Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Second Coming Jėzaus Kristaus

Biblijos Faktai

323_druhy_prichod_jezise_krista.jpg

Second Coming Jėzaus Kristaus

Pridėta: 25.01.2011
Parodymų skaičius: 188390x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Kristus ateis asmeniškai ir matomai į dangų. Ateina kaip viešpačių Viešpats ir karalių Karalius. Biblija yra kaip kairė ir visi matys Jo.

Kiekvienas aiškiai supranta, kad jis yra Kūrėjas ir visatos valdove. Niekas negali abejoti, kad nuo jo atvykimo, kaip žaibas nušviečia visą dangų iš vieno galo į kitą. Žemės virpesius ir atidaro kapo, kuris stovi kaip pirmoji tiesa Dievo tauta. Jėzus Kristus ateis su ja ir žmonės tikėjosi, kad prisikėlimas naujam gyvenimui, ar bausmė.

Apreiškimo 1,7 - Štai jis ateina su debesimis, ir kiekviena akis turi jį pamatyti, net tie, kurie perdūrė. Visi jį žemės giminės verkti. Taip, tikrai.

Lk 17,24 - tarsi žaibas nušviečia šalies, iš vieno galo į dangų į kitą, taip bus ir Žmogaus ir jo diena Sūnus.

Pažymėti 13,26 - tada pamatyti Žmogaus Sūnų, ateinantį debesyse su didžia galia ir šlove.

1 Tes 4,16 - išgirsite įkvepiantis komandą, iš arkangelas balsas ir Dievo koziris, Pats Viešpats nužengs iš dangaus ir pirmą kartą miręs Kristuje sukils.

Jonas 5,28-29 - nesistebėkite, nes ateis laikas, kai visi, kurie yra kapai turi išgirsti jo balsą ir išeis - tiems, kurie darė gera, bus prikelti gyvenimui, bet tuos, kurie veikia blogio, jie iškėlė teisme.

Jėzus Kristus taip pat įspėjo apie pavojų, imitacija ir padirbinėjimu Jo antrojo atėjimo ir pasakė savo mokiniams, kad jie turi būti atsargūs.

Jėzus įspėjo, kad šėtonas norės įtraukti į šviesos angelu. Jie nori imituoti Jėzaus Kristaus ir pareikšti pasauliui vieningą pagal savo valstybę. Todėl, jeigu Jūs sužinojote apie ateinančiais naujo amžiaus Mesijas pasirodo per televiziją, ar netgi kad jau yra gyvas ir yra skirtingose vietose, netikiu, kad tai. Jau įvykdyti Jėzaus Kristaus, kuris tik prieš gesintuvo perspėjo žodžių.

Mt 24,26-27 - sako tau: "Žiūrėk, yra dykuma! "Neikite: arba" štai, jis slapta vieta, "Niekada Žmogaus Sūnų atėjimu ateina kaip žaibas - įsižiebti iš rytų į vakarus dangus..

Mt 24,11 - Ir daug netikrų pranašų kils ir daugelio apgauti.

Mt 24,23-25 - jei jūs, jei kažkas pasakė: "Žiūrėkite, Mesijas jau čia! "Arba:" Štai jis! "Pasitikėjimą. Atsistoti klaidingą mesijai ir netikrų pranašų, ir darys didelių ženklų bei stebuklų, kad apgauti (jei įmanoma), net išrinktųjų. Štai aš jums tai pasakiau iš anksto.

2. Kor 11,14 - ir nenuostabu, nes Šėtonas pats virsta šviesos angelu!

2. Tesalonikiečiams 2,3-4 - Neleisk niekam apgauti bet kokiu būdu. Iki tos dienos ateina, ten reikia nusigręžė nuo Dievo. Jie turi atrasti nedorėlius ir ištvirkėlis, kuris prieštarauja ir exalteth save virš visų, kad tai, ką jis sako ir ką Dievas garbinamas. Settle net Dievo šventykla ir išduos Dievas!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Kuo mes tikime antroji dalis - doktrinos punktų 16-28

414_cemu_verime_16_28.jpg 16 Viešpaties vakarienė - Viešpaties vakarienė yra iš Jėzaus kūnas ir kraujas simbolių dalyvavimas kaip tikėjimo žodžio ipsum, mūsų Viešpatį ir Išganytoją. Bendruomenės patirties esančios Kristaus, kuris susitiko su Jo tauta ...
Pridėta: 11.04.2011
Parodymų skaičius: 119762x

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

275_jezis_kristus_2.jpg Vienintelis būdas apmokančiajai žmogaus nuodėmės jei Dievas per Jėzų Kristų. Jo gyvenimas tobulas paklusnumas Dievo valiai, jo kančias, mirtį ir prisikėlimą. Tie, kurie tikėjimu priima šį permaldavimą gali turėti amžinąjį gyvenimą, ...
Pridėta: 25.11.2010
Parodymų skaičius: 219082x

Pašalina iš Dievo įstatymo malonę?

325_rusi_se_milosti_bozi_zakon.jpg Būtina išlaikyti Dievo Dešimt Dievo įsakymų, įskaitant šeštadienius, jei esame ne įstatymo, bet malonės? Apaštalas Paulius aiškiai nurodo, kad krikščionių nėra "pagal įstatymą", bet "malonės". Ką vis dėlto, Paulius reiškė?Rom 6, ...
Pridėta: 02.02.2011
Parodymų skaičius: 149246x

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 232071x

Septintosios dienos adventistų Bažnyčios reformatoriai turi didelę įspėjimo pasaulyje

454_adventiste.jpg Adventistų bažnyčia, sako daug melo ir pusės tiesos, ypač krikščionių interneto portalų. Gal todėl, kad mes susiję su pagrindinių doktrininių, kad Jėzus Kristus mokė apaštalus ir pirmą, ir, nes mes tik ...
Pridėta: 29.07.2011
Parodymų skaičius: 235722x

Lt.AmazingHope.net - Second Coming Jėzaus Kristaus