Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Numeris Žvėris 666, žvėries ženklą ir Dievo antspaudu

Biblijos ir šiandien pranašai

447_666.jpg

Numeris Žvėris 666, žvėries ženklą ir Dievo antspaudu

Pridėta: 17.07.2011
Parodymų skaičius: 413021x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk
447_666.jpg448_666_mitra.jpg

Pirmesniuose straipsniuose, studijavo, kurie, pagal 7 Daniel ir Apreiškimo 13 skyrius žvėris skyrius kartais netinka. Pagal įrodymų, kad mums davė pati Biblija, yra žvėris kylantis iš jūros ir maža kampe religinių politinė galia, kuri buvo ir yra popiežiaus sistemą!

PAVADINIMAS, NUMERIS žvėris

Daugelis žmonių klausia, ką tai reiškia, kodas 666, ir todėl ji bando surasti žvėrį. Kaip jau parašyta, bet turi sutikti visos identifikuotos simbolių, kurie yra minimi Biblijoje, ir numeris 666 simbolių - žvėries skaičius.

13.18 Apreiškimo - Jums reikia išminties. Kas supranta, kad abu skaičius žvėries skaičių, tai žmogaus skaičius. Kad numeris yra 666

Mes jau pasakė, kad žvėrys yra popiežiaus sistema, o ne individualaus tikinčiojo, bet sistema, kuri veda į klaidingas garbinimo.

Vienas iš popiežiaus titulai "Vicarius filialų Dei", kuris išverstas reiškia "Dievo atstovas sūnus".

Ant vieno balsavimo veiksmų katalikų žurnalo skaitytojų, sakė: "Mūsų sekmadienio lankytojai," nuo balandžio 18 d., 1915 m., kad: "Popiežiaus mitra (teisingai Tiara) yra išgraviruotas su raidėmis" Vicarius filialų Dei. "

Šio pavadinimo, kuris jau savaime yra piktžodžiavimas žvėries pavadinimas.

Apreiškimo 13,17, todėl niekas negali pirkti ar parduoti, nebent tai būtų ženklas - žvėries vardas arba jo vardo skaičius.

Pagal duomenis 17 ir 18 eilutėje suteikia pavadinimus 666. lotyniškomis raidėmis skaitinė vertė, tuo pačiu metu, jūs tik pridėti.

Apskaičiavimas numerius galima rasti kačių nuotraukų galerija.

Tai pranašystė "Antikristas". Graikiškas žodis "Antikristas" - tas, kuris išleidžia į vietą "Dievo pateptasis." Kitaip tariant "Antikristas" tariamo atstovas Dievo Sūnus - ką popiežius daro!

Jėzus Kristus po Kristaus žengimo į dangų, bet tik tiesa High Priest dangaus šventyklos:

Hebrajai 8:1-2 ​​- Tai yra pagrindinis, ką kalbame, tačiau, kad mes turime tokį vyriausiąjį kunigą, kuris paėmė dangaus Didenybės sosto dešinėje. Jis yra tiesa šventovės tarnas - stendas, kad žmogus yra nesuprantami, bet Viešpats.

Čia mes tarpininkauja aukos kraują Jėzus jo kasdien kelionę prie malonės sosto, Dangiškasis Tėvas (Jn 14, 6,13,14: Rom 8:34), kurį mes galime pradėti bet kuriuo metu be tarpininkaujant kitam asmeniui, tik per malda taikinimo krauju Kristaus tikėjimą ir pasitikėjimą. (Hebrajams 4, 14 - 05:10) Niekas negali būti tarpininku.

Pažymėti žvėries

Biblijoje aprašyti tie, kurie priimti žvėries ženklą. Yra tie, kurie laikytis Dievo įsakymų. Jie yra tie, kurie gavo Dievo, Dievo antspaudo ženklas, ir jie laimėjo per žvėries ženklas.

14,12 Apreiškimo - Jums reikia šventųjų, kurie nuolat Dievo ir Jėzaus tikėjimo įsakymų atkaklumas.

Apreiškimo 7,3-4 -! Pavojaus ne žemėje, nei jūroje, nei medžių, kol bus pažymėtas mūsų Dievo tarnais ant kaktos " Ir aš girdėjau užplombuotame vienas šimtas keturiasdešimt keturi tūkstančiai iš jų buvo nustatyti iš visų Izraelio sūnų giminių skaičių.

Apreiškimo 15.2 - taip, jei aš pamačiau stiklo jūra, sumaišyti su ugnimi, ir tiems, kurie užkariauti žvėries, virš jo vaizdas ir per jo vardo skaičių.

Žvėries ženklas yra tiesiogiai prieštarauja Dievo antspaudą, nes abu turi būti ant žmogaus kaktos. Iki suprasti Dievo valią atskleisti ruonių žvėries ženklo esmė.

Ezechielio 9,4 - "Pereik per miestą, pasivaikščioti Jeruzalėje", - sako Viešpats, - ir ženklas ant kaktos, dejuoti ir dejavimas per visus obrzydliwości, kad esame įsipareigoję miesto. "

Pakartoto Įstatymo 6,6,8 - Tegul šie žodžiai, kuriuos aš patikiu jums šiandien, išliks tavo širdyje. Įpareigoti juos kaip ženklas ant jūsų rankų ir ant kaktos juosta.

Biblija yra Dievo ženklas, pažymėtas veidą tiems, kurie atsisako dalyvauti bjaurasčių ir nusikaltimus prieš Dievo valią. Kai Mozė davė Dešimt įsakymų, Dievas aiškiai nurodė, kad šie įsakymai turi būti ženklas ant rankų ir kaktos, kad mes juos nešiojo proto (ant kaktos ženklas) ir praktika (ranka ženklas). Tačiau žvėries nori įdėti savo ženklą ant mūsų rankų ir kaktos: taip, kad žvėries ženklas prieštarauja Dievo įsakymams.

Išėjimo 13,9 - Ir jums bus ženklas tarp jūsų akis ant jūsų rankų ir memorialinis, kad Viešpats teisės išlieka burnoje, nes Viešpats išvedė tave iš Egipto galinga ranka.

Pažymėti pabaisa yra priešinga Dievo ženklas - tai reiškia, todėl transgresija Dievo įsakymų, kaip Dievo antspaudo ženklas jo sutartis yra rasti dešimtyje Dievo įsakymų. Kuris įsakymas yra Dievo antspaudas, tačiau kartais netinka? Ir žvėris, kuris piktnaudžiauja jų ženklas įsakymas?

Dievo antspaudas

Būti oficialiai teisinis dokumentas turi būti įstatymų leidėjo antspaudu. Ji turi būti trys įrašai:

1-asis įstatymų leidėjo pavadinimas; 2 pavadinimas įstatymų leidėjas; 3 teritorijoje, kurios teisė taikoma.

Dešimt Dievo įsakymų randame ketvirta, reikia laikytis šabo septintą dieną kaip poilsio dieną, kuri vykdo tris duomenų priežiūros:

1-asis įstatymų leidėjo pavadinimas: "Viešpaties"

2. jo pavadinimą: Kūrėjas: "Viešpats padarė"

3. teritorijoje, kuri teisė taikoma: "dangus ir žemę, jūrą ir visa, kas juose."

Išėjimo 20,8-11 - Prisiminti sabato dieną, kad Šv. Šešias dienas triūsi ir dirbsi visus savo darbus, bet septintoji diena yra Viešpaties, savo Dievo šabo. Tu nedaro jokio darbo - tu, tavo sūnus, nei tavo duktė, tavo tarnas, nei tavo tarnaitė, nei tavo galvijai, į savo vartus imigrantų. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas juose, bet septintą dieną Jis ilsėjosi. Todėl Viešpats septintąją dieną palaimino ir ją pašventino.

Išėjimo 31,13,17 - "Kalbėk Izraelio vaikams: Laikykite savo šabo, nes tai yra ženklas tarp manęs ir jūsų per visas jūsų kartas, žinote, kad Aš esu Viešpats, pašventino jus amžinas ženklas. tarp manęs ir Izraelio vaikams. šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę, bet septintą dieną jis ilsėjosi ir paėmė kvapą. "

Ezechielio 20,12,20 - Aš davė jiems, taip pat turi savo šeštadienį bus ženklas tarp manęs ir jų, žinoti, kad Aš esu Viešpats, kad pašventintų juos. Šūkčioti mano šabas, ar ženklas tarp manęs ir tavęs, žinai, kad aš esu VIEŠPATS, jūsų Dievas.

Taip, šeštadienis tikrai ženklas tarp Dievo ir Jo tautos!

Pažymėti žvėries ketvirto įsakymo sulaužymas šeštadienį, nes ji yra pasirašyti ir užantspauduoti jo darbo sutartis. Dievo įspėjimas aiškiai patvirtina mūsų išvadą: po Dievo įsakymų, įskaitant ketvirta, šeštadienį - išvengti žvėries ženklą gavimo.

Apreiškimo 14,9,12 - Už jų, tada atskrido trečiasis angelas, ir skardžiu balsu: "Joust Jei kas nors žvėrį ir jo atvaizdą ir gauti savo ženklą ant kaktos arba ant rankos, jis taip pat gerti vyną Dievo pyktis, kuris išliejamas be mišinį į savo pasipiktinimą puodelis, jis turi būti kankinamas ugnimi ir siera šventųjų angelų akivaizdoje ir prieš Avinėlį, jums reikia šventųjų, kurie saugo Dievo įsakymų ir atkaklumas. Jėzaus tikėjimo.

Jau Daniel rašė, kad mažai rago Danielis 7 skyriuje, simbolizuojantis pontifikatas, bandys pakeisti laikus ir įstatymą.

Danieliaus 7,25 - Ar kalbos prieš Aukščiausiąjį, Jo šventasis bus negerai ir bandyti pakeisti laikus ir teisės aktus. (Stud - bus kalbėti prieš Aukščiausiąjį ir bus nužudyti šventas Meistras bandys pakeisti laikus ir įstatymą.)

Iš tiesų Oficialaus paskyrimo, sekmadienį kaip nauja diena poilsio, skirtingai nei šeštadienį, pontifikatas palietė vieną įsakymą, kurio turinys yra laiko: Ketvirtas įsakymas, Dievo Įstatymo antspaudu. Pažymėti žvėries todėl laikytis sekmadienio, kaip poilsio diena, o ne šeštadienį, 4 Dievo įsakymas. Žvėries ženklas ant kaktos ar rankos. Kaktos simbolizuoja sprendimo, mąstymą, rankų simbolizuoja žmogaus elgesį.

Pati Katalikų Bažnyčia pripažįsta, kad ketvirto įsakymo kaita yra vienintelis ženklas, jo veiklą ir jo galios. Citatos:

"Sekmadienis institucija ženklas ... ... mūsų bažnyčia yra Biblija, ir šis žingsnis laikytis šabo dieną (sekmadienį) - tai įrodymas." (Katalikų Įrašų Londonas, Ontarijas, rugsėjo 1923)

Žinoma, kad Katalikų Bažnyčia, tvirtina, kad šis pakeitimas nuo šeštadienio iki sekmadienio jos aktas (...). Ir šis teisės aktas yra jos bažnytinės galios ir apie religinius dalykus institucija ženklas. (Atsakyti kancleris CF Tomas 1894 spalio 28 laišku, adresuotu kardinolas Gibbons.)

Konsekracijos sekmadienis (...) kad yra ne tik Bibliją, bet akivaizdaus prieštaravimo Bibliją laišką, kuriame nurodyta, poilsio šeštadienį. Tai buvo Katalikų Bažnyčia, kuri (...) perdavė šį poilsio sekmadienis (...) Taigi protestantai, nepaisant save, pašventinimas sekmadienis duoklė Bažnyčios institucija. (Mons Luisas Segura, Plain Talk Apie protestantizmo Šiandien, 1868, str.213.)

Protestantai nesuvokia, kad konsekracijos sekmadienis gyvūnus bažnyčios atstovas, popiežiaus institucija. (Mūsų sekmadienis Lankytojų, vasario 5, 1950.)

Ketvirtas įsakymas dėl šabo poilsio diena (pirmasis įsakymas laiko) Katalikų katekizmas tapo trečiuoju įsakymą ir garbinimo dieną popiežiaus dekretu buvo pakeistas iš septintą savaitės dieną (šeštadienį) pirmą dieną savaitę (sekmadienis). Didžiojo Popiežiaus ginčininkas, Dr. Eck, kurie susirėmė su Liuterio 1553 sakė:

"Evangelijose, nei Pauliaus laiškuose, niekur visą Bibliją nėra paminėti pasitraukimą iš šeštadienį ir sekmadienį nuostatas, todėl šį sekmadienį įvyko, nes ji įsteigta apaštalų bažnyčia be Šventojo Rašto parama."

Katalikų Pasaulio rašė:

"Bažnyčia užėmė pagonių filosofiją ir kartu su tikėjimu ... ... perėmė pagonių sekmadienį (Saulės diena) ir transformuoti ją į krikščionių sekmadienį. Iš tiesų yra kažkas Royal saulės, ji yra tinkama simbolis Jėzaus teisumo saulė atrodo, kad šiose šalyse Bažnyčia, - sako jis - išsaugoti senąją pagoniškos šios dienos pavadinimas, lieka pašventintas Ir taip pagonių sekmadienio (Saulės diena), skirta Balder tapo krikščionių sekmadienį, pašventinta Kristaus. "

Dievo žodis aiškiai kalba: Dešimt Dievo įsakymų, įskaitant ketvirta, negali būti pakeistas. Mes turime laikytis tiksliai, kaip parašyta Dievo.

Lk 16,17, o dangus ir žemė nepraeis toli, nei sustabdyti mokėjimo vieną tašką įstatymas!

Pažymėti 7,7-9 - Veltui jie mane garbina, žmogaus mokymus ir komandos mokymo. "Tu Dievo įsakymų, bet tradicija jums sekti. "Tada jis tęsė:" Tikrai gražus pasmerkti Dievo įsakymas išlaikyti savo tradicijas!

Kiekvienas iš mūsų turi pasirinkti tarp žmogaus tradicijas ir Dievo įsakymas: tarp Sekmadienis, valdžios ženklas Beast šeštadienis, 4 įsakymą, Dievo institucijos ženklą, kuris yra žmonijos istorijos pradžios

Šiuo metu nė vienas žvėries ženklas. Kai pastarieji bus sukurti, bet pagal dešiniųjų krikščionių religinės sparnas vadovavimas tarp popiežiaus ir Jungtinių Amerikos Valstijų aljansą, laikytis sekmadienio, netrukus taps privaloma visiems. Žvėries ženklas bus įtraukta į visus tuos, kurie bijo persekiojimo šeštadienį ir atsisakyti išlaikyti sekmadienis šventa.

Apreiškimo 13,17, todėl niekas negali pirkti ar parduoti, nebent tai būtų ženklas - žvėries vardas arba jo vardo skaičius.

Atsisakydamas garbina žvėrį ir jo prekių ženklui gauti bus įdėti į Dievo pusę. Mūsų veidas bus pažymėtos su Dievo ir mūsų pavadinimas antspaudas liks parašyta gyvenimo knygoje. Sulenkite jūsų pasitikėjimą Jėzumi Kristumi. Jei mes norime likti ištikimi jam, suteikia mums jėgų, reikia daryti, ypač jei mes turime pasirinkti tarp garbina žvėrį ir palaiminimą savo poilsio dieną, sekmadienį, arba Dievo garbinimo ir laimino Jo poilsio diena, septintą dieną, šeštadienį.

Mūsų Tėvas,

net jei jie negavo jokio žvėries ženklas, matome, atsiranda pavojus dėl horizonto. Netrukus sekmadienio reikia laikytis kiekvieno ir tiems, kurie atsisako, kad bus sunku kartų. Prašome padėti mums pasirengti šių dienų ir dabar pašventinti Jūsų šventas šeštadienį septintą dieną šabo. Mes žinome, kad per Šventosios Dvasios malone ir jėga gali likti tie tikintieji, bet kokiomis aplinkybėmis, kad mūsų vardai nebuvo ištrintas iš tavo gyvenimo knyga. Jėzaus Kristaus vardu mes meldžiamės.

Amen.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Biblijos Pranšystė - žvėris auga nuo jūros - Apreiškimo 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Apreiškimo 13 10/01 - Tada aš pamačiau jūros žvėrį atlieka su septynias galvas ir dešimt ragų, ragų buvo dešimt kronų ant jo galvų šventvagiška pavadinimą. Žvėrys mačiau, buvo panašus leopardas, tačiau ...
Pridėta: 22.02.2011
Parodymų skaičius: 328474x

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

182_socha_bible_daniel.jpg Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalgaViešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel ...
Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 268646x

Personalo Adventismu, EG Balta - Prophecy Daniel 8, 9, skyrius

299_egw-vision-with-bible2.jpg Nuo tos dienos, Adomas ir Ieva paliko vartus, verksmas, iš Edeno sode, Dievas tikisi, kad Viešpats, kuris nesuderinamas su Liuciferio galios ir atkurti žemiškąjį rojų yra prarastas ir patenka į nuodėmės ...
Pridėta: 25.12.2010
Parodymų skaičius: 140918x

Naujasis amžius - Mesiją Maitrea į pranašystės

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age judėjimas pastaraisiais metais, auga palaipsniui ir nepastebimai, ir pateko į visas mūsų gyvenimo sritis. Judėjimas greičiau augo slapta, bet nuo 1984 metų, kai jam buvo liepta leisti ir platinti, ...
Pridėta: 30.11.2010
Parodymų skaičius: 146875x

Bandymo tiesa pranašas - Kaip mes žinome, tiesa nuo netikrasis pranašas?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg BANDYMAS 1 pavĮst 18,21-22 - Jūs sakote: "Kaip mes žinome, kad ji nekalba žodžio šventė?" Na, jei sako ir pranašas, vardu kažkas tai atsitiks, tada VIEŠPATS kalbėjo šį žodį. Viešpaties iš ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 221738x
Rekomenduojama

Lt.AmazingHope.net - Numeris Žvėris 666, žvėries ženklą ir Dievo antspaudu