Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Pabusti iš Kinijos ir skleisti Evangelijos

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

298_cina.jpg

Pabusti iš Kinijos ir skleisti Evangelijos

Pridėta: 19.12.2010
Parodymų skaičius: 139904x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Azija yra didžiausia teatro XX amžiaus. Joks kitas žemynas pasaulyje nerodo daug apie galingiausių judesiai - politinės, socialinės, švietimo, ir dvasinė. Kyla klausimas, ar dėl kitų žemyno į vieną iš praėjusio šimtmečio, kažkas nutiko, ką atskleidžia Azijoje metu mūsų kartos gyvenime. Mes esame liudininkai didžiausias triumfas krikščionybės.

Kinijos Bažnyčios per misionierius eros lėtai augo, bet ne tokiu tempu, kuris yra būtinas didžiausias pasaulyje valstybė patirti išgelbėjimą, kaip Dievas nori. Krikščionys liko Kinijos visuomenėje krašto. Bažnyčia su visais savo Vakarų atributika pastatytas fizinį, dvasinį ir kultūrinį barjerą tarp Kinijos krikščionis, o milijonai ne išpirkti aplink juos.

Per XIX a. pabaigoje misionierių pastangomis pradėjo mažėti Britanijos ir daugelis vadovai nori pamiršti apie evangelizavimo ir apriboti savo darbą namuose parapiją. Vienas krikščionių statistika paskelbė, kad užsienio misionierių Kinijoje darbas buvo ištarti nepakankamumas.

Bet Dievas kitas idėjas. Ar ne leisti Kinijos žmonės miršta jų nuodėmes, ir dvasinės tamsos, ir pranešti apie garsiąją pergalę, jo sūnus ant kryžiaus liko gausiausia tauta pasaulyje iš anksto nepranešus.

Pirma atliekamas į Pekino Tiananmenio aikštėje 1949 m. spalio ant pakylos Mao Dzedunas paskelbė Žmonės ir Liaudies Respublikos.

Pirmaisiais metais komunistų partijos ir bažnyčios stovėjo žiūri. Daug daug krikščionių staigmena beveik nepasikeitė tašką. Kinijos vyriausybė laukė kaip tigras galimybė, tykančių grobį. Blow atėjo anksti šeštojo 20 a. ir persekiojimas prasidėjo visa jėga. Šimtai vadovai buvo suimti ir išvežti per vieną naktį. Daugelis jų mirė, arba turėjo būti niekada girdėjote apie. Kiti buvo išsiųstas į darbo stovyklas, kur jie patyrė tyliai keletą dešimtmečių prieš išleidžiant ją į laisvę visiškai skirtingos Kinija, nei jie žinojo.

Iki 1953 Kinijos išvijo labiausiai užsienio misionieriai. Paprastai manoma, kad nebuvo taip, jie gali tiek jauni ir nepatyrę išgyventi totalitarinių tikėjimo sistema žiaurumu, pasiryžęs sunaikinti krikščionybę kartą ir visiems laikams. Kai kurie straipsniai turi daryti prielaidą, kad kartą duris atvėrė vėl į Kiniją, misionierišką darbą turės pradėti iš naujo.

Tačiau vėliau tapo aišku, kad Dievas turi visas kontroliuoti įvykius net per tylą. Tai, ką dauguma nusprendė užbaigti fiasko pasirodė didžiulis pergalę. Atrodė, kad velnias yra sunaikinti bažnyčią, bet iš tikrųjų tai Valyti Dievas padengia daugiau vaisių. Jėzus tarė: Aš esu tiesa vynuogių ir mano Tėvas yra vyndarys. Mano kiekvienas filialas, neša vaisių, gabalai, ir kiekvieno padalinio, kad duoda vaisių jis slyvos, kad tenka daugiau vaisių. (Jn 15,1-2)

Šiandien Kinijos tikinčiųjų euforiškai paaiškina, kad ji buvo komunistų valdžios institucijos, nepaisant pastangų išnaikinti krikščionybę iš šalies iš tikrųjų nutiesė kelią jos greitą plitimą. Prieš 1949 m. Kinijoje buvo beveik jokio infrastruktūrą ir skatinti krikščionybės išvengti kalbinių, kultūrinių ir geografinių kliūčių.

Štai keletas būdų, kaip oficiali politika sudarė sąlygas krikščionybei atgimimo kelias:

Per Kultūrinė revoliucija sunaikino didžiąją Kinijos stabmeldystė. Tūkstančiai šventyklos buvo sugriautos ir modelis. Į milijonus širdžių ir sukūrė dvasinio negaliojančiu.

Vyriausybė bando pašalinti Dievą ir neigti paranormalių reiškinių buvo tik tai, kad žmonės tapo didelio masto, kai jis asmeniškai susitiko su Dievo stebuklų egzistavimą. Geležinkelio, kelių ir oro uostų, siekiant palengvinti kelionės į anksčiau nepasiekiamų vietų Evangeliją.

Mandarinų kinų buvo priimtas kaip oficiali kalba ir pradėjo būti naudojamas mokyklose ir žiniasklaidoje. Anksčiau ten buvo tūkstančiai tarmės, kad sunku bendrauti ir Evangelijos perdavimas. Didelės apimties projektai, skatinantys raštingumo leido daugeliui žmonių skaityti Dievo žodį.

Cenzūra žiniasklaidos sukėlė už spausdintą žodį bado. Krikščionių organizacijoms ir galimybė naudoti dešimt milijonų išspausdinti Bibliją ir kitas krikščionių knygas. Jis pradėjo krikščionių radijo stotys pradėjo transliuoti trumpųjų bangų plėtrai. Milijonai kinų tauta skolingi jų išgelbėjimo tik radijo.

Metu kultūrinės revoliucijos, žmonės buvo priversti palikti savo nusikaltimus ir pakeisti savo gyvenimą. "Kultūra išpažinties", tai reiškia, kad žmonės yra daug labiau nori atgailauti ir išpažintų nuodėmes prie Dievo, kai išgirdo Evangeliją.

Nepaisant to, kad jie gyvena sistemą, kuri bando sunaikinti, jie išmoko nebijoti - ne todėl, kad jie turėjo galbūt persekiojimas, bet, kadangi ji atitiko gyvojo Dievo ir turi būti transformuoti pagal jį. Patyrę savo meilę ir asmeninių žinių apie savo pažadų tiesa, panašus į šį:

Mano avys klauso mano balso, aš jas pažįstu, ir jos seka paskui mane ir aš duodu jiems amžinąjį gyvenimą nepražus, ir ne mano ranka nevyrve vienas. Mano Tėvas, kuris davė man, yra didingesnis už visus, ir niekas negali išplėšti iš Tėvo rankos. (Jn 10,27-29)

Prognozės dėl Kinijos krikščionių skaičius yra skirtingas, tačiau manau, kad šis skaičius yra kažkur tarp 8-10 protestantai, yra realus, ir tai darys 12 milijonų katalikų, ar registruoti arba susitikti požeminės bažnyčios. Nors šie skaičiai yra tik maža dalis 1300000000 sielos dabar gyvena Kinijoje, jų augimas yra įspūdingas ir nesuderinta nieko krikščionybės istorija, kai vienas prisimena, kad 1949 m., kai komunistai perėmė valdžią Kinijoje buvo tik apie 700 000 protestantai ir kažkas tarp trijų ir keturių milijonų katalikų.

Adeney savo knygoje Kinija: Ilgalaikė kovo Bažnyčios džiaugsmo dokumentais privalumų, kuriuos sukūrė Kinijos bažnyčią per ilgus metus pilnas sunkumų. Norėdami vardas keletas iš jų:

1 Namų bažnyčios išradimo.

Atmesdamas visus spąstus ir Vakarų sukūrė savo metodą, paslaugos. Extricated save nuo tradicionalizmo pančiai ir institucijų, kurie kyla iš savo gyvenimo.

2. Titulinis bažnyčia stovi tvirtai ant šeimos vienybę.

Jie turi tapti Kinijos socialinė struktūra. Krikščionių šeimose yra pagrindinis žingsnis į bažnyčią tinklą.

3 Pagrindinis bažnyčia atsikratyti nesvarbu ką.

Daug ko mes siejame su krikščionybe, Kinijos tiesiog neranda namų. Todėl jie yra labai lengvai pritaikomi. Vienas tikintysis sakė: "ankstesnių laikų mes grojo trimitu ir surengė didelio evangelizavimo kampaniją Kai kas manė, bet ne daug Dabar mes turime įrangos ... ir daug ateiti pas Kristų..."

4 Pagrindinis bažnyčių pabrėžti palaikymo Kristų.

Jėzus yra Jo kūno galva - Bažnyčia, todėl, paklusnumas turi būti viršuje, virš ko nors kito. Bažnyčia negali pritarti kontrolę iš bet kurios kitos organizacijos. Paklusnumas Dievo žodis yra absoliutus ir bažnyčia neišsprendžiamų unscriptural praktiką.

5 Pagrindinis puslapis Bažnyčia pasitiki Dievo suverenitetas.

Jei jūs esate iš žmogaus požiūriu, nėra vilties, Dievo apreikšta Jo galia ir krikščionys pamatė, kad nugali viską, kas ateina į jų gyvenimą.

6 Pagrindinis Bažnyčia myli Dievo žodis.

Kinijos tikrai vertina Raštas ir paaukoti daug, kad jie gali pirkti Biblijoje. Jų žinios apie Viešpats yra pagilinti mokymosi Biblija širdies ir apibūdino jį.

7. Titulinis Bažnyčia meldžiasi.

Be žmonių paramos, apsuptas priešų krikščionys turėjo pasikliauti Dievo paprastas tikėjimas reaguoti į jų verkimas. Malda yra ne tik bendravimo su Dievu, bet ir būdas dalintis dvasinės kovos.

8 Pagrindinis bažnyčios rūpestinga ir dalijimusi patirtimi.

Pagrindinis Bažnyčia yra bendruomenė, kurioje krikščionys parodyti savo meilę ne tik tarpusavyje, bet taip pat jų tautiečių. Tokia meilė sukuria savaiminį evangelizavimo erdvėje.

9 Pagrindinis bažnyčia priklauso nuo nustato vadovai.

Po daugelio pastorių buvo įkalinti arba siunčiami į darbo stovyklas, Bažnyčia turėjo pasikliauti nustato vadovai. Jie ateina iš įvairių gyvenimo sričių ir daug laiko praleido klajojo iš vienos bažnyčios į kitą, mokytis ir kurti kitų tikėjimą.

10 Pradžia bažnyčios buvo išvalytas kančių.

Kinijos Bažnyčios žinoti iš pirmų rankų, kad kančia yra dalis Dievo plano, kaip būdas ją kurti ir išvalyti. Krikščionys pavadinimas tik neišliktų kultūrinės revoliucijos testą. Tie, kurie įstojo į bažnyčia turėjo skaitytis su tuo, kad jos patirs. Jų motyvas buvo, todėl tikras noras žinoti, Jėzaus Kristaus.

11 Pradžia bažnyčios stropus į evangelizavimo.

Jis nebuvo leidžiama visuomenės pamokslą. Žmonės atėjo į Kristų tikintieji ir nuolankus paslaugų dėka glaudų ryšį tarp draugų ir šeimos narių. Pagrindinis būdas evangelizavimo yra gyvenimo ir elgesio krikščionių būdu, kartu su Evangelija, dažnai kelia grėsmę gyvybei paskelbimas.

Kinijos namų bažnyčios lyderė akcijos viziją, kad Dievas davė jiems: Jei norite kad neščiau gerąją naujieną musulmonų, budistų ir induistų, kurie gyvena ant kelių "sugrįžo į Jeruzalę." Šie trys vyrai atstovauja kiti tūkstančių su ta pačia vizija.

Dėl Kinijos bažnyčią, kuri yra ne trivialus. Mato savo užduotį kaip predestinacijos iš Dievo, ir dešimtmečių kankinimų, įkalinimo ir įžeidinėti poligonas, kur jis ruošiasi savo profesija - baigti Didžiosios Komisijai.

Tūkstančiai atsižvelgti į Jeruzalę judėjimas gana rimtai ir nori mirti už juos. Nors mes galime pasirodyti netinkamas ar net neįmanoma, prisiminkite, ką Kinijos bažnyčia patyrė per pastaruosius penkiasdešimt metų. Tai įpratę Dievo, kuris yra neįmanomas.

Kinijos Bažnyčios tikrųjų nėra ketina įsiveržti į Izraelį, ir pareikšti Kristaus atėjimą. Greičiau, jis yra Dievo raginama kinų bažnyčia skelbti Evangeliją ir įkūrė tikinčiųjų bendruomenės visose šalyse, miestus, kaimus ir visų etninių grupių tarp Kinijos ir Jeruzalėje. Tai tikrai mažas užduotis. Dėl jų yra trijų didžiausių dvasinių tvirtovių, kurios dar nebuvo užkariauta Evangelijos: gigantai islamas, budizmas ir induizmas.

Ištraukos iš knygos: "Atgal į Jeruzalę paraginta laikytis Didžiojo Komisija - Paulius Hattaway


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

2. Kaip pasiekti gyvenime?

84_cesta_ke_kristu.jpg Žmogus yra būtybių padaryti puikią kokybę ir dovanos. Jis buvo protingas ir gerovę ir gyvena pagal Dievo. Jo mintys buvo švarios, šventosios. Norėdami nepaklusnumo ir nuodėmės įstatymo, susilpnėjęs vyras ir nugalėjo ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 89735x

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

182_socha_bible_daniel.jpg Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalgaViešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel ...
Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 264633x

Kaip surasti Dievą?

372_jak_najit_boha.jpg Viduje kiekvienas žmogus yra užkoduota Dievo troškimą. Anksčiau žmonės iš kartos sukurta įvairių dievų savo sąlygas, ir net šiandien žmonės yra noras garbinti ką nors, net jei tai tik kaip muzika, ...
Pridėta: 07.03.2011
Parodymų skaičius: 182723x

Biblijos vertimai pokyčiai

512_zmeny_v_prekladech_bible.jpg Neseniai vis daugiau Biblijos vertimų į čekų kalbą. Be ekumeninis vertimas yra ne tik užbaigti vertimą ir studijų, Čekijos Bible21, bet ir Jeruzalės Biblija, Biblijos ir Jehovos liudytojai. Amerikiečiai taip pat ...
Atnaujinta: 16.11.2011
Pridėta: 16.11.2011
Parodymų skaičius: 205153x

1. Kas yra gyvenimo šaltinis?

83_cesta_ke_kristu.jpg Mūsų dangiškasis Tėvas yra gyvenimo šaltinis, tiesos ir džiaugsmo. Graži šalis, nebuvo dėvėti bet sunaikinimo pėdsakų ir nuodėmės Prakeikimas. Visa graži gamta rodo didelę meilę Dievui. Viskas puikiai tinka žmonių poreikius ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 100684x

Lt.AmazingHope.net - Pabusti iš Kinijos ir skleisti Evangelijos