Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Paranormal patirtis

Supernatural, NSO

66_nadprirozene_zazitky.jpg

Paranormal patirtis

Pridėta: 11.08.2010
Parodymų skaičius: 138365x
Temos: Supernatural, NSO
PrintTisk

Ar turite Paranormal patirtis?

Perkelia jus namo tapyba, fotografija jų mirusiųjų artimiesiems? Ar manote, kad norėjo kalbėti su kontaktiniu asmeniu, kuris jau nėra tarp gyvųjų? Nežinau, ką manote?

Straipsnis Kodėl nėra blogis gali skaityti apie dvi jėgos, kurios turi galią mūsų šalyje.

Evil Šėtonas, Liuciferis, ir Dievas yra meilė.

Kadangi Šėtonas suviliojo pirma žmonėms, ir per jį jie įveikė teisė suteikta Dievo, blogis minions Šėtono ir jo kritusių angelų mėtomi į Žemę, kad blogio esmės, tačiau jie žinojo, nėra visatos vienas, gali visiškai išreikšti .

Apr 12, 7-9 - kova įvyko danguje Mykolas ir jo angelai kovojo su slibinu. Ir kovėsi slibinas ir jo angelai, bet niekas negali padaryti. Dangus nebuvo rasta jų vieta ir didysis slibinas - senoji gyvatė, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kuris suvedžioja visą pasaulį - buvo nuverstas. Jis buvo išmesti ant žemės ir jo angelai buvo išmesti kartu su juo.

Dievas myli mus, tačiau leiskite jai pačiai. Kaip yra bloga užpildytame pasaulyje vadovas davė mums savo Žodį = Biblija. Kaip atspirties taškas mums davė gyvybę Jo Sūnų Jėzų Kristų, kuris pradėjo keršto už mūsų nuodėmes ant savęs.

Taigi, norint suprasti šio pasaulio jėgos, turime studijuoti Bibliją ir perskaityti, ką ji sako apie Jėzų Kristų. Dėmesio daug bažnyčių ir tradicijas. Biblija kalba apie kažką kita nei pakeitimais metų tradicijas Katalikų Bažnyčios ir net daugelis protestantų bažnyčių.

Ekleziasto 9,5-6 - gyvenimo žinau, kad jie turi mirti, o mirusieji nieko nežino. Be atsakomųjų neteikiama, net vien tik atmintyje jų žuvo. Kaip savo meilę ir neapykantą, visi aistra dingo. Niekada nebus dalis visko, kas vyksta po saule.

2. Kor 11,14 - ir nenuostabu, nes Šėtonas pats apsimeta šviesos angelu! Taigi nieko ypatingo, kai jis ir jo tarnai keliančių tarnautojų teisumą. Bet galų gale priklauso, kaip jie nusipelnė.

Kun 19,31 - Don't Turn į laikmenose arba ieškoti spiritists, jums bus išniekino jų. Aš esu Viešpats, jūsų Dievas.

John 11,11-14 - ir po to jis sakė: "Mūsų draugas Lazar mirė. I'll go pažadinti jį." Jis bus naudingas miegas, Viešpatie ", sakė jis savo mokiniams. Jėzus jo mirtį, o jie manė, kad jis kalbėjo apie paprastus miego. Taigi Jėzus pasakė aiškiai: "Lozorius mirė.

Biblija sako, kad miręs miego ir nieko nežino, negali turėti įtakos dalykų, ar įvykius šiame pasaulyje. Jie net negali būti kalbėti arba perkelti daiktus - Straipsnis Kas yra mirtis?.

Taigi, kas yra antgamtinis reiškinys?

Dievas atskleidžia savo galią savo tikintiesiems, kurie laikosi Dievo įstatymo = Dešimt Dievo įsakymų - (Biblija, Išėjimo 20:1-17) ir yra gyvo tikėjimo Jėzumi Kristumi širdyje = skrydžių per dieną, jie gali gauti energijos Šventosios Dvasios.

Teisės 2,4.38 - jie visi prisipildė Šventosios Dvasios ir pradėjo kalbėti kitomis kalbomis, kaip Dvasia jiems leistų kalbėti. "Atsiverskite," Petras atsakė: "ir visi turi būti pakrikštyti Jėzaus Kristaus vardu, kad mes turime nuodėmių atleidimą. Ir jūs gausite Šventosios Dvasios dovaną, nes pažadas yra jums ir jūsų palikuonys ir visi, kurie dar toli - visi reikalauja Viešpats, mūsų Dievas ".

Kitaip supernaturali reiškinius, laukuose ar net vaiduoklis išvaizdą, įskaitant ir Marija yra Dvasingumas = šėtonas yra blogio autorius. Jau nuo gyvenimo ir mirties pobūdžio rojus, Šėtonas melavo žmonėms ir dabar, kad buvo mažai laiko jo melas stiprėja. Bandymas nukreipti žmones nuo Dievo ir yra šokiruojantis supernaturali reiškinius. Spiritizmas nėra skirtumo tarp gėrio ir blogio, atskleisti vaiduoklis visi simboliai ir kalba prieš Biblijoje. Tačiau dažnai po krikščionybės, kuri neatitinka Dievo įstatymą, prisidengus teise Biblijoje.

Kai žmonės mato antgamtinį galia, kad Šėtonas turi galingą angelą, eikite paskui jį, ir jie mano, kad Dievas pakeitė savo nekintamas įstatymas, tačiau saugokitės, jis vis dar yra tiesiog melas.

Lk 16,17 - o apie dangaus ir žemės praeis, negu nustoti viena dalelė teisės!

Mt 5:17-18 - "Nemanykite, jog Aš atėjau panaikinti Įstatymo ar Pranašų. Aš atėjau panaikinti, bet išpildyti. Iš tiesų sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis ne mažiausia laišką, ne viena dalelė iš įstatymo, kol visa tai išsipildo.

Kas galia bus jums tikėti?

Šėtonas = Lies, kuris didžia jėga Žemėje? ar Dievas = Meilė, kurie turės teisę į paskutinį žodį dėl žemės?

Visi Išnagrinėti Dievo žodis!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Supernatural, NSO

Norėdami aptarnauti Majai, paskirta pasaulio pabaiga iki 2012 m.?

311_mayan_pyramid_and_calendar.jpg Šis klausimas tikrai ginčyti bet kas rūpi šis klausimas. Turime pripažinti, pajėgoms, kurios yra šiame pasaulyje. Jis yra Dievas - meilė, visatos valdovas, bet Liuciferis, kuris atvyko į mūsų šalį po ...
Pridėta: 12.01.2011
Parodymų skaičius: 170211x

Žaidimai - Messages from Heaven, Revelationis Marija

87_zjeveni_panny_marie_1.jpg Šiandien Katalikų Bažnyčia yra apsireiškimus Marija reiškinys. Mes negalime paneigti šį faktą, nes šis apreiškimas buvo įrodyta daugelyje vietų visame pasaulyje.Kas yra Marijonų apsireiškimų kilmę? Dievas tikrai mus siuntė ją p. ...
Pridėta: 08.09.2010
Parodymų skaičius: 187094x

Kodėl augantys Supernatural apsireiškimų visame pasaulyje?

355_ufo_china.jpg Visame pasaulyje išaugusio įvairių paranormalių patirtimi, reiškinius ir Dvasingumas. Nėra jokių abejonių, kad jie nėra fikcijos, bet tai, kad žmonės negali paaiškinti. Kai kurie iš jų įvyko ir žiniasklaidos ir spaudos, ...
Pridėta: 15.02.2011
Parodymų skaičius: 203628x

Kas yra Dvasingumas ir okultizmu?

473_spiritismus_okultismus.jpg Spiritizmo moko, kad mirusiojo dvasios gali ryšį su žmonėmis, per žiniasklaidą. Žiniasklaida kalbėjimo, rašymo, piešimo, gijimas ir pan.Pasak Šventojo Rašto, tai, žinoma, kad "nemirtingą sielą" neegzistuoja, jie ne mirusiųjų dvasias, bet ...
Pridėta: 05.09.2011
Parodymų skaičius: 187330x

Apgaulingi Mesijas "New Age ir Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" šiais žodžiais, nuo 1984 metų vis labiau susiduriama visose laikraščius ir naujienų programas. Žmonija ilgisi, nes tai nebėra žemėje su mumis paskutinis. Kažkas turi įvykti. Biblija kalba apie antrąjį ...
Pridėta: 26.11.2010
Parodymų skaičius: 161491x
Rekomenduojama

Lt.AmazingHope.net - Paranormal patirtis