Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Patirtis išgydytas berniukas iš Bangladešo

Patirtis su Dievu

488_zkusenosti_moskala.jpg

Patirtis išgydytas berniukas iš Bangladešo

Pridėta: 02.10.2011
Parodymų skaičius: 120895x
Temos: Patirtis su Dievu
PrintTisk

Dešimt metų Yasiah stebėjo jos motina išvalyti grindų, maistui, vandens puodą ant peties ir nuėjo į kaimą ir vandens. Jis to nori, jis galėtų padėti su tuo, kaip kiti vaikai, tačiau jis negalėjo. Jis kentėjo nuo vaikystės poliomielito. "Mama, aš vis dar veikia", - paprašė Yasiah. "Taip, jei Dievas nedaro stebuklas Jūsų gyvenime", - sakė jo motina. Jis žinojo apie tai varganas kaip jis. "Bet dabar jūs turite būti turinio su tuo, kaip apie jus." "Jūs sakėte, kad Dievas gali padaryti stebuklą man," - sakė Yasiah su viltimi. "Mes prašome pamokslininkas melstis Dievo stebuklas su mumis?" "Kadangi ką misionieriais išvyko iš mūsų kaimo, mes turime ne pamokslininkas, kurie būtų melstis su mumis", - sakė motina.

Per keletą dienų vėliau atėjo Yasiah tėvo namus iš lauko ir atnešė gerų naujienų. Vienas pamokslininkas aplankė kaimyninių kaimą, kuris yra maždaug tik 16 km. Kai kurie vyrai jau dabar jį ir maldavo jį ateiti ir taip pat lankėsi mūsų kaimo. Jie sakė, priklauso Septintosios dienos adventistų bažnyčia, bet jis geras žmogus. Yasiahovi "akys nušvito. "Gal pamokslininkas mums taip pat namuose ir melstis už mane vėl būti sveikas", - sakė jis. Ekleziasto Yasiah faktiškai namuose lankėsi ir meldėsi už berniuką. Jis pasakė savo tėvui: "Paimkite savo sūnų į miestą, kur mes turime specialų surinkimo Įjunkite pamokslininkas ir prašyti juos melstis už savo sūnų."

Tėvas ir kai kurie vyrai iš kaimo berniukas autobusų stotelė, gauti jį į miestą. Tada ieškoti adventistų pastorių ir paprašė juos melstis už Yasiaha. Preachers "parengė specialų laiko maldai ir prašyti už Yasiaha sveikatos. Po maldos, jis pasakė vieną pamokslininkų: "tikėti Jėzaus Kristaus galia ir tikime, kad jūs esate sveikas Yasiah buvo labai laimingas, Jis buvo įsitikinęs,, kad Jėzus būtų išgydyti jį ir vaikščioti kaip kiti!." Kai stebuklas? "Paklausė savo tėvo kelią namo." Tai bus rytoj? "" Aš nežinau, mano sūnau, - atsakė jo tėvas. "Mes tikime Jėzaus Kristaus. Jis geriausiai žino. "

Kitą rytą, kai jis pažadino Yasiah bandė atsistoti ant kojų. Ir jis dirbo! Gali atsitikti! "Taip, Viešpats Jėzus, ačiū, aš tikiuosi, kad jūs išgydyti mano kojos." Yasiah atsistojo daug kartų per dieną. Jis jautė, kad jo kojos vis stipresnė, o tada įstojo pirmieji žingsniai. "Tėti, žiūrėk!" vadinamas jo tėvas, kai jis grįžo iš lauko vakare. "Aš negaliu atsistoti ir vaikščioti!" ir paaiškėjo, kad jo tėvas. "Taip, Dievas atsakė į mūsų maldas", - sakė tėvas. Netrukus Yasiah galėtų padėti savo motinai, kad vandens iš šulinių, taip pat atėjo padėti savo tėvo lauke.

Kai žmonės kaime pamatyti, kaip jis buvo stebuklingai išgydytas Yasiah, adventistų paprašė pamokslininkas ateiti į savo kaimą ir turėjo posėdį. Jie buvo ištroškę Dievo žodžio. Dabar kiekvieną šeštadienį renka didžioji dalis šio kaimo gyventojų. Tarp jų yra taip pat laimingą ir sveiką Yasiah ir dėkinga tėvams.

Jėzus sakė: motina 7,7 - "Klauskite ir Jums bus duota, ieškoti ir rasti, trankyti ir ji bus atidaryta." Jau netrukus bus atidaryta Naujosios Jeruzalės vartus ir išgirsti gražiausių dainų švęsti Jo laimėjimo, kuris sėdi soste, ir Avinėlio.

Jūsų brolis Jėzuje Kristuje Milano MOSKAŁA

Daugelis kitų patirtimi, pavyzdžiui, šių patirtimi MOSKAŁA M. misionierius Bangladešas. ,, Jei žmogus dirba Dievo su visais tavo širdyje, ir Dievas apreiškia tokių nuostabių veikia kaip šis berniukas gijimą. Čia galite pamatyti savo interneto svetainėje, kur jūs taip pat turite galimybę padėti savo svarbų darbą. http://www.helpforlife.cz/


Susiję straipsniai iš kategorijos - Patirtis su Dievu

Dievas saugojo savo žmones

470_buh_ochranil_svuj_lid.jpg Deliverance Septintosios dienos adventistai Hirosimoje 1945Antrojo pasaulinio karo pabaigoje atvyko Japonijos miesto Hirosimos specialų užsakymą. Septintosios dienos adventistai, kuris gyveno šiame mieste buvo apkaltinti šnipinėjimu, ir todėl turėtų judėti iš miesto. ...
Pridėta: 24.08.2011
Parodymų skaičius: 110664x

Lt.AmazingHope.net - Patirtis išgydytas berniukas iš Bangladešo