Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Platus yra kelias į pražūtį, siauras kelias į dangų!

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

409_uzka_je_cesta_do_nebe.jpg

Platus yra kelias į pražūtį, siauras kelias į dangų!

Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 292577x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

"Įveskite pro ankštus vartus dideli vartai ir platus yra kelias, kuris veda į pražūtį, ir daug yra tie, kurie patenka per ją. Sąsiauris yra vartai ir siauras kelias, kuris veda į gyvenimą, ir keli jo rasti." (Mt 7, 13.14)

Du keliai, kurie buvo aptarti čia, veda į priešingą pusę, viena yra siauras ir nelygus, o kitas yra platesnė ir sklandžiau, bet veda į pražūtį.

Tie, kurie šiuos du keliai yra skirtingi, dėl pobūdžio, taip suknelė ir elgesį. Tie, kurie vaikšto siauras kelias, yra rimti ir nuoširdūs, bet linksmai. Kaip jie atidaryti skausmų vyras, kuris irgi praėjo. Jie mato savo takelius, ir ji nusprendė, paguosti. Kai jūs einate po jos, kalba apie džiaugsmą ir laimę, kad laukia jų pabaigoje.

Tie, kurie eiti per platus, užimtas su minčių apie žemiškų malonumų. Nemokama mėgautis džiaugsmo ir džiaugsmas ir visi ne galvoti apie savo kelionės pabaigos.

Pakeliui, mirtis gali ateiti su savo žemiškas mąstymas, egoizmas, moralinė skilimas, jo pasididžiavimas ir nesąžiningumu visiems. Ar yra idėjų ir mokymų kiekvienam žmogui vietą. Kiekvienas žmogus yra laisvai sekti savo polinkius ir ką jis komandos jo savimeilė. Jei jūs ketinate griuvėsiai, mes turime paklausti kelio, nes vartai yra platus ir erdvus kelių, ir mūsų pačių kojas, išskyrus susiduria kelias, kuris baigiasi mirtimi.

Gyvenimo būdas yra siauras ir vartai yra sandarūs. Jei esate Prigludęs prie kai kurių nuodėmės, kuri yra giliai įsišaknijusi į jus, jūs pastebėsite, kad vartai yra per arti, ir jūs galite žmonėms jo duoti negalima. Norėdami, kad dėl Dievo kelio, turi atsisakyti savo kelius, jų valią, jų įpročių ir nekrikščionių būdais. Kas nori sekti Kristų, negali būti taikoma pasaulietinių įsitikinimų, arba kad būtų pasaulietinio standartus.

Kelias į dangų yra per siauras, kad po pompastikos jodinėjo jet-set yra per siauras egocentriškas ir ambicingus planus, kurie yra pernelyg statūs ir nelygus, todėl už jos gerbėjai padidinti komfortą. Kristaus likimas buvo sunkus darbas, kantrybės, pasiaukojimo, gėda, skurdas, ir traukite nusidėjėliai. Jei mes patenkame į Dievo rojuje, turi būti savo likimo tą patį.

Jūs neturėtumėte daryti išvadą, kad kelią yra sunku, o lengvai nustatytų. Visi kelyje, kuris veda į mirtį, skausmą ir bausmė, liūdesys ir nusivylimas yra įspėjimai, kad mes neturėtume toliau. Dievo meilė yra akla ir sudėtingas aikštingas žmonės savo sunaikinimo. Tiesa, kad Šėtonas, atrodo patraukli, tačiau visa tai klaidingas įsitikinimas, blogio forma kelią lydi karčiųjų gailesčio ir skilimas priežiūra. Mes galime manyti, kad jis yra malonus vairuoti su pasididžiavimu ir žemiškų ambicijų, bet ne iš skausmo ir sielvarto pabaigos.

Savanaudis planus mums gali būti glostantis pažadų, ir mes tikimės pasiūlyti naudą, tačiau mes pastebėjome, kad mūsų laimė yra užnuodytas, ir mūsų gyvenimas centras kartaus skonio vilties mūsų pačių ego. Gal dėl to, kaip iki spindesiu ir vartų papuošti gėlėmis, bet erškėčių augti tokiu būdu. Vilties šviesa, kuri šviečia iš vartų, palaipsniui nyksta, kol jis virsta iš nevilties, žmogus, kuris eina šiuo keliu žemyn į begalines nakties šešėliai tamsoje.

Kelias į dangų yra siauras, bet viskas, ką ji galėtų rasti. Jos tėvas, aiškiai pažymėtos ranką. Kiekvienas dievobaimingo nusidėjėlis gali vaikščioti gryna ir šventa šviesos. Nors kelią kartais yra sunku ir dažnai daug pastangų, net, kaip krikščionys turi kartais triūslus ir ištverti sunkumus, būti laimingai į priekį ir pasitikėdami kaip mylintis gaires tiems, kurie "užtvaras pėdų Jo šventieji" (1 Samuelio 2.9) vaikas . Nesvarbu, ar tai, kad būdas, jis galų gale veda į sodybas, kurią Kristus paliko pasirengti tiems, kurie myli jį. "Teisiųjų kelią, yra kaip ryškios šviesos, spindi vis daugiau ir daugiau pas puiki diena." (Patarlių 04:18)

Ženklai Times ", 22 Bir 1904


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Žaidimai - Viskas apie Kristų! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Šiąnakt aš čia kalbėti apie žmones. Arba kalbėti apie bažnyčios ar religijos. Kadangi visi šie dalykai turi savo ydas ir trūkumus. Kiekvienas iš jūsų turėtų galėti atsistoti ir pasakyti nuo šių ...
Pridėta: 12.05.2011
Parodymų skaičius: 135185x

Jis paaukojo viską, kad išgelbėti mus

445_jesus_christ.jpg Dievas per savo Sūnų Jėzų Kristų, mūsų žemę ir davė mums gyvybę. Viešpaties Jėzaus Kristaus, Kūrėjo begalinio visatos. Jis davė mums gyvybę, kad viską, ką reikia. Jis mus sukūrė, sukūrė kiekvienam ...
Pridėta: 04.07.2011
Parodymų skaičius: 168755x

Pragaras tiesiog yra - kas bus nedorėliai žmonės pabaigos?

371_existuje_peklo.jpg Daugelis žmonių bijo pragaro ir amžinos kančios. Bet po velnių? Biblija kalba apie pragarą, kad tik iki paskutinės dienos sąskaita yra atvykęs. Kai Jėzus Kristus prikelia nedorėlį ir suteikia sprendimo ne ...
Pridėta: 02.03.2011
Parodymų skaičius: 187915x

Kaip išgirsti Dievo balsą

140_jak_slyset_bozi_hlas_1.jpg Sužinokite išgirsti Dievo balsąMūsų brangūs Gelbėtojas laukusios, kol ji atvers duris į savo širdį ir pasakyti, kad mūsų buvimo. Jėzus sako: "Štai Aš stoviu prie durų ir beldžiu Jei kas išgirs ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 255858x
Rekomenduojama

2. Kaip pasiekti gyvenime?

84_cesta_ke_kristu.jpg Žmogus yra būtybių padaryti puikią kokybę ir dovanos. Jis buvo protingas ir gerovę ir gyvena pagal Dievo. Jo mintys buvo švarios, šventosios. Norėdami nepaklusnumo ir nuodėmės įstatymo, susilpnėjęs vyras ir nugalėjo ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 98589x

Lt.AmazingHope.net - Platus yra kelias į pražūtį, siauras kelias į dangų!