Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Pragaras tiesiog yra - kas bus nedorėliai žmonės pabaigos?

Kas yra mirtis?

371_existuje_peklo.jpg

Pragaras tiesiog yra - kas bus nedorėliai žmonės pabaigos?

Pridėta: 02.03.2011
Parodymų skaičius: 186460x
Temos: Kas yra mirtis?
PrintTisk

Daugelis žmonių bijo pragaro ir amžinos kančios. Bet po velnių? Biblija kalba apie pragarą, kad tik iki paskutinės dienos sąskaita yra atvykęs. Kai Jėzus Kristus prikelia nedorėlį ir suteikia sprendimo ne visi, ten yra pragaras išvalyti mūsų šalį iš nuodėmės, amžina ir neužgesinamas gaisras ir sunaikinti visus nusidėjėlius. Tai bus antrasis, galutinį ir amžinosios mirties. Tada Dievas bus atkurti ir sukurti naujas žemės.

Teorija skaistykla ir sielos nemirtingumas yra filosofija, kuri nustatyta Platono fondai prasimanymas. Visoje Biblijoje radote ženklai kalbant, kad siela yra nemirtinga, ar kad buvo skaistykla!

Biblija yra gana aiški, eilėraščius, kad kalbėti apie mirusiuosius miego ir nieko nežinau iki antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus. Tada Jėzus Kristus prikelia mirusius ir atlyginti pagal jų poelgius.

Šie ženklai yra tiek daug, kad jei mes aiškinti keletą eilėraščių nagrinėjami, nes turtingas vyras ir Lozorių, arba ant kryžiaus, kad jis nėra amžinas pragaras plėšikas parabolė, mes norėtume paneigti Biblija poilsio, įskaitant doktrina prisikėlimo ir antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus.

Visos teorijos skaistykla, amžina kančia pragare neigia absoliučiai svarbiausia - mirusiųjų prisikėlimo antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus mūsų žemėje!

Leiskite Biblija kalbėti. Teisėjas sau, kas tai sako.

Jei miręs miegoti?

Daniel 12,2 - tada jis atsibunda daug tokių, kurie miega žemės dulkėse. Kai kurie į amžinąjį gyvenimą, kiti gėdai, už amžinąjį įspėjimo.

Ekleziasto 3,20 - visi rodo tą pačią vietą - visa tai iš dulkių į dulkes visas grįžti dar kartą. Kas žino, kad žmogaus dvasia eina į viršų, o į gyvūnų dvasia dingsta po žeme? (Galiojimo Dvasia = Dievas, mes turime padaras, o ne nemirtinga siela.)

Ekleziasto 12,7 - prieš dulkių grįžta į šalies, kurioje jis buvo, ir dvasia sugrįžta pas Dievą, kuris ją davė.

Ekleziasto 9,10 - nieko imtis laikyti tavo ranką, ar man eiti apie savo geriausia - juk jūs ketinate kapo, kur yra ką veikti, nėra prasmės, išminties ir pažinimo!

Kai miręs pakils ir yra prisikėlimas?

1 Tes 4,16 - išgirsite įkvepiantis komandą, iš arkangelas balsas ir Dievo koziris, Pats Viešpats nužengs iš dangaus ir pirmą kartą miręs Kristuje sukils.

John 5,28 - nesistebėkite, nes ateina valanda, kai visi, kurie yra kapai turi išgirsti jo balsą ir išeis - tiems, kurie darė gera, bus prikelti gyvenimui, bet tuos, kurie veikia blogio teismo prisikėlimo .

1 Kor 15,52 - Iki smūgis, mirusieji bus prikelti į nemirtingumą ir mes pakeitėme.

1 Kor 15,42 - Tai taip pat sekmadienio. Užkasti mirtingojo kūno, Jėzus yra nemirtingas. (Tikintieji tikintieji).

Apreiškimo 20,6 - Palaimintas ir šventas, turi dalį pirmajame prisikėlime. Per tokius antroji mirtis neturi galios.

Ką Biblija sako apie atpildą už nuodėmę?

Rom 6,23 - atlyginimai už nuodėmę yra mirtis, o Dievo dovana yra amžinasis gyvenimas mūsų Viešpatyje Kristuje Jėzuje.

Ezechielio 18,4 - Lo - I apimti visą gyvenimą, gyvenimas, kaip tėvų ir vaikų gyvybes! Gyvenimas mokės tas, kuris nusidėjo.

Kas tai yra mirties natūra?

2. Tes 1:8-9 - Viešpats Jėzus apsireiškia iš dangaus su savo galinga angelų liepsnojantis ugnimi, nubausti tuos, kurie nepripažįsta Dievo ir sutikti su mūsų Viešpaties Jėzaus Evangeliją. Jų bausmė bus amžina naikinimo iš Viešpaties ir iš jo awesome galia atskyrimas.

Tai yra pagrindinis gaisrų vyras?

Mt 10,28 - Nebijok tų, kurie žudo kūną, bet negali užmušti sielos. Atvirkščiai, kurie Jo bijo, kurie gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare.

Ezechielio 18,20 - siela, kad nuodėmių turi mirti; sūnus neturi kentėti dėl tėvo ir tėvo kaltės nebus kenčia dėl sūnaus kaltes.

Kas yra prilyginamas pas nedorėlius pabaigos?

Ps 37,20 - beverčiai bičiulių, tačiau bus sunaikintas, Viešpats priešai išnyks kaip žolė iš ganyklos sugeria dūmus.

Kaip apibūdinta Jonas Krikštytojas buvo nedorėlių sunaikinimas?

Mt 3,12 - Aš kastuvas į rankas ir išvalo savo klojimą. Surinkite savo kviečius į klėtis, tačiau pelai jis dega neužgesinamas gaisras!

Norėdami būti bloga paliko dalis?

Malachijo 3,19 - Štai diena atėjo deganti kaip krosnis! Visi bangavimas-galvos ir visi kaltininkai bus ražiena ir tą dieną, kai ateina sudegins juos, sako kareivijų Viešpats. Ar kairėje jiems root arba filialą!

Jie nedorėliai žmonės tiesiogiai į baudos - iš karto po mirties ir laukia tos dienos, arba teismą?

2. Petras 2.9 - Viešpats todėl gali išvaduoti iš dieviškos iš tyrimų, tačiau nesąžininga tikėtis, kad jo bausmė teismo dieną.

Jei nedorėlio vietą, tada?

Ps 37,10 - Per trumpą laiką piktadarys dingsta, pažvelgti atgal į jį, ir jis nėra.

2. Petras 3,12 - kurie noriai saugokis Dievas diena! Dangaus dingsta gaisro ir elementai bus išlydyti su šiluma.

2. Petras 3,7 - tas pats žodis išlaiko bei yra išlaikomas dabartinis dangų ir žemę į ugnį, kuri laukia teismo dieną ir pražūties apie bedievius vyrai.

2. Petras 3,10 - dieną į dangų kritimo žemyn su avarijos, elementai yra ištirpinamas šiluma ir su visais savo darbais žemėje, bus atskleista.

Iš kur ateina ugnis sunaikina jį?

Atvirai Jono 20,9 - dirba horizontas, apsuptas šventųjų ir mylimąjį miestą stovyklą, bet ugnis nužengė iš dangaus ir juos prarijo.

Iz 28,21 - kaip VIEŠPATS atsiranda ant kalno Peracim, rozhorlí kaip grįžti į Gibeono slėnyje, atlikti savo darbą - jo nepaprastą darbą užbaigti savo užduotį - savo neįprasta užduotis.

Apreiškimo 20,13-14 - Jūroje atidavė tas negyvas jis, taip pat išduotas mirties ir Hado tas negyvas juos, ir kiekvienas buvo vertinami pagal jo poelgius. Mirtis ir pragaras buvo įmesti į ugnies ežerą - tai yra antroji mirtis.

Ką tai ugnies nedorėlius žmones?

Malachijo 4.3 - Tada mindžioti blogis - bus po jūsų kojomis kaip pelenais dieną, sako kareivijų Viešpats.

Kas yra vadinama galutinio sunaikinimo bezbożnych vyrai?

Apreiškimo 20, 14 - Mirtis ir pragaras buvo įmesti į ugnies ežerą - tai yra antroji mirtis.

Kas istorija įspėja apie amžinąją ugnį bausmė?

Tadas 1, 7 - Kaip tai buvo Sodoma ir Gomora bei aplinkinių miestų, kurie yra panašūs į sau leisti seksualinio amoralumo ir iškrypimas nepavyko. Jis dabar tarnauja kaip iš amžinąją ugnį bausmės įspėjimo.

Pr 19,24-25 - Ir Viešpats siuntė ant Sodomos ir Gomoros nuo sieros ir ugnies lietų Viešpats buvo danguje. Ji visą miestą su aplinkinėmis lyguma, su visų gyventojų, ir visi, kad auga iš šalies sugriauta.

Kas yra atskleisti po galutinio liepsnojantis pragaras?

2. Petras 3,13 - bet mes žiūrime į naują dangų ir naują žemę - nuosavo namo.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Kas yra mirtis?

Klinikinė mirtis - tai, ką Biblija sako?

159_tunel_klinicka_smrt.jpg Kas yra klinikinės mirties, kokių patirčių žmonės?Daugelis žmonių visame pasaulyje, patyrę klinikinę mirtį, apie tai pasakykite savo patirtimi. Per smegenų mirtis, žmonės turi skirtingą patirtį, kaip kelias yra tamsus tunelis, posėdis ...
Pridėta: 01.10.2010
Parodymų skaičius: 305870x

Neteisingų doktrina sielos nemirtingumą

58_duch.jpg Tai tikrai nemirtinga siela, ar tai iliuzija? Ką mums sako, atsižvelgiant į tai Biblija?Daugelis bažnyčių buvo imtasi pagonių doktrina mirties. Jie mano, kad po mirties yra tik dar viena gyvenimo, kad ...
Pridėta: 30.07.2010
Parodymų skaičius: 165175x

Siela, kuri negali būti nužudyti - Matas 10,28

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg Mt 10,28 - Nebijok tų, kurie žudo kūną, bet negali užmušti sielos. Atvirkščiai, kurie Jo bijo, kurie gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare.10 skyrius Mato Evangelija, Jėzus kalba apie 16 ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 184711x

Kas atsitinka žmogui po mirties

57_hrbitov.jpg Mirtis nėra labai gražus žodis, kuris būtų žmonėms kalbėti. Ji apsupta labai paslaptį. Daugeliui žmonių tai yra didelis slėpinys, didelis klaustukas.Norėčiau pareikšti šiame straipsnyje, ką apie mirtį sakė knyga, kuri yra ...
Pridėta: 29.07.2010
Parodymų skaičius: 325343x

Mirtis yra kažkas po mirties?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas yra mirtis?Pirmosios suskirstyti žmones į dvi dalis - kūnas ir siela filosofas Platonas. Jis sakė, kad kūnas yra mirtingas ir nemirtinga siela. Įsivedusių krikščionybės idėja, ir pristatė savo, kaip apskritai. ...
Pridėta: 12.08.2010
Parodymų skaičius: 163938x
Rekomenduojama

Lt.AmazingHope.net - Pragaras tiesiog yra - kas bus nedorėliai žmonės pabaigos?