Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Priežastys, dėl Antrojo Kristaus atėjimo į pasaulį

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg

Priežastys, dėl Antrojo Kristaus atėjimo į pasaulį

Pridėta: 08.11.2010
Parodymų skaičius: 132319x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Jėzus Kristus miršta dėl mūsų nuodėmių, pergalė prieš blogį - Šėtonas ir jį nugalėjo. Jis parodė visą visatą, kad Dievas yra meilė, ir dar esame nusidėję prieš Dievo įstatymą, taip mus pamilo, jog atidavė savo Sūnų, kad mes galime grįžti prie Jo. Nėra didesnio įrodymo meilės, kaip Kūrėjas mirė Jo kūryba. Mes negalime net suprasti, kad dydis meilę. Apsvarstykite, jei mes pasiruošę mirti už kai kuriuos savo produktus!

Jėzus pažadėjo grįžti, todėl galutiniams puikus kova tarp gėrio ir blogio.

Visos žmonijos dėmesys į labai prieštaringai tarp Kristaus ir Šėtono, kuris yra Dievo charakteris yra meilė, Dievo įstatymo ir Dievo suvereni valdys pasaulį.

Apreiškimo 12 Sau dalis aprašoma nuolat kovoja tarp šėtono ir bažnyčia,

Apreiškimo 20 Sau dalis aprašyta pergalingą išvadą, nuodėmės sunaikinimą ir visas pasekmes.

Prieš Kristaus dar vyksta pasaulyje ir žmonių gyvenimą, yra poliarizacinių - žmonės stovi ant abiejų pusių, kad esant dviejų antraščių - abiejose Dievo arba prieš Dievą pusėje priešas. Viešpats Jėzus sakė, kad yra tik dvi stovyklas žmonių.

Mt 25,31-32 - "Kai ateis Žmogaus Sūnus savo šlovėje su visais savo angelais, jis sėdės ant savo šlovės soste Visos tautos bus surinktos prieš jį, ir jis yra atskirtos viena nuo kitos kaip. piemuo atskiria nuo ožių. Avys apie dešinę ranką, bet ant jo kairės ožkos avys.

Mt 24,30-31 - tada dangus atrodo Žmogaus Sūnus ženklas, tada turi visas žemės gentis turi aimanuoti ir pamatyti, Žmogaus Sūnų, ateinantį dangaus debesyse su didžia galybe ir didžia šlove. Ir jis nusius savo angelus su garsiai trimitavo, jie turi surinkti Jo išrinktuosius iš keturių Pagrindiniai taškai, iš vieno galo dangaus į kitą.

Rom 2,6-11 - Jis "atpigs kiekvienam pagal jo darbus" - tiems, kurie atkakliai ir daryti gera siekti šlovės, garbės ir nemirtingumą, amžiną gyvenimą, tie, kurie savo savanaudiškumą, tiesos ir atsisakyti tolesnių nusikaltimą, tačiau apdovanoti gniewu. Tribulation ir nelaimės laukia kiekvieno žmogaus siela, kuri nėra blogis, Judėjas pirmasis, taip pat graikų. Kiekvienas, kuris daro gera, Judėjas pirmasis, taip pat graikų, tada laukia šlovė, garbė ir taiką. Dievas šališkumo niekam.

Jėzus Kristus ateina prikelti mirusiuosius ir pasuko tikintieji tikintieji gyvena.

Taip, Kristus nugalėjo mirtį, ir tai ne tik žodžiai. Jis įrodė, kad po trijų dienų prie kapo jis prisikėlė iš mirusiųjų. Aš prabudau savo metų pasirodė mirties kelių žmonių grįžti į gyvenimą. Jis vienintelis gali duoti gyvenimą.

Apreiškimo 1,17-18 - Kai aš pamačiau jį, aš Palo prie jo kojų, kaip miręs. Tada aš įdėti savo dešinę ranką ir pasakė: ".." Nesijaudinkite Aš esu pirmasis ir paskutinis gyvas aš miręs, ir štai esu gyvas per amžių amžius turiu mirties ir mirusiųjų klavišus..

1 Korintiečiams 15,3-4 - aš davė jums svarbiausia, kad aš taip pat gavo: Kristus numirė už mūsų nuodėmes pagal Raštus, buvo palaidotas ir buvo prikeltas trečiąją dieną, pagal Šventąjį Raštą.

Nors šėtonas yra įkalinti žmonijos mirtis, kaip mes visi jaučiame, kad mirties čia nėra, kiekvienas gina savo ir norą gyvenimą, tuomet Jėzus Kristus ateina pas mus iš mirties vėl atmetė. Šiuo metu Kristus savo stipriu balsu pažadina mirusiuosius į gyvenimą, bus pati nuostabiausia mergina. Tuo metu bus galutinai nutraukti mirties galia turi būti ne daugiau! Tie tikintieji, kurie gyvena su Kristumi ateina bus pakeistas.

Jonas 5,28-29 - nesistebėkite, nes ateis laikas, kai visi, kurie yra kapai turi išgirsti jo balsą ir išeis - tiems, kurie darė gera, bus prikelti gyvenimui, bet tuos, kurie veikia blogio, jie iškėlė teisme.

1 Tes 4,13-18 - Mes neturime, broliai, jūs nežinojo apie mūsų mirę. Jūs neturite sielotis virš jų, kaip kiti, kurie neturi vilties. Jėzus, mes manome, mirė ir prisikėlė iš mirusiųjų, kaip mes tikime, kad Dievas duos su Jėzaus gyvenimo ir tiems, kurie užmigo su juo. Mes žodis iš Viešpaties: "Mes, kurie gyvena norėdami pamatyti Viešpaties atėjimo, o ne prieš tuos, kurie užmigo. Jūs girdėjote, įkvepiantis komandą, iš arkangelas balsas ir Dievo koziris, pats Viešpats nužengs iš dangaus ir pirmą kartą mirė Kristuje sukils. Mes gyvename kartu su jais sugautus debesys patenkinti Viešpaties, tada mes būsime su Viešpačiu amžinai. Skatinti viena su kita, šie žodžiai.

Jėzus Kristus ateis tikroji atlygį už visus. Jie visi kvietimo teikti teisingumo ir pagaliau mes jį pamatyti.

Po jo Šeštinės, Kristaus nuolat, susijusius su žmogaus išpirkimo. Jis yra vienintelis tarpininkas tarp Dievo ir žmogaus, mes rasti jokių kitų šalininkas. Kiekvienas žmogus turi pasirinkimo! Jo požiūris į Evangeliją, Kristų, turi nuspręsti, ar Kristus savo garsiajame antra bus dar jam teisėjas, kuris sakiniai jam, ar karaliaus, kuris palankiai jį į savo karalystę. Jis padarė dėl manęs viską, kas būtina išgelbėjimui. Aš ją priimti?

Atvirai Jono 22,12-13 - "Štai Aš veikiai ateinu, ir mano atlygis su manimi, kad kiekvienam žmogui pagal jo darbus Aš esu Alfa ir Omega, pradžia ir pabaiga pirmos ir paskutinės. ".

Mt 16,27 - Žmogaus Sūnus ateis savo Tėvo šlovę su savo angelais, ir tuomet tampa kiekvienam pagal jo darbus.

Hebrajams 9,24 - Kristus neatėjo į šventas vietas rankomis (kuris yra tik vaizdą dešinėje), bet į patį dangų, kad mes galėtume stovėti prieš Dievą.

1 Timotiejui 2, 3-4 - Tai yra teisė ir patikti Dievui, mūsų Gelbėtojo, kuris nori, kad visi žmonės būtų išganyti ir ateis žinoti tiesą. Yra vienas Dievas ir vienas tarpininkas tarp Dievo ir žmogaus, žmogus Kristus Jėzus, kuris atidavė save už visus žmones išpirkos.

Jono 1:12 - Bet tiems, kurie jį priėmė, davė galią tapti Dievo vaikais - tiems, kurie tiki Jo vardą.

Jėzus ateina kurti naują dangų ir naują žemę. Kristus ateis, todėl atkurti pirminę harmoniją ir laimę Visatos, kuri egzistavo prieš į nuodėmę rudenį.

Dievas sukūrė viską, puikus ir gražus, tačiau nerimą visų nuodėmių. Jėzus baigiasi šią liūdną istorijos etapo ir nustatyti jo amžinosios karalystės.

Atvirai Jono 21, 1-5 - Tada aš pamačiau naują dangų ir naują žemę. Nes pirmasis dangus ir pirmoji žemė praėjo iš karto ir jūros nebėra. Aš mačiau šventasis miestas, naujas Jeruzalė, leistis nuo Dievo iš dangaus, paruoštas kaip nuotaka puošia savo vyrui. Aš girdėjau, garsiai nuo sosto: "Štai, aš stoviu su Dievo tauta. Gyventi su jais, ir jie bus Jo tauta, ir pats Dievas bus su jais ir būsiu jų Dievas Jis nušluostys kiekvieną ašarą nuo jų akių ir mirties nebebus, nei verkti, nei protestuoja, nei skausmo, niekada nebus, nes ankstesnis dalykų praėjo. "Tas, kuris sėdėjo soste tarė:" Štai Aš visa darau nauja ".

2. Petras 3, 13 - Dangaus dingsta, kai gaisras ir elementai išlydyti su aistringas šilumos, bet mes žiūrime į naują dangų ir naują žemę - nuosavo namo.

Daniel 2,44-45 - Atsižvelgiant į šių karalių dienas, dangaus Dievas įsteigs karalystę, kuri niekada žlugimo, karalystė, kuri ne pavogti žmonių. Ši karalystė bus sutraiškyti ir uždarykite visus kitus karalystė užtruks amžinai.

Daniel 7,13-14 - Štai jis ateina su dangaus debesimis, ir Žmogaus Sūnus yra panašūs. Prieš ilgametis atsirado prieš savo veidą davė jam. Jis buvo pateiktas Vyriausybei ir šlovė ir karalystė, kad pagerbti visų žmonių, tautų ir kalbų. Jo taisyklės yra amžinas - jis niekada nesibaigia, ir Jo karalystė nebus žlugimo!

Daniel 7, 26-27 - Bet tada teismas bus susėsti ir juostos iš jo galia bus amžinai sunaikinti ir sunaikino. Karalystė, jėga ir pagal dangaus karalystė šlovės bus perduotas šventi žmonės Aukščiausiojo. Jo karalystė bus amžinai, ir visi valdovai bus garbinti jį ir paklusti. "

John 14,3 - Aš einu paruošti jums vietą. Kai aš einu ir paruošti jums vietą, vėl atvyksiu ir priimsime jus į save, jums taip pat gali būti kur aš esu.

Amino, Ateik, Viešpatie Jėzau.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Atgailauti - tai dabar pats svarbiausias dalykas!

484_pokani.jpg Mt 4,17 - Nuo to laiko Jėzus pradėjo pamokslauti,! "Atsiverskite Dangaus karalystė yra šalia!"Kai Jėzus Kristus ir Jonas Krikštytojas skelbė netoliese dangaus karalystę, pirmą kartą pradėti vadinti ir paragino žmones atgailauti. ...
Pridėta: 25.09.2011
Parodymų skaičius: 174507x

Kas yra Jėzus Kristus?

77_jezis_kristus.jpg Centras visa Biblija yra gyvenimo ir mirties didžiausią žmonių pasaulio istorijoje, Jėzaus Kristaus. Nuo gimimo naujos eros skaičiuojamas net jeigu jis gimė tvarte, ir turėjo įtakos pasaulio istorijoje, nors jis buvo ...
Pridėta: 30.08.2010
Parodymų skaičius: 145352x

Žaidimai - Viskas apie Kristų! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Šiąnakt aš čia kalbėti apie žmones. Arba kalbėti apie bažnyčios ar religijos. Kadangi visi šie dalykai turi savo ydas ir trūkumus. Kiekvienas iš jūsų turėtų galėti atsistoti ir pasakyti nuo šių ...
Pridėta: 12.05.2011
Parodymų skaičius: 125771x

Pirmieji žingsniai į religines vyras

467_prvni_kroky_vericiho_cloveka.jpg Nebijokite pripažinti savo tikėjimą į Kristų.Rom 10, 9-11 - Jei išpažinsi savo burna išpažinsi Viešpatį Jėzų ir širdimi tikėsi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas. Tikėjimas širdimi veda į ...
Pridėta: 20.08.2010
Parodymų skaičius: 107834x

Vienintelį tikrąjį Dievą, yra Izraelio Dievas!

439_izraelite.jpg Iz 44,6 - Taip sako Viešpats, Karalius ir Atpirkėjas, Izraelio, kareivijų Viešpats: "Aš esu pirmasis ir aš esu paskutinysis, be manęs nėra Dievo.Dievas yra tik vienas! Vienas Sukūrė žemės ir visatos, ...
Pridėta: 01.06.2011
Parodymų skaičius: 239441x

Lt.AmazingHope.net - Priežastys, dėl Antrojo Kristaus atėjimo į pasaulį