Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Pabaigos 2012 m. Pasaulio, majų ir jų kalendorius?

Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?

74_mayan-calander.jpg

Pabaigos 2012 m. Pasaulio, majų ir jų kalendorius?

Pridėta: 14.01.2011
Parodymų skaičius: 350664x
Temos: Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?
PrintTisk

Turi būti katastrofiškos pasaulio pabaiga iki 2012 m.? Arba pereiti prie naujų laikų, dvasiškai pagrįstą visuomenę? Ar šie faktai tiesa ar fikcija, sukčiavimu ir apgaule?

Data artėja, iš kurio daugelis žmonių į drebulys. Ši data yra gruodis 21, 2012, kai senovės kalendorius baigiasi išnykusi Majų civilizacija.

Šiame straipsnyje mes paaiškinsime, ką Biblija sako apie pasaulio pabaigą, ir jei Mayan pranašystės gali reikšti realios pasaulio pabaiga, ar tai tik iliuzija.

Mayan kultūros datuojamas maždaug nuo 2000 Kr 1541 AD paslaptingą senovės majų tauta Centrinės Amerikos. Pasitaikančių teritorijoje Jukatano pusiasalyje, kur ji yra šiandien Meksikoje ir Gvatemaloje. Puikių ypač matematika ir astronomija.

Mayan pranašystės buvo pagrįstos jų kalendorinių sistema. Mayan sistema daugiausia paremta studijuoja tarp dangaus kūnų judėjimą ir pokyčius žmonių visuomenės santykiai.

Pagal majų kalendorių ciklas baigiasi šio žmogaus civilizacijos, gruodis 21, 2012. Tada žmonija pradės visiškai naujos civilizacijos, kurios yra neprilygstamos su dabartine civilizacija. Dėl žiemos saulėgrįžos diena, Saulė, kartu su tarptautiniu taško Galaktikos pusiaujo ir saulės kelias. Jis sukuria "Dangaus vartais" į "dark įskilimas" Paukščių takas, kuris už Žemę atrodo atidarymo "duris į dangų."

Daugelis teigia, kad majų ciklo pabaigoje 2012 m. bus fizinis sunaikinimą dėl stichinės nelaimės Žemę. Mayan pranašystės, tačiau skelbia, kad naujo laikotarpio civilizacijos pradžios. Žmonija bus verčiami aplinkybių suprasti, kad dabartinės materialistinės vartotojiškos visuomenės, turi būti pakeičiamas auga dvasiškai, visiškai vienodą statusą visiems žmonėms.

Ar yra kitų pranašysčių apie pasaulio, kad yra panašūs į majų pabaigos?

Pasaulio pabaiga per šį laikotarpį susijęs su daugeliu kitų pranašysčių, kad vadovauti žmonėms su terorizmu. Tai pranašysčių regėtojai keletą kartų pasaulyje. Pranašysčių Nostradamas, Sibiu, Baba Vanga, Šv Malachijo pranašystės paskutiniais popiežius, pranašišką knygą Kinijos I Ching. Net interneto programa, kuri renka duomenis iš pasaulio internetu.WEB-BOT projektas, pranašauja, kad po 2012 metų bus pats stichinių nelaimių.

Įvairių pranašysčių apie pasaulio pabaigą, nurodant renginių, 2012 m. iš tiesų daug.

Ar tiesa, kad majų pranašystės ir, kita vertus, ar tai tik iliuzija?

Gebėti suprasti Biblijos perspektyva nesėkmės, todėl pirmiausia turime paaiškinti, kas jėgų, kad valdyti pasaulį. Evil, ty Šėtonas. Meilė ir Dievui, kad yra Dievas, šio pasaulio Kūrėjas.

Šėtonas nori būti lygus Dievui ir danguje sukilimo, buvo įmestas su kitomis sumažėjo angelai šiame pasaulyje. Suvilioti pirmoji žmonių Adomo ir Ievos, ir po to padavė nuodėmės į šį pasaulį. Atvežtas į šį pasaulį, pyktis, skausmas, pyktis, neapykanta, godumas, savanaudiškumas, išdidumas, kuris išplito visame pasaulyje ir suteikia jam didelį malonumą.

Atvirai Jono 12,7-9 - kova įvyko danguje Mykolas ir jo angelai kovojo su slibinu. Ir kovėsi slibinas ir jo angelai, bet niekas negali padaryti. Dangus nebuvo nustatyta, kad jie vietoj, ir didysis slibinas - senoji gyvatė, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kuris suvedžioja visą pasaulį - buvo nuverstas. Jis buvo išmesti ant žemės ir jo angelai buvo išmesti kartu su juo.

Dievas myli mus taip stipriai, kad mes norime, kad Šėtonas bane malonės. Išsiųsta pasaulyje savo viengimį Sūnų, kuris paėmė į save mūsų nuodėmes. Jis mirė už mus ir mirė už nuodėmes, kurių mes turime patirti man. Per Jėzų Kristų mes galime rasti kelią namo, kur jis bus ne pyktį ir įniršį. Tarp gėrio ir blogio buvo apdovanota Jėzaus Kristaus mirtis ant kryžiaus, daugiau nei 2000 metų kovą.

Kai jis buvo nugalėtas blogio, kodėl pasaulyje vis dar vyksta?

Šis pasaulis yra visai visatos teatro, kiekvienas padaras gali pamatyti, kaip bjaurus tai yra nuodėmė. Visą visatą stebi su nuostaba, galutinis įvykių šiame pasaulyje. Nr yra danguje prieš ginčas susitiko su blogio. Mes vadovėlis visą visatą, kiekvienas kūrinys jie mato, nepaklusnumas rezultatas. Apsižvalgykite, visur aplink mus tik smurtas, žmogžudystė, chaosas, karai, nelaimės, ligos, godumas, savanaudiškumas ir pasididžiavimas. Nepaklusnumas rezultatas yra mirtis.

Dievas yra meilė, meilė yra laisvės ir minties laisvę. Kas yra neribotai laisvei. "Kai Dievas Šėtonas ribos, visų būtybių paklus Dievo baimės, o ne meilė. Taigi pasaulis yra nuomojamas iš Šėtono malonės iš pykčio, iki šio pasaulio nuodėmių yra visiškai pasireiškė. Iki bausmės pasiekia dangų. Tada ateina pabaigos ir antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus.

Biblija mums rodo ženklus, kurie Prieš mūsų istorijos pabaiga. Šie požymiai ir Biblijos pranašystės iš tikrųjų yra įvykdytos. Istorijos šio pasaulio pabaiga ir ateis Viešpats Jėzus Kristus yra iš tiesų ateina.

Biblija sako apie moralinę ištvirkimas žmonijos istoriją nuo pasaulio pabaigos.

2nd Timothy 3,1-5 - Įsitikinkite, kad pastaraisiais dienomis sunku laikais atsiranda. Žmonės myli tik save ir savo pinigus, yra pagyrūnai, arogantiškas piktnaudžiavimas, neklusnūs tėvams, nedėkingas, Unholy, negailestingas, nepermaldaujamas, slanderers, nesurištas, nežabota, priešais gera, išdavikai, neatsargus, pasipūtę, mėgėjams malonumas, o ne mėgėjams nuo Dievo. Viešai jie personifikuotais pobożnością tačiau neigia savo galią. Iš tokio nusigręžti.

Karo, riaušių, stichinių nelaimių, bado ir kančių šiame pasaulyje visada buvo. Taip, aš sutinku su daugeliu, bet kartais visi šie ne kartą tokiais kiekiais nelaimes?

Mt 24,6-8 - Kai girdite karo ir ataskaitas apie karus triukšmo, žiūrėkite, kad jus nerimauti. Ji turi ateiti, bet ji vis dar nėra baigta. Tauta sukils prieš tautą ir karalystė prieš karalystę, ir įvairiose vietose, badas ir žemės drebėjimų prasiveržti. Visa tai yra tik gimimo ligų pradžią.

Lk 21,9-11 - Kai išgirsite apie karus ir trudach, nesijaudinkite. Turi būti atliktas, tačiau tai dar ne pabaiga. "Tada Jis pasakė jiems:" Tauta sukils prieš tautą ir karalystė prieš karalystę. Bus didelis žemės drebėjimų įvairiose vietose bus badmečių ir opa ir teroro ateis ir didelių ženklų iš dangaus.

Iki šiol Evangelija gali būti perduodami į pasaulį. Į žiniasklaidos metu internete plinta žaibo Evangelija.

Mt 24,14 - tai karalystės evangeliją, turi būti pamokslavo visame pasaulyje už liudininkas prieš visas tautas. Ir tada ateis galas.

Biblija sako, kad ne dėl savo tikėjimo ir religijos nuosmukį pabaigos. Kodėl šiandien tiek daug mokytis ir religinių įsitikinimų? Kodėl tiek daug bažnyčių?

2nd Timothy 4,3-4 - ateis laikas, kai žmonės netoleruoja garso doktrina, bet savo skonį aplink mokytojai, kurie bus pakutenti savo ausis. Nusigręžti savo ausis nuo tiesos ir kreiptis į Pasakėčia.

1 Timotiejui 4,1 - Dvasios aiškiai sako, kad pastaruoju metu kai kurie žmonės palieka tikėjimą po klajojo ir alkoholiniai gėrimai bei demoniškas mokslas.

Šėtonas žino, kad laikas, istorija šiame pasaulyje yra pasmerktas. Jis buvo nugalėtas, nes mes jau parašyta. Jis buvo nugalėtas Jėzaus mirtis už mus. Tikėjimas į Jėzų Kristų mes galime išsilaisvinti nuo Šėtono galia. Šėtonas negali visiškai taisyklė šiame pasaulyje ir atlikti savo planą.

Šėtonas savo žymenį paruoštas šio pasaulio istorijos pabaigoje apgauti visą pasaulį. Šėtonas žino savo laikas bėga, ir todėl padidina blogis, melas, apgauti visų žmonių šiame pasaulyje.

Dabar grįžkite į Mayan pranašystės. Pagal senovės majų prognozuoti, kad, kaip rašėme, tik pasaulio sūpuoklės į naują etapą, Vandenio amžiaus. Žmonija pradeda visiškai naują civilizaciją, kuri yra nepakartojama su dabartine. Žmonės gyvens dvasiškai, bus prispaustas prie nuosavybė.

Leiskite mums skelbti ką nors kitomis kryptimis, kad po didelės minios.

Pamokslai, ką Naujasis amžius? Pagal 2000 m. judėjimas, žmonija pateko į Vandenis amžiaus, ir su ja naują tvarką žmonių visuomenės ir religijos. Judėjimas siekia tapti naujų pasaulio ideologijos, kuri galėtų sukelti bendrą supratimą apie pasaulio ir mūsų civilizacijos. Siekia skirtingų religijų ir filosofinių srovių sintezė.

Vadinamasis Maitreya Kristaus, kuris pagal Benjamin Creme netrukus atskleisti pasauliui. Jis pamokslai perėjimą į naują energetikos erą Vandenis, pilna tylos ir ramybės. Žmonės nebus iš esmės pagrįsta, visos gausa ir gerovę.

Kas nori Katalikų Bažnyčia, kurios mokymai nesutampa su Biblija? Unite religijų visame pasaulyje vienas lyderis popiežius. Norėdami sukurti taikos ir teisingumo visame pasaulyje.

Kas pasaulyje siekia pasaulio įvykius šiame pasaulyje? Unite visame pasaulyje. Sukurti naują pasaulinę tvarką.

Visi kryptys punkte susivienijimo ir pasaulio taikos ir teisingumo. Tai gali būti tik padaras gali apakinti visame pasaulyje.

Biblija sako, kad ne iš šio pasaulio istorijos pabaigoje ateina didžiausias sukčiavimo ir gundymo šėtono, kai jis padarė. Bando imituoti, kai ateis mūsų Viešpats Jėzus Kristus, sekti jį ir pagarbinti jį visame pasaulyje.

2nd Tes 2,3-12 - Tegul niekas apgauti bet kokiu būdu. Prieš tai ateis diena, turi būti iš Dievo išvengti. Privalo pasirodyti, kad blogis ir peikti, kas bus priešintis ir išaukštinti save aukščiau visko, kas pasakyta ir kas yra Dievas garbinamas. Įsikurti net Dievo šventykla ir vadinamas Dievo! Nepamenu, kaip aš sakiau jums, kai buvau dar su jumis? ...

... Jūs žinote, kas neleidžia jam dar - iš tiesų gali įvykti iki to laiko. Sekrety nepagarba, bet ji veikia, tiesiog laukia, kad jis išnyks barjerą. Kai atrodo, kad bloga, Viešpats Jėzus sunaikins jį iš jo burnos kvapas sunaikins jo šviesūs, kaip jis atvyksta. Iš nedorėlių taps šėtono veikla, visos jos klaidingą galia, ženklais ir stebuklais atėjimas. Su visais niekšybės bus apgauti tų, kurie keliauja į pražūties, nes jis atsisakė mylėti tiesą, kuri gali išgelbėti. Todėl Dievas duos malonės manija tikėti melu. Jie nuteisti visi, kurie tiki tiesa, bet rado malonumą niekšybė.

Lk 17,23-24 - Jei po to sako: "Yra" arba "Ten" nieko niekur ir niekam tuoktis. Patinka, kai žaibas nušviečia nuo vieno dangaus peizažas su kitais, taip ir Žmogaus Sūnus savo dieną.

Lk 21,8 - "Būkite atsargūs ne vadovautis kelio, sakė jis. "Daug kas ateis mano vardu, sakydamas:" Aš Mesijas! " ir, kad atėjo laikas! "Neikite paskui juos.

Mt 24,4-5 - Jėzus jiems atsakė: "Žiūrėkite, kad niekas jūsų neapgauna. Daug kas ateis mano vardu, sakydamas: Aš esu Mesijas", ir daugelį suklaidins.

Mt 24,23-28 - Jei Jums iškilo kažkas pasakė: "Štai, Mesijas jau čia! "Arba" Štai jis! "Tikėti. Augimas yra klaidinga messiahs ir netikrų pranašų, ir bus padaryti labai daug stebuklų ir ženklų, kad atneštų (jei įmanoma), net išrinktuosius. Štai aš jums tai pasakiau iš anksto. Jei jie pasakys: "Žiūrėkite, tai dykumoje! "Don't go, ar pasakyti:" Štai slaptas vieta, "netikiu.

Dabar mes žinome, kad esame didelė pagunda Šėtonas bus paruošta. Ar klaidingą messiahs bus imituojančio Jėzus Kristus.

Artėjant Biblija iš tiesų yra parašyta tai, kad iki 2012 m.? Aš nesakau, kad Biblija iš tiesų vyksta šiuo metu. Kas yra aišku, kad vienas turi pralaimėti. Jei kažkas įvyks maždaug 2012 m., ji bus apgaulės ir sukčiavimo, kuriuo buvo sukurta drakonas, senoji gyvatė, kas yra velnias ir šėtonas.

Pažiūrėkime, ką Biblija sako apie realią Jėzus Kristus. Kas bus, ir ar žmonės bus iš anksto žinoti.

Biblijoje parašyta, kad valanda ar atvykimo Viešpaties Jėzaus Kristaus dieną, niekas iš anksto žinoti.

Pažymėti 13,32-33 - dieną ir valandą niekas nežino - net angelai danguje, nei Sūnus, Tėvo. Būkite atsargūs žiūrėti. Ar nežinote, kada ateis laikas.

1 Tes 5,1-3 - laiką ir dienas nereikia rašyti nieko, mano broliai. Patys gerai žinote, kad Viešpaties diena ateis kaip į vagis naktį. Kai žmonės sako: "Taika! Security" yra netikėtai nustebino bausmė, tartum skausmas bus nėščia, ir nebus nuotėkio.

Mt 24,37-39 Tačiau, kaip Nojaus dienomis, taip bus, kai ateis Žmogaus Sūnus. Kaip dienomis prieš potvynio žmonės valgė, gėrė, tuokėsi ir tuokė iki tos dienos, Noe į skrynią, ir pastebėjau, niekas kol užėjo tvanas ir išnyko visi, todėl ji bus, kai ateis Žmogaus Sūnus.

Dabar mes žinome, kad niekas iš anksto žinoti, į kurią Viešpaties Jėzaus Kristaus dienos. Let's see, kaip jis atrodo, artėja prie šlovingos dieną, Biblija apibūdina. Biblija rašo apie neįtikėtinai grožio ir šlovės, ir kiekviena akis matys jį. Tai bus kažkas neįsivaizduojamas ir gražus. Niekas negali pamiršti arba ne supainioti!

Mt 24,27 - Žmogaus Sūnus atvykimo ateina kaip žaibas - apšvietė iš dangaus iš rytų į vakarus.

Mt 24,30-31 - tada dangaus pasirodys ir Žmogaus Sūnus ženklas, ir tai visas žemės gentis verkti ir rodyti Žmogaus Sūnų, ateinantį dangaus su jėga ir didžia šlove kamuolius. Jis pasiųs savo angelus su garsiai trimitavo, jie tie surinks Jo išrinktuosius iš keturių kardinolas pažymi, nuo vieno dangaus krašto iki kito.

Pažymėti 13,26 - pažiūrėkite, Žmogaus Sūnų, ateinantį debesyse su didžia galia ir šlove.

Lk 17,24 - kaip žaibas nušviečia nuo vieno dangaus peizažas su kitais, taip ir Žmogaus Sūnus savo dieną.

1 Tes 4,16-18 - išgirsite įkvepiantis komandos Arkangelas balsas ir Dievo Trump, Pats Viešpats nužengs iš dangaus ir pirmą kartą miręs Kristuje sukils. Mes gyvename kartu su jais sugautus debesys patenkinti ponai, tada mes su ponu amžinai. Skatinti kiekvieną šiais žodžiais kitą.

Apr 1,7 - Štai jis ateina su debesimis, ir kiekviena akis matys jį, net tie, kurie Go przebili. Visi jį žemės giminės verkti. Taip, amen.

Atminkite, kad nesvarbu ką, jūs turite galimybę išgyventi, per tikėjimą Jėzumi Kristumi. Pagarba žmogaus tradicijas, taisykles, prietarų ir mitų tikrai nerasite išganymą. Ieškoti tiesos seniausia knyga, kuri yra vadinama Biblijoje.

Atminkite, kad dieną ar valandą pasaulyje niekada nežinos, niekas. Bet yra įtrauktos į Biblijos pranašystės sako, kokia valstybės pasaulyje ir visuomenėje. Biblija sako, ką Jėzus Kristus ženklas bus prieš. Patikėkite visus šiuos požymius ir Biblijos pranašystės vykdomi. Pabaigos yra tikrai labai arti.

Ruoškitės už tai!


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Artėjant Dievo teismas - pasiruošk!

303_bozi_soud_milenium.jpg Daugelis žmonių gyvena kitaip, jei jie suprato, kad jų gyvenimas bus viena diena bus vertinama pagal išbandymas. Dievo teismas yra toks svarbus įvykis, kad jis turėtų apimti visas žiniasklaidos visame pasaulyje. ...
Pridėta: 04.01.2011
Parodymų skaičius: 160822x

Susiję straipsniai iš kategorijos - Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?

Žaidimai - paskutinis įvykis, pasaulio pabaiga pagal Biblijos pranašystės

80_the_final_events_of_bible_prophecy.jpg Doug Batchelor - Galutinė Renginiai Biblijos PranšystėPažvelkite į šį dokumentą, kuris yra Doug Batchelor pristato renginius, kurie prieš pasaulio pabaigą. Šie renginiai yra pagal Biblijos pranašystės. ...
Pridėta: 03.09.2010
Parodymų skaičius: 301396x
Rekomenduojama

Millennium - tūkstantmečio karalystė

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg Tūkstantmetė karalystė yra parašyta painiavos ir kliedesiai aikštelė. Kai kurie žmonės tiki, kad tūkstantmečio karalystė jau yra čia, žemėje, tačiau dauguma jų mano, kad dar ateis. Pavyzdžiui, "New Age ir Maitrea ...
Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 171715x

Prophecy - Niujorkas 11/09 - WTC žlugimo - 11 rugsėjis 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Skaityti šį įdomų pranašystė. Ellen Baltoji mačiau savo vizijas, kas vyksta Niujorke rugsėjo 11 2001 m.? Už mus, šie įvykiai yra dar laukia ateityje? Atidžiai perskaitykite ir teisėjas už save.NiujorkasDievas negali ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 234635x

Nostradamas 2012 - klaidingos pranašystės

192_nostradamus.jpg Norėčiau parašyti kažką apie Nostradamo pranašystes, nes apie jį internete daug diskusijų tarp žmonių, ir kalba dažnai. Daugelis jo bauginantis bauginantis pranašystė, kiti sako, kad tai fikcija. Yra daug svetainių, kad ...
Pridėta: 25.10.2010
Parodymų skaičius: 464076x

Mes galime nustatyti pasaulio pabaigos data ir Jėzaus Kristaus atėjimo?

489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg Pastaruoju metu nuolat daugėja žmonių, kurie supranta, kad yra labai arti mūsų Atpirkėjo Jėzaus Kristaus atėjimo. Žmonės galvoja, studijuoja pranašystės ir bando įžvelgti įvairūs ženklai, ar Biblijos arba unbiblical.Kristus Alyvų kalne ...
Pridėta: 09.10.2011
Parodymų skaičius: 223928x

Lt.AmazingHope.net - Pabaigos 2012 m. Pasaulio, majų ir jų kalendorius?