Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Pašalina iš Dievo įstatymo malonę?

Biblijos Faktai

325_rusi_se_milosti_bozi_zakon.jpg

Pašalina iš Dievo įstatymo malonę?

Pridėta: 02.02.2011
Parodymų skaičius: 145186x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Būtina išlaikyti Dievo Dešimt Dievo įsakymų, įskaitant šeštadienius, jei esame ne įstatymo, bet malonės? Apaštalas Paulius aiškiai nurodo, kad krikščionių nėra "pagal įstatymą", bet "malonės". Ką vis dėlto, Paulius reiškė?

Rom 6, 14 - Sin nebebus savo pono, nes esate ne įstatymo, bet malonės valdžioje.

Vienas dalykas, mes tikrai žinome. Kai Paulius sako, kad krikščionys yra ne "pagal įstatymą, tačiau" malonės ", nereiškia, kad krikščionys gali atvirai Draudžiama sąmoningai ir tyčia pažeisti Dievo įstatymus. Laiškas Romiečiams sako.

Rom 6, 15 - Na, mes nuodėmės, jei esame ne įstatymo, bet malonės? Jokiu būdu! Ar žinote, kad jei kas nors jums tarnauti, jūs turite jį išklausyti? Jūs tapo vergais, kam jums klausytis, ar nuodėmės mirties, arba paklusnumo į teismą.

Taigi, ką Paulius reiškia šie žodžiai? Koks buvo jo požiūris į teisę?

Rom 7, 12 - bet teisės aktai yra šventas, įsakymas yra šventas ir teisingas ir geras.

Teisė yra ne pagal Paulius jokių problemų. Jis yra šventas ir geras. Koks jo tikslas? Dievo įstatymas atskleidė konkrečius, objektyvius priemonė moralės. Jis atskleidžia amžiną principai dangaus vyriausybė. Ji suteikia gėrį ir blogį. Įstatymas taip pat atskleidžia, kas mes galime - gyventi pagal šią skalę.

Teisės yra daugiausia todėl, kad kiekvienas burnoje gali būti nutrauktas ir kad visas pasaulis buvo prieš Dievą, nuteisto asmens kaltę - Rom 3, 19

Rom 7, 7 - Ką tu pasakysi? Ar įstatymo nuodėmė? Jokiu būdu! Bet ne įstatymo, nebūčiau žinomas nuodėmes.

Rom 3, 20 - Remiantis įstatymo darbais, turi būti pateisinamas prieš jį nėra, nes įstatymas suteikia nuodėmės žinias.

Ieškote puiki teisingumo teisę, yra pasmerktas kiekvienas žmogus, kiekviena moteris, kiekvienas vaikas. Įstatymo reikalavimus tobulas paklusnumas, teisingumas, ir didelis lojalumas Dievo karalystės principus.

Pagal Paulius, būti pagal įstatymą siekiama išbandyti savo jėga ir savo poelgius išsaugoti save. Paulius sako, kad tai neįmanoma.

Rom 3, 23-28 - visi yra nusidėję ir stokoja Dievo šlovės. Jie yra išteisinami dovanai Jo malone per Kristuje Jėzuje išpirkimo. Dievas sukūrė Jo Išvalyti tiems, kurie tiki jo kraują siekiant nustatyti savo teisumu. Nes Dievas savo ankstesnes nuodėmes dovanota atleidimą dabar turėtų įrodyti savo teisingumą, parodyti, kad jis yra teisingas ir pagrįstas tų, kurie tiki į Jėzų. Kur tada yra pasigyrimas? Tai netaikoma. Kokia teisė? Patikrinkite ar veikia? Ne, bet tikėjimo įstatymu. Todėl manome, kad žmogus išteisinamas tikėjimu, be įstatymo darbų.

Būdamas malonės priemonių imtis priemonių, kurios yra Jėzus Kristus ant Kalvarijos užtikrinti išgelbėjimą. Tai reiškia manyti, kad mes negalime išsaugoti save. Kristus mirė už mus! Jis aukojo už mus! Dėl jo mirties mes galime gyventi!

Pasak Pauliaus, yra du požiūriai į išganymą: ". Malonė", "Įstatymas" ir Teisė nustato tam tikras normas, kurios žmonės savo jėgomis negali pasiekti. Grace atneša atleidimas iš praeities, taip ir per Kristų, mūsų Viešpatį, duoda jėgų gyventi dabartyje. Paulius aiškiai neigia, kad Jėzaus mirtis pašalintas iš teisės paklusnumo.

Visos diskusijos apie jo malonę 3. Romansas skyrius baigiasi žodžiais:

Rom 3, 31 - mes tada padaryti negaliojančiu teisės per tikėjimą? Jokiu būdu! Priešingai, teisė.

Apaštalas Paulius negalėjo išreikšti aiškiai. Atsakė į mūsų klausimą. Akto pašalina iš Dievo malonės? Kai kurie religiniai lyderiai, gali pasakyti "taip". Apaštalas Paulius sako, tačiau bet kokiu atveju!

Atima mums Dievo, paklusnumo iki šeštadienio malonės? Ne daugiau kaip mums bus atimti įsakymas: Nežudyk, Nesvetimausi, vagia Tu melagingai neliudyk ....

Logic yra nusidėjėlis išgelbėti malone išlaikant devynių iš dešimties įsakymų meilės saugoti visus dešimt - kaip paklusnumas savo Viešpaties ir Atpirkėjo ženklas.

Nupiešti iš knygos: beveik pamiršta dieną - Pažymėti Finley


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Žaidimai - ieškoti tiesos - mūsų ateitis Pagrindinis

406_nove_nebe.jpg Ką Biblija sako apie dangų ir naują žemę, kuri pažadėjo tikinčiųjų? Kaip bus mūsų ateitis atrodo namuose? ...
Pridėta: 04.04.2011
Parodymų skaičius: 116982x

Kuo mes tikime - 1 Bibliją, Šventąjį Raštą

104_cemu_verime_1_bible.jpg 1 - Biblija, Šventasis RaštasBiblija, Senasis ir Naujasis Testamentas, yra Dievo žodžio rašyti. Skiriamas Dievo įkvėptas per Dievo šventųjų žmonių, kurie kalbėjo ir rašė po Šventosios Dvasios įtakos. Šiuo žodis Dievas ...
Pridėta: 16.09.2010
Parodymų skaičius: 133074x

Dievų pavadinimas - kodėl Dievas, Tu blasphemest ir dar prisiekiu ji?

318_bozi_jmeno_na_darmo.jpg Išėjimo 20, 7 - nenaudokite Viešpatie, tavo Dievo, vardo be reikalo, tiems, kurie imasi savo pavadinimą veltui, Viešpats nepaliks be bausmės.Dauguma religinių žmonių yra susipažinę su įsakymu, ir dar turi savo ...
Pridėta: 23.01.2011
Parodymų skaičius: 126033x

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

275_jezis_kristus_2.jpg Vienintelis būdas apmokančiajai žmogaus nuodėmės jei Dievas per Jėzų Kristų. Jo gyvenimas tobulas paklusnumas Dievo valiai, jo kančias, mirtį ir prisikėlimą. Tie, kurie tikėjimu priima šį permaldavimą gali turėti amžinąjį gyvenimą, ...
Pridėta: 25.11.2010
Parodymų skaičius: 214878x

Žaidimai - JĖZAUS

199_film_jezis.jpg Jėzus Jono Heyman žiūrima ir taip pat labiausiai išverstas filmas kino istorijoje.Šis filmas yra istoriškai glaudžiai Jėzaus Kristaus gyvenimu.Kas yra Jėzus? Šiuo prejudiciniu klausimu prašoma atsakyti į pripažintas gamintojų Jonas Heyman. ...
Pridėta: 03.11.2010
Parodymų skaičius: 220869x

Lt.AmazingHope.net - Pašalina iš Dievo įstatymo malonę?