Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Religija - skirtingomis kryptimis atsiradimas.

Biblijos Faktai

509_babylon.jpg

Religija - skirtingomis kryptimis atsiradimas.

Pridėta: 02.11.2011
Parodymų skaičius: 230128x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Ar jūs kada nors susimąstėte, kas tai yra ir kur religija turi savo kilmės? Kuris yra seniausias? Kodėl yra tiek daug formų religijos? Ir kuria kryptimi yra teisingas? Kodėl žmonės tiki į Dievą? Tai yra klausimai, už kiekvieną jo rutuliukai Pagalvoti žmogus. Galbūt jūs sakote, kad jums nerūpi, bet kiekvienas žmogus šioje planetoje, todėl jums, jūs turite tam tikros dalyvavimo formos. Yra skirtingos tradicijos - tradicijomis, atostogų, kad kiekvienas iš mūsų savo gyvenime praktika. Daugelis iš mūsų švęsti Kalėdų, Velykų, arba eikite į praktikuoti jogą ...

Pats žodis religija - sekti ką nors. Aš norėčiau, kad jūs manote apie religijos pradžioje, kad šiandien čia. Norėdami tai padaryti, kad mes matome, turime Biblijoje. Tai knyga, kad Mozė pradėjo rašyti apie 1500 m. prieš Kristų, ir įrodyti savo žodžius tiesą daugybė archeologinių radinių. Tai, kad jos žodžiai buvo išsaugoti nepakeistą įrodyti Scrolls rasta urvuose Qumran. Be to, daugelis kitų svetainių patvirtina Biblijoje istorijos teisingumą. Atraskite sau, atidaryti ir patikrinti savo tiesą.

Pradžia Religija - - Dievas

Vyras = Adomas ir Ieva buvo sukurta Dievo Kūrėjo. "Genesis" 1,27

Jie turėjo du sūnus - Kaino ir Abelio. Genezė 4,1-16. Abelio klausėsi Dievui (tikintieji), Kainas klausėsi Dievo, jis darė, ką norėjo. Jis nužudė savo brolį, kuris buvo pirmoji mirtis pasaulyje (ne religingų žmonių).

Vietoj nužudė Abelį su Adomo ir Ievos sūnų, kuriam jie pavadino, kuris vėl paklusti Dievo.

Namai Seto "gimė Nojus, kuris turėjo tris sūnus Semas, Chamas ir Jafetas Pradžios 5,32.

Vardas čia yra tikri tikintieji Dievo vardas Domino reiškia tikrąjį Dievą, netikinčiųjų, turintys savo dievams. Pavadinimas Jafetas klajojo (tikinčiųjų ir netikinčiųjų).

Nuo palikuonys Semo Dievas pasirinko žmones, kurie būtų padengti tikrojo tikėjimo tiesa Dievo. Jie buvo izraeliečių - žydų

Žydai - Abraomo kilmės, 1400 metų prieš Kristų. Dievas pašaukė Abraomo, kuris yra vadinamas tikėjimo tėvas. Dievas išklausė ir atliktų tinkamą pranešimą apie tikrąjį Dievą - Kūrėją. "Genesis" 11,10. 27. (Abraomo gimimo), Pradžios 12,1-9. 15 - (sutartį tarp Dievo ir Abraomo). Stichijos 21 - (Izaoko gimimo). Izaokas buvo Jokūbas, o Jokūbui turėjo 12 sūnų kartos Izraelio (žydai).

Kai Dievas išvedė savo išrinktąją tautą iš Egipto vergovės, davė Mozei ant Sinajaus kalno, Dievo nekintančių teisės lentos. Daugelis šio Akto dalis labiausiai pasaulietinės valstybės įstatymų.

Šis įstatymas: 1 Ar nėra jokių kitų dievų, išskyrus mane, antra nekuria nieko trečdalis stabus Nenaudokite Viešpaties vardą veltui ketvirtą Prisiminti sabato dieną, kad jis šventas penktasis Garbės tavo tėvas ir tavo motina šeštasis Nežudyk septintą ne įsipareigoti svetimavimą 8. Negalima pavogti 9. Negalima meluoti 10. Pavydas

Krikščionys - atsirado prieš 2010 metų. Jų mokymas remiasi Jėzaus Kristaus, kuris buvo žydas, kuris teigė, galingas darbais įrodė, kad Paties Aukštojo Dievo Sūnus. Ji buvo tokia svarbi figūra istorijoje, kad pasikeitė jo eros. Nurodo žmonių Tikrasis Tėvas, kuris yra danguje (erdvėje). Krikščionybė yra žydų religija, kuri veda prie žinių apie tikrąjį Dievą per Jo Sūnų Jėzų Kristų tęsinys. Aprašyti savo gyvenimą, ir visą darbo išpirkimo Biblijos evangelijų. Kodėl tiek daug krikščionybės kryptis?

Iš kitos Nojaus sūnus Chamas, grindžiamas religijos tolimesnius nurodymus.

, Kita grupė yra musulmonai - islamas - musulmonai. Tai Rytų religijų. Jie turi jų kilmės, taip pat Abraomas. Jo sūnus Izmaelis, bet jis buvo egiptietė Hagara tarnaitė vardas sūnus. Genezė 16,1-12. Taigi ateina Chamo giminė. Biblinės pranašystės apie Jį sako: "nesutramdomas valios žmogus. Jo ranka bus prieš visus ir ranką prieš jį ir pralenkti visus savo brolius."

Nuolatinis riaušių musulmonai ir žydai - palikuonims Abraomo pusę brolių, ši pranašystė vykdymą. Jie tiki į vieną Dievą - Dievą. Pranašo Mahometo gyveno iki 6 amžiaus po Kristaus. Dievas nėra žmogus bet laisvė - žmogaus gyvenimo darbą turto ir skurdo, džiaugsmas, liūdesys ir nuodėmės. Jie tiki dievų mirę žmonės. Musulmonų pateisina šventę penktadienį.

Budistai - Rytų religijų. Jos steigėjas yra Buda, gimė 560 m.pr.Kr. Indijoje netoli Nepalo. Originalus GUATAMA jo vardas buvo. Pavadinimas Buda yra dievas. Mūsų pasaulis yra tik jam šydas - gali. Jis skelbia: gyvenimas yra kančia ir kančia yra gyvenimas. Budos mokymas turi 8 laipsnių, ir priešingai žydų teisės, kuri veda prie Dievo, tai veda į save. Etika: 1 / tikrojo tikėjimo, 2 / dešinėje mąstyseną, 3 / dešinė kalbėjimo, 4 / realaus gyvenimo ir gyvenimo būdo (ne žudyti, vogti, tu negali gyventi gašlus, ne melas ir gėrimais svaiginančių gėrimų). Buda klausia: 5 / sąžiningi pragyvenimui, 6 / dešinė pastangas 7 / dešinėje mąstyseną, 8 / dešinė rūpi su savimi.

Induistai - Rytų religijų - taip pat ateina iš Chamo šeimos. Ji yra Indijos nacionalinės religijos. Ji ne steigėjas - Joga - jogas - mūsų šalyje yra plačiai paplitusi. Čia yra vietos visiems - tai religinių sujaukti. Indijos sako, kad Indijoje yra visų pasaulio religijų. Palyginti su manimi: 1 teistai - tikėti asmeninį Dievą už pasaulio, bet ne Dievas Kristuje apreikštas 2 Deisms - tikėti racionalių priežasčių vienas Dievas - vienas, kuris sukūrė pasaulį ir stebėti, kaip laikrodininkas, Jis pasiekė juos, ir jie paleisti patys 3 Monoteistai - tikėti vieną Dievą 4 politeistai - tiki daugelį dievų 5 ateistai - neigia tikėjimą Dievu 6 Krikščionybė - yra ką Jėzus Kristus ir krikščionybė, bet Jėzaus teisę atmesti visą tiesą. Jėzus yra vienas tarp kitų. Indijos barai paveikslai kabo šalia šoninių dievas Krišna, Buda, Jėzus ir Gandhi ....

Hindu Dievas - Pilka - tylos dievas. Jie turi 330 mln. Dievų (gyvūnai, medžiai, kalnai ... Ši religija nueina iki 1250 m. pr mokslo - slaptas raštų - eilėraščių pasaulyje sekmadienį - dieną saulė, melstis link saulės.

Ateizmas - modernus ir paskutinės religijos. Religija proto. Knygoje žodynas ateistai yra parašyta taip: "Dievas nesukūrė žmogaus, bet Dievo vyras, pagal savo paveikslą ir panašumą" Materializmas buvo 18 amžiaus prancūzų ateizmo pabrėžti.

Marksistinis ateizmas - didžiausias ateizmo forma "marxizmus yra materializmas, nuožmiai priešiška religijai ..., kurio misija yra atimti iš religinių kliedesių ir prietarus asmuo ... ir nemokamai jį iš visų žmogaus antgamtinis ... kelia pasitikėjimą mūsų pačių stiprybe ... ir žmogus yra aukščiausias yra, žmogus (p. 275) organizacija buvo įkurta 1925 metais Sovietų Sąjungos ir Asociacijos vadinamas blogis religijos ... kovojo su visomis priemonėmis, elektrinėms, gamykloms, kolūkių ir mokyklose. "

Matote, yra skirtingos visuomenės grupės - religija, kuri tam tikru būdu įtakoja mus. Religijos mes priklausome, turime atsakyti į kiekvieną žmogų asmeniškai. Ką, kam, vyras kelia jo ateitis yra mūsų laisvo apsisprendimo. Sprendimų priėmimo laisvė yra didžiausia dovana, mes gavome iš Dievo.

Labirintas yra tik vienas iš būdų ištaisyti, ir kad kažkas turi šviesti. Aš žinojau, kad šviesa Jėzų Kristų, kuris atėjo iš dangaus, ir kviečia mus namuose. Mes pasiklydo ir negali būti atšauktas. Jėzus sako:

Jn 08:12 - Jėzus jiems vėl, tada kalbėjo: "Aš esu, dienos šviesos, Tas, kas taip man nebebus, nebevaikščios tamsoje, bet turės gyvenimo šviesą"

Karalius Dovydas sakė:

Ps 119,105 - Žvakių mano žingsniai yra tavo šviesa mano būdas žodį.

Todėl norėčiau pakviesti jus namo, kur mūsų laukia. Jėzus Kristus ruošia mums namus, kur jis yra. Kai žemė bus valomos ir sukūrė visus naujus, bus mūsų namuose vėl nuostabus rojus, kaip VIEŠPATS buvo skirti kūrinijos pradžioje.

Jie yra pasaulyje dvi žmonių grupes:

"Rolling Stones" - klajoti šiame pasaulyje - ne tikslas, - tik mirtis.

Piligrimų - klajoti šiame pasaulyje, bet jie turi tikslą - amžinąjį gyvenimą - Dievo karalystė.

M.G.

Iz 44,6 - Taip sako Viešpats, Izraelio Karalius ir Atpirkėjas, Galybių VIEŠPATS: Aš esu pirmasis ir aš esu paskutinysis, be manęs nėra Dievo.

Iz 55,6 - Ieškote ponai, o jį rasti, skambinkite, kol jis yra arti.

Izaijo 56, 6-7 - užsieniečių, kurie yra prijungti prie VIEŠPATIES jam tarnauti, mylėti Viešpaties vardą ir jam buvo tarnautojų, kurie apsaugoti prieš išniekinimą šeštadienį ir laikysitės mano sandoros su jumis atkreipti Jo šventumą ir oblažím kalnų yra mano namuose maldai.

Sau 14, 6-7 - "Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas", Jėzus atsakė. "Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane. Jei žinojo mane, galėtumėte žinoti mano Tėvą. Nuo šiol jūs žinote jį ir matė jį!"

Jono 3:16 Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turi amžinąjį gyvenimą


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Dešimt Dievo įsakymų buvo prikaltas prie kryžiaus?

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg Biblija sako, kad Dievas davė teisę - Dešimt Dievo įsakymų, kurie buvo parašytas Dievo pirštu tabletės iš akmens, ir įėjo į Sandoros skrynią.Antra, iškilmingą teisės Mozė, kuris buvo dedamas šalia Sandoros ...
Pridėta: 02.02.2011
Parodymų skaičius: 169294x

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

275_jezis_kristus_2.jpg Vienintelis būdas apmokančiajai žmogaus nuodėmės jei Dievas per Jėzų Kristų. Jo gyvenimas tobulas paklusnumas Dievo valiai, jo kančias, mirtį ir prisikėlimą. Tie, kurie tikėjimu priima šį permaldavimą gali turėti amžinąjį gyvenimą, ...
Pridėta: 25.11.2010
Parodymų skaičius: 220098x

Atgailauti - tai dabar pats svarbiausias dalykas!

484_pokani.jpg Mt 4,17 - Nuo to laiko Jėzus pradėjo pamokslauti,! "Atsiverskite Dangaus karalystė yra šalia!"Kai Jėzus Kristus ir Jonas Krikštytojas skelbė netoliese dangaus karalystę, pirmą kartą pradėti vadinti ir paragino žmones atgailauti. ...
Pridėta: 25.09.2011
Parodymų skaičius: 188726x

Kaip surasti Dievą?

372_jak_najit_boha.jpg Viduje kiekvienas žmogus yra užkoduota Dievo troškimą. Anksčiau žmonės iš kartos sukurta įvairių dievų savo sąlygas, ir net šiandien žmonės yra noras garbinti ką nors, net jei tai tik kaip muzika, ...
Pridėta: 07.03.2011
Parodymų skaičius: 196751x

Kuo mes tikime - 3 Creature

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 GyviaiDievas yra visų Rašto dalykų Kūrėjas davė patikimą ataskaitą apie savo kūrybinį darbą. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę ir visa žemės kūrimą ir ilsėjosi septintą dieną, kad ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 117183x