Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

Pridėta: 28.04.2011
Parodymų skaičius: 158491x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Pažvelkime pradžios Biblijoje, Pradžios knygoje. Čia yra parašyta apie mūsų pasaulio sukūrimą. Mes sužinome, kad Dievas sukūrė šį šešias dienas iš eilės pasaulio ir ilsėjosi septintą dieną. Jis baigė visą savo kūrybinį darbą, ilsėjosi po visų savo darbų jis padarė.

Pr 2,2 - Dievas septintą dieną užbaigė darbą, kurį jis dirbo dėl visų septintą dieną jis ilsėjosi nuo visų darbą, kurį padarė.

Dievo pradžios sukūrimo per šešias dienas po jo nuostabų kūrybinį darbą ilsėjosi septintą dieną. Dievas ilsėjosi septintą dieną ir palaimino septintą dieną ir ją pašventino.

Pr 2,3 - Dievas palaimino septintą dieną ir pašventino jį: nes jis Dievas ilsėjosi po visų savo darbų, kurie sukūrė ir padarė.

Biblija buvo parašyta žydų tauta, mums reikia apsvarstyti tarp jų ir mūsų graikų mąstymo skirtumą. Semitų protas klausia: Kas tai yra? Kokiu tikslu ir kas tikslui?

Klausimai yra pagrįsti graikų mintis: "Kaip tai nutiko? Kas yra esmė? Kaip tai atsitiko, bet Biblijoje nėra klausimų. Biblijos atsakymus į klausimus apie tai, kas ji yra.

Kodėl Dievo įdėti pačioje pradžioje pasaulyje tiek dėmesio septintą dieną, kad jis pagamintas šventasis? Nuo kūrimo tikslas yra tai, kad mes žmonės sudarę su Dievu. Biblijos tekstas suteikia įrodymų, kad Dievas sukūrė vyrą ir moterį gyventi amžinai bendrystėje su Tėvu, Sūnus ir Šventoji Dvasia.

Kūrybos aprašymas pabrėžti ir tai, kad šeštadienį ataskaita. Tačiau turėkite galvoje, kad pagrindinis tikslas atsipalaiduoti fizinį atsipalaidavimą. Kas reikia poilsio? Dievas? Iz sako, kad Dievas ne kamuotis. Pagrindinis tikslas bendruomenės, bendrystės su Dievu dalis. Įdėkite Dievas pirmiausia. Tai ne tą dieną, nebuvo išėję iš lovos, tai būtų ne poilsio, bet tingus dieną.

Dievas sako, kad Adomas ir Ieva: "Nėra, ką matote aplink save, niekas visa tai prabanga, nieko tai nereiškia, kad tu laimingas Ieškoti laimės materialių dalykų Jums buvo sukurtas santykiams..."

Todėl, septintą dieną šabo Dievas ateina pas mus ir mes paskui jį, ir cementavimo su mūsų Kūrėją ir Atpirkėją santykius.

Dievas ilsėjosi septintą dieną ir vaikščiojo su mumis, kaip, pavyzdžiui, išlaikyti iki šios dienos, kaip jis. Jis vaikščiojo mums pavyzdį, mes nuolat septintą savaitės dieną šeštadienį, poilsio dieną, meditacijos ir bendrystės su mūsų Kūrėjas dieną. Norėdami pamatyti mūsų Kūrėjas, kad radote laiko, kaip ir Dievas jį mums.

Kas nervina žmonės tiek daug šiandien? Nėra laiko, nėra laiko! Bet Dievas mus myli tiek, kad santykiai su mumis daro kiekvieną kartą, septintą savaitės dieną - šeštadienį, nuo pasaulio sukūrimo.

Dabar mes žinome, kad šeštadienis yra įsisteigęs nuo sutvėrimo pradžios. Pažvelkime į Dešimt Dievo įsakymų, kad Mozė gavo iš ant Sinajaus kalno Viešpaties ketvirtas.

Ketvirtas įsakymas skamba taip:

Išėjimo 20,8-11 - Prisiminti sabato dieną, išlaikyti ją šventa. Šešias dienas triūsi ir dirbsi visus savo darbus, bet septintoji diena yra VIEŠPATIES, tavo Dievo šabo. Tu nedirbsi jokio darbo - tu, tavo sūnus, nei duktė, tavo tarnas, nei tavo tarnaitė, nei tavo galvijai, į savo vartus imigrantų. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas juose, bet septintąją dieną Jis ilsėjosi. Todėl VIEŠPATS septintąją dieną palaimino ir ją pašventino.

Ketvirtasis įsakymas Viešpats kartoja, kad mes turėtume prisiminti, sabato dieną, kad suteiktų mums šventuoju. Poilsio diena, skirta Viešpačiui, savo Dievui.

Mes kalbėti aiškiai ir ryžtingai, kodėl septintą dieną poilsio šeštadienį. Nes per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas juose, bet septintąją dieną Jis ilsėjosi. Todėl VIEŠPATS septintąją dieną palaimino ir ją pašventino.

Šeštadienis įsteigtas žydų ar kitų žmonių fikcija. Tai nuo pirmos dienos sukūrimo įsteigta mūsų Kūrėjas visiems žmonėms, mes susitikome su juo ir suartėjimas.

Nėra Bibliją, kuri sako, kad ji buvo perkelta šeštadienio į sekmadienį stichijos?

Biblijoje, nerasite vieno eilėraščio, kad atkreipė dėmesį į poilsio šeštadienis ir sekmadienis kaita.

Kas poilsio diena, šventas Jėzaus Kristaus?

Daugelyje vietų Biblijoje parašyta, kad Jėzus Kristus yra laikomas poilsio dieną, šeštadienį.

Lk 4,16 - Kai jis atėjo į Nazaretą, kur buvo iškeltas, dalyvavo kaip buvo savo papročius šabo dieną, į sinagogą ir atsistojo skaityti.

Šventoji mokiniai po Jėzaus išvykimo šeštadienį ar sekmadienį?

Disciples po Kristaus žengimo pastebi, šeštadienis šeštadienis.

Teisės 13,42-44 - Kai jis išvyko į sinagogą, vietos pagonys yra elgetavimui jiems papasakoti apie tuos dalykus, kitą šeštadienį. Kai Susirinkimas buvo ištirpinti, daugelis žydų ir pamaldžių proselytes sekti paskui Paulių ir Barnabą. Tada jie ragino interviu, arba likti Dievo malonės. Kitas šeštadienis, išgirdęs Dievo žodį susirinko beveik visą miestą.

Teisės 16,13 - Mes atėjo šeštadienį miesto prie upės, kur buvo įprasta melstis. Mes sėdi ten ir kalbėti su moterimis, kurie susirinko ten.

Teisės 17,1-2 - Nepaisant Amfipolis Apolonia ir tada atėjo į Salonikus, kur buvo sinagoga. Paulius ten buvo jo užsakymą eiti ir trys šeštadienis kalbėjo jiems iš Šventojo Rašto.

Teisės 18,1-4 - Tada Paulius pasitraukė nuo Atėnų iki Korinto. Ten jis susitiko vienas vardu Akvilą, Judėjas, iš pradžių iš Ponto, kuris su žmona Priscilla neseniai emigravo iš Italijos (nes Klaudijus buvo užsakyta, kad visi žydai privalo palikti Roma). Paulius prie jų prisijungė, nes savo amatu, nes jie buvo siuvimo palapinės. Taigi gyveno ir dirbo kartu su jais kiekvieną šeštadienį ir kalbėjo sinagogoje, ir įtikinti žydus ir graikus

Kas ir kodėl keisti Dievo įstatymo? Kas pasikeitė šeštadienis sekmadienis?

Daniel 7,24-25 - Po jų kito karaliaus kils, skiriasi nuo ankstesnių, ir jie pavergti tris karalius. Ar kalbos prieš Aukščiausiąjį, šventieji bus negerai ir bandyti pakeisti laikus ir taisykles.

Katalikų katekizmas apie 1977. Klausimas: Kokia diena yra šeštadienis? Atsakymas: šeštadienis yra septintoji diena, šeštadienis. Klausimas: Kodėl mes nuolat sekmadienis, o ne šeštadienį? Atsakymas: Mes nuolat sekmadienį, o ne šeštadienį, nes katalikų bažnyčia perdavė sekmadienį šabo šventumą.

Kaip Jėzus Kristus sakė apie teisę, vienas turi teisę pakeisti Dievo nuostata?

Lk 16,17 - o dangaus ir žemė nepraeis, kaip sustabdyti mokėjimo vieną tašką įstatymas!

Mt 5,17-19 - "Nemanykite, jog Aš atėjau panaikinti Įstatymo ar Pranašų aš neatvykau panaikinti, bet įvykdyti jiems tiesą sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis ne.. mažiausia laišką, ne viena dalelė teisės aktus, prieš tai visi išsipildo. Bet būtų pašalinti vieną iš šių mažiausių įsakymų ir moko žmones į dangaus karalystę yra laikomas mažiausias. O kas būtų įvykdyti ir mokė Dangaus karalystė bus laikomas didelis.

Iš Jeruzalės sunaikinimą, kuris įvyko šiais metais 70 AD pranašystė, maždaug 40 metų po Jėzus Kristus sakė: melstis už žmones, kurie neturi važiuoti šeštadienį. Taigi Jėzus neturėjo atšaukti ar pakeisti šeštadienį. Kodėl dar būtų jis ragino žmones melstis, kad net sunkiomis sąlygomis išlaikyti šabo dieną?

Mt 24,20 - Girdi, jums nereikia paleisti žiemą ar šabo dieną.

Ir kas pirmieji mokiniai? Šeštadienį ir tebeturi Jėzaus Kristaus Žengimo? Paulius ir Barnabas skelbė per šeštadienio rytą garbinti. Pamokslavo šeštadienį ir kitą šeštadienį naktį beveik visą miestą. Taigi, mes sužinome, kad praėjus 14 metų po prisikėlimo, mokiniai vis dar laikosi šabo. Paulius pasakė, kad jie neturi laukti, kol kito šeštadienio atėjo sekmadienis, tai Viešpaties diena, bet ir vėl nuėjo į sinagogą šeštadienį.

Kas Apaštalas Paulius kalbėjo apie teisę?

Rom 3,31 - mes tada padaryti negaliojančiu teisės per tikėjimą? Jokiu būdu! Priešingai, teisė.

Rom 7,12 - bet teisės aktai yra šventas, įsakymas yra šventas ir teisingas ir geras.

Kas yra poilsio diena, nauja žemė?

Iz 66,22-23 - Kaip naują dangų ir naują žemę, kuri bus, pasiliks mano akivaizdoje, sako Viešpats, ir lieka savo vardą ir tavo palikuonims. Nuo jaunatis į jaunatis, nuo šeštadienio iki šeštadienio visus žmones ateis į mane garbina, sako Viešpats.

Ar Dievo skrynią su Dievo Dešimt Dievo įsakymų konstanta net dangaus?

Apreiškimo 11,18-19 - tautos sukilo, bet tavo rūstybę atėjo, atėjo laikas kreiptis į teismą dėl visų mirusiųjų ir atsipirkimo laiko savo tarnais, pranašų ir šventųjų ir visų tų, kurie brangina tavo vardą, mažus ir didelius ir sunaikinimo, kurie korumpuoti žemėje laiką. "Tada Dievo šventykla atidarytas dangaus, ir jo šventyklą buvo matęs jo Sandoros skrynia.

Šeštadienis bus Dievo žmonių pasirašyti pasibaigus pabaigos laikas?

Daroma išvada, kad šio pasaulio istorijoje bus persekiojami tie, kurie saugo visus Dievo Dešimt Dievo įsakymų. Jie bus dvi grupes, viena sekti Dievu ir paklusti Jo įsakymams visame tekste. Antra seks žvėries, Žmogaus reglamento popiežiaus institucijai.

Apreiškimo 12,17 - Tada drakonas buvo piktas jo žmona ir išėjo į karą su jos palikuonimis poilsio, kuris saugo Dievo įsakymų ir turi Jėzaus liudijimą.

Sudarymas ir pamokos

Šis straipsnis trumpo Biblijos eilučių aiškiai baigti tai, kad šeštadienis buvo įsteigta mūsų Kūrėjas nuo sutvėrimo pradžios. Buvo priimtas todėl, kad mes susitiko su mūsų Kūrėju ir sudarė glaudų ryšį su juo. Buvo pastebėta, Senajame Testamente, Naujojo Testamento ir Jėzų Kristų ir mokiniai. Ramstis šeštadienis bus bandymas iškalti mūsų laikas baigiasi, Dievas atskiria žmones nuo žvėries pasekėjų. Šeštadienis bus išlaikytas naują žemę už visą amžinybę švęsti mūsų Viešpaties ir Kūrėjo. Galite teisę matyti jūsų Viešpats sabato dieną, kai mes laukiame su atviromis rankomis.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

1. Kas yra gyvenimo šaltinis?

83_cesta_ke_kristu.jpg Mūsų dangiškasis Tėvas yra gyvenimo šaltinis, tiesos ir džiaugsmo. Graži šalis, nebuvo dėvėti bet sunaikinimo pėdsakų ir nuodėmės Prakeikimas. Visa graži gamta rodo didelę meilę Dievui. Viskas puikiai tinka žmonių poreikius ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 108951x

Pragaras tiesiog yra - kas bus nedorėliai žmonės pabaigos?

371_existuje_peklo.jpg Daugelis žmonių bijo pragaro ir amžinos kančios. Bet po velnių? Biblija kalba apie pragarą, kad tik iki paskutinės dienos sąskaita yra atvykęs. Kai Jėzus Kristus prikelia nedorėlį ir suteikia sprendimo ne ...
Pridėta: 02.03.2011
Parodymų skaičius: 186457x

8. Augimas Kristuje, pobūdžio kaita - Kelionė su Kristumi

304_cesta_ke_kristu.jpg Augimo Kristaus - pakeisti mūsų gamtaGalvokime Kristaus meilės, grožio ir tobulumo savo pobūdį. Pagalvokite apie Kristaus pasiaukojimo, nuolankumo Kristaus, Kristus grynumo ir šventumą, Kristus savo neapsakomas meilė - tai dalykai, kontempliacija. ...
Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 125768x

Pabusti iš Kinijos ir skleisti Evangelijos

298_cina.jpg Azija yra didžiausia teatro XX amžiaus. Joks kitas žemynas pasaulyje nerodo daug apie galingiausių judesiai - politinės, socialinės, švietimo, ir dvasinė. Kyla klausimas, ar dėl kitų žemyno į vieną iš praėjusio ...
Pridėta: 19.12.2010
Parodymų skaičius: 148706x

Platus yra kelias į pražūtį, siauras kelias į dangų!

409_uzka_je_cesta_do_nebe.jpg "Įveskite pro ankštus vartus dideli vartai ir platus yra kelias, kuris veda į pražūtį, ir daug yra tie, kurie patenka per ją. Sąsiauris yra vartai ir siauras kelias, kuris veda į ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 290735x

Lt.AmazingHope.net - Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu