Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Netrukus su didžiule finansine krize yra neišvengiamas

Dabartinis pasaulio įvykių

478_graf-down.jpg

Netrukus su didžiule finansine krize yra neišvengiamas

Pridėta: 13.09.2011
Parodymų skaičius: 159663x
Temos: Dabartinis pasaulio įvykių
PrintTisk

Visas pasaulis susiduria su vis didesnį finansinių problemų. Daugelis žmonių pradėjo suvokti, kad šis užburtas ratas didžiulė valstybės skola neturi vadovauti. Tai tik trumpas laiko klausimas prieš finansų sistemos išsekimas ir chaosas atsiranda. Netrukus mes galime tikėtis kažką, kad niekas šiandien negali net įsivaizduoti. Ir kai tai atsitiks, jie bus laikytis tam tikrų įvykių. Miestai vairuoti sunkvežimius su maistu. Bankai negali dirbti su banko pervedimu. Jie tuščias parduotuvių, gatvių ir gąsdinti žmones alkanas. Žmonės atrodys ir tikimės, kad galingas žmonių, iš kurių jie tikisi paramos ir atkūrimo sistema ir kad.

Kiek įtakingas ir galingas vyrai šiandien, kad žmonės bus rasti išgelbėjimą "New World Order", kuris turėtų vadovauti pasaulio iš krizės. Visas pasaulis keičiasi, finansavimo nebėra pinigų ir pasaulis veikia pagal jūros žvėrį (popiežiaus) taisykles, ir žvėrys žemės (JAV) Apreiškimo 13 skyrius. Tiksliai, kaip Biblijos pranašystės foretells. Dabar naujos sistemos, negrynaisiais pinigais valiuta, kuri bus užtikrinti, kad tiems, kurie priims Dievo antspaudas ir žvėries ženklą galima parduoti ar pirkti.

Apreiškimo 13, 16-17 - Visi mažus ir didelius, turtingųjų ir neturtingųjų, laisvas ir vergas leidžia įdėti ženklą ant dešinės rankos arba kaktos, kad niekas negali nusipirkti ar parduoti, nebent tai būtų ženklas - pavadinimas žvėris arba jos vardas. Kas yra ženklas, kuris bus draudžiama pirkti ir parduoti?

Quote:

"Mes esame pasaulio transformacija slenksčio Viskas ko jums reikia, yra tinkama pasaulinė krizė ir tautų priims naują pasaulio tvarką" - David Rockefeller

Texe Markso, mėgstu mokslo ir buvęs Teksaso universiteto profesorius, įspėja mus taip: "finansų magnatai atėjo manyti, kad savo svajonių pasaulyje vyraujančios pasiekti kataklizmatic finansų krizės Jų scenarijus yra akivaizdus pirma didelių finansinių nelaimės Toliau... pasaulinės finansinės katastrofos. Tada iš pelenų pakyla Phoenix garsus, sukurti naują tarptautinę ekonominę tvarką. "

Žurnalas "The Economist", Londone ir Niujorke buvo paskelbti vieno straipsnio antraštę, kuri skelbė: "Pasirengti pasaulio valiuta" Šis žurnalas priklauso elito Britanijos finansų periodinių ir finansų lyderiai visame pasaulyje, skaityti kaip "Blue Book" (kuri yra oficialiai paskelbtos ataskaitos Parlamentas arba Vyriausybė.)

Willard Cantelon, puikus krikščionių finansų ekspertas prieš beveik trisdešimt metų papasakojo visam krikščioniškam pasauliui, kad pasaulio tarptautinių bankininkų konferencijoje susitiko ir išgirsti, kaip jie planuoja visiškai negrynaisiais visuomenėje. (Jis parašė knygą Diena doleris mirė ir naujų pinigų ar Nėra.) Pareiškė, kad elito tarptautinių bankininkų parengė planą, kad vyzíval visus pinigus žemėje - pinigai, valiuta, monetos ir patikrinimai - buvo pasenęs. Kad visi sandoriai yra atliekami per ženklai, kodai ir numeriai. Planas šiandien yra žinomas kaip elektroninių lėšų pervedimo.

Yra pagrindo baimės ir panikos? Tiems, kurie netiki mūsų vienas Dievas žodžius, o gal. Bet tiems, kurie remiasi Viešpaties, vilčių ir tikėtis sulaukti iš jo žodžių apie antrąjį atėjimą įvykdymą jokios priežasties bijoti. Atėjo laikas parengti, išgryninti save nuo nuodėmės, laukinių įdomus ir nustato jo tikėjimą ir pasitikėjimą Dievu ir padaryti šį sunkų laikotarpį. Jėzus Kristus yra Gelbėtojas ir vienintelis būdas. Tuo šiuo sudėtingu krizės pabaigos bus malonu su mūsų Gelbėtoją, savo naujus namus.

Ar jūs pasiruošę? Ar turite gyvo tikėjimo, gyvenimo patirtį, vienintelį tikrąjį Dievą, Izraelio? Skelbti gera naujiena Jėzaus meilės ir Jo antrojo atėjimo jūsų kaimynystėje? Jums sekti Jėzaus Kristaus patarimą, mes išgelbėti savo lobius danguje, o ne čia žemėje? Greitai prarasti visus savo pinigų vertė. Ką mes galime padaryti dėl Dievo išganymo darbą šiandien, nė akimirkos!

Pvz., balta 19 amžiuje rašė

"Sukaupto turto netrukus bus beverčiai. Dekreto ateina, kai niekas negali nusipirkti ar parduoti, nebent yra žvėries ženklas, labai daug savo išteklių, bus nenaudingas. Dievas kviečia mus daryti viską mūsų siųsti įspėjimą į pasaulį. "RH 1878/3/21, p. 91.

Keletas patarimų, kaip pasirengti krizei

Atsikratyti skolos kuo greičiau, ir jei jūs gaunate kartu galima finansinį rezervą. Negalima įdėti pinigus į tokias įmones. Parsinešti namo, kai turimi pinigai. Negalima atsiskaityti kortele, kuri gali sukurti savo sąskaitą skolos. Sukurti bent šiek tiek maisto atsargų. Investuoti vienoje saugioje vietoje ir, kad yra Dievo karalystė, ir melstis už išmintį ir patarimus.

Mt 6,19-21 - ne kaupti sau lobių žemėje, kur kandys ir rūdys ir kur vagys kasti per pavogti Vietoj to, iki lobį danguje, kur kandys ir rūdys nesunaikina ir kur vagys nėra pavogti, ar ne kasti. Nes kur jūsų lobis, sergate širdies.

Mintys apie ateinančią krizę - David Gates

Tai buvo metai 1971. man buvo 11 metų. Grįžau iš Bolivijos, mano tėtis įjungtas radijas, nacionalinių staniceTennessee. Vaikinai, ateiti ir klausytis ką nors. Pirmininkas JAV rezervų (FED): "Amerikiečiai nėra tiksliai žinoti, kaip žmonės kalbėjo, šiais metais mes turime oficialiai įtraukiamas į bankroto Visas mūsų turtas yra lygus visų mūsų valstybės skola Oficialiai mes bankrotas Raginu visiems amerikiečiams... sugriežtino savo diržus, mažiau išlaidų, mažiau skolinimosi sunkiai dirbo ir uždirbo daug, ir mes gauti iš jo. "

"Vaikinai", tėtis pasakė: "jūs girdėjote, kad bankrutavo O dabar yra laikas, mes sunkiai dirbo." Po metų: "Ei, ateis klausytis radijo, - sakė tėvas vėl. Tėtis kreipėsi per radiją. Pranešimus iš JAV rezervų banko (FED):... "Akivaizdu, Šiaurės Amerikoje, joks politikas ar pilietis, kuris norėtų sugriežtinti diržas Kiekvienas nori gyventi taip, tarsi ji viską Jie bus dirbti sunkiau Jie skolintis daugiau Praleiskite daugiau. Tai reiškia, kad trisdešimt metų prieš Amerikoje visiškai išnyksta. "Trisdešimt metų, taip tol, kol Jėzus ateina, aš maniau. Ir dabar ji yra 37 metų.

Prieš dvejus metus buvau Prancūzijoje. Viena organizacija paskelbė priminimą: "Mes norėtume informuoti europiečius apie tai, ką ką tik nusprendė, kad Šiaurės Amerikos vyriausybė neturi pakankamai pinigų finansuoti karą ir finansuoti savo skolą, kuri yra nebe 50%, bet 98%. turtas, įsigytas iš mokesčių. 98% eina Palūkanų mokėjimo ir kaip ji vis dar nėra pakankamai. Ir dabar kariauja du karus. nesumoka mokesčių, JAV vyriausybė neturi kur gauti pinigų be pinigų jie negali sau, kad darbo užmokesčio karą ir gali ne sau jokių pakeitimų nacionaliniam saugumui. Taigi ji manimi tik vienas būdas gauti pinigų ir vyriausybės Šiaurės Amerikos kurie pasirinko šį metodą. Kadangi prasidedant vasario 2006 m., spausdinti, kaip daug pinigų, nes jiems reikia Tiesiog spausdinimo galės apmokėti sąskaitas be skolų pjesė.. Ar tai reiškia, kad JAV ekonomika savižudybei.

Po mėnesio JAV vyriausybė nenori informuoti M3 (pinigų organizacija), kuri visada buvo informuota. Niekas nėra tikrai žinote, kiek pinigų yra atspausdintas. Mes Šiaurės amerikiečiai apie dvi du su puse metų, kol visos krizės. "Tai dabar lygiai dvi su puse metų. Ir ši organizacija ką tik išleido kitą pranešimą iš Prancūzijos. Beje, tai nėra parašyta amerikiečiams. Europiečiams. Europiečiams gauti jį perskaityti ir pasiruošti, nes kai Amerika žlunga, kai ji daro įtaką visame pasaulyje.

Tai pirmą kartą istorijoje turime pasaulio ekonomikoje. Ir, kai JAV ekonomika kris kaip "Titanikas", visos kitos valstybės yra susieta su "Titaniko". Kai mes (JAV) su kriaukle, išplėšti visa kita. Jie sako, kad 2008 m. rugsėjo mėn. Prognozuojama žlugimo - keletą mėnesių. Kiekvienas verslas bus uždarytas kiekvienas bankas, kiekvienos tautos uždaryti savo paslaugas, nes jie gyvena iš mokesčių. Belieka tik federalinės vyriausybės. Mes žinome, kad Dievas kontroliuoja paskutinės dienos. Mes žinome, ir niekas negali prognozuoti, žlugimo.

Tikiuosi, kad jums išeiti ir pasakyti, Jėzus sugrįš rugsėjo. Tai nesako. Spėkite Jėzaus Kristaus sugrįžimas tam tikros datos, sako JAV ekonomikos žlugimo atveju, ji nėra pagrįsta pranašystė, tai yra pagrįsta tik ekonominius faktus.

Anglijos banko pagrindinis atstovas buvo nacionalinės televizijos ir papasakojo savo piliečiams pasirengti radikaliai sumažinus gyvenimo standartų. Ką tai reiškia? Tai nereiškia, kad ekonomika žlugs, 2008 m. rugsėjo mėn. Prašome Viešpatie, duok mums du ar tris papildomus metus. Tai turbūt toli gražu ne valstybės, tai būtų stebuklas, bet Dievas yra stebuklų Dievas. Prašau, Viešpatie, duok mums šiek tiek daugiau laiko. Bet tai įvyks netolimoje ateityje. Ir kai tai atsitiks, jie bus laikytis tam tikrų įvykių. Miestai vairuoti sunkvežimius su maistu. Bankai negali dirbti su banko pervedimu. Jie tuščias parduotuvių, gatvių ir gąsdinti žmones alkanas. Kas nutiko Naujajame Orleane, bus visuose didžiuosiuose miestuose. Priežastis, kodėl aš sakau, ne todėl, kad norėčiau miego. Yra priešingai. Jei mes suprantame, kad laikas yra trumpas ir kad Dievas yra absoliutus viešpatavimas virš visų įvykių.

Ir kai mes suprantame, kad finansų pasaulio pabaigos Šiaurės Amerikoje yra beveik čia, kad jie gali žaisti labai gražus renginys. Pirma, kad aš pradedu rimtai savo dvasinio gyvenimo. Aš daugiausia dėmesio bus skiriama mano mokymą, norint parengti misionieriaus darbą ir misionierišką darbą bažnyčioje ...

Tai nuostabus dalykas. Mes pastaruosius mėnesius šios šalies istorijoje. Vistiek gauti šią temą, bet jūs užuomina, kad nacionalinės sunaikinti prieš nacionalinių apostazė. Mums yra pasakyta, kad po nacionalinių apostazė nacionalinės griuvėsiai. Nacionalinių apostazė, žinoma, sekmadienis teisė. Viskas vyksta užkulisiuose. Tačiau iškart po to, kai nacionalinės apostazė ateina nacionalinės griuvėsiai. Jūs jo nematote. Mes jau žinome, tai ten. Mes nežinome, kai taip atsitinka, bet tai įvyks prieš nacionalinių griuvėsiai. Ir, žinoma, veda į Dievo teismą, viskas vyks greitai vieną po kito. Jūs girdėjote, kad Jėzus ateis kaip vagis naktį? Ar Biblijos? Ar Biblijos?

Jį perskaityti. Aš noriu, įsitikinkite, kad žinote savo Bibliją. 1 Tesalonikiečiams 5,1-4. "Apie laiką ir akimirkas, broliai, jums nereikia duoti jums raštišką tai patys puikiai žino, kad Viešpaties dieną, kaip vagis naktį, todėl ateis." Puiku, žinote savo Bibliją. Mes skaityti toliau. Stichijos keturių: "Bet jūs, broliai, ne tamsoje, kad dieną, kad kaip vagis." Akivaizdu Jėzaus atvykimo, kaip vagis yra tik tiems, kurie tamsoje. Atėjimas Jėzaus, Jo tauta nenuostabu, nes Dievas nedaro nieko prieš atskleidė savo tarnus pranašus. Ir taip šiandien, šiuo momentu, kreipiasi į jus ir sako: "Aš ir toliau mokėti, esu netrukus, bet aš atėjau."

Ištrauka iš Rojaus žurnalo priedo Rojaus 3 2011

Šiek tiek einamųjų įvykių

, JAV nusigręžė dėl savo skolos lubų bankroto padidinti - Namas atstovai antradienį naktį patvirtino padidinti maždaug $ 2,5 trilijoną Jungtinių Valstijų valstybės skolos riba nuo dabartinės 14.29 trilijoną dolerių. Jungtinės Valstijos taip išvengti bankroto, grasino jiems. Šaltinis: Idnes.cz

Juodasis penktadienis JAV atsargos ryškiai sumažėjo ir dolerio - JAV akcijos uždarytos kitą savaitę gerokai sumažėtų, kurioje jie yra dar tų pačių priežasčių: baimė pasaulio ekonomikos ir nervingumas apie valstybės skola euro zonoje gerokai sulėtėjo ir JAV. Šaltinis: Centrum.cz

Paniką rinkoje grįžo. Atsargos JAV ir Europoje sumažėjo off - Pasaulio Keitimasis pesimizmas apėmusios vėl. Raudoni numeriai tik iš regiono rasti patys prekybos akcijomis JAV, taip pat atėmus mainus Europoje, įskaitant Čekijos .... Jungtinėse Valstijose, kaip pranešama, pradėjo nerimauti, skolos krizė Europoje ir Europos bankų kontrolės. Patys, o kovoja su didžiule skola, kuri šiais metais bus matyt šimtu procentų BVP. Šaltinis: Idnes.cz

Biržos pasaulyje Prahos skalos naujos ekonominės krizės baimė - atsargos JAV, Europoje ir Azijoje pranešė apie didelius nuostolius. Investuotojai atsikratyti akcijų atvykimo kitos ekonominės krizės baimė. Nepaisant prarasti trys procentai Prahos vertybinių popierių birža. Paniką biržose pakilo ketvirtadienį, nes investuotojai dėl "Wall Street pradėjo iš gilios finansų krizės, 2008 m. didžiąją pardavimų. Šaltinis: Idnes.cz

Ketverius metus jie tampa nenaudingas piniginės - Kreditinės kortelės ir elektroninių sistemų Kleinstzahlungen ateinančiais metais iš piniginės tiesiog nenaudingas mados aksesuaras. Neseniai pareiškime Prezidentas PayPal Scott Thompson teigimu, 2015 m., elektroninių mokėjimų prieinamas visiems, bet kur JAV. Todėl tikisi piniginės tampa nenaudingas. Ji pažymi, kad daugelyje parduotuvių nustojo priiminėti patikrinimus prieš įprastą ir pageidaujamas elektroninių mokėjimo metodas. Šaltinis: tn.cz

Dievas valdo viską į savo rankas, bet kaip ilgai mūsų mylinčio Dievo kantrybė ir išlaikyti pučia vėjai, paruošti? Mes naudosime šį trumpą laiką?


Susiję straipsniai iš kategorijos - Dabartinis pasaulio įvykių

Žymiai padidinti žemės drebėjimai numerį!

392_katastrofykont.jpg Nuolat daugėja žemės drebėjimų visoje šalyje. Daugelis žmonių suvokia kaitos ir anomalijų pobūdis ir pradeda suprasti, kad ne viskas yra tvarkoje. Jie supranta, kad kažkas vyksta, kas istorijoje. Kiekvieną kartą, kai ...
Pridėta: 11.03.2011
Parodymų skaičius: 259494x

Žymiai padidinti gamtinių nelaimių skaičius - įspėti mus!

429_zemetreseni_japonsko.jpg Biblija foretells šalies rasite būklė, prieš Jėzaus Kristaus grąža. Žemės bus išnaudotos, ir daug stichinių nelaimių. Žmonės net miršta baimė tikintis, ko pasaulis dar. Daugelis žmonių šiandien supranta, kad mūsų šalyje ...
Pridėta: 12.05.2011
Parodymų skaičius: 182128x

Buvęs popiežiaus Jono Pauliaus II. bus paskelbtas šventuoju - Ką Biblija?

316_vatikan.jpg Dabartinis popiežius Benediktas XVI patvirtino dekretą, kuriame yra jo pirmtakas Jonas Paulius II. pripažįsta, vykdymo stebuklas. Tai gali būti buvęs popiežius oficialiai palaimintuoju. Pripažinimas stebuklas yra reikalingi beatifikacijos mirusiojo. Jonas Paulius ...
Pridėta: 18.01.2011
Parodymų skaičius: 146725x

Paslaptingas mirties gyvūnų pasaulyje

396_uhyn_ryby.jpg Nuo praėjusių metų pabaigoje, yra paslaptingas mirties skirtingų rūšių visame pasaulyje. Jie miršta staiga, daug ir be aiškios priežasties. Sukelti dar nėra dauguma jokių pėdsakų. Kas sukelia tokius masinio mirties gyvūnų? ...
Pridėta: 24.03.2011
Parodymų skaičius: 209063x

Kas vyksta arabų šalyse - bus dar vienas išvykimas?

370_arabske_zeme.jpg Didelės antivyriausybinių protestų hit per pastaruosius du mėnesius, didelė dalis Artimųjų Rytų. Demonstrantai protestuoja prieš blogos gyvenimo sąlygos, politinės korupcijos, didelio nedarbo, ribojimas žmogaus teisių ir informacijos laisvės.Didžiausias riaušes dabar Lyby. ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 137324x

Lt.AmazingHope.net - Netrukus su didžiule finansine krize yra neišvengiamas