Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Nostradamas 2012 - klaidingos pranašystės

Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?

192_nostradamus.jpg

Nostradamas 2012 - klaidingos pranašystės

Pridėta: 25.10.2010
Parodymų skaičius: 453874x
Temos: Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?
PrintTisk

Norėčiau parašyti kažką apie Nostradamo pranašystes, nes apie jį internete daug diskusijų tarp žmonių, ir kalba dažnai. Daugelis jo bauginantis bauginantis pranašystė, kiti sako, kad tai fikcija. Yra daug svetainių, kad rašyti apie savo pranašystes apie pasaulinius karus ir įtūžį pabaigos. Daugelis jis asocijuojasi su pasaulio pabaiga iki 2012 pranašystė. Norėčiau paaiškinti, kas šių prognozių kilmės ir ar jie gali įvykdyti, kaip daugelis mano.

Kas buvo Nostradamas ir jo pranašystės, ką?

Gimęs Prancūzijoje 1503. Jis studijavo mediciną ir dirbo keletą metų kaip gydytojas. Nostradamas yra viena iš labiausiai žinomų mistinis pranašai. Jis prognozuoja, kad ateityje, dėl kurių daugelis buvo savo laiku laikomas burtininkas. Jis domėjosi astrologija ir okultizmas.

Vienas iš pirmųjų pranašystė atitinkamų karaliaus Henriko II mirtis. Pasak jo pranašystė mirė nuo sužalojimų ietimi. Iš 1559, kai Henrikas II. dalyvavo jousting turnyre, prieš Škotiją buvo Gabrielio Montgomerio, kapitonui. Pirmas susidūrimas baigėsi lygiosiomis. Kai Henrikas II. teigė, keršto prieš jį ir vėl pradėjo nuo Montgomery samdomų nutraukė rakštis įsiskverbė jo akies į smegenis. Karalius mirė nuo sužeidimų.

Keletą pranašysčių, kurios galėtų užpildyti: Henriko II mirtis. asmeninio dvikova. Vykdymas anglų karalius Karolis I, Frank Antrojo pasaulinio karo ir tikslių faktų apie karo iš viso. Lady Diana mirtis. Ir daugelis kitų. Aš klausimą kaip pranašystės, jūs galite lengvai rasti internete.

Priešingai, daugelis alsuoja pranašystės Nostradamas pranašystės išsipildo.

Ko galime tikėtis tik Nostradamas?

Pasak daugelio, laikotarpis, apie 2010 m., 2012-2015 daug pranašysčių apie Nostradamas dėl karų ir įtūžį. Tais metais, matyt, laukia pasauliniai karai, užterštumas augalija, prekybos gyvulininkystės mirtingumas, odos ligos, žmonės slepiasi kalnuose ir pasaulis žus. Viskas galiausiai atsisuka į geras ir pasaulyje išgyvens. Paskutinės dienos, kad Nostradamas paminėti 3797. Metais po šios datos jokių tolesnių pranašystė nėra.

Kaip mes žinome tikrąją pranašas?

Ar žinote, kaip sužinoti tikrosios pranašas? Tiesa pranašas žino, kad jo pranašystė yra visiškai užbaigtas. Ji negali būti nė menkiausios nuokrypis, pranašystė turi būti neabejotinai pasiekti.

Visos pranašystės, kurios suteikiamos pasaulyje gali ateiti tik iš dviejų narių.

Tiesa pranašystė yra nuo Dievo, mūsų Kūrėjo ir užpildo neklystamai, šimtu procentų.

Apgaulingi pranašystės iš Šėtono, kuris mato ateitį ir bandyti nuspėti, kas atsitiks ateityje. Tada tuo metu bando įvykdyti pranašystę, ir jis ne visada pavyksta. Todėl, pseudo pranašų kai stulbinančiai tiksliai pranašystė, ir atvirkščiai kai kurie net atsitikti.

Kiekvienas pranašas, turime išnagrinėti šią priemonę. Jei tiesa pranašas Dievo, jokio neatitikimo galimybę, pranašystė turi būti įvykdytos be menkiausio nukrypimo.

Kitas svarbus kriterijus yra tai, ką asmuo buvo arba yra pranašystė skelbia. Dievas duoda pranašystės iš tų, kurie Jo klauso ir gyvena Religinis gyvenimas ir laikytis jo teisės.

Mt 7,15-23 - Saugokitės netikrų pranašų, kurie ateina pas jus avies odos, o viduje yra godus vilkai. Jūs pažinsite juos iš jų vaisių. Javapjovės, derliaus nuėmimo erškėčių, o gal ir figų vynuogės nuo usnių? Taigi, kas gera medis duoda gerus vaisius, o blogas medis duoda blogus vaisius. Geras medis negali gimdyti vaisius Dailė, taip pat blogas medis negali duoti gerų vaisių. Kiekvienas medis, kuris nėra gero vaisiaus, bus iškirstas ir įmestas į ugnį.

Ir taip: jūs pažinsite juos iš jų vaisių. Ne kiekvienas, kuris man sako: "Viešpatie, Viešpatie ', turi atvykti į dangaus karalystę, bet, kas tik vykdo mano dangiškojo Tėvo valią. Daugelis mano, kad dieną: 'Viešpatie, Viešpatie, mes ne pranašavo tavo vardas? Mes išvarau demonus tavo vardas? Mes ne savo vardą daug stebuklų? "O tada jie aiškiai sako:" Aš niekada nežinojo jus. Pasitrauk nuo manęs jūs, kurie padaro blogio! "

Nostradam pranašystės nėra tikslūs, pagal skalę, todėl mes žinome, kur mes galime judėti į viršų. Mes galime juos klasifikuoti į pranašystes, kad yra klaidingi, vyplozena Šėtonas iš tamsos princu.

Blogio kilmės, yra šansas išgyventi?

Tiems, kurie nežino, kas Šėtonas yra ir kaip jis gavo mums šioje žemėje, kad būtų galima lengvai šviesos jūsų faktą. Šėtonas arba velnias, ne Furry būtybių su ragais, kanopos ir uodega. Biblija mums sako, kad Šėtonas aukštą padėtį danguje ir Unleashed prieš Dievą sukilimo ir Jo įstatymą meilės. Šėtonas buvo protingas ir gražus angelas, kuris sukilo. Jis buvo sumuštas ir įmestas į žemę, siekiant parodyti, kaip jo vyriausybė atrodys.

Atvirai Jono 12,7-9 - kova įvyko danguje: Mykolas ir jo angelai kovojo su slibinu. Ir kovėsi slibinas ir jo angelai, bet nereikšmingos. Dangus neturi kur rasti jiems ir didysis slibinas - senoji gyvatė, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kuris suvedžioja visą pasaulį - buvo nuverstas. Jis buvo išmestas ant žemės ir jo angelai buvo išmesti kartu su juo.

Dievas su Šėtonu ir jo kritusių angelų, ne jo maišto metu pašalinti. Dievas yra meilė, meilė yra laisvė. Dievas duoda kiekvienam tvariniui savo minties laisvę bei priimant sprendimus. Jei Dievas pašalinti Šėtonas, visa visata būtų išklausyti Dievo baimės, o ne meilė. Štai kodėl Dievas paliko Šėtonas gyvas ir mesti ją į mūsų šalį iki galo išreiškė ir parodė visiems, ką jis gali padaryti.

Šėtonas savo piktadarystė atnešė pirmieji žmonės Adomas ir Ieva į nuodėmę. Adomas ir Ieva buvo laisvi ir galėtų savanoriškai pasirinkti. Šėtonas yra apgaudinėjami ir atvedė į nuodėmę. Nuodėmė yra Dievo, nuodėmė teisės pažeidimas, mes tolsta nuo savo kūrėjo mirties ir nepavyko.

Dieve sergėk mus, bet tiek daug meilės, mes savo kūrybą, savo vaikus. Ar mūsų išganymo planą. Jis aukojo už mus pats brangiausias dalykas, savo vienintelį sūnų Jėzų Kristų. Lord of the Universe nusileido į mūsų žemę į žmogaus kūną į mus per Jo kraują, kad jis barsto ant kryžiaus išpirktas. Jis patyrė, buvo pažemintas ir nukankino už mūsų nuodėmes. Jis kentėjo už tai, ką mes turėjome patirti man.

Tikėjimas į Jėzų Kristų mes galime gauti amžinąjį gyvenimą, grįžti namo ir gyventi amžinąjį gyvenimą, be skausmo ir mirties.

Kodėl netikrų pranašų ir pranašystėmis?

Per savo gyvenimą Jėzus davė mums daug požymių, kad pasaulio pabaiga. Biblija mums sako, kad ne iš mūsų pasaulio istoriją, mūsų visuomenės būklę labai prastos būklės pabaigos. Atsistoti klaidingą mesijai ir netikrų pranašų, kurie bus apgauti ir bandyti suvilioti pasaulyje.

Mt 24,23-28 - jei jūs, jei kažkas pasakė: "Žiūrėkite, Mesijas jau čia! "Arba:" Štai jis! "Pasitikėjimą. Atsistoti klaidingą mesijai ir netikrų pranašų, ir darys didelių ženklų bei stebuklų, kad apgauti (jei įmanoma), net išrinktųjų. Štai aš jums tai pasakiau iš anksto. Sako tau: "Žiūrėk, yra dykuma! "Neikite: arba" štai, jis slapta vieta, "Niekada.

Apie netikrus pranašus "Šėtono, kuris bando suklaidinti ir apgauti mus visus kilmę. Ką tai pasiekti? Biblija sako mums, kas pasaulyje lauks Viešpaties Jėzaus Kristaus ateina į šį pasaulį. Šėtonas stengsis pamėgdžioti Kristaus atėjimo ir suvilioti tiek daug.

2. Tesalonikiečiams 2,3-12 - Neleisk niekam apgauti bet kokiu būdu. Iki tos dienos ateina, ten reikia nusigręžė nuo Dievo. Jie turi atrasti nedorėlius ir ištvirkėlis, kuris prieštarauja ir exalteth save virš visų, kad tai, ką jis sako ir ką Dievas garbinamas. Settle net Dievo šventykla ir išduos Dievas! Ar neprisimenate, kaip aš sakiau jums, kai buvau dar su jumis? Jūs žinote, kas neleidžia jam dar - iš tiesų gali įvykti iki to laiko.

Šio blogio paslaptį, bet tai veikia, tiesiog laukia, kad jis išnyksta kliūtis. Kai jis atranda, kad bloga, Viešpats Jėzus jį nužudyti savo burnos kvapą, naikina jo ryškumą ji ateina. Nedorėlio atėjimas taps šėtono veikla, visų klaidingų įgaliojimus, stebuklai ir stebuklai. Su visais kvailumas yra suklaidinti tų, kurie pozicijoje iki nelaimės, nes jis negali mylėti tiesą, kuri gali išgelbėti. Todėl per Dievo manija klausimas manyti melas. Taigi jie nuteisti visi tie, kurie tiki tiesą, bet buvo malonu negarbė.

Pagal Bibliją, mes žinome, kad Šėtonas gali būti paskutinio didžiojo gundymo padaryti bet kuriuo metu. Kai Dievas leidžia, bus visiškai išreikšti pasipiktinimą. Tačiau norint, kad ši paroda, kad pasaulis turi rengtis iš anksto.

Parengti melagingą pranašystės, o tai rodo ateina Maitrėjos Kristus, pasaulio, stichinių nelaimių ir karų pabaigos pasaulyje. Tai verčia žmones siauras baimę ir susirūpinimą.

Šiandien yra labai padidėjo susidomėjimas šiais pranašystės, ir daugelis iš jų išeinant į paviršių. Visos šios pranašystės buvo arba prognozuojamo arba palaipsniui iškreipto pasaulio, atskleidžia kai 2012 m. taip ir aplink jį renginiuose. Jie rodo, kad karo ir vėliau perėjimas nelaimių gerovės, Vandenis amžiaus dienų.

Mes turime senas Maya, kurie skelbė apie 21 gruodis 2012 perėjimą prie naujo amžiaus Vandenis. Dabartinio pasaulio, kad mes žinome, pabaigos. Perėjimas į dvasinius dalykus, meilės ir pusiausvyrą pasaulyje.

Mes turime prognozuoti Nostradamas, daugelio nuomone, nuo lapkričio 2010 m., karo ir kančių šiame pasaulyje. Tada viskas pasirodo gerai.

Yra daug kitų panašių pranašysčių klaidingą pranašystė ... Sibilė Baba Vanga, Sankt Malachijo pranašystė apie paskutinį popiežius, pranašiškus knyga Kinijos I Ching ir dar daugiau.

Kaip skelbė "New Age judėjimas? Perėjimas į Vandenis, link meilės ir teisingumo pereinamojo amžiaus. Jis bando sujungti įvairias religines ir filosofines sroves. Pasaulio Mokytojo atėjimas.

Vadinamasis Maitrėjos Kristaus, kuris pagal Benjamino kremas, netrukus atskleisti pasauliui. Jis jau pasakė, kad yra didelis ženklai, žvaigždės ir šviesos signalų forma. Toks ženklas turi pranešti anksti atvykimo Maitrėjos Kristus. Benjamino kremas 40 metų, skelbia perėjimą prie naujo amžiaus Vandenis, pilnas tylos ir ramybės. Žmonės nebus materialiai, visi gausa ir gerovę. Visame pasaulyje, matyt, laukia, kad mokytojas, išminties meistras, kuris, tikimasi visi skirtingais pavadinimais religijų. Maitrėjos yra krikščionims Kristus, nes musulmonai Imamas Mahdi, Krišna ir induistų, Mesijas žydų ir budistų apie Maitrėjos Budos. Jis sakė visiems pasaulio mokytojas, religinę ar ne, plačiąja prasme mokytojas.

Katalikai turi savo pranašystes apie paskutinę popiežiaus. Jūs būsite nustebinti tuo, priešpaskutinę Benediktas XVI, kuris bus paskutinis?

Pasaulio įvykių ragina nauja pasaulio tvarka. Sujunkite visą pasaulį ir nustatyti tvarką.

Visi kryptys reikalauja susijungimo įsteigiama nauja tvarka, perėjimą prie naujų laikų, perėjimą prie dvasinio gyvenimo ir gerovės. Tai gali būti tiesiog, kad galėtų akinti pasaulyje.

Šėtonas žino, kad ji turėjo mažai laiko ir atkakliai tęsis švino, kuris bus išduotas už Kristų. Jis bus siekiama priartinti šį puikų apgaulės visame pasaulyje. Kai jis bus leidžiamas, jis yra pas Dievą, mūsų kūrėjas, ir jis leidžia tai daryti.

Just wanna pabrėžti, kad viskas buvo idealiai paruoštas su Šėtonu. Nr kaita 2012 m. turto ir meilės, o ne pagal Biblija pranašystė.

Aš nesakau, kad tai apgaulė bus šį kartą, tačiau, jei kas nors nutiks maždaug 2012 m., gali būti, kad Šėtono galutinis apgaulė ir klasta.

Kas bus tikrai atrodo ateina Viešpaties Jėzaus Kristaus?

Dabar mes žinome, prieš egzistuoja reali ateina Viešpaties Jėzaus Kristaus, Šėtonas stengsis rungtyniauti savo požiūrį. Mūsų Gelbėtojo atėjimą yra kažkas nerealu. Kiekviena akis matys jį, išgirsti jį kiekvieną ausį.

Mt 24,27 - Žmogaus Sūnus atėjimas ateina kaip žaibas - užsidegs danguje iš vakarų į rytus.

Mt 24,30-31 - tada dangus atrodo Žmogaus Sūnus ženklas, tada turi visas žemės gentis turi aimanuoti ir pamatyti, Žmogaus Sūnų, ateinantį dangaus debesyse su didžia galybe ir didžia šlove. Ir jis nusius savo angelus su garsiai trimitavo, jie turi surinkti Jo išrinktuosius iš keturių Pagrindiniai taškai, iš vieno galo dangaus į kitą.

Pažymėti 13,26 - pažiūrėkite, Žmogaus Sūnų, ateinantį debesys su didele galia ir šlove.

Lk 17,24 - tarsi žaibas nušviečia šalies, iš vieno galo į dangų į kitą, taip bus ir Žmogaus ir jo diena Sūnus.

1 Tes 4,16-18 - išgirsite įkvepiantis komandą, iš arkangelas balsas ir Dievo koziris, Pats Viešpats nužengs iš dangaus ir pirmą kartą miręs Kristuje sukils. Mes gyvename kartu su jais sugautus debesys patenkinti Viešpaties, tada mes būsime su Viešpačiu amžinai. Skatinti viena su kita, šie žodžiai.

Apreiškimo 1,7 - Štai jis ateina su debesimis, ir kiekviena akis turi jį pamatyti, net tie, kurie perdūrė. Visi jį žemės giminės verkti. Taip, tikrai.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?

Norėdami aptarnauti Majai, paskirta pasaulio pabaiga iki 2012 m.?

311_mayan_pyramid_and_calendar.jpg Šis klausimas tikrai ginčyti bet kas rūpi šis klausimas. Turime pripažinti, pajėgoms, kurios yra šiame pasaulyje. Jis yra Dievas - meilė, visatos valdovas, bet Liuciferis, kuris atvyko į mūsų šalį po ...
Pridėta: 12.01.2011
Parodymų skaičius: 164694x

Prophecy - Niujorkas 11/09 - WTC žlugimo - 11 rugsėjis 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Skaityti šį įdomų pranašystė. Ellen Baltoji mačiau savo vizijas, kas vyksta Niujorke rugsėjo 11 2001 m.? Už mus, šie įvykiai yra dar laukia ateityje? Atidžiai perskaitykite ir teisėjas už save.NiujorkasDievas negali ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 224209x

Pabaiga gruodis 2012, Antikristo atėjimas, ką apie Biblijos pasaulį?

600_konec_sveta_2012.jpg Artėja prie tikėtasi datą, datą, kuri juda pastaruoju metu visas žiniasklaidos priemones. Mes einame į skirtingų pašto klausimus, susijusius šiuos duomenis. Data 21 Grd 2012, majų kalendorius baigiasi. Bus apokaliptinio pasaulio ...
Pridėta: 09.12.2012
Parodymų skaičius: 172711x

Naujasis amžius - Mesiją Maitrea į pranašystės

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age judėjimas pastaraisiais metais, auga palaipsniui ir nepastebimai, ir pateko į visas mūsų gyvenimo sritis. Judėjimas greičiau augo slapta, bet nuo 1984 metų, kai jam buvo liepta leisti ir platinti, ...
Pridėta: 30.11.2010
Parodymų skaičius: 144096x

Pabaigos 2012 m. Pasaulio, majų ir jų kalendorius?

74_mayan-calander.jpg Turi būti katastrofiškos pasaulio pabaiga iki 2012 m.? Arba pereiti prie naujų laikų, dvasiškai pagrįstą visuomenę? Ar šie faktai tiesa ar fikcija, sukčiavimu ir apgaule?Data artėja, iš kurio daugelis žmonių į ...
Pridėta: 14.01.2011
Parodymų skaičius: 341811x

Lt.AmazingHope.net - Nostradamas 2012 - klaidingos pranašystės