Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Pašalina iš Dievo įstatymo malonę?

Biblijos Faktai

325_rusi_se_milosti_bozi_zakon.jpg

Pašalina iš Dievo įstatymo malonę?

Pridėta: 02.02.2011
Parodymų skaičius: 127805x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Būtina išlaikyti Dievo Dešimt Dievo įsakymų, įskaitant šeštadienius, jei esame ne įstatymo, bet malonės? Apaštalas Paulius aiškiai nurodo, kad krikščionių nėra "pagal įstatymą", bet "malonės". Ką vis dėlto, Paulius reiškė?

Rom 6, 14 - Sin nebebus savo pono, nes esate ne įstatymo, bet malonės valdžioje.

Vienas dalykas, mes tikrai žinome. Kai Paulius sako, kad krikščionys yra ne "pagal įstatymą, tačiau" malonės ", nereiškia, kad krikščionys gali atvirai Draudžiama sąmoningai ir tyčia pažeisti Dievo įstatymus. Laiškas Romiečiams sako.

Rom 6, 15 - Na, mes nuodėmės, jei esame ne įstatymo, bet malonės? Jokiu būdu! Ar žinote, kad jei kas nors jums tarnauti, jūs turite jį išklausyti? Jūs tapo vergais, kam jums klausytis, ar nuodėmės mirties, arba paklusnumo į teismą.

Taigi, ką Paulius reiškia šie žodžiai? Koks buvo jo požiūris į teisę?

Rom 7, 12 - bet teisės aktai yra šventas, įsakymas yra šventas ir teisingas ir geras.

Teisė yra ne pagal Paulius jokių problemų. Jis yra šventas ir geras. Koks jo tikslas? Dievo įstatymas atskleidė konkrečius, objektyvius priemonė moralės. Jis atskleidžia amžiną principai dangaus vyriausybė. Ji suteikia gėrį ir blogį. Įstatymas taip pat atskleidžia, kas mes galime - gyventi pagal šią skalę.

Teisės yra daugiausia todėl, kad kiekvienas burnoje gali būti nutrauktas ir kad visas pasaulis buvo prieš Dievą, nuteisto asmens kaltę - Rom 3, 19

Rom 7, 7 - Ką tu pasakysi? Ar įstatymo nuodėmė? Jokiu būdu! Bet ne įstatymo, nebūčiau žinomas nuodėmes.

Rom 3, 20 - Remiantis įstatymo darbais, turi būti pateisinamas prieš jį nėra, nes įstatymas suteikia nuodėmės žinias.

Ieškote puiki teisingumo teisę, yra pasmerktas kiekvienas žmogus, kiekviena moteris, kiekvienas vaikas. Įstatymo reikalavimus tobulas paklusnumas, teisingumas, ir didelis lojalumas Dievo karalystės principus.

Pagal Paulius, būti pagal įstatymą siekiama išbandyti savo jėga ir savo poelgius išsaugoti save. Paulius sako, kad tai neįmanoma.

Rom 3, 23-28 - visi yra nusidėję ir stokoja Dievo šlovės. Jie yra išteisinami dovanai Jo malone per Kristuje Jėzuje išpirkimo. Dievas sukūrė Jo Išvalyti tiems, kurie tiki jo kraują siekiant nustatyti savo teisumu. Nes Dievas savo ankstesnes nuodėmes dovanota atleidimą dabar turėtų įrodyti savo teisingumą, parodyti, kad jis yra teisingas ir pagrįstas tų, kurie tiki į Jėzų. Kur tada yra pasigyrimas? Tai netaikoma. Kokia teisė? Patikrinkite ar veikia? Ne, bet tikėjimo įstatymu. Todėl manome, kad žmogus išteisinamas tikėjimu, be įstatymo darbų.

Būdamas malonės priemonių imtis priemonių, kurios yra Jėzus Kristus ant Kalvarijos užtikrinti išgelbėjimą. Tai reiškia manyti, kad mes negalime išsaugoti save. Kristus mirė už mus! Jis aukojo už mus! Dėl jo mirties mes galime gyventi!

Pasak Pauliaus, yra du požiūriai į išganymą: ". Malonė", "Įstatymas" ir Teisė nustato tam tikras normas, kurios žmonės savo jėgomis negali pasiekti. Grace atneša atleidimas iš praeities, taip ir per Kristų, mūsų Viešpatį, duoda jėgų gyventi dabartyje. Paulius aiškiai neigia, kad Jėzaus mirtis pašalintas iš teisės paklusnumo.

Visos diskusijos apie jo malonę 3. Romansas skyrius baigiasi žodžiais:

Rom 3, 31 - mes tada padaryti negaliojančiu teisės per tikėjimą? Jokiu būdu! Priešingai, teisė.

Apaštalas Paulius negalėjo išreikšti aiškiai. Atsakė į mūsų klausimą. Akto pašalina iš Dievo malonės? Kai kurie religiniai lyderiai, gali pasakyti "taip". Apaštalas Paulius sako, tačiau bet kokiu atveju!

Atima mums Dievo, paklusnumo iki šeštadienio malonės? Ne daugiau kaip mums bus atimti įsakymas: Nežudyk, Nesvetimausi, vagia Tu melagingai neliudyk ....

Logic yra nusidėjėlis išgelbėti malone išlaikant devynių iš dešimties įsakymų meilės saugoti visus dešimt - kaip paklusnumas savo Viešpaties ir Atpirkėjo ženklas.

Nupiešti iš knygos: beveik pamiršta dieną - Pažymėti Finley


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Millennium - tūkstantmečio karalystė

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg Tūkstantmetė karalystė yra parašyta painiavos ir kliedesiai aikštelė. Kai kurie žmonės tiki, kad tūkstantmečio karalystė jau yra čia, žemėje, tačiau dauguma jų mano, kad dar ateis. Pavyzdžiui, "New Age ir Maitrea ...
Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 150161x

Tik kelią į dangų

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg Jėzus Kristus gyveno, kentėjo ir mirė, kad išgelbėti mus. Dievas leidžia Jo mylimasis Sūnus ateis iš šlovės pasaulyje šis blogis pasaulyje nuodėmės, kairėje šlovės ir garbės ir iškentė įžeidimą, pažeminimą, neapykantą ...
Pridėta: 13.12.2010
Parodymų skaičius: 113175x
Rekomenduojama

Religija - skirtingomis kryptimis atsiradimas.

509_babylon.jpg Ar jūs kada nors susimąstėte, kas tai yra ir kur religija turi savo kilmės? Kuris yra seniausias? Kodėl yra tiek daug formų religijos? Ir kuria kryptimi yra teisingas? Kodėl žmonės tiki ...
Pridėta: 02.11.2011
Parodymų skaičius: 203383x

Kodėl yra blogis?

59_snake.jpg Aš tikiu, kad jūs visi sutinkame, kad mūsų šalis yra blogis. Yra labai stipri ir aktyvi.Kur jie atsirado? Kodėl?Biblija kalba apie maištą prieš Dievą danguje. Torchbearer galingą angelą - Liuciferis norėjau ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 122496x

Ką jis rašė apie adventistai protestantai?

363_reforma-protestante.jpg Ką mes skolingi adventistų? - Evangelikų Savaitės - Constance kibirkštys Rgs 19, 2007 - Nr 25/2007 - 92. LeidimasAdventism apibrėžia save kaip reformų judėjimą, kuris siekė Europoje, Huso, Liuteris, Kalvinas, po ...
Pridėta: 20.02.2011
Parodymų skaičius: 109877x

Lt.AmazingHope.net - Pašalina iš Dievo įstatymo malonę?