Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Norėdami aptarnauti Majai, paskirta pasaulio pabaiga iki 2012 m.?

Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?

311_mayan_pyramid_and_calendar.jpg

Norėdami aptarnauti Majai, paskirta pasaulio pabaiga iki 2012 m.?

Pridėta: 12.01.2011
Parodymų skaičius: 164694x
Temos: Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?
PrintTisk

Šis klausimas tikrai ginčyti bet kas rūpi šis klausimas. Turime pripažinti, pajėgoms, kurios yra šiame pasaulyje. Jis yra Dievas - meilė, visatos valdovas, bet Liuciferis, kuris atvyko į mūsų šalį po jų kontrolę, ir todėl yra stipriai pasireiškia blogis. Jis dažnai pasirodo kaip tariamai svetimų būtybių ir valdo visą istoriją mūsų planetos maištauti prieš tikrąjį Dievą. Taigi, mes turime išnagrinėti, kas tikrai paslaptingas Majai ir kiti pranašai kaip Nostradamas ar burtininkė įteiktas.

Tiesa gyvųjų Dievas apreiškė savo galinga aktus Izraelio tauta, mes turime registruojami išsamiai Biblijoje. Jie buvo įspūdingas ir nuostabus aktų, ir daugelis jau yra gerai pasitvirtinusi archaeologically. Mes žinome, ką pranašai turėjo teisę pobūdis - meilė ir nuolankumas, ir pagal kokį įstatymą jie gyveno. Stebėti Dešimt Dievo įsakymų meilę. Be to, didelės meilės Dievas atskleidė per Jo Sūnų Jėzų Kristų, kuris mirė už mūsų nuodėmes. Jis aukojo už mus ir išlaisvino mus iš nelaisvės į Šėtonas. Dievas yra neįtikėtinai didelę meilę.

Priešingai, Šėtonas, Liuciferis, laikinas valdovas planeta veda visus žmones sukilti ir jo blogio tarnai, ji siunčia išminties ir žinių. Liuciferis yra labai protingas ir gudrus angelas, kuris buvo išmestas iš dangaus ant mūsų žemėje. Šios demoniškos angeliškas būtybes tai iš tikrųjų yra visa istorija su mumis ir tai rodo didelį žmonių kančias, nuolat karas, pyktis ir mirtis. Ar jūs kada nors klausimas, kur blogis?

Majai buvo žmonių, kurie negarbino vienas tikras Dievas gyvas, bet Liuciferis, kuris yra mokoma ir naudoti savo tikslams. Jų gyvenimas ir kraugeriškas apeigos žmogaus aukos įrodyti, kad jie buvo iš velnio tarnai. Jų žinios apie astrologiją, kuri davė jiems ir juos mokė puikus baigiasi kalendoriniai metai 2012 tarnauti labai tikslu net ir šiandien.

Biblija kalba apie tai prieš Jėzus Kristus ateis vėl pristatyti savo tikintiesiems ir nubausti blogio, šėtonas imituoja Second Coming ir apgauti daug žmonių. Tai bus pridėta stichinių nelaimių ir Šėtono įsikūnijimas į šviesą, kaip tikimasi Mesijo angelas materializavimo. Tai bus kažkas fantastiška, kartu su jo padėjėjai, kurie taip pat bus rodomas, ir žmonės, kurie nežino, tikras Dievas ir Jo žodis Biblija negalės aptikti klastojimo ir imitacija. Tai gali įvykti maždaug 2012 metais. Ar stichinių nelaimių ir turėtų būti skiriamas vadinamasis "New Age, pakeisti pasaulį ir tikimasi, kad atvyks apie Mesiją. Tai ne tik iš Jėzaus Kristaus imitacija įspėjami.

Atvirai Jono 12,7-9 - kova įvyko danguje: Mykolas ir jo angelai kovojo su slibinu. Ir kovėsi slibinas ir jo angelai, bet nereikšmingos. Dangus neturi kur rasti jiems ir didysis slibinas - senoji gyvatė, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kuris suvedžioja visą pasaulį - buvo nuverstas. Jis buvo išmestas ant žemės ir jo angelai buvo išmesti kartu su juo.

2. Tesalonikiečiams 2,3-12 - Neleisk niekam apgauti bet kokiu būdu. Iki tos dienos ateina, ten reikia nusigręžė nuo Dievo. Jie turi atrasti nedorėlius ir ištvirkėlis, kuris prieštarauja ir exalteth save virš visų, kad tai, ką jis sako ir ką Dievas garbinamas. Settle net Dievo šventykla ir išduos Dievas! Ar neprisimenate, kaip aš sakiau jums, kai buvau dar su jumis? Jūs žinote, kas neleidžia jam dar - iš tiesų gali įvykti iki to laiko.

Šio blogio paslaptį, bet tai veikia, tiesiog laukia, kad jis išnyksta kliūtis. Kai jis atranda, kad bloga, Viešpats Jėzus jį nužudyti savo burnos kvapą, naikina jo ryškumą ji ateina. Nedorėlio atėjimas taps šėtono veikla, visų klaidingų įgaliojimus, stebuklai ir stebuklai. Su visais kvailumas yra suklaidinti tų, kurie pozicijoje iki nelaimės, nes jis negali mylėti tiesą, kuri gali išgelbėti. Todėl per Dievo manija klausimas manyti melas. Taigi jie nuteisti visi tie, kurie tiki tiesą, bet buvo malonu negarbė.

Lk 17,23-24 - jei jūs sakykite "Yra" arba "Yra", nereikia eiti bet kur ir bet kam tuoktis. Kaip žaibas nušviečia šalies, iš vieno galo į dangų į kitą, taip bus ir Žmogaus ir jo diena Sūnus.

Pažymėti 13,32-33 - dieną ir valandą niekas nežino - net angelai danguje, nei Sūnus, tik Tėvas ". Būkite atsargūs, būti budrus. Mes nežinome, kada, kad ateis laikas.

Į visą istoriją savo tautos yra Liuciferis, kuris duoda išminties tarnauti Jam. Maya yra viena iš jų. Skaityti kai majų istorija.

Majai, kartu su actekų yra geriausiai žinomas indėnų gentys Centrinėje Amerikoje. Niekas kada nors užregistruotas jų atvykimo. Nuo tropinių miškų Centrinėje Amerikoje gylyje padidėjo kultūrą, kuri yra daug didesnė jo matematikos žinias, astrologija, inžinerija visoms tautoms.

Iš majų legendos teigia, kad senovėje pasinerti dievų žemėje, kurio misija buvo sunaikinti kito gyvo dievas danguje. Po sėkmingo sunaikinimo Dievas atėjo į žemę viduramžiai, kai saulė nebuvo matyti daugelį metų. Tada pagaliau atėjo diena, kai saulė išėjo ir vėl paukščiai pradėjo dainuoti. Tai buvo tada, kad dievai sukūrė naujas žmogus - dievo panašių sugebėjimų. Ir tada jis pradėjo mokyti.

Po kai kurių jo gimtojoje planetoje dievų išvykimo iš dievų poilsio įkūrė "universitetai", kur jie mokomi. Išbėgau trumpas kunigų ir valdovų, kurie yra mokomi matematikos, astronomijos ir fizikos ir chemijos. Šie universitetai buvo pastatytas, daugiausia trijų aukštų piramidę, kur kiekvienas žingsnis reiškė žinių filialas forma. Chemijos ir fizikos mokomi aukščiausio lygio piramidės, kuri buvo ženklas kitiems, kad šioje srityje studentai yra labiausiai išsilavinusių ir protingiausias. Įrodymai, kad šis švietimo sistema yra saugomi tiek piramidės hieroglifų ir Indijos mitai.

Majai garbino dievus ir davė jiems aukas. Dievybių buvo žmonių aukojimo užtikrinti asmeninės naudos, laimės, meilės, medžioklės ir visuomenė. Pirmieji žmonių aukų buvo paaukota per laidotuves ceremonijų vadovai. 1562 m. buvo parašyta parodymus apie žmogų, kuris buvo priverstas gresia mirties dalyvauti aukojimo ceremonija. Jis turėjo žiūrėti į berniuko paaukoti ir teko stebėti, kaip jis raižė krūtinę ir paėmė iš jo širdies ir kirsti raižyti ant jo.

FP Jones knygos "Dievų Laikas" atneša naujienos iš Paryžiaus kodeksas, kuris apima teiginius, kad Kukulkan (majų dievas) atėjo iš dangaus ir mokė Vaidas astronomija ir matematika, tada paliko, bet jis pažadėjo, kad jis sugrįš. Pagal majų kalendorių, grįžta kas 52 metų.

Šios skraidymo aparatams yra Kukulk piramidės keletą gerai veikia, todėl aišku, kad ji buvo plaukioja mašina su varikliu. Vadinamasis dievas atvyko ir išvyko supasi mašina, visada su savimi naujas ir išsamesnės informacijos. Kukulk priims kitą jauną Maya ir laikas yra kruopščiai apmokyti atgal. Iš jų, tada atėjo kunigų, matematikų, filosofų ir astrologai. Jų mašinos yra labai panašūs į šiandienos NSO. Šiandien NSO nėra klausimas paskutinį kartą, tačiau, pasak archeologinių radinių manifeste laikų istorija, suteikti žmonėms žinių ir tegul garbina. Yra ir kitų planetų, tačiau jie yra demoniškas būtybes, kad Biblija ir kurie buvo sugriauti mums.

Atvirai Jono 12,12 - Džiaukis todėl, dangūs ir jūs, kurie apsigyveno juose. Bet vargas tiems, kurie gyvena ant žemės ir jūroje, nes velnias ateis su didelio įniršio, nes jis žino jo laikas yra trumpas.

2. Kor 11,14 - ir nenuostabu, nes Šėtonas pats virsta šviesos angelu! Taigi nieko ypatingo, jei jo reikalavimas turi būti vergais teisieji. Bet, galų gale jie priklauso, kaip jis nusipelno.

Kun 19,31 - nesukite į vaiduokliai ir aukciono išmintingas. Ar ne jų ieškoti ir dergti juos. Aš esu Viešpats, jūsų Dievas.

Kas galia bus jums tikėti?

Šėtonas = Lies, kuris šalį laikinai per didelės? ar Dievas = Meilė, kuri turės tarti paskutinį žodį Žemėje?


Susiję straipsniai iš kategorijos - Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?

Millennium - tūkstantmečio karalystė

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg Tūkstantmetė karalystė yra parašyta painiavos ir kliedesiai aikštelė. Kai kurie žmonės tiki, kad tūkstantmečio karalystė jau yra čia, žemėje, tačiau dauguma jų mano, kad dar ateis. Pavyzdžiui, "New Age ir Maitrea ...
Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 162026x

Pabaiga gruodis 2012, Antikristo atėjimas, ką apie Biblijos pasaulį?

600_konec_sveta_2012.jpg Artėja prie tikėtasi datą, datą, kuri juda pastaruoju metu visas žiniasklaidos priemones. Mes einame į skirtingų pašto klausimus, susijusius šiuos duomenis. Data 21 Grd 2012, majų kalendorius baigiasi. Bus apokaliptinio pasaulio ...
Pridėta: 09.12.2012
Parodymų skaičius: 172711x

Nostradamas 2012 - klaidingos pranašystės

192_nostradamus.jpg Norėčiau parašyti kažką apie Nostradamo pranašystes, nes apie jį internete daug diskusijų tarp žmonių, ir kalba dažnai. Daugelis jo bauginantis bauginantis pranašystė, kiti sako, kad tai fikcija. Yra daug svetainių, kad ...
Pridėta: 25.10.2010
Parodymų skaičius: 453873x

Apgaulingi Mesijas "New Age ir Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" šiais žodžiais, nuo 1984 metų vis labiau susiduriama visose laikraščius ir naujienų programas. Žmonija ilgisi, nes tai nebėra žemėje su mumis paskutinis. Kažkas turi įvykti. Biblija kalba apie antrąjį ...
Pridėta: 26.11.2010
Parodymų skaičius: 155142x
Rekomenduojama

Mes galime nustatyti pasaulio pabaigos data ir Jėzaus Kristaus atėjimo?

489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg Pastaruoju metu nuolat daugėja žmonių, kurie supranta, kad yra labai arti mūsų Atpirkėjo Jėzaus Kristaus atėjimo. Žmonės galvoja, studijuoja pranašystės ir bando įžvelgti įvairūs ženklai, ar Biblijos arba unbiblical.Kristus Alyvų kalne ...
Pridėta: 09.10.2011
Parodymų skaičius: 212522x

Lt.AmazingHope.net - Norėdami aptarnauti Majai, paskirta pasaulio pabaiga iki 2012 m.?