Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Pirmieji žingsniai į religines vyras

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

467_prvni_kroky_vericiho_cloveka.jpg

Pirmieji žingsniai į religines vyras

Pridėta: 20.08.2010
Parodymų skaičius: 115905x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Nebijokite pripažinti savo tikėjimą į Kristų.

Rom 10, 9-11 - Jei išpažinsi savo burna išpažinsi Viešpatį Jėzų ir širdimi tikėsi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas. Tikėjimas širdimi veda į teismą, religijos nagų veda į išganymą. Juk Raštas sako: kas tiki jį, tikrai nenuvils.

Lk 9,23-26 - viskas, ką jis pasakė: "Jei kas nors nori eiti paskui mane, tegul atsisako save ir gaukite savo kryžių ir teseka manimi. Kas norėjo išgelbėti savo gyvybę, tas ją praras, o kas praras savo gyvybę dėl manęs, kad jį išgelbėjo. Kas yra žmogus jėga įgijo visą pasaulį, bet pats pamestas ar žala sau? Kiekvienas turėtų būti gėda dėl manęs ir mano žodžių, to jam bus, kai ateis Žmogaus Sūnus bus gėda, kai ateis savo šlovėje ir Tėvo šlovinga galia ir šventųjų angelų.

Pasukite iš visų nuodėmių žinomi. Prisipažink savo nuodėmę Dievui ir melsti stiprybės atostogų. Tai ne žmogiškai įmanoma būti be nuodėmės, tik nuoširdus prisipažinimas mūsų malda Jėzus gali išvalyti jų kraujo, kad mes galime būti švarus prieš Dievą.

1 Jan 1, 9-10, 2,1-2 - jei sakome, kad neturime nuodėmės, mes apgauti save ir tiesos nėra mūsų. Bet kai mes išpažįstame savo nuodėmes, Jis ištikimas ir teisingas, - atleisk mums mūsų nuodėmes ir apvalyti mus nuo visų nedorybių. Jei sakome, kad nesame nusidėję, darome Jį melagiu, ir Jo žodis nėra mums. Rašau tai, mano brangusis, tu negali nusidėti. Jei kas nors nuodėmes, mes su Tėvo, Jėzaus Kristaus teisingai. Jis apmokančiajai auka už mūsų nuodėmes, ir ne tik mūsų, bet ir visam pasauliui.

Cut jam kiekvieną dieną kalbėti su Biblija - Dievo žodis.

2nd Timothy 3:16-17 - Visi Raštas yra Dievo įkvėptas ir yra labiausiai naudinga. Jis mus moko, ir nuteistųjų, taiso ir šviečia į tiesą, kad Dievas buvo man puikiai pasiruošę ir pasirengęs kiekvienam geram darbui.

Rom 15,4 - Viskas, kas buvo parašyta anksčiau, tai buvo parašyta mūsų nurodymas, kad dėka ištvermės ir skatinimo, kurios Šventąjį Raštą, mes galėtume tikėtis.

Ps 119 105 - savo veiksmus atsižvelgiant į tavo žodį, shine on my way.

Sukurti maldos gyvenimą. Malda yra pokalbis su Dievu, kuris nori būti tavo draugu. Nori įsiminti frazes, bet nuoširdžius santykius ir dialogą.

Lk 11, 90-10 - ir taip sakau: Klausti ir ji turi būti pateikiama, ieškoti ir rasite, trankyti ir ji Jums bus atidaryta. Kiekvienas, kas prašo, gauna, kas ieško, randa, ir kas paskambina ji Jums bus atidaryta.

John 16,23-24 - Iš tiesų, iš tiesų sakau jums atlikti šį darbą už ką nors, kad mano vardu Tėvas, jis suteiks jums. Iki šiol jūs esate mano vardas, nieko neprašėte. Klauskite ir jūs, ir jūsų džiaugsmo bus tobulas.

John 14,13 - Viskas atlikti šį darbą, mano vardas, aš, kad Tėvas būtų pašlovintas Sūnuje. Kada bus ko paprašykite vardan Mano, aš tai padarys. "

Jer 33, 2-3 - Taip sako Viešpats, kuris sukūrė žemę, Viešpats, kuris suformuotas ir konsoliduotos - viena, kad jis būtų Jūsų vardas: Paskambinkite man ir aš atsakyti, aš jums parodysiu, Didžiosios paslaptys , o jūs nežinote.

Pažymėti 11,25 - Kai stovite melsdamiesi, atleiskite, jei turite ką nors prieš ką nors, kad ir jūsų Tėvas danguje neatleis jūsų nusižengimų jums.

Filipiečiams 4,6 - nesijaudinkite, nieko, bet į viską girdi. Dievo melstis su dėkingumu poreikius, ir taikos Dievo už kantrybę bus saugoti jūsų širdis ir mintis Kristuje Jėzuje.

1 Tes 5,16-22 - Visada džiaugiuosi. Mes nuolat melstis. Visais atvejais turi būti dėkingi, nes ji yra Dievo valia jums Kristuje Jėzuje. Ne numalšinti Dvasia. Atsakė pranašystės. Išnagrinėti viską, laikytis gero, blogo visų formų, saugokitės.

Mt 6,7-8 - Taigi, kai girdi, ne sako, tuščiais žodžiais, kaip pagonys, kurie galvoja, kad jie bus išklausyti jų daug kalbėti. Ne taip, kaip jie. Jūsų Tėvas žino, ko jums reikia prieš jus paklausti.

Tolesni Kristaus krikšto vandenyje.

Teisės 2, 38-39 - prasidėjo Petro ir kitų apaštalų paklausti: "Ką mums daryti, broliai?" Atsiverskite "Petras atsakė:" ir visi turi būti pakrikštyti Jėzaus Kristaus vardu, kad mes turime nuodėmių atleidimą. Ir jūs gausite Šventosios Dvasios dovaną, nes pažadas yra jums ir jūsų palikuonys ir visi, kurie toli - visi reikalauja Viešpats, mūsų Dievas. "

Rom 6,3-9 - Ar jūs nežinote, kad kai mes buvome pakrikštyti Jėzaus Kristaus kryžius, mes visi jo mirties? Krikštas mes kartu su juo palaidoti mirtyje, kad - kaip Kristus buvo prikeltas iš numirusių Tėvo šlovinga galia - ir mes sustiprino į naują gyvenimą.

Jei mes save tapatinti su jo mirtimi, tikrai mes prisistatyti su juo jo prisikėlimą. Mes žinome, jog mūsų senasis savarankiškai buvo su Juo nukryžiuoti, kad nuodėmingas kūnas prarado savo galią, mes, daugiau nėra naudojamas nuodėmę. (Mirė, dar yra atimta jo nuodėmę.) Kada mes mirė su Kristumi, tikime, kad su juo mes gyvename taip pat. Mes žinome, kad Kristus prisikėlė iš numirusių ir niekada mirti - mirtis ant jo neturi galios.

Pažymėti 16,16 - Kas tiki ir kryžiaus, bus išgelbėtas, o kas netiki, bus nuteistas.

Tegul Šventoji Dvasia, kad galėtumėte užpildyti ir vadovavo. Jis daro žmogaus širdyje, vyras vienas nieko negali pakeisti. Argumentai "už", Šventosios Dvasios ir jis padės jums suprasti viską ir įveskite savo širdis meilę.

John 14,15 -17 - Jeigu tu mane myli, laikosi mano įsakymų. Aš paprašysiu Tėvą, ir duos jums kitą Pocieszyciel būti su jumis per amžius, tiesos, kurios pasaulis negali priimti Dvasios, nes mato ir žino. Bet jūs žinote Jo, nes Jis gyvena su jumis ir bus jumyse.

Rom 8,26-27 - Taip pat ir Dvasia padeda mūsų silpnumui, nes mes nežinome, ko turėtume melsti, kaip mes turime, bet pati Dvasia užtaria mus su groanings, kurių negalima išreikšti žodžiais. Ir tas, kuris Širdžių Tyrėjas žino Dvasios mintis, nes Ji užtaria šventuosius pagal Dievo valią.

Efeziečiams 5,15-20 - žr tada, kad elgiatės apdairiai, o ne kaip kvailiai, bet kaip išmintingi, Redeeming laiko, nes dienomis blogis. Kodėl Nebūkite neprotinga, bet suprasti, kas yra Dievo valia yra. Ir ne girtas nuo vyno, kuriame yra perteklius, bet būkite pilni Dvasios, Kalbėjimas sau į psalmių ir giesmių ir dvasinio dainas, dainuoti ir priėmimo melodiją į jūsų širdį Viešpats; dėkodami visada už visus Dievo ir Tėvui mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus vardu;

John 14,26 - Bet Pocieszyciel, Šventoji Dvasia, kurią Tėvas atsiųs mano vardu, jis išmokys jus visko ir priminti jums visiems, kad aš jums sakiau.

John 16,13-15 - bet kol jis, tiesos Dvasia padės jums į visą tiesą. Ji nekalbės iš savęs, bet jis sako viską, ką jie girdi - ir tau ateitis. Jis bus ženklas man, kaip jis jums pasakys jums iš manęs. Viskas, ką turi Tėvas, yra mano. Štai kodėl aš sakė, kad mes pranešime iš manęs.

Lk 11,13 - Jei po to kas yra blogis, žino, kaip suteikti savo vaikams gerą dovanos, kaip labiau jūsų Tėvas iš dangaus suteiks Šventąją Dvasią tiems, kurie prašo jį?

Prisijunk vietos chore, kur jis pamokslai Evangelija pagal Biblija ir Dešimt Dievo įsakymų įstatymus gerbiantys.

Hebrajams 10, 24-25 - vieni kitų, skatinti vienas meilės ir gerų darbų, o ne palikti mūsų bendras surinkimas, kaip tam tikru būdu. Pageidaujamas į neskatina dar labiau, kuo daugiau besiartinančią dieną.

Mt 18,20 - Kai kur du ar trys susirinkę mano vardu, ten ir Aš esu tarp jų.

Lay tvirtu tikėjimu. Tegul Jėzus atėjo į jūsų širdis ir su juo meilės, džiaugsmo ir paklusnumo.

Kolosiečiams 2, 6-8 - Kai sutiko Jėzų Kristų kaip Viešpatį, tada jame gyventi taip pat. Tai nustatyti šaknų ir kurti jai, stiprinti tikėjimą, ką sužinojome, su dėkingumu jos auga.

Saugokitės, kad kažkas pagrobė tuščias Manila filosofija remiasi žmogaus tradicija ir pasaulio principus, o ne pagal Kristų.

1 Kor 3,11 - Niekas negali nustatyti kito pagrindo, nei vienas jau padėtas, kuris yra Jėzus Kristus.

Ps 119,10-12 - Iš visos širdies ieško tavęs, iš tavo komandos klaidos leiskite man! Atsižvelgiant į užsisakymas pareiškimai širdies, aš nusidėjau prieš Tave. Palaiminti jūs, pone, mūsų įstatymai, prašome išmokyti mane!

Peter 5,8-11 - Wake up, beware! Jūsų priešininkas velnias eina apie kaip riaumojantis liūtas ieško grobio. "Stand Up To jam įsitvirtinę tikėjime ir žino, kad jaučia tas pačias kančias broliai visame pasaulyje. Kai eisi per šį trumpą kančios, Dievas visą malones, kuris Kristuje Jėzuje, pašauktiesiems savo amžinąją šlovę, bus atstatyti, sustiprinti, įtvirtinti ir inkaras. Galia priklauso jam amžinai! Amen.

1 Kor 15,58 - Taigi, mano mylimieji broliai, būkite ištikimas, nejudamas, visada kupini Viešpaties darbą, atsižvelgiant į tai, kad jūs žinote, kad jūsų darbas ne veltui Viešpatyje.

Liudytojai Jėzaus kitiems. Kai jūs suprantate, ką Dievas mūsų Kūrėjas kentėjo už mus, savo tvariniams ir siūlo mums amžinojo gyvenimo dovaną, o ne tylėti.

Teisės 1.8 - bet aš gavau Šventoji Dvasia nužengs ant tavęs ir jūs būsite mano liudininkai Jeruzalėje, visoje Judėjoje, Samarijoje, ir pasaulio pabaigą.

Ps 71,15 - aš pasakysiu savo visą dieną teisingumo kalbėti apie savo išgelbėjimą - net nežinau, kaip skaičiuoti!

2nd Timothy 1,8-9 - Dievas davė mums baimės, bet jėgos, meilės ir balansas dvasią. Todėl nesigėdiju, mūsų Viešpaties liudijimo, nei manęs, Jo kalinio, bet Dievo jėga patirti sunkumų su manimi Evangelijos.

2nd Timothy 1.12 - Tai kodėl aš ištverti viską, ir ne gėda, nes žinau, Kamb mano tikėjimas. Esu įsitikinęs, kad jis gali apsaugoti jus man pasakė, iki tos dienos.

Pasitikėjimas Dievo pažadą. Dievas yra ištikimas, visada gerbti tai, ką jie pažadėjo, ir jų žodis nekeičia. Tai priklauso tik nuo jūsų, jei turite prie pabaigos, galima gauti Dievo pažadai.

John 14,1-3 - Tegul jūsų širdis bus neramus: tikite į Dievą, ir aš tikiu. Mano Tėvo namuose daug dvarų: jei tai buvo ne taip, aš jums pasakiau. Aš einu paruošti jums vietą. O jei aš einu ir paruošti jums vietą, vėl atvyksiu, ir jus priims pas save; kad ten, kur aš esu, ten jūs taip pat gali būti.

Hebrajams 10,23 - Laikykis tvirtai tikiuosi, kad mes išpažįstame - juk kas buvo žadėta, yra teisinga.

2nd Petrova 3,9 - Jūs ne vangumas įvykdyti savo pažadą, kaip kai kurie mano, bet parodys Jūsų kantrybę. Nenori, kad žuvo, bet kad visi turėtų ateiti į atgailą.

2. Kor 7,1 - Mielasis, kai mes turime šiuos pažadus, turi būti švarus nuo visų kūno ir dvasios posvěcujme išniekinimas ir Dievo baimės.

Gal 3,8 - Šventasis Raštas buvo numatyta, kad Dievas pateisinti tikėjimu gentium, todėl prognozuojama, kad Abraomo: "Į tave visos tautos bus palaimintos."

1 Petro 1,4 - pakvietė mus gyventi tikimės nepomíjivému, Nekalto Prasidėjimo ir nevadnoucímu paveldo laukia danguje, o tu Dievo per tikėjimą išganymu rūpinasi jais, kurie bus rodomi metu pabaigos.

Hebrajams 6,10-12 - Dievas yra ne nelabas pamiršti savo pastangų bei meilės, kad jūs parengti dokumentus, patvirtinančius jo vardą, kai jie tarnavo ir dar tarnauti šventiesiems. Tačiau mes norėtume, kad kiekvienas iš jūsų parodė tokių uolumo iki galo, kai mūsų viltys išsipildė. Taigi ne tingus, bet po šių pavyzdys, kurie tikėjimu ir kantrybe, kad pažadas.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Tik kelią į dangų

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg Jėzus Kristus gyveno, kentėjo ir mirė, kad išgelbėti mus. Dievas leidžia Jo mylimasis Sūnus ateis iš šlovės pasaulyje šis blogis pasaulyje nuodėmės, kairėje šlovės ir garbės ir iškentė įžeidimą, pažeminimą, neapykantą ...
Pridėta: 13.12.2010
Parodymų skaičius: 133029x
Rekomenduojama

1. Kas yra gyvenimo šaltinis?

83_cesta_ke_kristu.jpg Mūsų dangiškasis Tėvas yra gyvenimo šaltinis, tiesos ir džiaugsmo. Graži šalis, nebuvo dėvėti bet sunaikinimo pėdsakų ir nuodėmės Prakeikimas. Visa graži gamta rodo didelę meilę Dievui. Viskas puikiai tinka žmonių poreikius ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 108952x

9. Darbas ir gyvenimas krikščionių - Kelias į Kristaus

352_cesta_ke_kristu.jpg Dievas yra gyvenimo, visatos, šviesos ir džiaugsmo šaltinis. Kadangi šviesos spindulių remiantis saulė, kaip vandens srautai spurtas iš gyvų šaltinis, todėl lieja visiems Jo tvariniams palaiminimą. O kur Dievo gyvenimo gyvena ...
Pridėta: 11.02.2011
Parodymų skaičius: 130703x

Žaidimai - JĖZAUS

199_film_jezis.jpg Jėzus Jono Heyman žiūrima ir taip pat labiausiai išverstas filmas kino istorijoje.Šis filmas yra istoriškai glaudžiai Jėzaus Kristaus gyvenimu.Kas yra Jėzus? Šiuo prejudiciniu klausimu prašoma atsakyti į pripažintas gamintojų Jonas Heyman. ...
Pridėta: 03.11.2010
Parodymų skaičius: 223886x

Pragaras tiesiog yra - kas bus nedorėliai žmonės pabaigos?

371_existuje_peklo.jpg Daugelis žmonių bijo pragaro ir amžinos kančios. Bet po velnių? Biblija kalba apie pragarą, kad tik iki paskutinės dienos sąskaita yra atvykęs. Kai Jėzus Kristus prikelia nedorėlį ir suteikia sprendimo ne ...
Pridėta: 02.03.2011
Parodymų skaičius: 186460x

Lt.AmazingHope.net - Pirmieji žingsniai į religines vyras