie turi Jėzaus liudijimą. garbinti Dievą! "Bet Jėzaus liudijimas yra pranašystės dvasia.

Amos 3.7 - Taip! Viešpats nėra nieko, bet dalijasi savo paslaptis savo tarnus, pranašus.

Kronikų 20,20 - Believe VIEŠPATS, tavo Dievas, ir išlaikyti bandymą. Patikėti savo pranašų, ir sėkmės! "

3,1 Joel - visi žmonės išlieja savo Dvasią ir jūsų sūnūs bei dukterys pranašaus, jūsų seni žmonės bus mívat svajonių ir jūsų jaunuoliai matys regėjimus.

Apd 2,14-21 - paskutinėmis dienomis, sako Dievas, išlieti savo Dvasią visiems žmonėms.

Jūsų sūnūs ir jūsų dukterys pranašaus, jūsų jaunuoliai matys regėjimus, jūsų seniai sapnuos sapnus. Žinoma, jos tarnautojų ir tarnaičių, tomis dienomis išlieti savo Dvasią, ir jie pranašaus. Aš jums parodysiu stebuklų žemės, kraujo ir ugnies ir dūmų debesys dangų ir požymiai. Saulė turi būti paversta tamsa ir mėnulis į kraują, prieš ateinant Viešpaties didžiojo ir akivaizdžią dieną. , Tačiau visiems, kurie ragina pavadinimas bus išsaugotas.

Daugelis istorinio konteksto ir informaciją apie Romos katalikų bažnyčios reformacijos visame pasaulyje ir baigė pirmąjį adventistų Reformacijos rasti Didžiosios knygos polemika.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

Maldos naudojimo ir Šventosios Dvasios išliejimu - 777

424_777prayer.jpg Naujojo Testamento Bažnyčia stipriai įtakojo pasaulį su gera žinia iš Evangelijos į vieną karta. Prisipildė Šventosios Dvasios Naujojo Testamento tikintiesiems dalyvaujant pasidalinti žinutę tiesos nukryžiuoto ir prisikėlusio Viešpaties su šimtais tūkstančių ...
Pridėta: 08.05.2011
Parodymų skaičius: 196277x

Biblijos Pranšystė - Kas yra Antikristas? - Daniel 7 skyrius

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Antrajame skyriuje Danielio Dievo, išryškino pagrindinius pranašiškas vaizdas. Naudoja metalo ir akmens skaičiai, kurie bent iš sutraiškyti pabaigoje vaizdą.Aukso galva atstovaujama Babilono imperijos, jo krūtinės buvo sidabro nuotrauką Medo-Pers imperiją, kurį ...
Pridėta: 26.12.2010
Parodymų skaičius: 325135x

Žymiai padidinti žemės drebėjimai numerį!

392_katastrofykont.jpg Nuolat daugėja žemės drebėjimų visoje šalyje. Daugelis žmonių suvokia kaitos ir anomalijų pobūdis ir pradeda suprasti, kad ne viskas yra tvarkoje. Jie supranta, kad kažkas vyksta, kas istorijoje. Kiekvieną kartą, kai ...
Pridėta: 11.03.2011
Parodymų skaičius: 255820x

Kas vyksta arabų šalyse - bus dar vienas išvykimas?

370_arabske_zeme.jpg Didelės antivyriausybinių protestų hit per pastaruosius du mėnesius, didelė dalis Artimųjų Rytų. Demonstrantai protestuoja prieš blogos gyvenimo sąlygos, politinės korupcijos, didelio nedarbo, ribojimas žmogaus teisių ir informacijos laisvės.Didžiausias riaušes dabar Lyby. ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 134694x

Mes galime nustatyti pasaulio pabaigos data ir Jėzaus Kristaus atėjimo?

489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg Pastaruoju metu nuolat daugėja žmonių, kurie supranta, kad yra labai arti mūsų Atpirkėjo Jėzaus Kristaus atėjimo. Žmonės galvoja, studijuoja pranašystės ir bando įžvelgti įvairūs ženklai, ar Biblijos arba unbiblical.Kristus Alyvų kalne ...
Pridėta: 09.10.2011
Parodymų skaičius: 212521x

Lt.AmazingHope.net - Septintosios dienos adventistų Bažnyčios reformatoriai turi didelę įspėjimo pasaulyje