Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Poilsio dieną, šeštadienį arba sekmadienį?

Biblijos Faktai

60_sunday_saturday.jpg

Poilsio dieną, šeštadienį arba sekmadienį?

Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 545061x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Kas yra tinkamo poilsio diena, šeštadienis arba sekmadienis?

Dažnai į krikščionių bažnyčių kalbėti, kas yra tikroji poilsio diena. Dauguma bažnyčių, krikščionių asociacijos sanctifies Sekmadienis, tik saujelė šeštadienį. Kodėl pasaulio saujelė žmonių šiame šeštadienį pasaulio ir teigia, kad jis teisus? Jis yra kažkur Biblijoje paminėti poilsio diena yra sekmadienis? Norėčiau pareikšti, kokios yra šių klausimų Biblija sako.

Mes turime pasiekti teisingą atsakymą, turime pradėti nuo nulio. Mes turime pradėti nuo pradžių istoriją šiame pasaulyje. Kaip viskas prasidėjo? Iš šešių dienų Dievas sukūrė šį pasaulį, kad jo žodis, septintą dieną Dievas ilsėjosi. Palaimino septintą dieną ir ją pašventino, nes ten tik ilsėjosi po visų darbų. Poilsio diena, kurios deklaruoja, pradžioje Dievas, yra įrodymas sukurti šiame pasaulyje.

Pr 2,1-3 - Tai buvo baigtas dangų ir žemę visame jų įvairovė. Dievas septintą dieną užbaigė darbą, kurį jis dirbo septintą dieną jis ilsėjosi po visų darbų jie ir padarė. Dievas palaimino septintą dieną ir ją pašventino, nes joje Dievas ilsėjosi po visų atliktą darbą, jei susidaro.

Pasibaigus Biblijos pradžioje galite perskaityti mūsų pasaulio istorijos pradžia. Teisė į šio pasaulio istorijos pradžia suteikė mums kas dieną mes skirti mūsų Kūrėjas. Mes einame šiek tiek toliau su Senuoju Testamentu. Mes turime Sinajaus kalno, kur Mozė gavo Dešimt įsakymų nuo Dievo įsakymų. Kai dešimt Dievo įsakymų buvo suteikta teisė, tačiau jis žino, kad daug krikščionių Katekizmas.

Ketvirtas įsakymas skamba taip:

Išėjimo 20,8-11 - Prisiminti sabato dieną, kad Šv. Šešių dienų iškart darbo ir dirbsi visus savo darbus, bet septintoji diena yra Viešpaties, savo Dievo šabo. Tu neturi veikti - jums, jūsų sūnus, nei tavo dukra, tavo tarnas, nei tavo tarnaitė, nei tavo galvijai imigrantų iš savo vartų. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas juose, bet septintąją dieną ilsėjosi. Todėl Viešpats palaimino sabatą ir pašventino jį.

Atkreipkite dėmesį, kaip Dievas palaimino sabatą. Dievo įsakymų, yra poilsio diena tiek daug dėmesio, kad jis padarė Sent! Apsvarstykite šiuos ženklai, kur Viešpats vietų atitiktį daug dėmesio šeštadienį. Nurodo, kad šeštadienį buvo išsaugoti Pasaulio sutvėrimas įrodymų!

Išėjimo 31,12-17 - Viešpats tarė Mozei: "Sakyk izraelitams: Patenkinti mano šeštadieniais, nes tai yra ženklas tarp manęs ir jūsų kartų kartoms, jūs žinosite, kad Aš esu Viešpats, pašventino jus . Prune šeštadieniais, ar esate šventasis. Kas profanum jis turi mirti. Bet kas dirbo tą dieną bus išnaikintas iš savo tautos. Šešias dienas dirbsite, o septintoji diena yra šeštadienis, šventą sabatą šventė. Visi, kurie dieną šeštadienį darome tam tikrą darbą, turi mirti. Nesvarbu, ar izraelitai švęsti sabato ir šeštadienis atžvilgiu kaip amžiną sandorą savo kartoms. Tai amžinas ženklas tarp manęs ir Izraelio vaikams. šešias dienas Viešpats padarė dangaus ir žemės, tačiau pailsėję septintą dieną ir atsikvėpti. "

Mes atostogų Senojo Testamento ir gilintis į Naująjį Testamentą iki Jėzaus Kristaus. Kas poilsio diena, Jėzaus Kristaus laikytis, ką jis pasakė apie teisę, teisė, gali pakeisti arba būti nustatoma? Kai jūs skaitote naują įstatymą paaiškėja iš to, kad Jėzus savo gyvenime pašventino septintą dieną po poilsio šeštadienis.

Lk 4,16 - Kai jis atėjo į Nazaretą, kur jis buvo iškeltas, kaip tai buvo savo papročius pradėjo šeštadienio dieną sinagoga ir atsistojo skaityti.

Dabar mes žinome, kad Jėzus Kristus yra iš tiesų laikyti Sabbath kaip poilsio diena, kuri yra Senojo Testamento pat pasaulio sukūrimo ir Dekalogas. Dešimt įsakymų Dievo įsakymų = teisė. Įstatymo ir bet kokį jo Jėzus kaitos svarbą sakė:

Lk 16,17 - o dangaus ir žemės praeis, negu nustoti viena dalelė teisės!

Mt 5,17-19 - "Nemanykite, jog Aš atėjau panaikinti Įstatymo ar Pranašų. Aš atėjau panaikinti, bet išpildyti. Iš tiesų sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis ne mažiausia laišką, ne viena dalelė iš įstatymo, kol visa tai išsipildo. kas nors būtų pašalinti vieną iš šių mažiausių įsakymų ir moko apie dangaus karalystę žmonių bus laikomas mažiausias. Bet kas bus įvykdyta, ir moko juos bus būti dangaus karalystė laikomas didelis.

Kaip žinome, Jėzus per savo gyvenimą palaikymo šeštadienį. Dabar sužinome, kad aiškiai nurodė, kad teisė, kuri galioja ir bus dar galioja. Pažvelkite į mokinių, ką jie padarė po mirties ir po prisikėlimo Jėzus, laikydami Sabbath ar sekmadienį? Mokiniai palaikymo šeštadienį. Vėlgi, kaip mes galime įtikinti pakankamai atidžiai išnagrinėti Biblijoje.

Teisės 13,42-44 - Kai jis paliko sinagoga, vietos pagonys yra maldavo juos pasakyti apie šiuos dalykus kitą šeštadienį. Kai susirinkimų buvo likviduota, daugelis žydų ir pamaldžių romėnai sekti paskui Paulių ir Barnabą. Tada jie ragino interviu, jie lieka Dievo malonę. Kitas šeštadienis išgirdo Dievo žodį kartu beveik visą miestą.

Teisės 16,13 - Mes atėjo šeštadienį už miesto prie upės, kur buvo įprasta melstis. Mes sėdi ten ir kalbėti su moterimis, kurie susirinko čia.

Teisės 17,1-2 - Nepaisant Amfipolis Apolonia ir tada jie atvyko į Tesaloniką, kur buvo sinagoga. Paul ten buvo jo užsakymą ir išvyko tris savaites kalbėjo jiems iš Raštų.

Teisės 18,1-4 - Paulius pasitraukė nuo Atėnų iki Korinto. Čia jis rado Judėjas vardu ak, iš Ponto, kuris su žmona Priscilla turi gimtoji neseniai atvyko iš Italijos (imperatorius Klaudijus užsakyta, kad visi žydai privalo palikti Roma). Paul Prisijungė juos dėl savo amatu, nes jie buvo siuvimo palapinės. Taigi jis dirbo ir gyveno su jais kiekvieną šeštadienį ir kalbėjo sinagogoje, ir įtikinti žydus ir graikus.

Dabar pažvelgsime, ką Dievas sako mums per Bibliją, kad sulauks naujoje šalyje. Pabandykite atspėti, šeštadienį arba sekmadienį?

Iz 66,22-23 - Kaip naują dangų ir naują žemę, kuri sukursiu, pasiliks mano, sako Viešpats, ir toliau bus jūsų vardas ir jūsų palikuonys. Nuo jauno mėnulio iki jauno mėnulio, nuo šeštadienio iki šeštadienio atvyksta, kad visi žmonės mane garbina, sako Viešpats.

Biblija, mes supratau, sudarymo, Jėzus ir jo pasekėjai išlaikyti Dievo įsakymų šeštadienį. Viešpats Jėzus Kristus mums paliko pavyzdį sekti jo pėdomis.

1 Jn 2,4-7 - Kas sako: "Aš jį pažįstu," išlaikant jo įsakymų, tas yra melagis ir nėra tiesa. Bet kuris laikosi duoto žodžio, kad Dievo meilė tikrai įvykdytos. Pagal pripažinti, kad esame jame. Kas sako, kad jis laikosi jam turi gyventi taip, kaip gyveno. Nemanau, rašau jums, brangūs, ne naują įsakymų, bet senasis jūs turėjote nuo pradžios - tai yra senas įsakymas yra žodis, kurį girdėjote nuo pradžios.

Taigi, kaip buvo sekmadienis, kuris išrado ir kodėl?

Daugelis krikščionių teiginį, kad sekmadienis pradėjo švęsti Kristaus mokiniai prisikėlimą. Jie pradėjo švęsti ją kaip įrodymus ir švęsti Viešpaties prisikėlimą Jėzaus Kristaus, sekmadienis. Kaip mes iš Biblijos, bet galėtų išlaikyti Sabbath mokiniai mūsų Kūrėjas. Biblija niekada parašytas ant sekmadienis, niekur nėra parašyti šeštadienį buvo perkelta į sekmadienį. Priešingai, mes paaiškinti, ką Jėzus pasakė apie įstatymą, kuris vis dar galioja.

Kitas tų, kurie saugo sekmadienis argumentas yra Jėzaus pareiškimai:

Pažymėti 2,27-28 - Tada jis pridūrė: "Šeštadienis buvo padarytas žmogui, ne žmogus, šeštadienis." Žmogaus sūnau yra ponas ir šeštadieniais.

Mt 12,8 - Žmogaus Sūnus yra ponas ir šeštadieniais.

Jėzus sakė šiuos pareiškimus, tačiau jie turi būti tinkamai suprastas. Daugelis teigia, kad tai įrodo didelis laisvę, kad mes galime, šeštadieniais savo nuožiūra ir atsisakyti senųjų formų. Taigi jūs lengvai iliustruoja šie pareiškimai būtų aišku, kaip ji ketina Jėzus, šeštadieniais.

Prie Jėzaus, kunigai, fariziejai pavojaus veikti milžiniškas apkrovas laiko. Įdėkite visų nuostatų ir potvarkių, kuriuos labai sunku pastebėti. Pakrauta iki savo tautos tokios naštos, kurios buvo beprasmis ir nepateko į Dievo įstatymo.

Mt 12,1-5 - vieno sabato Jėzus per grūdus. Jo mokiniai buvo išalkę, ir pradėjo skinti ausis kukurūzų ir valgyti. Kai fariziejai pamatė tai, jie pasakė: "Žiūrėk, tavo mokiniai daro, kas ne šeštadienį," Jis pasakė jiems: "Ar jūs skaitėte, ką padarė Dovydas, kai jo vyrai buvo alkani? Kaip tilpti į Dievo namus ir valgė duoną produkcija, kuri buvo negalima valgyti jam ir jo žmonėms, bet tik kunigai vieni? Ir ar ne jūs skaitėte įstatyme arba, kad jo šeštadienis darbą šventykloje šeštadienį kunigai, ir yra nekaltas?

Jėzus norėjo pabrėžti, kad šeštadienį poilsio diena, kontempliacija, pokalbis su Dievu, džiaugsmo diena, kai tu galvoji apie Dievą ir savo fellowmen. Ne todėl, kad mes kankini, scenos prasmės tradicijas, kurios buvo sukurtos žmogaus.

Kitas mėgstamas argumentas yra tai, kad daug pašventinti sekmadienį prieš, nuo senų laikų. Taip, aš sutinku su daugeliu. Sekmadienis yra tikrai nebėra šventi senovės laikų, pagonys, šventa saulės dievo modlářskému.

Pirmoji užuomina išlaikyti pasirodė sekmadienį Romoje, kur tikinčiųjų dauguma buvo ne žydai bažnyčia. Atsižvelgiant į imperijos sostine, tuo metu atrodė labai antisemitinės tendencijos, todėl krikščionys kaip kaip žymiausių žydų. Tarpusavio sukeitimo įvyko būtent per šeštadienis - tą pačią dieną paslaugos. Iš čia kilęs pirmasis bandymas paminėti kitą dieną, kaip išsaugoti žydų.

Kai kuriose vietose krikščionys bando įvesti naują dieną pagerbti, tačiau daugelis krikščionių per visą imperijos Šventosios iki 5 a. šeštadieniais.

Socrates iš 5 a. istorikas rašė: Beveik visos pasaulio bažnyčiose atlikti savo apeigas kiekvieną šeštadienį, o Romoje krikščionys, ir Aleksandrija, remiantis sena tradicija, jis nustoja laikytis.

Po didelių ir žiauriai persekiojami krikščionys, krikščionybė atėjo į šviesesnę kartų. Krikščionybė buvo oficialiai pripažinta ir 7 metų kovo 321 imperatorius Konstantinas išleido dekretą, kuriuo buvo pakeista šeštadienį nuo šeštadienio iki sekmadienio. Konstantinas buvo pagonių Skm entuziastas dievas, todėl įsakė švęsti saulės dieną. Tuo dekreto metu nebuvo Jėzaus Kristaus pasekėjas, krikštas nuoma iki jo mirties patalo. Jo priežastis buvo nustatyta, sekmadienį, kaip Jėzaus prisikėlimo memorialas, o kaip pykčio žydams.

Konstantinas yra sekmadienis Teisė: Tegul saulė dėl garbaus institucijų ir žmonių, gyvenančių miestuose poilsio, ir jie visi yra parduotuvių ir parduotuvių uždarytos. Tačiau kaimo ūkininkai gali ir toliau padėti spręsti jų pragyvenimo šaltinis.

Bažnyčia po Konstantino teisės srityje Laodicea Tarybos 364. Metais buvo priimtas pirmasis sekmadienis religinis įstatymas. 29.kánon dekretą, kad krikščionys turėtų švęsti sekmadienį ir, jei įmanoma, nevartokite šios dienos darbus, jie neturėtų būti nenaudojamas šeštadienį, tačiau šią dieną turi dirbti.

Be 538, kuris yra būdingas Bažnyčios Vyriausybės pasaulio pradžios, turėjo būti griežtesni teisės. 28.kánon Tarybos sekmadienį sakė, kad netgi gali būti atidėtas iki ūkininkų darbas, kad žmonės negali dalyvauti religinėse apeigose.

Ieškoti katalikų katekizmo 1977 m., kai mes surasime šios serijos klausimai ir atsakymai: Q: Kokia diena yra šeštadienis? Atsakymas: šeštadienis septintą dieną, šeštadienį. Klausimas: Kodėl mes saugome sekmadienis, o šeštadienį? Atsakymas: sekmadienis išlaikyti vieta šeštadienis, nes katalikų bažnyčia perdavė sekmadienį Sabbath šventumą.

Iš tiesų, viena gali pakeisti Dievo įstatymas?

Tie iš jūsų, kurie skaityti šį straipsnį, net prisiminti, kad viena poilsio diena yra šeštadienis mūsų kūrėjas. Šeštadienis, bus apie šio pasaulio testas mūsų tikėjimo ramstis pabaigos. Kiekvienas turės nuspręsti, kuris frakcija eiti, nei Dievas, mūsų kūrėjas, kuris yra meilė ir gyvenimas, arba į drakonas pusėje, kad senoji gyvatė, kas yra velnias ir šėtonas.


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Naujas poilsio diena - Fake Mėnulio Sabbath

302_lunar_sabbath.jpg Pasaulio Kitą šeštadienį ir sekmadienį netikrą buvo kita poilsio diena. Daugelis karčiųjų Biblijos studijų atėjo į keistą išvadą. Tiesa poilsio diena, šventas izraeliečių yra šeštadienis, kuris yra mūsų kalendoriaus, bet vadinamasis ...
Pridėta: 28.12.2010
Parodymų skaičius: 146516x

Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Video - Kosminės konfliktų

459_vesmirny_konflikt.jpg Visi žmonės žemėje, nepriklausomai nuo religijos ar tautybės, ir pripažinti, kad visi aplink mus, visame pasaulyje yra kova, kova tarp gėrio ir blogio jėgų. Kova tarp šviesos ir tamsos, tiesos ir ...
Pridėta: 08.08.2011
Parodymų skaičius: 164546x
Rekomenduojama

Kristus perspėja dėl nesėkmės!

426_bozi_soud.jpg Kristaus atėjimo dieną, bus visam pasauliui teismo dieną. Šventasis Raštas sako:Tadas 1:14-15 - Iš septintos kartos nuo Adomo, Henochas, pranašavo apie juos, sakydamas: "Štai Viešpats ateina su daugybe tūkstančių savo šventųjų, ...
Pridėta: 11.05.2011
Parodymų skaičius: 164383x

Jėzus su Mozė ir Elijas ant Atsimainymo kalno

407_jezis_hora_promeneni.jpg Mt 17,1-8 - Po šešių dienų Jėzus pasiėmė Petrą jo, Jokūbas ir jo brolį Joną, nuvedė juos vieni ant aukšto kalno ir przemienił prieš juos. Jo veidas švietė kaip saulė, ir ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 321529x

Kuo mes tikime - 2 Trejybė

107_cemu_verime_2_bible.jpg 2nd Trejybė DievoDievas yra vienas: Tėvas, Sūnus ir Šventoji Dvasia, trys asmenys iš amžinybės vienybė. Dievas yra nemirtingas, visagalis, visažinis, suvereni ir visur. Yra begalinis ir už žmogaus supratimas. Nepaisant to, ...
Pridėta: 20.09.2010
Parodymų skaičius: 113039x

Žaidimai - ieškoti tiesos - mūsų ateitis Pagrindinis

406_nove_nebe.jpg Ką Biblija sako apie dangų ir naują žemę, kuri pažadėjo tikinčiųjų? Kaip bus mūsų ateitis atrodo namuose? ...
Pridėta: 04.04.2011
Parodymų skaičius: 118990x

Lt.AmazingHope.net - Poilsio dieną, šeštadienį arba sekmadienį?