Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Pabaiga gruodis 2012, Antikristo atėjimas, ką apie Biblijos pasaulį?

Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?

600_konec_sveta_2012.jpg

Pabaiga gruodis 2012, Antikristo atėjimas, ką apie Biblijos pasaulį?

Pridėta: 09.12.2012
Parodymų skaičius: 184512x
Temos: Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?
PrintTisk

Artėja prie tikėtasi datą, datą, kuri juda pastaruoju metu visas žiniasklaidos priemones. Mes einame į skirtingų pašto klausimus, susijusius šiuos duomenis. Data 21 Grd 2012, majų kalendorius baigiasi. Bus apokaliptinio pasaulio pabaiga? Arba pereiti į Vandenio naujojo amžiaus, vėl vibruoti į penktąją dimensiją? Bus išvalyti planetą Žemę ir tolesnį perėjimą prie taikos ir gerovės laipsniškai eros? Ar bus nauja pasaulio tvarka atkurta, totalitarizmo amžius? Antikristas ateina, ir vyks antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus? Ar tiekimo pertrūkių bus tris dienas tamsos? Tai tikrai labai įdomu apsižvalgyti internete, kur įvairių informacijos apie minėtus duomenis. Bet teorija, kuri data yra nestabili, keičiasi ir nuolat vystosi vis nauju žinių. Aš vadinčiau žinių apie evoliucijos 2012 m. Baimė ir panikos plitimo tarp žmonių. Pavyzdžiui, Rusijoje plinta paniką nuo pasaulio pabaigos, ir jis turėjo įsikišti reikalų ministrą ir Europos Parlamentas. Žmonės ten pradėjo išpirkti maistą dėl Apokalipsės teroro susirūpinimas, net žmonės kalėjime. EP nariai paragino žiniasklaidos teorijų apie pasaulis įsiveržti pabaigos. Kas yra už šio reiškinio, kuris veda žmones nugriauti paniką?

Žemės planeta, tarp gėrio ir blogio mūšio laukas

Biblija sako, kad mes turime du pasaulinius įgaliojimus. Dievas, kuris atstovauja Dievui, yra pastovi nekintanti, kartą pasakė, kad tai yra tiesa, visą amžinybę. Ką mes rašė Jo Žodį Biblija yra užpildytas su absoliučiai tiksliai. Kita vertus, yra puolęs angelėlis, kuris nušlavė trečdalį dangaus, maišto prieš Dievą. Jis buvo išmestas iš dangaus, pareiškė pirmųjų žmonių nuodėmės, maištą prieš Dievo įstatymo. Jis teigia, kad Dievo įstatymas yra negaliojančiais ir nereikia laikyti. Jis yra Šėtonas, melo tėvas, kuris atstovauja blogio. Tai ne konstanta, lakus, kaip palaidi smėlio. Šiame pasaulyje, kova tarp gėrio ir blogio.

Kai mes einame atgal į gruodžio 21 dienos, 2012,, kuris reglamentuoja daug przepowiadają įvykius, kai mes žiūrime į okultinės kraugeriškas majų civilizacijos, kurioje pusėje kilę iš šio darbo? Aš drįsčiau pasakyti, kad visos šios teorijos apie pasaulio pabaigos, kilę iš vieno šaltinio ir nuo perleidėjo į Šėtono melo. Jau pradžioje Šėtonas naudoti visus savo įgūdžius suvilioti Adomą ir Ievą į nuodėmę. Ji taip pat dirba šiandien su dar daugiau pastangų, kuri per pastaruosius metus parengtais apgauti visą pasaulį į nuodėmės ir maišto prieš Dievą bedugnę. Biblija mums sako, kad įstatymo peržengimo = nuodėmė, mirtis ir Šėtonas sako, kad tu mirsi, nesijaudinkite, jums sužinoti daugiau, jums bus kaip Dievas. Žmoniją neribotą skaičių religijų, teorijos, apgauti tik atitraukti žmones nuo Dievo ir Jo meilės teisę.

Atvykimas Antikristo

Aš nežinau, kas nutiks, tų duomenų, tiesiog žinau, kad tai yra unbiblical spėlioti, siekiant nustatyti, prognozuoti ateitį. Nuošalyje nuo visų skirtingų todėl unscriptural teorijų apie pasaulio pabaigos, iš naujo vibruoti penktos dimensijos, transformacijos, ir dar daugiau, paėmė mane keletas vietų, nekalbant apie Antikristo atvykimo, kurie turėtų daugybės šaltinių įvyks gruodį 2012. Kaip minėta daugelio straipsnių žinoti amazinghope.net pateiktos prieš Viešpats Jėzus Kristus vėl ateis, jis bus imitavo jo atvykimo. Šėtonas bus imituoja Kristų ir jo garbingo atėjimo. Tai bus pagrindinis apgaulė savo karaliavimo čia, žemėje apgauti ir ištraukė jo pusėje sukilimų visame pasaulyje.

Vadinamieji vizionierių Katalikų Bažnyčia mačiau keletą metų ir kad galutiniai įvykiai mūsų planeta Žemė. Pasirengti ateinantį Jėzų ir gauti pranešimą Antikristo atvykimo.

Cituoju vienas iš jų: 499. The pranešimą Jėzaus 2012 Liepa 20 17:46 pranešimą.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------

... Tris su puse metų trukmės didžiojo priespaudos pradės 2012 gruodžio mėn. Tai yra laikas, per kurį Antikristas pasirodys kaip karo herojus. Jo siela buvo perduotas Šėtonas, kuris valdo kiekvieną jo dalį. Galia, kuri valdys, sukelti laiką ir toliau bus vertinama ne tik kaip taikos kūrėjos, tačiau žmonės bus manote, kad tai aš, Jėzus Kristus, žmonijos Gelbėtojas. Galiausiai taip pat manome, kad Antikristas buvo išsiųstas paskelbti mano antrojo atėjimo. Kodėl tiek daug nelaimingų sielų su norą priimti žvėries prekinis ženklas. , Nes jis yra visais atžvilgiais žvėris, atsižvelgiant į tai, kaip pats Šėtonas bus akivaizdi jo kūną. Stebuklai vyksta danguje. Jis bus išgydyti žmones. Vadovaus naują pasaulio religiją. Netikrasis pranašas, kuris vadovaus IŠORINĖS (JEI JOS NĖRA - VIDINĖS) PAKUOTĖS Katalikų Bažnyčią šalyje, glaudžiai bendradarbiaus, kad visi Dievo vaikai apgauti ...

-------------------------------------------------- -------------------------------------------

Tai suprantama, kad Katalikų Bažnyčia, kurios nariai grįžta studijuoti Dievo žodį, jie turi laikytis Biblijos pranašystę ir nustatyti antikristas ir jo dar. Todėl Šėtonas bando apgauti šių nuoširdžių tikinčiųjų ir vėl susitikti žodžius "jeigu tai būtų įmanoma, jie ištvirkauti ir rinkimai". Antikristas pagal savo viziją, būk charizmatiškas asmuo, kuris vienija religiją antgamtinės galimybės bus dirbti stebuklus, gydo, tada bus laikomas žmones prie Kristaus. Daugiau ant varovani.org. Šis pranešimas, bet ne sutinka su Biblijos tiesomis ir remti dviejų didžiausių klaidų, kurių buvo imtasi iš pagonybės krikščioniškais mokymais. Tai yra klaida, kad nebėra būtina laikytis visų Dievo įstatymo įsakymų, įskaitant šeštadienio klaidos ir sielos nemirtingumą.

Įdomu tai, kad Katalikų Bažnyčia laukia Antikristas, kuris yra labai panašus į Maitrėjos, kuris tikisi naujojo amžiaus judėjimą kaip Mesijas. Vadinamasis Maitrea Kristus netrukus pagal Benjamin Creme iš Škotijos ateiti į šią žemę. Vadinamasis deklaracija, kai Maitrea atrodo ir pradeda dirbti viešai. Tai turėtų būti charizmatiškas asmuo, tautų mokytojas, yra suvienyti pasaulio religijų. Jis turi atnešti taiką ir harmoniją pasaulyje. Iš Maitrėjos prichod.cz atvykimas

Biblija mums sako, kad iki antrojo Jėzaus Kristaus atėjimo ir daugelis ateis apsimesti Kristų. Akivaizdu, kad iš Kristaus atėjimo imitacija gali būti keletą svetainių, kelios šalys. Netikrų kristų skelbti didžiulę meilę, gailestingumą, užuojautą, bet be įsiklausyti į visų Dievo įsakymų.
Todėl Šventasis Raštas yra vienintelė priemonė, kaip šie sukčiai, kurie ateina į Jėzaus Kristaus vardu, atskleisti. Atkreipkite dėmesį, kad apaštalas Paulius aiškiai perspėjo, prieš tai, nurodydama, kad jums apgauti vyro neteisėtus (kitaip tariant, jis tramples dėl Dievo įstatymo), ir teigė, kad tai kaltę paslaptis bus ateiti į krikščionių Bažnyčios, kuris buvo buvo darbo metu .

Šėtonas tramples šauktis Dievo, nuo šių Taisyklių pradžioje ir todėl gali lengvai nustatyti, kad bet koks mesijas, kuris kalbės prieš Dievo įstatymus ir, skatinti savo pirmąjį melą į rojų, kad mirusieji neturi mirti idėja, bet jų sielos vis dar gyvas, Antikristo dvasia šėtono dvasia!

2. Tes 2,1-8 - mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus ir mūsų susitikimo su juo, mes prašome jus, broliai, leisti sau būti lengvai pakratyti savo žiniomis arba išgąsdinti arba dvasia arba pagal žodį arba pagal laiškas, kuris buvo paskelbtas mūsų, kaip tą dieną, kai Viešpats jau atėjo. Tegul niekas suvilioti bet kokiu būdu, o ne ateiti iki apostazė ateina pirmas ir neturi būti atskleista asmens savivalė, pražūties sūnus, kuris stato pasipriešinimą viskam ir išdidžiai pakyla aukščiau visko, kas vadinama Dievu ar garbinama, todėl, kad pats sėdi, kaip Dievas, nes Dievo šventykla, ir jis pats esąs Dievas. Ar jūs žinote, kad aš pasakiau jums tai, kai dar buvau su jumis? Jūs taip pat žinote, ką jis dabar gyvena, turi būti atskleista tik tuo metu. Neteisės slėpinio jau yra aktyvus, tiesiog laukia,, kol nebus imtasi tas, kuris dabar gyvena išteklių. Ir tada ji bus atskleista be teisėto, kurį Viešpats Jėzus bus pašalinti iš Jo lūpų, kvėpavimą, ir sunaikinti jį ir jo darbus aiškų atskleidimas Jo atėjimo.

Mt 24,24 - Nes atsiras netikrų kristų ir netikrų pranašų, ir parodysiu didelių ženklų bei stebuklų, kad suklaidintų, (jei tai įmanoma) net išrinktiesiems. "

Lk 21,8 - "Saugokis, kad nebūtumėte apgauti nes daugelis ateis mano vardu, sakydamas, kad aš esu Kristus, o laikas artėja Todėl Negalima eiti po jų."

Nuo Ellen G. White atėjimo antikristo raštus

Užmaskuoti kaip šviesos angelas (Šėtono) vaikščioti žemę kaip stebuklas darbuotojas. Graži kalba bus pateikti Lofty mintis. Bus kalbėti gerus žodžius ir atlikti gerus darbus. Esąs Kristus, bet vienu momentu bus atskiras skirtumas. Šėtonas bus nusigręžti žmones nuo Dievo Įstatymo. (FE 471.472)

Bus teigti, kad šeštadienis buvo pakeistas iš septintosios į pirmą savaitės dieną, ir kaip pirmą savaitės dieną kapitonas bus pristatytas šį šeštadienį už melagingą bandymo lojalumo jam. (VN 153, 1902)

Mums bus mums sako garbinti būtybę, kad pasaulis šlovinti kaip Kristus. Ką turėtume daryti? Pasakykite jiems, kad Kristus perspėja mus nuo tokio varžovą, kuris yra blogiausias priešas žmogaus, bet teigia, kad jis yra Dievas. Ir kad, kai Kristus pasirodė, jis bus su didžia galybe ir garbe, kartu su angelų šimtą tūkstančių tūkstančiai 1000 tūkst., Ir kad, kai jis ateina, mes žinome, Jo balsą. (6BC 1105,1106)

Biblija kalba ir įspėja, kad įsakymai yra nekintamas, ir kad energijos ateis, kuris bandys pakeisti Dievo įsakymų. Svarbu ištirti šį klausimą ir įsitikinkite, kad, ką Šventasis Raštas sako.

Ps 111,7-8 - "jo rankose aktai yra tiesa ir teisingumas visi jo įsakymai yra patikimas, patikimas, amžinai ir bet kada, išduotas tiesos ir sąžiningumo"

Daniel 7,25 - (mažai ragų, arba Antikristas) "bus tardami žodžius nuo Dauguma aukšto ir neleiskite Aukščiausiojo šventuosius Ji taip pat apsvarstyti galimybę pakeisti laikus ir įstatymo." (KAIŠTIS) "sieks pakeisti laikus ir įstatymus. "

Kaip mes žinome tikrąjį antikristas?

1 Turi būti užmaskuoti kaip šviesos angelas, tai padaras, mes niekada anksčiau
2 Jis apsireiškė skirtingose ​​vietose, neturi būti matomas ir girdimas visame pasaulyje vienu metu
3 Tai bus padaryti stebuklų ir ženklų, gydo ligonius
4 Jis nusigręžia žmones nuo Dievo įstatymo
5 Jis jums pasakys, kad šeštadienis buvo pakeistas nuo septintos dienos į pirmą savaitės dieną sekmadienis
6 Tie, kurie nesutinka, iš žvėries sekmadienis ženklą toliau pašventintų šabo dieną, bus persekiojami

Kas bus tiesa, mūsų Gelbėtojo Jėzaus Kristaus atėjimo?

1 Jėzaus Kristaus atėjimo metu bus girdimas ir matomas visame pasaulyje vienu metu
2 Jėzus Kristus jau atėjo žemyn į žemę, ant debesies, o teisieji bus patraukti jį
3 yra atidarytas kapus, o teisieji nuo Adomo iki šio pakils į gyvenimą
4 neteisiuosius žus Jėzaus Kristaus atėjimo, negalėjo pakęsti jo atėjimo šlovę
5 Po to, kai apie Jėzų Kristų, pasaulio, kaip mes žinome, kad nebegalės tęsti, šalis lieka po 1000 metų sielvartą

Lk 17,24 - Kaip žaibas Šviečiamasis kraštovaizdį iš vieno galo dangaus į kito, taip savo dieną pasirodys ir Žmogaus Sūnus.

1 Tes 4,16-18 - bus įkvepiantis komanda, arkangelo balsui ir Dievo koziris, Pats Viešpats nužengs iš dangaus, ir pirmą kartą miręs Kristuje sukils. Mes gyvename kartu su jais mes pasivijo į debesis pasitikti Viešpaties, tada mes su Viešpačiu amžinai. Skatinkime vieni kitus šiais žodžiais.

Apreiškimo 1,7 - Štai ateina su debesimis, ir kiekviena akis matys jį, net ir tie, kurie perdūrė jam. Visos žemės giminės jam verkti. Taip, amen.

Galiausiai

Aš neturiu įrodinėti, kas yra mistinė vieta, kad 2012 m. Gruodžio mėn. Duomenimis, tai ne mūsų uždavinys, siekiant nustatyti pasaulio pabaigos datą. Aš tik noriu atkreipti dėmesį į tai, kad visos šios teorijos yra iš savo tėvo dirbtuvėse yra šėtono. Bet kuriuo atveju yra aišku, kad mes esame pasaulio istorijos galo. Biblijos pranašystės yra įvykdytos, pasaulis yra kaip visų Sodomos ir Gomoros. Nebūkime kaip Nojaus dienomis, taip pat ar kaip Sodomos ir Gomorští, leiskite mums gyventi tikintis mūsų Gelbėtoją grąžinimo.

Lk 17, 26-29 - Kaip Nojaus dienomis, taip bus tai bus ir Žmogaus Sūnaus dienomis: valgyti ir gerti, tuokėsi ir tuokė iki tos dienos, kai Nojus įlipo į laivą. Tada užėjo tvanas ir visus sunaikino. Be to, ir Loto dienomis: Jie valgė ir gėrė, pirko ir pardavė, jie pasodinti, jie pastatė, bet tą dieną, kada Lotas išėjo iš Sodomos krito ugnis iš dangaus sunaikinti sieros ir visi. Dabar ji bus diena, kai pasirodys Žmogaus Sūnus.

Manau, kad Viešpats Jėzus Kristus netrukus vėl ateis savo šlovėje ir baigiasi šios nuodėmės pasaulyje istoriją. Nesijaudinkite apie tai, kai jis bus arba kai Antikristas atskleidė ir tai įvyks, ir kad. Leiskite mums pasirūpinti apie tai, mūsų širdis, protas buvo pasirengę patenkinti mūsų Dievą kiekvieną akimirką. Niekas nežino, ar bus rytoj, jei mes pabusti į naują rytą. Kiekvieno krikščionio uždavinys turi būti paruošta ir vadovaujasi Šventosios Dvasios Jėzus spinduliuoja simbolių kiekvieną dieną. Nėra jokios priežasties nerimauti apie įvykius, kurie gali atsirasti. Mūsų tikslas yra platinti pasaulinio vilties ir išganymo įspėti pasaulį Dievo rūstybės. Mūsų misija yra suteikti žmonėms Dievo įstatymui, parodyti, kad jis, jo meilės ir malonės per Jėzų Kristų, kad rodytų į Jėzaus auką ir stoti į dangiškąją šeimą, džiaugsmo ir vilties žmonės.

Leiskite mums gyventi švarų krikščionišką gyvenimą be nesantaiką ir norus pasaulyje. Susilaikyti nuo žemiškų dalykų, muzikos, televizijos, apsirijimas ir studijuoti Dievo žodį kiekvieną dieną. Visiems, kurie atitinka mums pamatyti, kad Kristus gyvena mumyse, Dievo Sūnus, kuris buvo įvestas į mus Dievo Žodžio Biblijos. Tas, kuris atidavė savo sostą, viską nukentėjusiajam, atsižvelgiant į žmogaus formą ir mirė už mus, nusidėjėlius, kad mes galėtume gauti amžinąjį gyvenimą. Kaip buvo parašyta už nuodėmę yra mirtis, Jėzus sumokėjo už mus, lieti savo kraują - kiekvienas iš mūsų!

1 Pt 4,1-4 - Aš patyrė fizinių kančių Kristaus, ir todėl su tuo pačiu įsipareigojimų rankos. Įstaiga nutraukia iš nuodėmės, kad visą likusį savo gyvenimą organizme jis nepadeda išspręsti žmogaus norus, kurie kentėjo, bet Dievo valia. Mes jau turime pakankamai eikvoti laiko, jie mėgaujasi pagonys: gyvenimas begėdis aistrų, girtavimas, apsirijimas, ūžimas ir bjaurus bałwochwalstwa. Kai jie negamina juos beribis Profligacy, jie yra keista ir šmeižtas.

Rom 13:11-14 Ir dar vienas dalykas. Suprasti, kas yra laikas atėjo laikas pabudęs iš miego. Išgelbėjimas yra arčiau mūsų, nei tada, kai mes tikime. Naktį progresavo ir diena yra arti. Leiskite sustabdyti darbai tamsoje ir įdėti nuo šviesos šarvai! Leiskite mums vaikščioti sąžiningai per dieną, o ne apsirijimas ir girtavimui, o ne ištvirkęs ir akivaizdžiai, o ne nesantaikos ir pavydo. Vietoj to, kad nerimauti fizinio noro įdėti į Viešpaties Jėzaus Kristaus.

Malda Sveiki Viešpatie Jėzau, ačiū už savo pralietą kraują, kuriuos atlikote savo nuodėmių, už mano kaltės ir išgelbėjo mane nuo mirties šešėlio. Prašome išvalyti mane nuo visų savo nuodėmių, pridėkite mane kaip savo aukos nuopelnus. Vesk mane savo Šventosios Dvasios, jeigu kiekvieną dieną, duok man tyrą širdį, kuris bus pagamintas iš mėsos ir bus išspausti sielvartą, už kiekvieną Romėnų žmogus. Aš matau, kad pasaulyje yra tiek daug klastos, ir pasaulis taip greitai artėja prie pabaigos. Įveskite man tavo šventą dėsnį mano širdyje, ar aš laikyti jį iš meilės jums. Prašome susilaikyti mane nuo mano savarankiškai ir parašykite man savo charakterį į mano nuobodu veido. Jei nenurodyta kitaip, pagunda mane, ir prašome atvykti greičiau savo karalystę, kur ten bus nesantaika, apgaulė ir kova. Prašau duoti man tą išmintį, gėrį nuo blogio, duok man jėgų visada stovi šalia jūsų. Ateik į mano širdį, prašau, aš tave myliu, ir jūs tik norite sekti ir garbinti. Amen.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?

Pabaigos 2012 m. Pasaulio, majų ir jų kalendorius?

74_mayan-calander.jpg Turi būti katastrofiškos pasaulio pabaiga iki 2012 m.? Arba pereiti prie naujų laikų, dvasiškai pagrįstą visuomenę? Ar šie faktai tiesa ar fikcija, sukčiavimu ir apgaule?Data artėja, iš kurio daugelis žmonių į ...
Pridėta: 14.01.2011
Parodymų skaičius: 350665x

Prophecy - Niujorkas 11/09 - WTC žlugimo - 11 rugsėjis 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Skaityti šį įdomų pranašystė. Ellen Baltoji mačiau savo vizijas, kas vyksta Niujorke rugsėjo 11 2001 m.? Už mus, šie įvykiai yra dar laukia ateityje? Atidžiai perskaitykite ir teisėjas už save.NiujorkasDievas negali ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 234636x

Naujasis amžius - Mesiją Maitrea į pranašystės

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age judėjimas pastaraisiais metais, auga palaipsniui ir nepastebimai, ir pateko į visas mūsų gyvenimo sritis. Judėjimas greičiau augo slapta, bet nuo 1984 metų, kai jam buvo liepta leisti ir platinti, ...
Pridėta: 30.11.2010
Parodymų skaičius: 152773x

Millennium - tūkstantmečio karalystė

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg Tūkstantmetė karalystė yra parašyta painiavos ir kliedesiai aikštelė. Kai kurie žmonės tiki, kad tūkstantmečio karalystė jau yra čia, žemėje, tačiau dauguma jų mano, kad dar ateis. Pavyzdžiui, "New Age ir Maitrea ...
Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 171718x

Norėdami aptarnauti Majai, paskirta pasaulio pabaiga iki 2012 m.?

311_mayan_pyramid_and_calendar.jpg Šis klausimas tikrai ginčyti bet kas rūpi šis klausimas. Turime pripažinti, pajėgoms, kurios yra šiame pasaulyje. Jis yra Dievas - meilė, visatos valdovas, bet Liuciferis, kuris atvyko į mūsų šalį po ...
Pridėta: 12.01.2011
Parodymų skaičius: 172235x

Lt.AmazingHope.net - Pabaiga gruodis 2012, Antikristo atėjimas, ką apie Biblijos pasaulį?