Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Prophecy - Niujorkas 11/09 - WTC žlugimo - 11 rugsėjis 2001

Biblijos ir šiandien pranašai

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg

Prophecy - Niujorkas 11/09 - WTC žlugimo - 11 rugsėjis 2001

Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 224210x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk

Skaityti šį įdomų pranašystė. Ellen Baltoji mačiau savo vizijas, kas vyksta Niujorke rugsėjo 11 2001 m.? Už mus, šie įvykiai yra dar laukia ateityje? Atidžiai perskaitykite ir teisėjas už save.

Niujorkas

Dievas negali padaryti jo teismas be jokio pasigailėjimo. Jo ranka vis dar ištemptas. Dievo pranešimas taip pat turi būti pranešta apie didelį Niujorke. Žmonės turi suprasti, kad Dievas yra tik liesti savo rankomis, gali sunaikinti turtą, sukauptomis iki paskutinio didžiojo dieną. (3MR 310 311, 1902)

Aš neturiu konkrečios informacijos apie tai, kas turėtų atsitikti, Niujorke. Žinau tik, kad masiškai statyti šis miestas bus sunaikinti per vieną dieną įtaka Dievo jėga. Visur, nebūtų mirties, nes aš jaučiu, kad labai giliai, kad miestas buvo įspėtas. (RH 5 Lie 1906)

Kartą, kai buvau Niujorke buvo mano naktinio matymo parodė didelį pastatą, kuris išaugo daug istorijų į dangų. Šie pastatai turi būti atsparios ugniai ir yra skirti būti žinomas jų savininkai ir statybininkai. Tada aš girdėjau, priešgaisrinės signalizacijos pranešimas. Žmonės pažvelgė tų ugniai pastatai ir pasakė. Jie visiškai saugūs, tačiau šie pastatai buvo sunaudotos ugnimi, kaip jei ji buvo nesisekė. Speciali įranga negalėjo užkirsti kelio jų sunaikinimo. Ugniagesių negalėjo naudotis savo telefonus. (9T 12, 13, 1909)

Nesunaikinami pastatai bus paverstas pelenais.

Mačiau brangiausių teigiama, kad buvo deklaruoti kaip ugniai, tačiau tik kaip Sodoma žuvo Dievo keršto liepsnas ir pavertė pelenais. Silpnų paminklai žmonių pasididžiavimas bus paverstas dulkėmis iki galutinio sunaikinimo pasaulyje įvyksta. (3SM 418, 1901)

Dievas atsiima savo dvasią nuo baudžiamosios miestų, kurie vis primena prediluvian ar miestus Sodomą ir Gomorą. Brangus namus ir architektūros stebuklai yra sunaikinamos akimirksniu, kai jų populiacija viršija atleidimo ribos. Kad didingi pastatai, kurie buvo laikomi visiškai sunaikinta gaisro, ugniai, yra ženklas, kad per trumpą laiką, visų žemiškų pastatų tapo griuvėsiais. (TDG 152, 1902)

Žmonės ir toliau didins brangūs pastatai ir bus už juos išleisti astronominių sumų. Ypatingas dėmesys bus skiriamas jų architektūros grožį, ilgaamžiškumą ir patikimumą dizainas. Viešpatie, bet aš sužinojau, kad, nepaisant visų šių priemonių, pastatas dalinsis Jeruzalės šventykla likimą. (5BC 1098, 1906)

KOMENTARAI

Jei Ellen Gould Baltoji pamačiau WTC pastatus Niujorke rudenį rugsėjo 11, 2001 I palikite savo atlygį.

Bet kokiu atveju, ji nustato ne širdies, norėjau įspėti mus apie artėjančią grėsmę ir po Dievo teismas. Kad didingi pastatai, kurie buvo laikomi visiškai sunaikinta gaisro, ugniai, yra ženklas, kad per trumpą laiką, visų žemiškų pastatų tapo griuvėsiais.

Faktai apie pastatų griūties.

Nepaneigiamas faktas yra tai, kad WTC pastatai m. rugsėjo 11 d. 2001 m. orlaivių sudužo. Šis aktas yra laikomas teroristų išpuolį. Jie WTC avarijos lėktuvų kritimo laisvo kritimo per kelias sekundes? Pastatai, kurie buvo suprojektuoti, kad išgyventų galimą milžinišką lėktuvą? Kaip tai įmanoma, kad plieno pagrindas, kad pastatas buvo pertvarkyta per kelias sekundes į nuolaužų krūva? Pasaulyje surengė daug dideli gaisrai aukštybinių pastatų, be pastato niekada sukelia gaisro kritimo. Visada išlaikyti plienine šerdimi pastato.

Šis renginys yra išreikštas daugelyje pramonės ekspertų ir projektuotojų WTC pačių pastatų. Iš šių tyrimų baigti neįmanoma pagal fizikos ugniai atsparius įstatymų pastato sumažėjo laisvo kritimo ir paversti mažų momentas nuolaužų krūva. Statyba WTC7, trečiojo pastato, kuriame nėra įrašų bet kokiu orlaiviu, sumažėjo laisvo kritimo ... priežastis ugnies Aukštų pora.

I won't gilindamasi į šiuos pastatus patekti. Internete galite rasti daug faktų, susijusių su WTC 2001 m. rugsėjo 11 jis gali lengvai rasti.

Kas atnešė atveju 11 / 9 šiame pasaulyje?

Be tavęs daug suvokti, šis įvykis pakeitė pasaulį dramatiškai paveikti pasaulio įvykius. Šis įvykis pakeitė teisės aktus bei apsaugos įstatymai JAV ir visame pasaulyje. Su 2001 m. rugsėjo 11 d. įvykių, žmonės yra pasirengę atsisakyti didelės dalies savo teises ir laisves. JAV, kad jie gali įkalinti žmonės neribotai, nenurodydamas priežasties, aš stebėti telefonai, el. Jie netgi gali kankinti žmones, veikti plačiai praktikuojama. JAV dabar turi tariamoji teisę vykdyti karinę intervenciją visame pasaulyje. Prasideda begalinis karas prieš vadinamąjį terorizmu, kuris tęsiasi jau beveik dešimt metų.

Begalinis kova ir augimą JAV galios yra skirti nustatyti New World Order, po kurio, metus, alkani žmonės pasaulyje.

"Mes dėl pasaulinės reorganizavimo slenksčio. Viskas ko jums reikia yra tinkamai, visa apimančios krizės ir tautos priimti naująją pasaulio tvarką". (David Rockefeller, JT forumas, 1994/09/14)

"Transformacijos procesą, net jei ten buvo revoliucinės pokyčių, jis gali būti ilgalaikis, nebent yra kokių nors katastrofiškų įvykių ir greitis, kažkas panašaus į naujus Pearl Harboras". (Atstatymas Amerikos gynybos, Dickas Cheney, Donaldas Rumsfeldas, Jeb Bush, Paul Wolfowitz. .., Rugsėjo 2000)

JAV, be abejonės, šiuo metu didžiausių pasaulio galia, todėl daugelis nieko karus, bando sukurti New World Order.

Biblija sako Atvirai Jono 13 skyriuje, įgaliojimų jie perima pasaulyje iš mūsų pasaulio istorijos pabaigoje. Jis užpildo visas Biblijos pranašystės?

Žaidimai - laisvo kritimo WTC, rugsėjis 11, 2001Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Numeris Žvėris 666, žvėries ženklą ir Dievo antspaudu

447_666.jpg Pirmesniuose straipsniuose, studijavo, kurie, pagal 7 Daniel ir Apreiškimo 13 skyrius žvėris skyrius kartais netinka. Pagal įrodymų, kad mums davė pati Biblija, yra žvėris kylantis iš jūros ir maža kampe religinių ...
Pridėta: 17.07.2011
Parodymų skaičius: 406615x

Biblijos Pranšystė - Kas yra Antikristas? - Daniel 7 skyrius

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Antrajame skyriuje Danielio Dievo, išryškino pagrindinius pranašiškas vaizdas. Naudoja metalo ir akmens skaičiai, kurie bent iš sutraiškyti pabaigoje vaizdą.Aukso galva atstovaujama Babilono imperijos, jo krūtinės buvo sidabro nuotrauką Medo-Pers imperiją, kurį ...
Pridėta: 26.12.2010
Parodymų skaičius: 325138x

MP3 - Kas yra Antikristas? - Dr Walter Veith

301_antikrist_papezsky_system.jpg Klausyti šį paskaita profesorius. Dr Walter Veith, kuris atsakys į klausimą, kas yra Antikristas? Ar tikrai popiežiaus sistemą? ...
Pridėta: 28.12.2010
Parodymų skaičius: 209792x

Biblijos Pranšystė - žvėris auga nuo jūros - Apreiškimo 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Apreiškimo 13 10/01 - Tada aš pamačiau jūros žvėrį atlieka su septynias galvas ir dešimt ragų, ragų buvo dešimt kronų ant jo galvų šventvagiška pavadinimą. Žvėrys mačiau, buvo panašus leopardas, tačiau ...
Pridėta: 22.02.2011
Parodymų skaičius: 324236x

Nelaimė eina, kai Dievas bus pakratoma žemės!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Biblija aiškiai įspėja, kad viena iš paskutinių ženklai prieš Jėzaus Kristaus atėjimas, kad Dievas yra drebulys mūsų šalyje. Šiuo metu daugelis į antrąjį atėjimą jau užpildyta, arba užpildo. Nusikalstamumo ir maišto ...
Atnaujinta: 18.02.2013
Pridėta: 02.04.2011
Parodymų skaičius: 269416x

Lt.AmazingHope.net - Prophecy - Niujorkas 11/09 - WTC žlugimo - 11 rugsėjis 2001