Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Personalo Adventismu, EG Balta - Prophecy Daniel 8, 9, skyrius

Biblijos ir šiandien pranašai

299_egw-vision-with-bible2.jpg

Personalo Adventismu, EG Balta - Prophecy Daniel 8, 9, skyrius

Pridėta: 25.12.2010
Parodymų skaičius: 144615x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk

Nuo tos dienos, Adomas ir Ieva paliko vartus, verksmas, iš Edeno sode, Dievas tikisi, kad Viešpats, kuris nesuderinamas su Liuciferio galios ir atkurti žemiškąjį rojų yra prarastas ir patenka į nuodėmės žmonių. Second Coming Viešpaties Jėzaus yra Šventajame Rašte, mūsų tikėjimo ir išganymo kulminacija.

Amerika buvo XIX a. liudija pavieniai atnaujinant tikėjimo centre netoli grįžti Kristaus. Daugelis manė, kad įvairių renginių istoriją kaip Jėzus "įspėjimas apraiška, kad iki jo sugrįžti bus žemės drebėjimų ir požymiai saulė, mėnulis ir žvaigždės. Nuo baisaus žemės drebėjimo Lisabonoje 1755 m. į fantastišką katastrofos ir nepaaiškinamu kiekius meteoritai ir kruvinų mėnesį. Geg 19, 1780 buvo ypatingi saulės užtemimas, žinomas kaip "Big tamsiai dieną Šiaurės Amerikoje." 1833 buvo pastebimas meteoritas kritimo į tiek pat, kiek niekada anksčiau. Ji buvo apskaičiuota, kad stebėtojas galėtų matyti iš 60.000 meteoritas per valandą vidutiniškai.

Tarp jų buvo sąžiningas ūkininkas William Miller, kuris tapo darbštus studentas iš Biblijos ir ypač Danieliaus ir Apreiškimo Jono knygoje. Biblija paneigė daug klaidų buvo tuo metu. Pavyzdžiui, tikėjimas Tūkstantmetė karalystė taikos iki pasaulio pabaigos, bet jis taip pat buvo įsitikinęs, kad Jėzaus atėjimas arti.

Jis nustatė, kad dėl Danieliaus 8. Skyriuje, kur gyvuliai teisės aktą, kuris yra pasaulinės imperijos pranašystė. Palyginti juos su istorija ir daroma išvada, kad pranašystė identifikuoja kaip Medo-persų RAM (20. Eilėraščių), ožka, Graikija (21. Stichijos) ir bevardis mažai ragas, kaip ir kitas pasaulio galia, didesnis nei per praėjusius dvejus, kuris atrodo Graikijos imperijos, vejasi Dievo tauta ir tęsiasi iki laiko pabaigos (23-25 eil.) Tik galia, kad atitinka šį aprašymą, Romos imperijos, tiek pagonių ir krikščionių forma.

Visa vizija baigiasi žodžiais, Danielis 8, 14 - "It's 2300 vakare ir ryte", jis atsakė. "Tada šventyklą turi būti grąžintas." Millerite bet jis manė, kad šventykla reiškia, kad mūsų šalyje.

Daniel 9, 24-27, grindžiamas ankstesniais pranašystė, ir net kalbėti apie kitą kartą 70 savaičių, kuris bus atjungta (KJV Biblija) ir nustato tikslią pradžioje pranašystė. Kadangi išleidimas į laisvą apyvartą, kad Jeruzalė buvo atstatytas, kai Mesijas vadovai, vyko septynias savaites ir šešiasdešimt dvi savaites. Komandų atkurti ir pastatyti Jeruzalės šventykloje buvo išduotas iki metų 457 m. pr karalius Artaxersem Ezra skyrius 13.

Dėl laiko, atsižvelgiant į vienos Biblijos dieną = pranašystės vienerius metus yra 2300 vakare ir ryte = 2300 metus ir 70 savaičių = 490 metų.

Metų 457 m. pr + 70 metų skaičiavimo gauti paslaugas ir mirties Jėzaus Kristaus, 34 AD.

Metų 457 m. pr + 2300 metus apskaičiavimas duoda mums į 1844. Turime prisiminti, kad nėra metų 0.

Pranašystės bus išsamiai aptartas atskirai.

Bet Kristus neatėjo dar už 1844 buvo apskaičiuotas remiantis Biblijos pranašystė buvo teisinga ir pagrįsta svarbiausių įvykių pasaulio istorijoje - pirmą Kristaus atėjimo.

Jėzus High Priest šventovės

Ankstyvoji adventistų, tačiau buvo nustatytas pirmą kartą iš Biblijos pranašystės tyrimą, kuris nebuvo susijęs su Jėzaus antrojo atėjimo į žemę, bet ir danguje, šventyklą, kur Kristus užtaria mus. Izraelio Senojo Testamento prefigured garbinti visai ne į tikrąją šventyklą dangaus vaizdas šventovė. Biblija aiškiai sako, kad Jėzus ėjo aukštas kunigas paslaugos dangaus šventyklą ir pradėjo galutinį teismo Dievo.

Hebrajai 8, 1-5 - raktas į ką mes kalbame, yra ta, kad mes turime tokį vyriausiąjį Kunigą, kuris paėmė iš dešinės dangaus sostą, apie kurį Didenybės. Jis yra šventykla tarnautojas - stendas, kuri pastatyta ne vienas, bet ponai. Kiekvienas kunigas yra atsakinga už ieškinio dovanas ir aukas. Todėl buvo būtina, kad jis turi ką pasiūlyti. Čia žemėje, tačiau, netgi negalėjo būti kunigai, kaip vietos kunigai siūlyti dovanas pagal teisę, kuri yra vaizdo ir šešėlio, kas ji yra danguje. Taigi ji buvo pasakyta Mozė, kai jis buvo užbaigti Skinai: "Žiūrėk, kad viską padaryti pagal modelį, kad jūs matėte ant kalno."

Hebrajams 9, 11-12 - Kristus atėjo kaip vyriausiasis kunigas, gerų dalykų, kurie atėjo, išgyveno daugiau ir puikus Skinai, kuri buvo pastatyta ne rankomis, tai yra, stendas, kuris nepriklauso šio padaras. Kartą ir visiems laikams įžengė į šventovės, o ne iš ožkų ir veršelių, tačiau jo paties kraujo kraujyje, todėl mes užtikriname, amžinąjį išganymą.

Hebrajams 9,23-26 - Kristus neatėjo į šventas vietas rankomis (kuris yra tik vaizdą dešinėje), bet į patį dangų, kad mes galėtume stovėti prieš Dievą. Be to, kadangi ten buvo paaukoti vėl ir vėl, kaip ir kiekvienais metais vyriausiasis kunigas įeina į šventovės iš kraujo (kuri tada jau kenčia nuo karto pasaulio sukūrimo daug), tačiau dabar ne pabaiga amžius iki jo aukos kartą ir visiems laikams sunaikinti nuodėmės.

Dievo teismas prieš antrąjį atėjimą

Izraelis buvo iš dangaus šventyklos prototipas. Per metus kosmoso šventyklą "sukaupta" nuodėmių ir kaltės ir todėl, kartą per metus, ne iš žydų švenčių kulminacija, buvo svarbiausia ceremonija - atpirkimo dieną. Kunigų 16 skyrius. Ši diena taip pat paragino teismą, kur žmonės laukė paskelbti kunigas atleidimą - susitaikymą. Užterštas šventykla buvo valomos nuodėmės ir Dievo tauta buvo teismą "reabilituotas".

Izraelio teismas dienos buvo momentas prototipas kai dangus bus Dievo ir Jėzaus vyriausiasis kunigas, advokatas žmonių teismui. Biblijos pranašystės aiškiai nurodyti, kada tai turėtų įvykti istorijos momentas. Tai buvo metai 1844. Danielis 8, 14 - "It's 2300 vakare ir ryte", jis atsakė. "Tada šventyklą turi būti grąžintas." Kai teismas bus danguje, Kristus galės ateiti į pasaulį ir tuos, kurie buvo pateisinami atsižvelgiant sau. Po stichijos apreiškimas aiškiai nurodo, kad teismas vyks iki antrojo atėjimo.

Apreiškimo Jono 14, 6-8 - išvydau kitą angelą, skraidantis dangaus centras, atsižvelgdamas amžiną Evangelijos skelbti, kad žemės gyventojai - į kiekvieną tautą, alkūnės, liežuvio ir žmonių - sako, garsiu balsu: " Bijokite Dievo ir Girkite Jį, nes atėjo jo teismo valanda. garbiname jį, kuris padarė dangų ir žemę, jūrą ir vandens šaltinius! "Už jį skrido antras angelas, sakydamas:" Palo, Palo Babilonas didysis miestas, nes ji padarė visoms vyno rūstybė savo paleistuvystės tautų! "

Daniel 7, 9-10 - buvo seniai disponavimo sostai ir atsisėdo. Jo apdaras buvo baltas kaip sniegas, dėl, kaip ėriukų vilnos plaukas. Jo sostą - Ugninė liepsna ir jos ratai - ugnies! Dabartinis gaisras nuo upės ji yra pagrįsta, milijonai yra Jo tarnai ir milijardus stovėjo prieš jį. Teismo sėdėjo ir buvo atskleistos knygos.

Daniel 7, 26-27 - Bet tada teismas bus susėsti ir juostos iš jo galia bus amžinai sunaikinti ir sunaikino. Karalystė, jėga ir pagal dangaus karalystė šlovės bus perduotas šventi žmonės Aukščiausiojo. Jo karalystė bus amžinai, ir visi valdovai bus garbinti jį ir paklusti. "

Rom 8,34 - Kas bus pasmerkti mus? Jėzus Kristus mirė, bet buvo daugiausia prikėlė iš numirusių, Dievo dešinėje, ir melstis už mus!

Apreiškimo Jono 11,19 - tada atidarė Dievo šventykla danguje, o jo šventyklos buvo pastebėtas Sandoros skrynią iš jo.

Visoje žmonijos istorijoje, yra danguje įrašai žmonių gyvybes, įrašai savo mintis, žodžius ir poelgius. Mt 12,36 - bet aš sakau, kad kiekviena prastovos žodį, kad vyrai turi kalbėti, jos turi nurodyti sąskaitos Judgment Day. Jie registruoja žmonių nuodėmes, kurie teršia danguje šventyklą. Ir ji turi būti išvalytas. Jie turi nuspręsti, ar šias nuodėmes bus atleista, arba praleisti medžiagą, kurios antrajame etape bandomojo įsitikinimą, įrodymas.

1844 m. laikotarpis yra vadinamas "bandomasis iki Advento", ar pabaigos laiką. Žmonės pasaulyje gali išgirsti Evangeliją ir dangus yra tai, kad teisti žmonių, kurioje pusėje yra linkęs. Kas nenaudoja galimybę šiandien padaryti Jėzus Kristus tapo gynėjo ir advokato, susitikti su juo kai tik teisėjas.

Būtina naudoti laiką jums vieta Kristaus dangiškosios šventyklos vyriausiojo kunigo vaidmenį. Mes gyvename labai teismą erdvę metu Apreiškimo 14,6-7. Todėl hebrajų taškų autoriaus priimti Kristų šiandien! Hebrajai 3, 7-8

Pirmosios adventistų - Biblijos studijos ir vizija pvz., balta

Millerit judėjimas tapo mokytis pirmosios Septintosios dienos adventistai pagrindas. Pirmosios Septintosios dienos adventistai buvo žmonės, Biblija. Jei jūsų naujas mokymosi grindžiamas bibliniais tekstais ir giliai gyvenimą. Be to, jis buvo įšventinimo klausimas šeštadieniais, mokymo, kad Jėzus ateis prieš Tūkstantmetė karalystė ir mokymą, kad siela yra nemirtinga. Tai buvo sunku manyti, bandymų laikotarpis ir gal tai kodėl Dievas davė pranašišką vadovavimo.

Dievas davė ne iš pranašišką dvasia Ellen Baltoji metu, savo vizijas, patvirtinus, kad naujai pastatytas žinių apie Bibliją ir buvo lyderystės šaltinį besiformuojančios Septintosios dienos adventistai. Jos dovana buvo taikomos griežtos ekspertizės ir palyginimas su Biblija. Skaityti tikrieji Biblijos pranašo testą.

Besivystančiose pagrindinė savybė jo mokymo taškus šeštadienį, bet atėjo iš adventistų Biblijos studijų, o ne Ellen Baltoji vizija. Biblija yra tik matas vertinant aukščiausias kitos dovanos.

Aiškiai ketino skatinti vizija Millerit nusivylęs ir suteikti jiems studijų užtikrinimo Biblijos tikslumą. Turėtume prisiminti, kaip į Baltąją vaidmuo Ellen rengiant būsimą Septintosios dienos adventistų bažnyčia, kad jos vizija yra beveik visada patvirtino savo doktrininių pozicijų, kad kiti vietoje tyrimo pagrindu intensyvaus Biblijoje. Dėl savo vaidmens formuojant doktrina gali būti vertinama kaip patvirtinančio vaidmenį, o ne pradėti.

Pagrindinio doktrinos aspektas, dėl kurio palaipsniui suvienyti iš adventistų šabo grupė, buvo tikėjimas, kad spalis 22, 1844 nors reikšmingo neįvyko. E. White 's pirmoji vizija gruodis 1844 patvirtino tai, bet nepaaiškino, kas atsitiko. Išsamią studiją dėl Laiškas Žydams suprantama Hiram Edson ir Kunigą, šventyklas nesupranta, kad mūsų šalyje, bet tiesa šventyklą danguje, kuris yra metaforiškas, kaip žydų Jėzaus ir dviejų dalių 1844 m. įrašytas antrasis ir pradėjo dieną permaldavimo.

Pirmosios Septintosios dienos adventistai atėjau prie išvados, kad krikščionys neturėtų skubotai atmesti tie, kurie sako, kad jie pranašiški dovana, bet ir išbandyti juos, ar kalbėti pagal įstatymą ir įrodymus. Iz 8,20. Pastarųjų dienų Bažnyčia Dievo turėtų skelbti Dievo įsakymų ir palaikykite apie Jėzų, Apreiškimo 12,17 duoda parodymus. Jėzaus liudijimo laikoma pranašystės dovaną, Apreiškimo 19,10 Nes Jėzaus liudijimas yra pranašystės dvasia.

1 Tes 5, 19-21 - Don't numalšinti Dvasia. Nepaniekink pranašystės. Išnagrinėti viską, surengti gera, blogis visų formų, saugokitės.

Įvedus Ellen Baltoji kaip pranašas buvo procesas, kuris reikalauja laiko palyginti asmens pranešimą ir tarnystės Biblijoje.

Be to, daugelis kitų įrodymų, kad jos sugebėjimai Dievo dovana, o ne tik figments fantazijos ar liga. Ellen savo vizijas, dažnai žado ir daugiau nei pusę valandos ir matė daug žmonių, įskaitant gydytojus, kurie buvo netikintys. Ji turėjo antgamtinės galios, kuri vyks didelis Biblija virš jo galvos taip ilgai, kad ji nėra net tvirčiausias vyras. Ji turėjo teigiamos įtakos gyvūnų, kurie gali liesti nuraminti išbėgęs arklys.

O aukštieji įtaka lemia nuostabiai Dievas ir Jėzus Kristus ir įkvėpė raštų Priimami Jėzus Kristus į daugelio žmonių visame pasaulyje širdis.

Ellen G. Baltoji paskelbė keliasdešimt knygų, metmenys krikščionių patirtį ir nuomones Ellen G. Baltoji į 1851. 1888 m. išleido savo žymiausių knygų, Didžiosios polemika tarp Kristaus ir Šėtono, ir 1898 m. paskelbtas Amžių troškimas, apie gyvenimą ir mokymus Jėzaus Kristaus biografija.

Ponia White pranašysčių prognozuoti įvairių ateities įvykius. Pavyzdžiui, prognozuojama, žemės drebėjimo San Franciske, 1906-2 dienų prieš tai atsitiko, į Dvasingumas sprogimą, kuris tuo metu buvo tik pradžia. Numatomas dviejų pasaulinių karų ir didėjančios galios naujo Romos katalikų bažnyčia. Daugelis kitų scenarijų, kurie buvo įvykdyti, ir kai patenkinti, ir tai yra įrodymas, kad pranašystė yra iš Dievo.

Įst 18,21-22 - Jūs sakote: "Kaip mes žinome, kad ji nekalba Viešpats žodį?" Na, jei sako ir pranašas, vardu kažkas, kas atsitinka Viešpatie, tada VIEŠPATS kalbėjo žodį. Iš kitos pusės pranašas kalbėjo įžūliai. Jo bijo.

Jos raštuose yra instrukcija Bibliją, supras, kad Biblija, patarėjas Biblijos principų taikymo konsultanto.

Vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, tai, kad mes jums kvietimą išnagrinėti, bandymo, mokslinius tyrimus pamaldus moterų Gould Ellen G. Baltoji raštai ir palyginti su Biblija - Dievo žodis.

Kronikos 20,20 - Believe Viešpatį, savo Dievą, ir bus stovėti. Tikėkite Jo pranašais, ir sėkmės! "

Jėzus ateina! Ar jūs pasiruošę?

Apreiškimo 18,4 "Ir aš girdėjau kitą balsą iš dangaus pasakė: 'Ateikite, mano tauta, miestas, nepritariu savo nuodėmes, taip ir jos negandų." "

Apreiškimo 14,7: "garsiai: Baimė Dievo ir suteikia jam šlovės, nes į teismą veikia savo, ir pagarbinti jį, kuris padarė dangų ir žemę, jūrą ir vandens šaltinius". "

Iz 13,13 "poruszę dangų ir žemę yra perkelti iš jų gyvenamosios Wrath iš kareivijų Viešpats in pykčio dieną jo nuožmi."


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 210220x

Prophecy - Niujorkas 11/09 - WTC žlugimo - 11 rugsėjis 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Skaityti šį įdomų pranašystė. Ellen Baltoji mačiau savo vizijas, kas vyksta Niujorke rugsėjo 11 2001 m.? Už mus, šie įvykiai yra dar laukia ateityje? Atidžiai perskaitykite ir teisėjas už save.NiujorkasDievas negali ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 232046x

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 227275x

Jėzus buvo prikeltas iš numirusių - šešios priežastys, patvirtinti šį

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jėzus iš Nazareto buvo nukryžiuotas, palaidotas ir po trijų dienų prisikėlė iš mirusiųjų. Jokia kita religija neteigia, kad jo įkūrėjas buvo prikeltas. Be, kad krikščionybė yra unikalus. Bet kokia krikščionybė galiojimo ...
Pridėta: 08.12.2010
Parodymų skaičius: 281938x

Naujasis amžius - Mesiją Maitrea į pranašystės

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age judėjimas pastaraisiais metais, auga palaipsniui ir nepastebimai, ir pateko į visas mūsų gyvenimo sritis. Judėjimas greičiau augo slapta, bet nuo 1984 metų, kai jam buvo liepta leisti ir platinti, ...
Pridėta: 30.11.2010
Parodymų skaičius: 150429x

Lt.AmazingHope.net - Personalo Adventismu, EG Balta - Prophecy Daniel 8, 9, skyrius